• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Kláři fotečky super nejlepší je ta spací na nočníku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak je pravda že já Zemena zažila a to už je hodně dávno proto jsem ráda chodila do sklípku tam hrál z 90% české písničky to bylo super.
To by šlo na poutovou bych vyrazila na té jsem už leta nebyla.
Holky jdu do peřin papapapa zítra a dobrou noc
7. srp 2009 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin,ve sklipku hral mares nebo ne? :confused:
7. srp 2009 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Hráli tam oba
Co si teda pmatuju ale to je 10 let co jsem tam začala chodit
Mažu do peřina papapa
7. srp 2009 ve 23:42  • Odpověz  • To se mi líbí
my tam chodili na Mareše, tak dobrou holky a na tu pouťovou se třeba domluvíme, pa
7. srp 2009 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to ja zacala dyl,ale chodila jsem tam rada :slight_smile:. dobrou :slight_smile:
7. srp 2009 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Čusík holky,

no vy jste vcera zase ponocovaly :grinning:

Tak ja uz mam dneska uklizeno, upeceno, vyprano :slight_smile:
Dneska mame vecir grilovacku, tak uz se tesim :slight_smile:
8. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky
Teda any to jsi vstávala v 6 néééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já mám vařeno a uklizeno ze včera tak mám klídek, jé taky bych si dala nějakou grilovačku :grinning:
8. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no skoro v 6h :grinning: :grinning: :grinning: klucici dneska delali, ze jsou vyspali uz ve 2h v noci :sweat_smile: :sweat_smile: ale nastesti jeste zabrali

tak to mas klidek, ja uz ted taky :slight_smile:
ted hodim nohy nahoru, asi tak na 10min, pak pujdeme papat

Co dneska mate v planu?
8. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tada holky, vy jste toho nakecaly, ze ani nestiham docitat :slight_smile:
8. srp 2009 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak k tomu porodu, ja teda si nemuzu stezovat na odpoledni smenu, ale na tu nocni, to neznam, ze by nam tam jako delali spolecnost, spis mi prislo, ze je tam otravujem. Ta odpoledni tam s nami sedela a vsechno nam vysvetlila, tyhle jen dejchejte a ja jak? No normalne povrchne. Muzete mi to ukazat? To nevite? No nemusim.... Na sestinedeli muzu dekovat kamaradce, jinak by se mi tam ani nevsimly, nedostala bych ani porodni balicek a mela bych zanet v prsou jako svina, protoze me ani nanabidly zastaveni laktace a az na popud kamaradky, ktera jim tam rekla od plic sve, me v sobotu vecer (rodila jsem ze ct na pa v noci) dali odsavacku..... Ja muzu podekovat holkam, co jsem tam s nima lezela za to, ze me pomahali psychicky...
8. srp 2009 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukam, ze dneska tu moc lidicek neni :slight_smile: Mizim do pelisku, jsem nejaka unavena.....
8. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky koukám tady je nějaké ticho :grinning: :grinning: :grinning: nikde nikdo
8. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
hojky,ja jsem tu a nakukuju a nikde nikdo, manza v hospode, mala mi usnula uz o pil osme a mama se nudi. ted jsem zrovna studovala prikrmy, to bude teda dilo :confounded:
8. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky já sem taky nakukuju a nikde nikdo, malej spinká od 21hod tatka kouká na Novu na Okrsek 49
8. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jo příkrmy to je sranda já už to studovala tak ted jen čekám kdy začít
8. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ja uz mam jidelni zidlicku pro malou, hrozne se tesim, az s nama bude sedet u stolu a bastit
8. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
já zase studuji autosedačky abych veděla jakou pořídit po té 0-13kg je jich tolik že nevím jestli 9-18kg nebo 9-25kg nebo 9 - 35kg - to už je prý hodně velké váhové rozpětí tak jsem z toho jelen
8. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no já jí taky chci pořizovat - koupím si jí k narozeninám ( ale o trochu dřív) mimi se tam dává až když samostatně sedí nebo ne????
8. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem tu taky, navsteva uz odjela.

Ty prikrmy jsem dneska studovala, mam pujcenou knizku o prikrmech co naspal Gregora ze Strak, docela pekne to tam popsal a vysvetlil. Ja Ninus zacnu od ukonceneho 5. mesice. Zacnu tim, ze dam k obedu, coz nam krasne vychazi, papame kazdy den ve 12h, trochu mrkvicky, a pak jeste mleko, a zacnu tam pak pridavat treba brambor, a az toho sni vice, tak se vypusti mleko.

Co se tyce autosedacky po vajicku, tak se rika, ze se nema kupovat rozpeti 9-36kg, je to moc. My spise koupime 9-18kg, a pak jeste tu nejvetsi. Je to nejbezpecnejsi pro ty nase zlaticka :slight_smile:
8. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jdu chrnet, papa
8. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko, dneska to bylo lepsi docitat :slight_smile:
9. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre poledne :slight_smile:

my vcera byli ve vacove na pouti,pak az do vecera v rohanove, bylo to super. jen mi dosli baterky ve fotaku,tak mam asi jen 6 fotek :rolling_eyes:
pak jsem koukala na okrsek 49 a na konci si pekne pobulela :sweat_smile:
9. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné skoro poledne :slight_smile:

teda vás dočíst to je něco,aspoň vím že vás nemám zanedbávat a účastnit se nočních rozprav :grinning:

my jsme sušili seno,tak jsem toho měla dost a chodila jsem si večer lehnout s malým, aspoň jsem vyspalá :slight_smile:

jinak k těm sedačkám do auta, já jsem měla vajíčko do 4 měsíců, pak jsem měla sedačku 0-18 kg do 1,5 roku a od tý doby máme 9-36 kg při druhým mimču to udělám jinak, koupíme vajíčko, to budeme mít do 1 roka a pak rovnou necháme tu 9-36 kg, ty sedačky jak jsou 9-18 kg mi nevyhovujou, má jí ségra a já bych jí nechtěla protože tam pořád mimčo jakoby leží a nám malej chtěl sedět a koukat z okna, tak jsme koupili babypoint sedačku a jsme naprosto spokojený a jde z ní rovnou udělat podsedák :slight_smile:
9. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zdeni,to snz vypada krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . at se brzy zadari :wink:
9. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no san taky bych si to moc přála ale minulý měsíc nic,bohužel,to se taťka trefil přímo do ovulky když jsme přijeli domů ale nezadařilo se, takže budem doufat že nebudem čekat tak dlouho jako na venouška,proto už se snažíme teď abych stihla do 3 let venďovo, když se nezadaří tak do práce a rok minimálně pracovat,neumím si představit být doma za 3.600 kč :frowning2:
9. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
a co malá Julča? koukala jsem na rajče na vaše fotky, autíčko krásný a julča kvete do krásy, je nádherná a podotýkám že je celá taťka, naše mamka by řekla ta tomu tátovi vypadla z pr.... :sweat_smile:
9. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zdeni, uvidis, ja myslim ze se zadari rychle :wink:. moc bych vam to prala :wink:

dekuju za pochvalu julci :dizzy_face: . taky rikam ze je cela eda a kdybych ji neporodila,tak pochybuju ze je moje :sweat_smile:. ale edik tu podobu nevidi :angry: . Julci je zlaticko, krasne spinka, pres den je hodna. neznam ze by mi plakala nebo delala sceny :slight_smile:. ale jak rika moje mamka, tak je pry maminy :grinning:. ja si muzu dovolit vse a chechta se a je stastna, jakmile se na ni podiva nekdo jiny, tak se ji to nelibi :sweat_smile:

nevim na jake rajce si koukala,zalozila jsem novy ucet a aktualizuju to tam:
julisek2009.rajce.net :wink:
9. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nakonec ségra se bude vdávat 24.10.2009 ve 12.00 hod. na hradě Kašperk

bohužel jsme s manžou koukali do kalendáře a nám se celý září nehodí, takže jsme volali ségře že jí vašek nebude moct jít za svědka a ona že jinýho nechce tak se jí líbil tenhle datum a to už platí, takže překvapení pro našeho taťku "dědu" nebude v den 50 narozenin svatba ale dostane ségry oznámení,tj. všichni se o svatbě dozví 12. září :slight_smile:
9. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jj já jsem koukala na julisek2009 :slight_smile:

já jsem teď uspala malýho venku v kočárku,pak pojedeme na pouť do Volyně a možná že se kouknem i na Vacov :slight_smile:

už musím naučit malýho spinkat doma,protože chci odbourat kočár, kanec nechce vůbec chodit pěšky
9. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek