Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
murecka76
10. srp 2009
Dáváme ty se slonem, SABSIMPLEX, sáček s peckami třešní na bříško a mažu bříško, teď poprvé spí 3hodinky, už se začíná probírat na papku. Jsou to hrozné záchvaty, tak každou hodinku 20min, rykot. My máme zítra 4táýdny a už vážíme 2950g a měříme 51cm, porodní 2224g a 46,5cm.
ninus81
10. srp 2009
u nás už jsou prdíky jen v malé míře jen občas malej už si to zvládá redukovat sám - občas jsem ho nechala nahatého vykopat a to prděl jako drak 😃
ninus81
10. srp 2009
Jituš to utíká jako blázen malé už bude měsíc 😉 😉 😉 mě přijde že co mám malého že ten čas šíleně utíká koukám že přibíráte taky pěkně Honzík tady za chvíli bude nejhubenější 😃 😃 😃
sayastautor
10. srp 2009
my na prdiky nastesti netrpeli

leti to jak blazen,vzdyt nam je v patek 5 mesicu!!!
evulebobule
10. srp 2009
nám bude měsíc v neděli. 😉

nin: no řekla mi že se dost vytáhl,tak že mu mám dopřát víc. Aby měl sílu, tak jsem ráda, že mi to nezakázala.

Jdu chrnět, dobrou.
ninus81
10. srp 2009
u holek jsou prý prdíky vyjímkou proto jsem se i divila že na ně Terezka trpí
Jituš vyzkoušej ty Baby Calm - my nedřív měli sab simplex a ty vubec nepomáhali až ten baby calm nám hodně pomohl a to samý ty probiotické kapičky
ninus81
10. srp 2009
Evi dobrou 😃 😃

Sandři co máš pro malou na zimu, á vubec nevím co pořodit určitě nějakou tu kombinézu já fakt nevím, ta co mám od Lucky tak ta už nám nebude je to 2-4m 😞 😞 😞 😞 😞 😞
ninus81
10. srp 2009
Evi toť když už je to pořádnej chlapák musí i pořádně papat 😉 😉 😉 😉 😉
sayastautor
10. srp 2009
nin,ja jeste nemam nic :-N
sayastautor
10. srp 2009
a hlavne nevim ani co a velikost. pockam jak juli ted poroste
ninus81
10. srp 2009
................a píšu jako prase
Jo musím prásknout na mojí drahou sestřičku že dneska nešla na ten test na ten cukru kanec se jí nechtělo tak prý půde ve středu 😃 😃 😃 😃
sayastautor
10. srp 2009
evco,dobrou noc
ninus81
10. srp 2009
Tak to jme dvě já mám pár mikin a ponožky 😃 😃 😃 😃 i nějaké kalhoty by se tam našli ale moc slavné to není jinak zatím taky nic =-) =-) =-) =-) =-) a vubec nevím co pořídit 😞
ninus81
10. srp 2009
jdu si zakouřit a udělat si pití 😃
sayastautor
10. srp 2009
ja nemam ani ty ponozky :-N 😃 😃 😃 😃
kvikvicek
10. srp 2009
Murecka, koukala jsem ze ma Terezka soupravu v postylce od fereti, ta je uzasna, kdes ji koupila a kolik to stalo i s tim mantinelem?
murecka76
10. srp 2009
Tak faj Nin, zkusíme je, stejně tyhle dochází, koupila jsem dnes i čajík fenyklový od Hippu. taky jsme na to netrpěli až dnes, tak snad to přejde.
Fakt to letí, my máme na zimu 2kombinézy a takový kabátek.
ninus81
10. srp 2009
Káťo fereti má užasné věci :-N x-) x-) x-) x-)
Já mám pocit že to mají v bejby centru v ČB ale abych nekecala nevím to 100%

Jituš jo jo nám fenykl.čajík taky hodně pomáhal
Já jsem ted objevila užasnou bundičku na zimu od Nextu je nádherná tak jí budu od té paní z mimibazaru kupovat a koupím asi i kombinézku ale nevím v jaké velikosti jestli 6-9 a nebo rovnou 9-12
murecka76
10. srp 2009
Kačko, koupili jsme to v Bejby centru v ČB, peřinka, polštář, mantinel včetně těch skvělých výplně stálo vše něco okolo 1800,- Kč, májí toho tam strašně moc a ty výplně jsou super, dá se to sehnat i na netu a cena dost podobná, asi přímo na Ferety.taky chci ještě jedny, ale nemůžu si z katalogu vybrat, jsou všechny krásné.
murecka76
10. srp 2009
Ninuš, ty jsi šikulka a takhle levně, to budu muset nějaké vybrat. Máme LAPINA. 😃
ninus81
10. srp 2009
Za těch 1200,- je jen 3 dílné a bez výplní ale asi i to jde.
Mají krásné veci já jak byla ze segrou v tom bejby centru tak jsem nevěděla co dřív obdivovat mých zbytečnejch cca 30 tisíc tak bych se tam rozšoupla 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
10. srp 2009
k tohle je deka mazec to by lidi koukali a dole k tomu mají jako doplnky i lahvičky, dudlíka http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/detske-dek... 😃 😃 😃 😃
ninus81
10. srp 2009
tý jó jó já jsem tu zase sama samotinká 😃 😃 😃
sayastautor
10. srp 2009
ty jo,koukam na kombinezy a teda to jsou docela palky :-N. kolik toho vlastne bude treba?
sayastautor
10. srp 2009
nin,nevis jake cislo je velikost 12 mesicu?
ninus81
10. srp 2009
Sandři já ano nevím já asi koupím jednu??? a k tomu nějakou zimní bundu na jaké jsi koukala????
Já ani nevím jestli mám brát 6-9 nebo radši už 9-12????????????????????? ale asi spíš 9-12 ta 6-9 by nám taky už o vánocích nemusela být
ninus81
10. srp 2009
Sandři to by měla být 86??????????? jo tak je to 86 😉

velikost 44 a 50 - pro nedonošená miminka nebo dvojčátka

velikost 56 - 0 až 2 měsíce

velikost 62 - 2 až 4 měsíce

velikost 68 - 4 až 6 měsíců

velikost 74 - 6 až 9 měsíců

velikost 80 - 9 až 12 měsíců

velikost 86 - 1 až 1,5 roku

velikost 92 - 1,5 až 2 roky

velikost 98 - 2 až 3 roky

velikost 104 - 3 až 4 roky
sayastautor
10. srp 2009
tak dobry,narazila jsem asi zrovna na drahou, neni to tak sileny jak jsem myslela 🙂
ja budu urcite kupovat spis vetsi, uz proto aby se pod to dobre vesel svetrik a nebyla v tom utesnena. stejne chodit jeste nebude,tak nevadi kdyz bude vetsi 🙂.
taky premyslim ze asi 1 kombinezu a 1 nebo snad 2 bundy teple+mikiny,kalhoty... to bude penez 😞
sayastautor
10. srp 2009
sikulka x-)
tak ja budu kupovat 86 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli