• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin: držím pěstičky. určitě to už bude dobré a peřinky se zbavíte
10. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny tady - http://www.kouzelnyhrad.cz/plysove-hracky-do-30cm/vceli-medvidci-brumda a nebo se ti můžu kouknout u nás v hračkářství viděla jsem je v bejby centru v ČB za cca 300,- malýmu ho chci taky koupit
10. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, dik, Ninus. Ja tam zapomnela dopsat, ve Strakonicich :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo na ně uděláme hromadnou objednávku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se za chvíli půjdu chystat jdu na kontrolu se zádama čekám jen až Honza dorazí byl se evidovat na pracáku a odpol na ty kyčle tak až pojedu od obvodačky tak se Any kouknu v pompu jestli je tam mají a za jakou cenu
10. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak se prosim mrkni na tu cenu :slight_smile:
Tak na vas myslime, a odpo uz bez perinky :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak já měla přes víkend nabito :slight_smile:
babi slavila sedmdesátku v sobotu a v neděli jsme byli celej den na orlíku

ninus a ani přeju úspěšnou kontrolu :wink:
10. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo (Kvikvi) dneska mi dorazilo zboží z toho obchodu Elinka a bylo to všechno bez problému,takže bych se nebála :wink:
10. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
zdeni - my se brali 24.9 a měli jsme stejný text na oznamku!!!
10. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, drzime palce na kontrolach :wink: Peto, ja jsem tam uz objednala kocar, tak jsem zvedava :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, koukni do alba, nase vlasate slunicko II. a San plati ten ctvrtek? v kolik pujdete?
10. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky moje, foto je v galerii. Jinak jsme 7+5 tt dle ULZ i dle MS. Mame z dvojcete stale hematom, ktery vypada, ze mizi. Mame srdecni cinnost. Dostali jsme duphaspon na ten hematom a 19.8 znovu na ULZ, aby dr. videl jak ustupuje.
10. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: tak aspoň že jste v pořádku. Určitě léky pomůžou a příště bude vše jak má být.
10. srp 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, taky doufam, je videt ze se to zmensuje, u topinky to bylo velke a teed to postupne mizi.......
10. srp 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak my vcera byli na pouti ve vacove-potkali jsme tam zdencu s manzou a venou a pak za maminou na chalupe. pak jsme jeste vyrazili do volyne na pout

dneska jsme se byli projet a auti nam onemocnelo,tak ho mame v servisu :frowning2:
pak jsme byli na podskali,i s endym,tak je vybehany :grinning:.
a ted cekam na tu nasi prdelku kdy se vzbudi abysme mohli koupat,ale nevypada to ze by se chtela vzbudit :grinning:

nin,co kycle?

ani gratuluhju k uspesne kontrole i k vyroci :wink:

kato,ctvrtek 100% plati,jen rekni v kolik,prizpusobim se :wink: a jak jsme se bavili o te strede,kdyz budes potrrebovat,katu ti pohlidam. na fotky ted kouknu
10. srp 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,tak fotky uzasne :wink:

to my s katkou v dracikovi videli uzasnou berusku,vid? mam nutkani ji dojit koupit :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a musim se pochlubit,dnes jsem v sekaci koupila uplne uzasny saty od nextu tza 80 kc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a pro holky s jednorazovkama,dnes jsme byli nakoupit a do konce tydne maji akci v schleckerovi na pampers,2 baliky za 539 kc. kdyz se koupi jen jeden tak za 299 kc :wink:
10. srp 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: tak to je fajn, to jsem ráda, že se to zlepšuje. :wink:
10. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky představte si, že nám Davídek od porodu vyrostl o 7 cm, to je mazec co?
Dneska jsme byli u doktorky na kontrole a radili jsme se s ní i ohledně krmení, protože se mi zdálo, že mu ta dávka už nestačila a říkala, ať dáváme víc, protože dost vyrostl. Jo a vážíme 4 kg :wink:
10. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak kontrola SUPER jsme BEZ BEZ BEZ BEZ BEZ peřinky dřív jsem to nestihla byli jsem u našich mám z toho obrovskou radost.
Anny nezlob se nestihla jsem do toho hračkářství u obvodačky jsem čekala přes 2 hodiny - na záda jsem dostala prášky a na papíře cviky co mám cvičit mám povolený zádový svaly tak je musím posilovat jinak se za pár měsíců nehnu.
My byli dneska v Tescu a ulovili jsme poslední balík Hugiies za těch 319,- a bodýčka z dlouhým jsem objevila jenom jedny tak alespon něco.
Anny zítra uvidím ale Honza má jet pomáhat tatovy tak nevím jestli budu mít auto a jinej den mužeš????????????
10. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani gratuluji k dobré kontrole :wink: :wink: :wink: :wink:

Srazík asi tento týden nebude????
10. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani gratuluju ke kontrole :slight_smile:

jj se san jsme se včera potkali, moc jim to s manžou slušelo :dizzy_face:
my jsme nakonec byli jenom na pouti ve Vacově do Volyně jsme nejeli,protože manža jel do práce
san a co máte s autem?

evi teda to je Davídek pěknej cvalíček :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,suepr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evco,vy teda rostete!!!!! :grinning: ze by julca mela konkurenci :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak hlasim huggies premium mega pack v akci v rossmannovi za 299 kc
pampers zase v schleckerovi
10. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři jsem taky moc ráda konečně snad už to špatné máme za sebou
Já mám 2 a půl balíku tak asi ted už žádné kupovat nebudu uvidím možná do zásoby :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,prestalo nam to dobijet baterku. nejdriv nas to nechalo na benzine v kbelnici,uplne hluchy,nakonec se podarilo nastartovat,ale horko tezko jsme dojeli do strak a na pisecke vypovedelo sluzbu uplne :frowning2:. tak nas odsud odtahli do servisu,jeste byl ten automechanik tak hodny a kdyz videl ze mame julcu,tak nas odvezl svym autem pred barak :grinning:. pry nejspis alternator, tak jsme s nim domluveny at nam to pripravi rovnou na technickou. nicmene tyden min jsme nepojizdny :frowning2:
dekuju za pochvalu ze nam to sluselo :wink:. vypadali jsme urcite jako dve ucha kterym by dite nikdo nehadal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vy jste taky vypadali jako krasna rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Vasika si zamlouvam pro julci jako zenicha jo? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak pro srazik jsem :slight_smile:

zitra asi nemohu, sestrenka je ted na ceste do spitalu, jestli si ji tam nechaji,tak pujdu za ni jako podpora
10. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to mazec, bude to obřík po mně. Já se narodila se 4 kg a 52 cm a byla jsem dost záživná, přesně jako Davídek :grinning:
10. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja koupila 2 baliky tech pampers 7-18 kg,,ale uz jsem mela v ruce 9-20 kg :grinning:. ale ty snad jeste ne :grinning:. dali jsme za ne 539 kc,tak myslim super cena :dizzy_face:

eda byl taky vtipny,pry to mame pleny na pul roku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . rikam ze na mesic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja jak jsem byla s huggies spokojena,tak ted jak jsme boubelaty,tak nam vubec nesedi :frowning2:. budu mit co delat dodelat balik,ale uz mam jen tak ctvrt baliku,ale stve mi to,jinak mi fakt vyhovovali
10. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,my jdem ve ctvrtek,tak pocitam s cca 10 kg :sweat_smile:. ale ted se mi zda ze uz tolik neboubelati :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek