• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Určitě, jste šikovný.. My to pořád odkládali - tedy spíš s nám pořád nechtělo vyklízet půdu - těch krámů tam - na tři kontajnery. Ale zas můžu být dole u mamky, kde je to v pohodě, tak mě to nijak nestresuje. Ale to víš že mě stve, že sme to nestihli pro pohodlnost dřív.
12. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: krásný fotky. :wink:
12. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky tak jsem tu musel jsem vytřít, vyluxovat, vyžehlit a ještě utřít prach a pověsit další pračku a mám zase na chvíli klid.
Petul jo jo na tu jsem na koníkovy taky koukala já tu 6-9 budu mí od paní fungl novu z vysačkou za 350,- i s poštovným.

Evi v jakém programu děláš fotečky??? Třeba ta jak tammáš vyfocený ten dudlík to je upravený že jo???
12. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi krásný fotečky
12. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: v Zoneru. :wink:
12. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, ale počkej, ještě na nich pracuju...
12. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vite, co chci udelat ja mym detem? Plasticke otisky, viz. http://www.mimiangel.cz/story/odlitek_pamatky_na_prvni_dny_vaseho_miminka
U Honzulky jsem to bohuzel nestihla, tam mam jen otisky na papiru........
12. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, muzu te poprosit o popis tech hackovanych cepicek? Az budu moc, tak bych si je uhackovala :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo dám to dohromady a pošlu ti to
12. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim vás kdo máte fotky na rajčeti,jak se dají vymazat?
12. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko, pres klienta, kterym ho tam davas, mas tam moznost i vymazat fota...
12. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, zas tak to nechvata, ale aby si nezapomnela ;)

Holky jsem po tech hormonech nejaka utahana, presne jak rikal Razak. Takze dneska delnici zmizeli drive a ja mizim do perin, alespon na chvili.........
12. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: tak mi to kdyžtak připomeň... :wink:
12. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemůžu to tam Aničko nikde najít, normálně sem se přihlásila a můžu jen měnit pořadí fotek.. Ach jo, já to s PC moc neumim. Jak sem teď přidávala fotky, přišlo mi upozornění od jedné pohotové maminky,abych tam nedávala Julinku nahatou kvůli pedofilům, mě blbou to vůbec nenapadlo !!
12. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado já tam Honzíka taky nahatého tak to jdu taky vymazat
12. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi přihlásíš se na rajče normálně předpokládám že ikonu rajče máš na ploše takže klikneš přihlásíš se, vybereš si album které chceš upravit nebo v něm chceš smazat fotky - pak dáš UPRAVIT načte se ti stranka z názvem - úprava alba dole v pravém rohu dáš (klikneš) na POKRAČOVAT a načtou se ti ty fotky co máš v tom albu a ty si vybereš ty které tam nechceš mít a to tím že v pravém rohu dole u každé fotky máš tu zelenou fajfku tak na ní klikneš a udělá se ti červený křížek což znamená že se fotka nebude zobrazovat pak dáš uložit změny a chvíli se to bude načítat ale bude to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jestli sem to dobře pochopila, na rajčeti fotky vymažem jen při jejich nahráváni do alba.. :frowning2:
12. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem asi slepá, jde mi jen upravit název alba :frowning2: :frowning2: Ve fóru sem našla to co sem napsala tady
12. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem koukla na návody, ukazují tu to co mi Nino píšeš, ale mně se po přihlášní ukazuje něco jiného, jen moje alba, žídné úpravy, budu to študovat, snad na to přijdu, zas tak hrozný moje znalosti PC snad nejsou :astonished: :frowning2:
Ještě že malá je zlatíčko a spinká.
12. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, povedlo se.Musela sem tam vlézt z programu co mám v PC, to jsou uplně jiné stránky, než když tam lezu z netu.. Vim že se tohle téma sem nehodí, už mlčim :pensive: Při představě nejakýho pedofila nad fotkama sem byla docela zoufalá, že mi to nejde.Tak se omlouvám..
12. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko, ale Nin i ja jsme ti to psali, ze musis pres specialni program - klienta - ne pres webove stranky :slight_smile: Ale zvladla si to, jsi sukulka!!
12. srp 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak, o spec. programu ste se nezmínily.. Ani mě nenapadlo přihlašovat se tam přes ten program, když sem tam na prohlížení chodila z webu..no hlavně že už je to hotovo :slight_smile:
12. srp 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, mluvily :slight_smile:

"aninam • 1d, 9tt • Dnes ve 13:59
zuzko, pres klienta, kterym ho tam davas, mas tam moznost i vymazat fota... "

"ninus81 • 1d • Dnes ve 14:28
Zuzi přihlásíš se na rajče normálně předpokládám že ikonu rajče máš na ploše takže klikneš přihlásíš se, vybereš si album......"

Obe jsme mluvili o tom samem - program, kterym pristupujes ma ikonku rajcete a ja to jako odbronik nazyvam klient. Jen si to nepochopila :slight_smile:
12. srp 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárce vše nej nej nej nej k dnešnímu svátku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, další svátek. Tak Klárko, vše nej k tvému svátku :wink:
12. srp 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárce přejeme také všechno nejlepší :slight_smile: :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme byli se ségrou vybírat svatební šaty,vybrala si nádherný :dizzy_face:
12. srp 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: tak to je hezká událost, výběr šatů. Taky na to ráda vzpomínám.
Máš někde fotku, jaké vybrala? A kde je vybrala?
12. srp 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
San tak zitra v jednu ju?
12. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nakupovala jsem neco prs net, zaplatila prevodem na ucet minulou stredu a pani mi rika, ze to tam nema, me trefi, zkontrolovala jsem vypis z uctu a cislo uctu a variab. symbol sedi, takze chyba neni na me strane, ale jak to ze ty penize jdou tyden?! nikdy se mi to nestalo. zeby nejake komplikace ceska sporka a banka 2700? :angry:
12. srp 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek