• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
to ale je krasny datum :slight_smile:

a 12. zari mame vyroci svatby :grinning:.

a na kasperku,ty jo,tise zavidim,tak to musi byt nadherny
9. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyby bylo pěkně můžou to mít i venku,tam je to krásný,vevnitř je to moc tmavý ale zase svatba na hradě je svatba na hradě :sunglasses:
navíc budou mít koníky,takže ségře tiše závidím, v týdnu budeme objíždět svatební půjčovny, oznámení jsme vybrali včera na netu, bohužel srandovní u nich neprošlo,tak jsem jim našla hezčí a klasiku a to už prošlo a prstýnky už mají vybraný a jsou krásný
9. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak oznámení budou mít tohle http://www.amin.cz/index.php?inc=fotka&kategorie=svatebni-oznameni&zbozi-id=117 až jim přijde dám originál :slight_smile:
9. srp 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je krasny :dizzy_face:

a koniky taky zavidim,tise :grinning:
9. srp 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale to že to budou mít potom doma jí nepřešlo, takže se den před bude vařit a všechno doma připravovat

říkala jsem jí že jí klidně alespoň oběd zaplatíme, když jí jde vašek za svědka,ale ona že to nechtějí, že všechno chtějí doma,takže si to neumím představit

tak jsme se s manžou domluvili že jí zaplatíme jako překvapení fotografa, kamarád fotí nádherně a tak to s ním domluvíme, ona foťáka nechtěla že jí budu fotit já :grinning: ale to se mi nechce
9. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám že jsem tu osiřela :frowning2:

no nic půjdu se zkulturnit abych taky vypadala jednou líp než když jsem doma :sweat_smile:
9. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ahoj, jé ségra se vdává na můj svátek :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny my začneme podobně první tři dny k obědu (jíme v 13hod) mrkev + mlíko a pak k tomu přidám brambor, atd pak brokolici je toho spoustu co se může přidat a až sní víc tak taky vypustíme mlíčko. a potom začneme se svačinkou ale to až déle
9. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my zas jedem do vacova na pout :slight_smile:
9. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedeme k mamině ( teda až se ten muj miláček probudi ted mě místo jídla usnul ) a pak nanávštěvu ke známým
9. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my si rikame za 29 minut sve ANO :slight_smile: Ja mam zase slzy dojeti v ocich :slight_smile:
9. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zas sedim u toho kompu sama? :frowning2:
9. srp 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady a tu nikdo :confounded:

ninus když jsem koukala na ten datum v kalendáři,tak jsem říkala, jéééé ninus bude slaviiiiiiiiiiiiiit :slight_smile:

chtěla jsem se vás zeptat,kde je v čb hlavní autobusové nádraží nebo aspoň jestli někdo nevíte jak se jmenuje ta
ulice, já už bych si cestu našla,zítra jedu do čb a moc se tam nevyznám a chtěla bych zajít do té nákupní zóny na tom autobusáku ...
9. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak autobusove nadrazi je hned naproti vlakovemu. Uricite to neprehlednes. Takze ulice Nadrazni a centrum se jmenuje Merkury :slight_smile:
9. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kdepak všechny jste?
9. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

hlásím se po víkendu u rodičů manžela. To byla zase výkrmna. To budu trávit ještě týden. :grinning:
Samý dobrůtky.

Davídek tam byl hodnej :wink:
9. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem tady.

Ahojky Evi, tak to ti zavidim. My chodili za tvrdy prachy do hospody. Ja uz chci svoji koupelnu, svuj zachod a svoji kuchyn!! Pak budu zase nejspokojenejsi zena na svete :grinning:
9. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani moc děkuju,takže cestu znám :slight_smile:
9. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: maminky nám fakt pomáhají. Ještě jsem od příchodu z porodnice nemusela nic vařit. Buď nám přiveze moje mamka nebo dostaneme od mamky Vašíka. Jsou zlaté fakt, je to obrovská pomoc. Ráda budu zase vařit, ale nějak to zatím nestíhám. :grinning:
9. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: No neboj, az si zavedete nejaky rezim, tak to pujde. Hele jake pouzivas ty pleny? Jsou to ty, co jedna stoji cca 250 Kc (tusim, ze bambusove) nebo pouzivas normalni??
9. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: my používáme klasický čtvercový a pak svrchní kalhotky, ze začátku je to asi to nejlepší. Až se to trošku ustálí, tak pořídíme nějaké jiné. Nejspíš "vše v jednom"
9. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.zlaticko.cz/index.php?page=detail&kod_zbozi=bambus

uvazovala jsem o tehle, ale jedna plena stoji 349 kc, doporucuji 60 plen (hure schnou) tj. 60* 349=20940 (a to jsou jen pleny), kdyz budu pocitat, ze jedna jednorazova plena vyjde na 5 kc v prumeru, tak za to mam 4188 ks jednorazovych plen, kdyz budu pocitat v prumeru 10 plen na den, tak mi vyjde ze je budu mit na 418,8 dne, tzn. ze na rok a ctvrt. Takze jsem si rekla, ze radeji budu sledovat akce a kupovat v akci, protoze kdyz k tomu prictu elektriku, prasek, vodu a cas. Jo a to k tem plenkam nejsou kalhotky.....

Ja rekla, ze kdyz se to narodi v Breznu, tak pristi rok v lete odnaucujeme pleny....
9. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: tak kalhotkový bych tak nepořizovala. Jak jsem psala, ze začátku, když hodně kajdí a čůrají,tak je nejlepší ty klasický čtverce a časem najet na něco jiného.Ale jasně, každej si to musí rozhodnout sám.
9. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja te Evi obdivuji :slight_smile: Ale jestli nekdy do latkovych, tak do klasiky jako ty ;)

Zitra jdu k Razakovi a trochu se bojim, jak to vsechno dopadne. Ale zase si rikam, ze kdyz me pnou prsa, mam chute a jindy je mi na zvraceni, tak to bude dobry. Ale fakt se bojim....

Pujdu se na to vyspat, zitra musim na zdravotni pojistovnu, k Razakovi a jeste tu mam ty remeslniky, na ktere minim cely tento tyden slapat, aby to, co nejdrive bylo hotove....
9. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: není za co mě obdivovat. Prostě mě to nadchlo.
Neboj Ani, určitě bude vše v pořádku, budu na tebe myslet a zítra napiš jak to dopadlo jo?
Jájdu taky chrnět. Tak dobrou.
9. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Ani zítra držím palečky při kontrole :wink: :wink: :wink: pamatuji si že jsi psala že jdeš 10 a jelikož mi jdeme na ty kyčle tak si to pamatuju.
Ségra zítra jde na ten moc dobrej test na tu cukrovku - chudinka nezávidím jí to

Holky držte nám palečky snad nás té peřinky zbaví já budu zase nervozní celou noc
9. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem sem nakoukla pozdě všichni už šli chrnět.
Tak já jdu kouřit :slight_smile:
9. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, tak at Vam to vsechno dopadne dobre a Honzika uz nemusi tizit ta perinka. Ja dneska mela divoky sny, tak snad bude vsechno dobry..... Moc se tesim, az uvidim toho maleho koblizka. Jdu az ve 12:15 hod.
10. srp 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Nin, tak to uz vam tu perinku urcite sundaji, to bude oslava, co? :wink: :slight_smile:
To bude najednou divny, ze si budes Honzika chovat jen tak :slight_smile:
Co ten tvuj vylet za nami do Blatny? Nehodilo by se vam to zitra? To mam volno, pak uz do konce tydne nemuzu, takze nedorazime i na pripadny sraz.
Takze zitra vas s Petou cekame :slight_smile: :slight_smile:

Ani, a co ty? Nedame po kontrole nekde kafco?

Vcera jsme byli na oslave segry maly, slavila 2 roky, a dostala toho vceliho medvidka, nasi kluci z toho byli uplne paf, tak to musime nekde sehnat, nevite nekdo kde?
10. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny, tentokrat ne, az pri te pristi. Musim hlidat remeslniky, takze poficim rovnou domu :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek