• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

evul: fotku mám ale zatím nedám,protože sem chodí nakukovat zvědavky a řekly by to před naším taťkou,ten to ještě neví a dozví se to až první týden v září na oslavě 50 narozenin,je to pro něj překvapení :slight_smile:
dostane v obálce už hotové oznámení,jsem zvědavá na jeho reakci :sunglasses:
12. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo paní bych poslala meilem okopírovaný výpis z účtu a kdyby ani potom nechtěla přiznat chybu tak bych dělala bububu :angry:

já jsem měla taky jednou takovou zkušenost,ale jakmile jsem poslala výpis z účtu s jejím zvýrazněných č. účtu tak se paní zalekla a poslala mi zboží,po týdnu už peníze musí mít, nejdýl to u nás v čr trvá 4 dny a z ciziny týden!!!!

stala se ze mě slaměná vdova :frowning2:
12. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: chápu, to bude hezké překvapení, určitě bude dojatej.....
12. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, to aby to s tatkou neseklo :slight_smile: ;) Ale myslim, ze bude mit moc hezky darek k tak kulatym narozeninam....
12. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://johnmatey.rajce.net/Prestavba_bytoveho_jadra

Holky juknete jak se u nas pokracuje ;)
12. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no seknout to s ním nesekne,protože už několikrát povídal že by se mohli vzít když spolu mají malou a plánují druhý

ani už se to pomalinku blíží ke konci, bude to moc hezký :dizzy_face:
jinak máme stejný dlaždičky v kuchyni, my k tomu máme ještě pár těch 1 ks s dekorem :slight_smile:
12. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ja to chtela jen takhle, protoze od zasuvek pujde po cele delce az k umyvadlu tyc od tescomy :slight_smile: Tak by tam ten dekor zbytecne zaniknul....
12. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak jestli mas i nejake kousky obleceni po dvou, tak mi to prosim nafot a hod to sem :slight_smile: :slight_smile:
Chtela bych nejake mikinky a rifliky, nebo nejaka tricka :wink: :slight_smile:

Ani, uz se vam to blizi ke konci, my mame taky stejny dlazdicky v kuchyni :grinning: :grinning: :grinning:
A jakou jste vybrali kuchyn?
12. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny, mame ji delanou na miru, nebojte, vsechno nafotime a dame na rajce, tak pak hodim odkaz az to zase trochu postoupi :slight_smile: a nekdy kolem pouti tam budou i dvere :slight_smile:
12. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, pak sem dej fotky, na tohle rada koukam, my jsme loni predelavali cely barak, tak to znam :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny, ja cim jsem starsi tim to nejak hur snasim......
12. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem tu taky doufám že ne zase sama

Káto to je k nasraní paní se vymlouvá týden peníze jít nemůžou přesně jak psala Zdenča pošli jí KOPII výpisu z účtu a udělej bububu
12. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin já jsem tu i když každou chvilku odbíhávám k malýmu, dneska usnul sám v ložnici,najednou se zdejchnul z obýváku a tak jsme šli s manžou kouknout kde je a on už hajal v posteli a spinkal,ale od 21 hod. se nějak kroutí,takže si myslím že má bolení bříška,tak ještě počkám a když bych ještě běžela tak mu namažu bříško
12. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ted taky odběhla zakouřit si a na onu místnost u nás už se taky spí od 21 hod takhle je to každý den až do rána dneska spinkal do 7 hod napal se a pak jsme dáchli do 10:30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si o spaní do 10 hod. můžu jenom nechat zdát, bohužel u nás i když se v noci nespí tak budíček je po 6 hodině :astonished:
12. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám zase dneska fofr internet mě z něj jednou klepne :angry:
12. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doufám že to malému zustane alespon to spaní do těch 7 hod
12. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to chvilkama taky blbne,ale u nás je to tím, že po 20 hod. se tam nahrnou všichni co jsou připojený a to je potom rychlost, to i ten šnek pak leze rychleji :grinning: :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
většinou si to dětičky upravují po tom šestinedělí a jak jednou začnou spát celou noc,už jim to zůstane, ségře malá spí od příchodu z porodnice celou noc a má klidnou a pohodovou rodičovskou dovolenou
12. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás jsem připojená jen já a šnek je proti mému počítači a netu rychlík :grinning:
12. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tak to by bylo super jestli mu to spinkání zustane tak mám naprosto zlaté dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já si o něj nechám jen zdát :sweat_smile: :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a myslíš že se to nesrovná???
12. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tomě taky zajímalo, kdy si začne prodlužovat spaní v noci, tedy jestli vůbec že? :grinning:
12. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím se malej budí po 3-4 hodinách.
12. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi počkej po šestinedělí

nin když jsem šla v roce na kontrolu říkala jsem doktorce že pořád vstávám po 3 hodinách, odpověď byla do 1,5 roku se to zlepší a bude spát celou noc, bohužel v červnu jsem tam byla na očkování a říkám jí že pořád za noc vstávám a tentokrát mi odpověděla že kolem 3 let určitě bude spát celou noc
12. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel tomu moc nevěřím,protože manža když byl malej tak v noci taky strašně málo spal a většinou si potom když už uměl číst tak četl, takže jestli já budu muset příští rok do práce tak to nechci vidět :pensive:
12. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: uvidíme, doufám, že si to začne prodlužovat.
12. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se to krásně srovnalo malej usne v 21 hod ted se mi už pár dní budí před 7 ( dřív v 6 ) dostane mlíčko a chvíli si povídáme a pak zase usne pak většinou papá okolo 11 jak kdy a jak se mu chce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vězšinou přes den prospinká cca 2 - 3 hodinky v 19 hod koupeme pak papáme a ve 21 hod už hajá a spinká :grinning:
12. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ten internet vyhodím z okna respektive ten notebook stahuju ten program Zoner a mám to ještě pomalejší
No já jako malá byla spavá a Honza taky takže malej je ,,dudek,, po nás :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek