• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Dáváme ty se slonem, SABSIMPLEX, sáček s peckami třešní na bříško a mažu bříško, teď poprvé spí 3hodinky, už se začíná probírat na papku. Jsou to hrozné záchvaty, tak každou hodinku 20min, rykot. My máme zítra 4táýdny a už vážíme 2950g a měříme 51cm, porodní 2224g a 46,5cm.
10. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás už jsou prdíky jen v malé míře jen občas malej už si to zvládá redukovat sám - občas jsem ho nechala nahatého vykopat a to prděl jako drak :grinning:
10. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš to utíká jako blázen malé už bude měsíc :wink: :wink: :wink: mě přijde že co mám malého že ten čas šíleně utíká koukám že přibíráte taky pěkně Honzík tady za chvíli bude nejhubenější :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my na prdiky nastesti netrpeli

leti to jak blazen,vzdyt nam je v patek 5 mesicu!!!
10. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
nám bude měsíc v neděli. :wink:

nin: no řekla mi že se dost vytáhl,tak že mu mám dopřát víc. Aby měl sílu, tak jsem ráda, že mi to nezakázala.

Jdu chrnět, dobrou.
10. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
u holek jsou prý prdíky vyjímkou proto jsem se i divila že na ně Terezka trpí
Jituš vyzkoušej ty Baby Calm - my nedřív měli sab simplex a ty vubec nepomáhali až ten baby calm nám hodně pomohl a to samý ty probiotické kapičky
10. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi dobrou :grinning: :grinning:

Sandři co máš pro malou na zimu, á vubec nevím co pořodit určitě nějakou tu kombinézu já fakt nevím, ta co mám od Lucky tak ta už nám nebude je to 2-4m :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi toť když už je to pořádnej chlapák musí i pořádně papat :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
10. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin,ja jeste nemam nic :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a hlavne nevim ani co a velikost. pockam jak juli ted poroste
10. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
................a píšu jako prase
Jo musím prásknout na mojí drahou sestřičku že dneska nešla na ten test na ten cukru kanec se jí nechtělo tak prý půde ve středu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
evco,dobrou noc
Tak to jme dvě já mám pár mikin a ponožky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i nějaké kalhoty by se tam našli ale moc slavné to není jinak zatím taky nic :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: a vubec nevím co pořídit :frowning2:
10. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu si zakouřit a udělat si pití :grinning:
10. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja nemam ani ty ponozky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Murecka, koukala jsem ze ma Terezka soupravu v postylce od fereti, ta je uzasna, kdes ji koupila a kolik to stalo i s tim mantinelem?
10. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak faj Nin, zkusíme je, stejně tyhle dochází, koupila jsem dnes i čajík fenyklový od Hippu. taky jsme na to netrpěli až dnes, tak snad to přejde.
Fakt to letí, my máme na zimu 2kombinézy a takový kabátek.
10. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Káťo fereti má užasné věci :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já mám pocit že to mají v bejby centru v ČB ale abych nekecala nevím to 100%

Jituš jo jo nám fenykl.čajík taky hodně pomáhal
Já jsem ted objevila užasnou bundičku na zimu od Nextu je nádherná tak jí budu od té paní z mimibazaru kupovat a koupím asi i kombinézku ale nevím v jaké velikosti jestli 6-9 a nebo rovnou 9-12
10. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačko, koupili jsme to v Bejby centru v ČB, peřinka, polštář, mantinel včetně těch skvělých výplně stálo vše něco okolo 1800,- Kč, májí toho tam strašně moc a ty výplně jsou super, dá se to sehnat i na netu a cena dost podobná, asi přímo na Ferety.taky chci ještě jedny, ale nemůžu si z katalogu vybrat, jsou všechny krásné.
10. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninuš, ty jsi šikulka a takhle levně, to budu muset nějaké vybrat. Máme LAPINA. :grinning:
10. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Za těch 1200,- je jen 3 dílné a bez výplní ale asi i to jde.
Mají krásné veci já jak byla ze segrou v tom bejby centru tak jsem nevěděla co dřív obdivovat mých zbytečnejch cca 30 tisíc tak bych se tam rozšoupla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
k tohle je deka mazec to by lidi koukali a dole k tomu mají jako doplnky i lahvičky, dudlíka http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/detske-deky/Elodie-Details-Vyteplena-deka-pirat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tý jó jó já jsem tu zase sama samotinká :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty jo,koukam na kombinezy a teda to jsou docela palky :sweat_smile:. kolik toho vlastne bude treba?
10. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin,nevis jake cislo je velikost 12 mesicu?
10. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři já ano nevím já asi koupím jednu??? a k tomu nějakou zimní bundu na jaké jsi koukala????
Já ani nevím jestli mám brát 6-9 nebo radši už 9-12????????????????????? ale asi spíš 9-12 ta 6-9 by nám taky už o vánocích nemusela být
10. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři to by měla být 86??????????? jo tak je to 86 :wink:

velikost 44 a 50 - pro nedonošená miminka nebo dvojčátka

velikost 56 - 0 až 2 měsíce

velikost 62 - 2 až 4 měsíce

velikost 68 - 4 až 6 měsíců

velikost 74 - 6 až 9 měsíců

velikost 80 - 9 až 12 měsíců

velikost 86 - 1 až 1,5 roku

velikost 92 - 1,5 až 2 roky

velikost 98 - 2 až 3 roky

velikost 104 - 3 až 4 roky
10. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak dobry,narazila jsem asi zrovna na drahou, neni to tak sileny jak jsem myslela :slight_smile:
ja budu urcite kupovat spis vetsi, uz proto aby se pod to dobre vesel svetrik a nebyla v tom utesnena. stejne chodit jeste nebude,tak nevadi kdyz bude vetsi :slight_smile:.
taky premyslim ze asi 1 kombinezu a 1 nebo snad 2 bundy teple+mikiny,kalhoty... to bude penez :frowning2:
10. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sikulka :dizzy_face:
tak ja budu kupovat 86 :slight_smile:
10. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek