Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
mikesova25
12. srp 2009
evul: fotku mám ale zatím nedám,protože sem chodí nakukovat zvědavky a řekly by to před naším taťkou,ten to ještě neví a dozví se to až první týden v září na oslavě 50 narozenin,je to pro něj překvapení 🙂
dostane v obálce už hotové oznámení,jsem zvědavá na jeho reakci 😎
mikesova25
12. srp 2009
káťo paní bych poslala meilem okopírovaný výpis z účtu a kdyby ani potom nechtěla přiznat chybu tak bych dělala bububu ]-(

já jsem měla taky jednou takovou zkušenost,ale jakmile jsem poslala výpis z účtu s jejím zvýrazněných č. účtu tak se paní zalekla a poslala mi zboží,po týdnu už peníze musí mít, nejdýl to u nás v čr trvá 4 dny a z ciziny týden!!!!

stala se ze mě slaměná vdova 😞
evulebobule
12. srp 2009
zdeni: chápu, to bude hezké překvapení, určitě bude dojatej.....
aninam
12. srp 2009
Zdeni, to aby to s tatkou neseklo 🙂 😉 Ale myslim, ze bude mit moc hezky darek k tak kulatym narozeninam....
aninam
12. srp 2009
http://johnmatey.rajce.net/Prestavba_bytoveho_j...

Holky juknete jak se u nas pokracuje 😉
mikesova25
12. srp 2009
no seknout to s ním nesekne,protože už několikrát povídal že by se mohli vzít když spolu mají malou a plánují druhý

ani už se to pomalinku blíží ke konci, bude to moc hezký x-)
jinak máme stejný dlaždičky v kuchyni, my k tomu máme ještě pár těch 1 ks s dekorem 🙂
aninam
12. srp 2009
Zdeni, ja to chtela jen takhle, protoze od zasuvek pujde po cele delce az k umyvadlu tyc od tescomy 🙂 Tak by tam ten dekor zbytecne zaniknul....
anny84
12. srp 2009
Zdeni, tak jestli mas i nejake kousky obleceni po dvou, tak mi to prosim nafot a hod to sem 🙂 🙂
Chtela bych nejake mikinky a rifliky, nebo nejaka tricka 😉 🙂

Ani, uz se vam to blizi ke konci, my mame taky stejny dlazdicky v kuchyni 😃 😃 😃
A jakou jste vybrali kuchyn?
aninam
12. srp 2009
anny, mame ji delanou na miru, nebojte, vsechno nafotime a dame na rajce, tak pak hodim odkaz az to zase trochu postoupi 🙂 a nekdy kolem pouti tam budou i dvere 🙂
anny84
12. srp 2009
tak jo, pak sem dej fotky, na tohle rada koukam, my jsme loni predelavali cely barak, tak to znam 🙂
aninam
12. srp 2009
anny, ja cim jsem starsi tim to nejak hur snasim......
ninus81
12. srp 2009
Ahojky holky tak jsem tu taky doufám že ne zase sama

Káto to je k nasraní paní se vymlouvá týden peníze jít nemůžou přesně jak psala Zdenča pošli jí KOPII výpisu z účtu a udělej bububu
mikesova25
12. srp 2009
nin já jsem tu i když každou chvilku odbíhávám k malýmu, dneska usnul sám v ložnici,najednou se zdejchnul z obýváku a tak jsme šli s manžou kouknout kde je a on už hajal v posteli a spinkal,ale od 21 hod. se nějak kroutí,takže si myslím že má bolení bříška,tak ještě počkám a když bych ještě běžela tak mu namažu bříško
ninus81
12. srp 2009
já jsem ted taky odběhla zakouřit si a na onu místnost u nás už se taky spí od 21 hod takhle je to každý den až do rána dneska spinkal do 7 hod napal se a pak jsme dáchli do 10:30 😃 😃 😃 😃 😃
mikesova25
12. srp 2009
no já si o spaní do 10 hod. můžu jenom nechat zdát, bohužel u nás i když se v noci nespí tak budíček je po 6 hodině :-o
ninus81
12. srp 2009
já mám zase dneska fofr internet mě z něj jednou klepne ]-(
ninus81
12. srp 2009
Já doufám že to malému zustane alespon to spaní do těch 7 hod
mikesova25
12. srp 2009
mě to chvilkama taky blbne,ale u nás je to tím, že po 20 hod. se tam nahrnou všichni co jsou připojený a to je potom rychlost, to i ten šnek pak leze rychleji 😃 :-N
mikesova25
12. srp 2009
většinou si to dětičky upravují po tom šestinedělí a jak jednou začnou spát celou noc,už jim to zůstane, ségře malá spí od příchodu z porodnice celou noc a má klidnou a pohodovou rodičovskou dovolenou
ninus81
12. srp 2009
no u nás jsem připojená jen já a šnek je proti mému počítači a netu rychlík 😃
ninus81
12. srp 2009
jééé tak to by bylo super jestli mu to spinkání zustane tak mám naprosto zlaté dítě 😃 😃 😃 😃
mikesova25
12. srp 2009
to já si o něj nechám jen zdát :-N :-N
ninus81
12. srp 2009
Zdeni a myslíš že se to nesrovná???
evulebobule
12. srp 2009
no tomě taky zajímalo, kdy si začne prodlužovat spaní v noci, tedy jestli vůbec že? 😃
evulebobule
12. srp 2009
Zatím se malej budí po 3-4 hodinách.
mikesova25
12. srp 2009
evi počkej po šestinedělí

nin když jsem šla v roce na kontrolu říkala jsem doktorce že pořád vstávám po 3 hodinách, odpověď byla do 1,5 roku se to zlepší a bude spát celou noc, bohužel v červnu jsem tam byla na očkování a říkám jí že pořád za noc vstávám a tentokrát mi odpověděla že kolem 3 let určitě bude spát celou noc
mikesova25
12. srp 2009
bohužel tomu moc nevěřím,protože manža když byl malej tak v noci taky strašně málo spal a většinou si potom když už uměl číst tak četl, takže jestli já budu muset příští rok do práce tak to nechci vidět |-|
evulebobule
12. srp 2009
zdeni: uvidíme, doufám, že si to začne prodlužovat.
ninus81
12. srp 2009
nám se to krásně srovnalo malej usne v 21 hod ted se mi už pár dní budí před 7 ( dřív v 6 ) dostane mlíčko a chvíli si povídáme a pak zase usne pak většinou papá okolo 11 jak kdy a jak se mu chce 😃 😃 😃 😃 😃 vězšinou přes den prospinká cca 2 - 3 hodinky v 19 hod koupeme pak papáme a ve 21 hod už hajá a spinká 😃
ninus81
12. srp 2009
já ten internet vyhodím z okna respektive ten notebook stahuju ten program Zoner a mám to ještě pomalejší
No já jako malá byla spavá a Honza taky takže malej je ,,dudek,, po nás 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli