• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
klarko :grinning: :grinning: :grinning:
ze by doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stihla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko ve ................městě..................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, ve městě. Koupila jsem si k tomu pivko - 24 stupňový - to se bude spát.
7. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, to budes spat jak zarezana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, až nebudou takový horka tak půjdu na sraz, mě se něchtělo se s malou tahat v tom horku v autě. Jiínak jsem jako byla před 14 dny na tanečku v Opici - hráli super ale horko tam bylo jako blázen, takže jsme odešli do Hvězdy tam taky hrály pěkně, ale zase ty lidi tam,se tam snad stahuje veškerá verbeš široko daleko, takže děs.
7. srp 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ja si na tanecek asi jeste pockam :sweat_smile:

ve hvezde to tak bylo vzdy :rolling_eyes:
7. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to mrzí, do Hvězdy jsme se nachodili už je to teda dávno, ještě za svobodna, to tak bude skoro 10 let a bylo to vždy super, ted, když chceme někam vyrazit tak je to zabitý, fakt není kam, hrůza.
7. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři ty razíš na taneček to jsi měla napsat já bych vyrazila taky :wink: :wink: :wink: :wink: tak příště se domluvíme já si zařídím hlídání a vyrazíme za kulturou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ty vado 24 stupnový to existuje - to by mě zabilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado ono už je zase půl dvanáctý :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. srp 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ninus super, tak to se určo domluvíme. Já bych šla ještě někam na parket, ven na nějakou kapelu ale o ničem nevím.
7. srp 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
na nově je pěkný film
7. srp 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko a co kladruby,znas?
7. srp 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasnačka ale musím to vědět dopedu abych se domluvila z maminou že by byla u malého nebo ho měla u sebe už mě to kolikrát nabízela at jdu mezi lidi tak toho využiji :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Jo jo to je super film - jmenuje se Vztekle tvá nebo tak nějak mě to ale tatka ted přepl na tenis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Kladrubech si to hodně lidi chválí já tam teda taky nebyla jet tam, řídit a nedat si ani vínko to se mi totiž nikdy nechtělo když vyrazit tam tak s někým kdo je nepíč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už ale snad ani neumím tancovat budu jako slon v porculánu :slight_smile:
7. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se tam najezdila strasne moc,i nachodila :grinning:. nejdriv (kdyz se prijede za svetla :grinning:). tak katastrofa :sweat_smile:, ale jsou to jedny z nejlepsich diskotek co znam. a jsou venku na parkete a hraje zemen :slight_smile:
7. srp 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted jsem tam teda asi 3 roky nebyla,tak snad se to tam moc nezmenilo,abych nerikala bludy :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zemen je super to jak hraje mám ráda
7. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé na mě padl 9800 příspěvek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
neznám, já ale zemena moc nemusím já mám radši starší písničky nebo kapely nemusím techno atak. Přidala jsem něco do alba. Jé, teď jste mě zase naladili, já bych zase tak někam šla. :grinning:
7. srp 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,fotky krasne :wink:

to ja zemena rada :slight_smile:
7. srp 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Zemen hraje i starší písničky právě proto ho mám ráda já jsem na ty 80 léta :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu taky juknout na fotečky
7. srp 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ale ja nez se nekam dostanu... si jeste pockam...
7. srp 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to hraje, ale já ho poslední dobou zažila , že spíš hrál to dnešní techno. Jinak, kdybysme se domluvili, tak můžem jít na pouťovou - tam bude hrát, četla jsem to v čp servisu.
7. srp 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu na kute, dobrou :slight_smile:
7. srp 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou sandří.
7. srp 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju :slight_smile:

moc nenakecejte,at nemusim moc docitat :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek