• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ty vado já si tu povídám sama ze sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty dziny jsou nadherny, takovy nejaky bych chtela, nejaky fakt prdacky :slight_smile:
ale je tam hodne zajemcu, to nevim kam se vysplha, kam si ochotna jit?
11. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty půjdou asi dost vysoko já na ně včera přihazovala no počítám že půjdou na 200,- ani bych se tomu nedivila
11. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19627604&tab=0 jááááááá umřu ty jsou taky parádní
11. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja taky ne, schvalne je budu sledovat
11. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: to jo, uz tam radeji nehledej
to je strasny, ja tam taky nemuzu koukat, bych to zkoupila :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz koncim, jdu si lehnout, tak dobrou noc :slight_smile:
11. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem na to magor já se do něčeho zakoukám a musím to mít třeba tenhle svetr - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24765713&tab=10 to je můj inzerát mám tenhle svetřík ve vel 3 - 6 a už i 9-12 a chtěla bych ještě 6-9 je nádhernej a tu malou velikost už pošlu dál nebo počkám a pak všechny tři střelím najednou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny dobrou noc já jdu dát zdravotní a nebudu tu sama tak asi taky pošupajdím do pelechu
11. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, jak dopadla segra u Razaka??
11. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: že by měli teď dovču?Tak pak dej vědět, jak to dopadlo....

já jdu nakrmit draka a pak spinkat. Dobrou noc.
11. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani dopadla dobře vše je ok je to stále holčička :slight_smile: a nahrávka je taky super
11. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem nemohla zabrat tak jsem slezla zase k notebooku alespon jsem na rajče dala nové fotečky kdo chce koukněte :wink: :wink: :wink: :wink:
http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/Honzicek_leto_2009/#album
12. srp 2009 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi, kdybych byla jako oni, tak nic nereknu a proste nenastoupim, preci jen mi skoncila smlouva....
12. srp 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Nin, ten svetrik, jak shanis je fakt pekny, ja mam ty zimni bundicky taky authentic.

Jinak fotky moc pekny, uz jsem Honzika nevidela ani nepamatuju, je to uz kus peknyho chlapa :slight_smile:
12. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak to my už budeme muset do káry začátkem září,ráda bych aby vydržel aspoň do těch 6m ale už je přes celej kočár teď takže to nevidim už na dlouho

Káťo Zopa je super,nemít káru x-lander tak jdu do něj taky :wink:

Nin tady prodává jedna maminka tu mikču co sháníš ale dost draho zdá se mi http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=342887&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvType%3D%26vOther%3D%26vSection%3D102%26vOffset%3D40
Honzík teda vyrost co sem ho neviděla je z něj pěknej kluk :wink:
12. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani. to jo no, tak jsi jim to napsala do mailu?
12. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, napsala jsem jim do mailu, ze nenastoupim, protoze jsem na rizikovem tehotenstvi..... Stavim se tam pristi tyden ve stredu az pujdu od Razaka, snad tam nekoho zastihnu....
12. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak jsem to volala zastupkyni. Reditelka tam neni, byla minuly tyden ve Spanelsku a sekretarka ma dovolenou. Tak jsem se domluvila, ze prijdu vratit knizky prvni tyden v zari...
12. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Káťo hezký video, Kačenka je moc šikovná. Když si vezmu, že naše berušky jsou zhruba stejně staré a Julinka se ještě ani nepřetočí, tak sem překvapená. I když na bříšku by už taky skoro utekla :grinning: A pořád si chce sedat, když ji chytíme za ručičky, je to jak spínač, přitahne se a už sedí, teď má dobrou základnu, jak má dvě plenky navíc kvůli kyčlím :grinning: :grinning: Jo a krásnej kočárek - ten zelenej je parádní.
San máš hezkou berušku, taky o něčem takovém uvažuju, kolotoč už se nám okoukal..
12. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin Honzíček je kouzelnej! Krásný fotky.

Jdu taky na ně, musim je z dovči probrat.
12. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani tak to jo, aspoň že tam byla zástupkyně.
12. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Ninus Honzicek je naaadhernej, a fakt cela mamina :dizzy_face: takovy pekny bobisek je to, strasne vyrostl :dizzy_face:

holky jak koukate na obleceni, nam tu ma prijet nejaka zenska s anglickym sekacem, tak jsem na to zvedava, jestli neco ulovim,pak budu hledat na mimibazaru :wink:
12. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se taky těšim na nákupy na zimu, ta tu mám jen bundičku a šálu :grinning: tak se zas rozšoupnem, až pojedu do Písku.
12. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak my mame rekord :grinning:. julca vcera spala v kuse od 17:30 do 6 rano :slight_smile:. to byl klidecek :slight_smile:. ted spinka zas

nin,krasny fotky a fakt je jenik cely ty :dizzy_face:

ja taky zas budu muset neco nafotit
12. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja uz mam dlazdicky v kuchyni!!!! Tak ted jeste koupelna a zachod a budu stastna!!! Ja uz chci zit jako clovek :slight_smile: civilizovanej clovek!!!
12. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,tak super ze to tak pokracuje :slight_smile:. vsak se brzo dockas :wink:
12. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

tak jsem něco na prodej nafotila a dala na rajče,můžete kouknout, teď jedu k našim tak tam proberu ty krabice a až nafotím tak zase písnu
http://mikesaci.rajce.idnes.cz/na_prodej/#album

anny: brala jsem i věci od dvojčátek takže mám i mikinky a tak po 2 ks, tak jestli to dám ještě dohromady tak nafotím :slight_smile:

http://mikesaci.rajce.idnes.cz/na_prodej/#album

jinak na ceně se můžem domluvit, takhle to mám napsaný když to dávám všude možně
12. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani ty se máš, u nás to jde pomaleji. Děláme spíš o víkendech. Včera tu byli klempíři, tak máme konečně hotové plechování u oken :slight_smile: Teď už začnem uvnitř - zateplovat, elektrika, voda.. vše od začátku, je toho dost a na dlouho. Manža řiká že na Vánoce budem nahoře, já tomu nevěřim, možná tak kdyby byly přístí léto :grinning:

San to se máš. Mně naopak Julinka spí míň. Budí se mi poslední dobou i v noci. Tedy ona se tak úplně nevzbudí a ale vždy kolem jedné tak zuřivě cumlá paleček, že mě vzbudí a bud jdu krmit nebo usnu tak do tří, ale pak už baštíme, jako dřív.. Takže teď jí i v noci zhruba po třech hodinách. Aspoň že pak ráno po krmení kolem šesté ještě usne tak do půl deváté..
12. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, ja si nedokazu predstavit delat to jadro, kdyby tu byl maly...... takovyho prachu tady a remeslniky proste hlidat musis, kdybych je nehlidala, tak to tu mam uplne jinak nez jsem chtela. Takze si myslim, ze jsme si na to vybrali ten spravny cas....
12. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek