• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak to pro nás asi není co? Nebo myslíš, že by v tom Davídek vydržel?
11. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: jé ta je hezká :wink:
11. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky řeji Zuzce vše nej nej nej k svátku :wink: :wink: :wink: :wink:

Sandři beruška je krásná ale pro nás není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Evi co Davídek???

My už jsme doma malej napapanej a už spinkáme :wink:

Viděla jsem malou neteř :slight_smile: jelikož sem Káťe předělávala to dvd od razaka z vi formátu na dvd no je kouzelná uplně jsem vzpomínala na ten muj utz. Ještě jsem jí udělala z toho záznamu fotečky
11. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufá že tu zas nestaším sama :grinning:
11. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám že tu zas nestraším sama :grinning:
11. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jedine koupit nejake vkladacky, treba z bambusu
http://www.branakdetem.cz/vkladaci-plenka-haipa-daipa.htm
11. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ta cc bez niceho, nevim, Kacka kaka jednou tydne takze plinka chyta jen curani a jednu porci curani to udrzi, navic mi porad lozi a tak a mam ji jen v tricku a ponozkach,kdyz je teplo, ven bych to nedavala, kdyz bych ji na to musela dat teplacky apod. si myslim ze kakani by to neudrzelo a zaspinilo by ti to okoli :wink:
11. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdyz posilam prachy pres ucet na ucet v jine bance,jakdlouho to trva kdyz to poslu jeste k tomu v patek? toz v pondeli by to tam melo byt? nebo to pres vikend nejde?
11. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zatím to Káťo zkusíme takhle, je to asi dobře pro ty kyčle,tak u toho zůstaneme a časem se uvidí.
Kdyžtak zkusím ty ručníky. :grinning:

nin: Davídek spinká, po sedmé papal, tak teď podřimuje v lehátku.Dáváme ten nutrilon extra, ale zatím nic moc účinek nevidím, počkáme ještě nějakej čas, projeví se to asi až za dýl co? My ho dáváme druhým dnem
11. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo vetšinou to trvá cca 2 - 4 pracovní dny záleží na bance, kdyby jsi to posílala ze svého účtu na účet u stejné banky je to tam hned.

Evo vydrž ono se to projeví u nás to taky hned nebylo
11. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vás stima plenama obdivuju nechtěli by jste chvíli mluvit česky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem totiz objednavala kocarek, uz se na tej tesim jako pesna kost. uz aby tu byl, mam tenhle:
http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1222707 ale mozna by mi stacil ten co ma San, ma moc pekne ty golfky pro Julcu :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jak dlouho mám být trpělivá? :grinning: A to jsi dávala už od začátku celý den nebo jen na noc?
11. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo ten je moc pěknej a kdy dáš malou do něj???? a barva ta zelenkavá?????????????
11. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo od začátku jsem ho dávala jak přes den tak přes noc u nás to trvalo cca 14 dni než byl znát výsledek ale pak spinkal od 22 hod - 4 hod což už byla výhra
11. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: takže ho tedy mám taky dávat pořád? Takže jste taky hned neviděli výsledky. Papal ze začátku taky pořád co tři hodiny?
11. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo opravdu moc hezkej taky by mě zajímalo, jakou jsi objednala barvu? Červenou?
11. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já bych ho už dávala celodenně a i v noci ze začátku papal co 3 hodinky, taky jsem byla hodně netrpělivá a čekala kdy bude výsledek pamatuji si že jsem na něj na ten nutrilon i nadávala - netpělivost je hrozná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale pak když jsem viděla výsledek tak ho ted jedině chválím
11. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak doufám, že to budeme mít jako vy.Byla bych ráda, uvidíme no. Taky jsem tak netrpělivá, chtěla bych všechno hned :grinning:
11. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to já taky - to se mě i mamka smála a že prý hned se ani pes nevykaká (jsem šlušná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
Nebo ono se to srovná a pak budeš překvapená až ti Davídek bude spinkat celou noc
11. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme tu zase sami :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Blatná má dneska absenci :grinning:

a ostatní holky na nás hází bobek :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: opravdu doufám, že to tak bude. :wink:

Blatná na nás hází bobek. :grinning:
11. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu :grinning:
11. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja akorat objednavala ty nextovy mikinky, jak si na ne hazela odkaz, jsou bozi :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny já si zrovna říkala kdepak jsi, kluci předpokládám už spinkají :wink: :wink: :wink:
Tak sisi je objednala a jaký ty první nebo ty druhý?????
11. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi neboj určitě jo
11. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky objednala jsem tuzelenou, videla jsem vsechny barvy totiz na zivo a ta cervena byla divna, takova strasne tmava jakoby do zrzava nebo co, ta zelena byla nejhezci a libila se i manzovi, a Kacenku tam budu davat zatim kdyz pojedu do mesta neco rychle zaridit, nakoupit, k doktorce, protoze cestovat s tou moji kravou je fakt hnus. u toho noveho kocaru jdou zada do lehu, takze si myslim ze v poho,Kacka stejne chce koukat ven, kdyz nespi v hlubokem tak beci, ze nevidi ven a obcas tahnu kocar pred sebou a kacku na rukach. A hodne holek vozi ve sportaku taky kolem 4-5 mesice, neb se jim mimi do hlubokeho nevejde ani za nic
11. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo my už máme taky co dělat aby jsem malého udržela v hluboké chce taky čučet okolo ale zatím se ještě vejdeme ale na dlouho to už asi nebude bude to jen tak tak a počítám že koncem září jsme ve sportáku
11. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijde mi že korbičky dělají čím dál menší my budeme mít sportáka x lander koupila jsem to jako komplet a do auta se nám vejde tenhle a nemusím ho skládat i když mé rdce prahne po tom Quinny buzz jak jsem sem házela odkaz ten krásně modrej ale ta ceny nepřichází v úvahu :frowning2: :frowning2:
11. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: já právě četla různé diskuze a tam psali že ne každému zabírá,tak mi to vrtá hlavou.
Uvidíme,musíme počkat a snad se dočkáme :grinning:
11. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek