• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

No od začátku bolesti až k porodu skoro den a půl, ale moc ráda na to vzpomínám. To kojení mi zkazilo z toho všeho dojem.

sandři: je to hrůza, taky možná proto jsem přijela jak uzlíček nervů....
7. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Evi, on to Vasik nestihl? Nemrzelo ho to?
7. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: to fakt mazec, já tam seděla jak oukropek, jedna vzbouzela Davídka druhá mokřila. No hnus.....

asi trošku mrzelo,ale co se dá dělat.
7. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je skoda ze to nestihl :frowning2:. chybel ti tam? nebo ti to v tu chvili bylo jedno?

myslim ze po takovych praktikach by nekojila zadna :sweat_smile: :zipper_mouth: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pri druhym to snad stihne :wink: :slight_smile:

s tim nucenim ke kojeni je to strasny, uplne mam z toho husinu, to polevani vodou me dostalo
7. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ty vado :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
autor
to je fakt hnus :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
sandři: v tu chvíli jsem na to ani nemyslela. Asi bych ho ani nevnímala, kdyby tam byl.
jinak fakt hrozný praktiky, už nikdy více.

Ani, já jsem z toho fakt psychicky odrovnaná, ještě teď se mi to pořád připomíná. V tomhle mě ta porodnice strašně zklamala.
7. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no k tomu kojení malému zacpávali i nos štouchali do něj všemožně a jemu se prostě nechtělo
7. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ja teda pouze muzu rict ze sestry byli neprijemny,detsky,ale nic vic, vsechno mi vysvetlili,kdyz jsem potrebovala,pomohli. nemuzu proti nim rict krivy slovo. tohle je fkt hrozny
7. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to říkala mamka, že mi taky zacpávali nos, když byla se mnou v porodnici. Jenže mamka měla na chlup stejnej problém jako já.
To se nedivim, po teto zkusenosti uz bych nesla. Ale rika se to, ze Strakonicka porodnice ma mnohem lepsi sestry na sestinedeli, tak na tom neco pravdy asi je. Moje sestrenice rodila pred dvemi roky take v Pisku, a byla na tom psychicky take spatne, diky sestram z sestinedeli
Oni taky nebyli špatní, pomáhali když jsem něco nevěděla, ale ohledně kojení fakt zklamání
7. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, tak já tam taky už nechci. Nebo kdyby to šlo,tak bych tam šla rodit a pak do Strakonic :grinning:
7. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
u porodu jsem měla výbornou doktorku, také proto na ten porod ráda vzpomínám. Byla tak v mém věku, fakt sympaťanda.
7. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ona taky byla vydeptana z kojeni, ale pak kdyz byla doma v klidu, tak se to rozjelo a kojila skoro rok a pul :grinning:
ani, tak to vidíš, v tomhle je to tam fakt na prdel.
autor
no,ja si tu nemuzu stezovat ani na porod. teda,sice jsem si peci predstavovala trosku jinak, ale dopadlo to dobre,sestry skvele !!! a na sestinedeli taky pohoda
hlavne, ze to mas za sebou, ted uz se tim netrap a uzivej si kazdou minutu s Davidkem :wink: :slight_smile:
7. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi souhlasím byli ochotné a pomáhali to jsem měla i super pocit z porodních asistentek mě se věnovali 100% mazali mě záda olejíčkama pri bolestech nosili mi čaj a chodili si se mnou povídat a stále se ptát jak mi je no péče super
To kojení mě taky zklamalo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi přesně jak jak píše Any je to za tebou a ted máš Davídka a to že je na UM není žádná katastrofa
7. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kojeni ja neznam,nemela jsem nejmensi problem

ale i treba,prisla jsem za nima a poprosila je at mi ukazi jak se odsava a hned ochotne sla a vysvetlovala. az mi ji bylo lito :sweat_smile:
a u porodu,porodili me pouze asistentky, takze u me maji fakt super hodnoceni. skvely pristup,mazali me, povidali, pomahali. fakt super!!!
7. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja byla taky 100% spokojena, takze Strakonice dostavaji jednicku :slight_smile:
7. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslim si ze dnesni UM je na velice kvalitni urovni, tudiz se to muze srovnavat s kojenim. a kojeni? pouze strasne zmedializovane.
jedina vyhoda kojeni je,ze je zadarmo. mozna vetsi styk s tou matkou,ale to u UM jde taky.
takze, nemusis citit zadne zklamani evi,tys udelal vse co slo :wink:
7. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
az na jednu sestru, ale takova se najde vsade, nastesti se tam hodne stridaly
7. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me tam nejdriv byla jedna detska hrozne neprijemna a pak to byla jedna z nejlepsich :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo,vsechny pryc,tak to ja si jdu asi dat pauzu na balkon :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to máme stejnou zkušenost co? No jo to zatracený kojení. Škoda, že nejde všem stejně.

Snad se s tím srovnám, už je to lepší než když jsem přišla domů, ale občas se ten červíček ve mně ozve, ale snad to časem přejde.
jo, Sandrus? mne tam vadila takova postarsi, kratke melirovane vlasy, strasne chytra, ta mi vzdycky rikala, ze se z dvojcat zblaznim :grinning: to jsem hodne potrebovala slyset
jo jo Anny na 6 neděl byla jedna na pěst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

U kojení je dobrý že je zadarmo :grinning: :grinning: :grinning: škoda že za dara není i ta UM :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek