• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
:rolling_eyes: :angry: :frowning2:

jdu se natahnout k telce

dobrou nin :slight_smile:
10. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukal ana ty kobinézky mě se líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24642767&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25370341&tab=0 tuhle budeme mít v 74 ale tmavě modrou a přemýšlím že bych šla i do téhle 80 ale i ta cena je moc pěkná :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
10. srp 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už taky mažu do hajan DOBROU NOC
10. srp 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jste kecali o sto sest a ja hrala hru - stavela jsem lunapark. Jinak k tem povlecenim, ja vse kupovala "za smesnou cenu" na www.ebutik.cz.
11. srp 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno kecalky :sweat_smile:

san manža povídal že jste hodně mlaďounký,že on si v tomhle věku ještě užíval :grinning:

ninus gratuluju k sundání peřinky,Honzulka je šikovnej a teď už bude jenom líp...

jinak tohle je smutný http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domaci/120570/pozar-kotelny-v-blatne-dva-mrtvi.html
11. srp 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak jsme ted vylezli z malým z postele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ani jo jo z ebutiku mám většinu věcí do postýlky, přebalovák, zavinovačku, osušky no prostě skoro všechno

Zdeni děkuji jsem moc ráda že už je to za námi
11. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vado tak to je hustý - ten článek kdysi tam dělal kamrád co jsem se sním kamarádila ale už je to pár let zpátky no snad je v pořádku a nebyl u toho
11. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že jsem tu sama samotinká :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdepak se couráte já jsem dneska poloviční sirota, Honza jel tatkovy pomáhat stavět posed pokud bude hezky tak za nima odpol pojedu s kočárem sice je to štreka ale co doma, nebo neplánujete některá návštevu Strakonic :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééééé já mám 10000 příspěvek to potěší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Nin, to je super, ze uz jste bez perinky.
Dneska tedy nejspin nedorazis vid, to je skoda, tak snad nekdy priste, ja uz mam do konce tydne plany :grinning:

Jinak me akorat vcera dorazily krasny bundicky na zimu, 9-12. Myslim, ze budou dobre, aby se tam jeste vesel svetrik, nebo mikinka. Ale nejspis jeste poridim i kombinezky, to bude stacit. Stejne budou porad ve fusaku.

Ty jo, ten clanek o tom pozaru mne prekvapil, ani jsem neslysela sirenu, je to smutny.
11. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tady,ale manža teď na chvilku vypnul elektriku,takže jsem byla bez netu :angry:

já už taky vybírám oblečení na zimu,jen s kombinézou počkám,ta se těžko kupuje dopředu, loni jsem jí koupila a měli jsme jí na 1 měsíc a pak jsme kupovali novou,takže letos zřejmě budu kupovat vel. 104 ,ale napřed to vyzkoušíme,
bundičku už jsem koupila od nextu a ta je na 3-4 roky,takže ta nám bude a ještě se pod ní vejde svetr :slight_smile:
11. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny jaký máš bundičky??? Ono je asi lepší koupit tu 9-12 a jakou velikost budeš brát tu kombinézu?????

Zdeni ale u takhle malých to asi nevadí že se to kupuje dopředu nééé, taky mám z toho strach líbí se mi ta kombinéza od nextu tak pejskovská a ty bundičky jak jsem házela včera odkaz od jedné paní z Blatný budeme mít 74 a půjdu i do téhle 80 jsem blázen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky v tý kotelně uhořeli dva mladý kluci co tam byli na brigádě,je to hrozný neštěstí, už je toho plná blatná, byla tu i televize :frowning2:

já mam pro malýho bundičku 80 9-12 a myslim že to bude akorát když sem mu jí zkoušela
11. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak o těch klukách jsem taky zrovna četla, to je fakt mazec. :frowning2:
11. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus 74 jsem měla já na malýho a to mu v zimě byli 3 měsíce

já mám doma taky bundičky od nextu a dokonce i jednu kombinézku tak vyfotím a dám na net a můžete se kouknout kdyby jste měl někdo zájem

jo ninus a kdyby jsi chtěla na malýho věci od nextu, tak se můžem domluvit a můžeš se přijet porochnit k nám do těch krabic co tu máme a že toho máme :grinning:
11. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
těch kluků je mi moc líto, je to hrozný když se něco takovýho stane :pensive:
11. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem včera začala 28 TT, Kačenka velikostně prý odpovídá 29 TT. Dnes jedu s manželem do Blatný k Razakovi na 3D, tak se moc těším. Ninuš - to povlečení co mám z Bejby centra je od Ferretti - to s tou beruškou. Stálo 1800. Jo, a zítra přijde korbička na kočárek
11. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to já přijedu moc ráda já jsem na Next ujetá :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nestraš já mám objednanou krásnou v 74 je fakt že je to spíš taková přechodová no snad nám bude jinak mě omeou. Určitě se domluvíme a já zajedu a 100% si něco vyberu a ty si věci po malým nechceš nechávat na druhé???????
Ale já předtím dojdu vykrást banku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo já jsem si to myslela že ta beruška je od ferreti jen jsem si nebyla jistá :wink: :wink: :wink: :wink:
tenhle týden by měl dorazit ten Disney komplet pro malou :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Koukám že tu nikdo není, ale chci vás aspoň pozdravit. Jsme z dovči doma, bylo to super. Malá spala krásně v noci i přes den, zima nám nebyla, fusak perfektní. A ani sme nebyli jediní s prtětem, potkala sem tam ještě dvě rodinky s mimi jako je naše Jůlinka. Přivezla si jeden štípanec i když byla pořád pod síťkou. Oni se mrchy komáří na Třeboňsku přemnožily, tak to je docela úspěch, že sme ji uhlídali.
Zas tu máme řemeslníky, tak mám hoňky, snad těch 40 stran stihnu dočíst a ještě písnu :slight_smile:
Jo a máme super fotky malé, už se těším, až ji dám do alba.. to ale asi dnes nebude.
11. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff, tak sem dočetla..

Ani pěkný kočárek, vypadá malý. No ten můj je o trošku větší a i tak se tam malá s fusakem vejde jen tak tak. Mně taky padl do oka a jiný neměl šanci.

Káťo gratulujeme k zoubkům, teda to koukám, takhle brzo?

Nin také gratulace k sundání peřinky. Jste šikulky.. My jdem na KO za měsíc, snad to bude ok :confused:
K dětské jdem ve čtvrtek, malá by měla být očkovaná, bojím se za ní, aby to dobře nesla. Včera sme malou měřili a ona už povyrostla o 9cm od porodu. Už jsou nám malý i ponožky :grinning: :grinning:

Evi dost jsi mě rozhodila s líčením porodu a přístupu sester v Písku. Kolem mě tam běhaly pořád, dost se staraly, ale možná je to po císaři a zvýšeném tlaku normální. Jo, jedna starší sestra byla docela drsná, co se týče kojení, taky mi to prso zmáčkla, že mi skoro vyskočily slzy a to mě prsa nebolely. Ale zas mi pak v noci malou utišila během chviličky, že sem ji obdivovala.
A co se týče krmení - Když je Julinka vzhůru, jí třeba už po 2 hodinách a jindy spí i 4 nebo 5 hodin, nebudím ji. Je to různý.Ale to je asi podle toho, jak mám výživný mlíko, takže u umělého je to jinak s množstvím i intervaly.. Jen chci říct, že u nás je ta doba mezi krmením pořád stejná,neprodlužuje se a pořád 6X denně.
A koupání máme rády. Jen tedy nesmí mít hlad, takže koupu radši už po dvou hodinách od krmení a je to v pohodě.
11. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: nevím, asi čím to bylo, ale prostě to tak proběhlo. Nechtělo se mi za nima pořád běhat, nakonec to si každá maminka stejně musí protrpět sama, ale třeba jsem vyjímka a k ostatním se chovali jako k tobě. :wink:
11. srp 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne to určitě ne, třeba sem jen měla štěstí na jejich dobrou náladu. Jé, já za nima běhala pořád,a to sem měla pokoj až na druhym konci od sesterny, divim se, že mě už neposlali kamsi :confused: :sweat_smile: Já si zas užila s maminama na pokoji. Byla tamjedna rozumbrada, která už mi pak lezla na nervy. Ona už chtěla honem rodit a normálně na mě byla naštvaná, že sem ji předběhla a přitom ještě před termínem, to sem si jako dovolila dost !
11. srp 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus já mám po venouškovi tolik oblečení že si všechno nenechávám, jsem ujetá na next a tak co se mi líbí musím hned mít, takže jsme měli 4 zimní bundy 3 kombinézky a spoustu jiných věcí, těch rifliček,mikinek,triček,overálků já zkusím věci nafotit až budu mít chvilku a dám na rajče a můžete si to tam potom prohlídnout
11. srp 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, mam takovy khaki bundicky s koziskem na kapuce :slight_smile: budou to frajeri :wink: A mam 80, na 9-12m.
Ale ty kombinezky taky poridim, uvidim na co narazim, asi opet na mimibazosi ve dvojcatech :slight_smile:

Zdeni, tak to nafot a hod to sem, ja mam next taky moc rada :wink:
Kdybys mela nejake dvoje rifliky 6-9, nebo 9-12, tak je beru :slight_smile: Nebo i mikinky. Tak az budes mit casik, jo?
Rozjedeme obchodovani :grinning: :grinning: :grinning:

Kato(kadel), tak jaky byl sladky napoj? :grinning: :grinning: :grinning: snad si to prezila ve zdravi :grinning:
Pak dej vedet, co u Razaka.
11. srp 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky tak jsem u maminy tak jsem vběhla na net
Zdeni tak to nafot a nebo můžu přijet nechám to na tobě jéé to se pak z holkama o věci popereme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Anny ségra je lemplík v pondělí na to nešla prý půjde zítra dneska jela k Razakovy na ten 3D UTZ tak jsem taky zvědavá

Zdeni ty si jako já co vydím to bych chtěla a musím to mít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak jsme zpet z mesta.
byli jsme za sestrenkou ve spitale,pak v sekaci-ulovila jsem krasne saty a budou nam jeste pristi rok :slight_smile:. pak jsem byla edovi pridelat klice,ztratil je. pak u capa,v dracikovi a tam jsem neodolala a koupila julce krasnou berusku.
videla jsem tam ty cmeldy a meli je za 329 kc
pak v kaufu,tam mi julca spustila hysterak,protoze byla ospala a nemohla zabrat,tak jsem vylezla cela zpocena,venku nakojila a usnula mi az pred barakem. tak ji mam i s golfkama na balkone a spokojene tam spinka :dizzy_face:

zuzko,tak super dovca :slight_smile:. je hezky jak jste to zvladli :slight_smile:

ani,co kontrola?

kato (kadel), co 3d ultrazvuk :slight_smile:?
11. srp 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
San jak se domluvime na ten ctvrtek, v kolik? me je to taky jedno :slight_smile:
11. srp 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek