Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
10. srp 2009
nin: držím pěstičky. určitě to už bude dobré a peřinky se zbavíte
ninus81
10. srp 2009
Anny tady - http://www.kouzelnyhrad.cz/plysove-hracky-do-30... a nebo se ti můžu kouknout u nás v hračkářství viděla jsem je v bejby centru v ČB za cca 300,- malýmu ho chci taky koupit
ninus81
10. srp 2009
anny84
10. srp 2009
Jo, dik, Ninus. Ja tam zapomnela dopsat, ve Strakonicich 🙂
ninus81
10. srp 2009
Nebo na ně uděláme hromadnou objednávku 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
10. srp 2009
Tak já se za chvíli půjdu chystat jdu na kontrolu se zádama čekám jen až Honza dorazí byl se evidovat na pracáku a odpol na ty kyčle tak až pojedu od obvodačky tak se Any kouknu v pompu jestli je tam mají a za jakou cenu
anny84
10. srp 2009
ok, tak se prosim mrkni na tu cenu 🙂
Tak na vas myslime, a odpo uz bez perinky 🙂
petulka12
10. srp 2009
ahoj holky tak já měla přes víkend nabito 🙂
babi slavila sedmdesátku v sobotu a v neděli jsme byli celej den na orlíku

ninus a ani přeju úspěšnou kontrolu 😉
petulka12
10. srp 2009
Káťo (Kvikvi) dneska mi dorazilo zboží z toho obchodu Elinka a bylo to všechno bez problému,takže bych se nebála 😉
klaraemma
10. srp 2009
ahoj holky,
zdeni - my se brali 24.9 a měli jsme stejný text na oznamku!!!
kvikvicek
10. srp 2009
Ahoj holky, drzime palce na kontrolach 😉 Peto, ja jsem tam uz objednala kocar, tak jsem zvedava 🙂
kvikvicek
10. srp 2009
San, koukni do alba, nase vlasate slunicko II. a San plati ten ctvrtek? v kolik pujdete?
aninam
10. srp 2009
Tak holky moje, foto je v galerii. Jinak jsme 7+5 tt dle ULZ i dle MS. Mame z dvojcete stale hematom, ktery vypada, ze mizi. Mame srdecni cinnost. Dostali jsme duphaspon na ten hematom a 19.8 znovu na ULZ, aby dr. videl jak ustupuje.
evulebobule
10. srp 2009
ani: tak aspoň že jste v pořádku. Určitě léky pomůžou a příště bude vše jak má být.
aninam
10. srp 2009
Evi, taky doufam, je videt ze se to zmensuje, u topinky to bylo velke a teed to postupne mizi.......
sayastautor
10. srp 2009
ahojky holky,
tak my vcera byli na pouti ve vacove-potkali jsme tam zdencu s manzou a venou a pak za maminou na chalupe. pak jsme jeste vyrazili do volyne na pout

dneska jsme se byli projet a auti nam onemocnelo,tak ho mame v servisu 😞
pak jsme byli na podskali,i s endym,tak je vybehany 😃.
a ted cekam na tu nasi prdelku kdy se vzbudi abysme mohli koupat,ale nevypada to ze by se chtela vzbudit 😃

nin,co kycle?

ani gratuluhju k uspesne kontrole i k vyroci 😉

kato,ctvrtek 100% plati,jen rekni v kolik,prizpusobim se 😉 a jak jsme se bavili o te strede,kdyz budes potrrebovat,katu ti pohlidam. na fotky ted kouknu
sayastautor
10. srp 2009
kato,tak fotky uzasne 😉

to my s katkou v dracikovi videli uzasnou berusku,vid? mam nutkani ji dojit koupit 😃 😃 😃
sayastautor
10. srp 2009
a musim se pochlubit,dnes jsem v sekaci koupila uplne uzasny saty od nextu tza 80 kc x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
sayastautor
10. srp 2009
a pro holky s jednorazovkama,dnes jsme byli nakoupit a do konce tydne maji akci v schleckerovi na pampers,2 baliky za 539 kc. kdyz se koupi jen jeden tak za 299 kc 😉
evulebobule
10. srp 2009
ani: tak to je fajn, to jsem ráda, že se to zlepšuje. 😉
evulebobule
10. srp 2009
Holky představte si, že nám Davídek od porodu vyrostl o 7 cm, to je mazec co?
Dneska jsme byli u doktorky na kontrole a radili jsme se s ní i ohledně krmení, protože se mi zdálo, že mu ta dávka už nestačila a říkala, ať dáváme víc, protože dost vyrostl. Jo a vážíme 4 kg 😉
ninus81
10. srp 2009
Ahojky holky tak kontrola SUPER jsme BEZ BEZ BEZ BEZ BEZ peřinky dřív jsem to nestihla byli jsem u našich mám z toho obrovskou radost.
Anny nezlob se nestihla jsem do toho hračkářství u obvodačky jsem čekala přes 2 hodiny - na záda jsem dostala prášky a na papíře cviky co mám cvičit mám povolený zádový svaly tak je musím posilovat jinak se za pár měsíců nehnu.
My byli dneska v Tescu a ulovili jsme poslední balík Hugiies za těch 319,- a bodýčka z dlouhým jsem objevila jenom jedny tak alespon něco.
Anny zítra uvidím ale Honza má jet pomáhat tatovy tak nevím jestli budu mít auto a jinej den mužeš????????????
ninus81
10. srp 2009
Ani gratuluji k dobré kontrole 😉 😉 😉 😉

Srazík asi tento týden nebude????
mikesova25
10. srp 2009
ani gratuluju ke kontrole 🙂

jj se san jsme se včera potkali, moc jim to s manžou slušelo x-)
my jsme nakonec byli jenom na pouti ve Vacově do Volyně jsme nejeli,protože manža jel do práce
san a co máte s autem?

evi teda to je Davídek pěknej cvalíček 🙂
sayastautor
10. srp 2009
nin,suepr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evco,vy teda rostete!!!!! 😃 ze by julca mela konkurenci ]-( 😃 😃 😃 😃 😃 😃

jinak hlasim huggies premium mega pack v akci v rossmannovi za 299 kc
pampers zase v schleckerovi
ninus81
10. srp 2009
Sandři jsem taky moc ráda konečně snad už to špatné máme za sebou
Já mám 2 a půl balíku tak asi ted už žádné kupovat nebudu uvidím možná do zásoby 😃 😃 😃
sayastautor
10. srp 2009
zdeni,prestalo nam to dobijet baterku. nejdriv nas to nechalo na benzine v kbelnici,uplne hluchy,nakonec se podarilo nastartovat,ale horko tezko jsme dojeli do strak a na pisecke vypovedelo sluzbu uplne 😞. tak nas odsud odtahli do servisu,jeste byl ten automechanik tak hodny a kdyz videl ze mame julcu,tak nas odvezl svym autem pred barak 😃. pry nejspis alternator, tak jsme s nim domluveny at nam to pripravi rovnou na technickou. nicmene tyden min jsme nepojizdny 😞
dekuju za pochvalu ze nam to sluselo 😉. vypadali jsme urcite jako dve ucha kterym by dite nikdo nehadal 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
vy jste taky vypadali jako krasna rodinka x-) x-) x-) . Vasika si zamlouvam pro julci jako zenicha jo? x-) x-) x-) 😃 😃 😃

jinak pro srazik jsem 🙂

zitra asi nemohu, sestrenka je ted na ceste do spitalu, jestli si ji tam nechaji,tak pujdu za ni jako podpora
evulebobule
10. srp 2009
no je to mazec, bude to obřík po mně. Já se narodila se 4 kg a 52 cm a byla jsem dost záživná, přesně jako Davídek 😃
sayastautor
10. srp 2009
ja koupila 2 baliky tech pampers 7-18 kg,,ale uz jsem mela v ruce 9-20 kg 😃. ale ty snad jeste ne 😃. dali jsme za ne 539 kc,tak myslim super cena x-)

eda byl taky vtipny,pry to mame pleny na pul roku 😃 😃 😃 😃 😃 . rikam ze na mesic 😃 😃 😃 😃 😃

ja jak jsem byla s huggies spokojena,tak ted jak jsme boubelaty,tak nam vubec nesedi 😞. budu mit co delat dodelat balik,ale uz mam jen tak ctvrt baliku,ale stve mi to,jinak mi fakt vyhovovali
sayastautor
10. srp 2009
evco,my jdem ve ctvrtek,tak pocitam s cca 10 kg :-N. ale ted se mi zda ze uz tolik neboubelati 😃 😃 😃 😃