• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin: tak to máte super režím, závidím :wink:
12. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu do sprchy a půjdu do hajan

doufám že dneska nebudu odbíhat ze sprcháče jako včera, mám totiž smůlu že když si pustím vodu tak malej spustí a né a né přestat, takže já lítám ze sprchy do ložnice nejméně 3x než si jdu lehnout
12. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus takovýhle rituál bych chtěla taky, tiše závidím :pensive:
12. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem za ten režim ráda, a snažím se a jde to to dodržet abych mu v tom neudělala čurbes :grinning:
Zdeni tak budeš mít vstávání natrénované až bude druhé mimi
Evi neb :grinning: j dej tomu čas a srovná se to
12. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: pevně doufám, zatím to je každý den jinak, už bych nějaký ten režim fakt brala.

Jdu chrnět, dobrou.
12. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky pomalu půjdu do hajan včera jsem ponocovala a dneska už musím jinak budu ko :grinning:
Ještě počkám než se mi program stáhne nainstaluju ho a pak jedno zdravotní a pošupajdím do peřin
12. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, myslete dneska nanas,jdem nechat pichnout prvni hexu, ja tam urcite budu brecet, uz to vidim :confounded: :confounded: :confounded: mam vybity baterky, mala je akcni jako blazen, uz jsme dali na zem deku aje tam, porad je na brisku, nebo vali sudy, a nekdy je nasrana a nic ji nebavi, nechce byt u mamy, nechce lezet, nechce byt na brise, cinta jako bernardyn, narve si dycky obe rucicky do pusiny a ma pak zaslintany cely oblicej :confounded: :grinning: taky kolem sedme koupeme (ale ne kazdy den, nebo podle okolnosti) a nakojim ajde se hajat, usne i o pul osme,krasne spinka, ale ted se mi posledni dobou budi v 3:45 :confounded: :confounded: :confounded: se zniceho nic otoci na bricho, prdi a krici :confounded: tak nakojime a spime dal,dalsi budicek je tak v 5-6hod a o pul osme uz nezabereme a musime vstavat, marne se snazim ji zabavit hrackama. to je dycky prdel, ja podrimuju av ruce mam nejaky chrastitko a chrastim a chrastim az usnu a mala zacne jecet ze co jako je, ze nechrastim :grinning: tak musim vstat,protoze nejhorsi jsouty petiminutovky, to jsem pak jak ozralaa zralana studenou sprchu, to fakt radsi vstanu. Taky mi mala posledni dobou bojkotuje lehatko, davam ji tam po jidle, aby hned nesla na brisko a nezeblila se, a to rve, tak ji musim zabavit, a neboji nosim po byte, pristavim si ji v koupelne mezi dvere a ona spokojene kouka, co tam mama dela, treba ji fascinuje jak si cistim zuby :grinning: nebo me uplne zere,kdyz se maluju, to koukaaaa :grinning: :grinning: :grinning: no aposledni dobou je um ji prebalit, dam ji pod zadek plinku, a nez ji zapnu tak se mi toci na bricho :confounded: a kojeni? nevim co se deje, ale vzteka se mi u toho, normalne se chytne a pak mitu bradavku natahne tak na 10 :confounded: centaku - to trosku prehanim, a pak se pusti azas si ji chytne a me to boli jako krava,nevim cim to je, asi ji to malo tece nebo co,ale mlika mam dost :unamused:

Pani se ozvala, ze penize ji na ucet dneska rano dorazily, to se divim :angry:

Dneska mi privezou kocarek, ale ten obchod,taky jsou to pekny previti, napisou mi, ze vsemaji skladem, jen co jim prijdou penize, tak mi to poslou, jenze se nic nedelo,tak tam pisu a oni, my jsme to objednavali, melo by to dneska dorazit apak vam to hned poslem :angry: no hnus, hlavne ze uz je to na ceste.
13. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
my jdem dnes na 3. hexu. jsem zvedava na vahu

kato,urcite brecet nebudes,nesmis uz kvuli ni :wink:. me u prvni julca strasne plakala, tak jsem ji na druhou vysvetlovala ze ji pani dr da vcelicku,trosku to zaboli,ale ze je holka sikovna a julca opravdu druhou zvladla suprove :dizzy_face: . ale u prvni rvala jak tur :confounded:
s tim kojenim,julca mi to taky dela, a nerada se koji z leveho prsa,pritom mleka mam dost,kdyz zmacknu,tak strika po byte :sweat_smile:. asi ji to z nej hur tece,nebo by chtela vic a vic a ono to trva :grinning:

nas rezim je ted taky horsi nez byval,usina kolem 9 (vyjimecne driv) a vzbouzi se mezi 5-6, nakojim,beru si ji do postele a pak nas necha do 8-10 hod. takze taky parada :slight_smile:

a nekoupeme kazdy den. tak 3x tydne
13. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

u nás je tak hnusný počasí,sem ráno vstávala a říkala už tu máme podzim :frowning2:

malej už řádí venku,přestalo pršet tak toho musíme využít, ale jedno pozitivum tohle počasí má, taťka je s námi doma :slight_smile:
kvikvicek, tak to mas taky veselo. Uz se na tyhle "starosti" moc tesim :slight_smile: Moc na Vas myslim, at Vam dopadne hexa na vybornou a jste bez reakce!!
autor
zdeni,tady taky nic moc :unamused:
ja jsem tedka sama,eda se sel zeptat na praci. uvidime. ale byla by to nouzovka,delal by jen nocni a to nevim jak bysme pak resili kdyz mame maly byt. to bych rano rozespala musela oblict sebe,julcu a popadnout psa a hodiny drandit venku aby se trochu vyspal :unamused:
13. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ze by zemedelec?

Say, s praci je to ted na houby...... :(
13. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nic,maj tam plno ...
13. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to sem Ani fakt nepochopila, že klient = program, ne každý je tu odborník no. A i tak ho na ploše nemám, protože sem si ho tam nedala..
13. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvíteček Julinka to taky při kojení dělá, že zkouší kam až to půjde natahnout nebo mává hrozně ručičkama, že jí je musim držet - resp. jí dám moje prsty, který chytí a nepustí :grinning:
Taky sme právě byly na hexa a v pohodě, malá si jen trošku zakřičela pak byla moc hodná, teď spinká. Snad bude reakce ok :confused:
13. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak už máme pro malého jídelní židličku je suprová polohovací ještě pro nesedící miminka a má výškově nastavitelný polohy
je to http://www.baby-eshop.cz/jidelni-zidlicky/zidlicka-abc-design-high-tower-2009&volbashow=11525#dopln_info ale mi máme lonskou kolekci v barvě šedo červené že i ten pultík je šedej, no a mám jí od známé malá jí v tom odmítala sedět tak mě jí střelila za 1000,- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky at vám Hexa dopadne dobře my jdeme 21 na druhou hexu + prevenar

Zuzi z toho si nic nedělej já programům a pc rozumím docela dost
13. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja mam aprobaci vypocetni technika........

Zuzko, hlavne, ze sis poradila a zvladla to. Ted uz si to budes pamatovat, protoze sis na to prisla sama... :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nino krásná židlička, i když není zelená :grinning: na kterou sem ujetá, taky už ji máme vyhlídlou a tchýně se hned hlásila, že ji zaplatí :slight_smile: Může se přetrhnout, když jde o Julinku - její první vnouče no :grinning:
Jinak zas tak hrozně na tom s PC nejsem, měli sme ho doma už od malička, brácha uměl ve svých 12ti letech programovat, já ale radši lítala venku, takže nejsem takovej machr, ale úplnej laik taky ne :wink: Vy ste šikulky, že tomu tolik rozumíte, to se v dnešní době hodí :wink: Mně zatím stačí zákl. programy, net a i prezentačku umim :slight_smile: Teď budu dělat se ségrou video s fotkama naší svatby, což nám známý doteď neudělal, tak se zas něco naučim.
13. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,ja jsem na tom stejne jako ty :grinning: :wink:

dodatecne klarce vse nej k svatku a k dnesnimu preju alce :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeju dodatečně vše nej nej nejlepší Klárce..

holky jak dlouho trvá reakce na první hexa? zapomněla sem se Dr. zeptat
13. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k tomu režimu,jak ste tu psaly..
my spíme tak do těch osmi (noční krmení kolem třetí a šesté, někdy jen třeba v půl páté), dopoledne většinou ještě Julinka prospí, ale odpoledne, tak od čtyř už je zázrak když usne a když jo, tak na půl hodinky. Koupeme tak v osm - každý den, i když někdy se jen tak cachtáme a pak napapat a spát. Docela už se to zaběhlo :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alče taky vše nej to je ted nejak přesvátkováno :slight_smile:

Tak copak zase ODS vymyslí http://www.novinky.cz/domaci/176281-ods-slibuje-po-volbach-zenam-materskou-ve-vysi-celeho-platu.html
13. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, predvolebni tah....
13. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To oni umí naslibujou aby je lidi je šli volit a pak nedodrží laut nic.
13. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás se stal zázrak, malej usnul ve 13 hod. doma v posteli!!!! a spí ještě teď a to taťka venku řeže dřevo...
my jsme totiž zásadně spali v kočárku,já úplně valím oči :astonished:
13. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo budou volby tak se s něčím musí vytahnout :angry:
13. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alče všechno nejlepší :slight_smile:
13. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy že se nám vrací Jituška z dovolený?
13. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek