• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

koukám že trpím samomluvou,tak jdu zase pokračovat v prádle :frowning2:
13. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to je šikula :wink:
13. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vařím takže odbíhám do kuchyně, dělám nový recept ale podle svýho jsem si vymyslela závitky plněné salámem a zelím po svém :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
i ja se pridavam ke gratulacim :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me ted odesli remeslnici, takze se pujdu na chvili natahnout, uz je to silene dlouhy......
13. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám dneska nikde nikdo :frowning2:
13. srp 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tu jsem, jsem spinkala :slight_smile:
13. srp 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčo taky vše nejlepší :slight_smile:
13. srp 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mame 9,5 kg :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to je kus ženský :wink:
13. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cekala jsem vic :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. srp 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
děkuji za gratulace k svátku - jste hodné.
My byly s malou, mamkou a ségrou na dva dny na výletě, nechaly jsme se otříhat, prošly spoustu návštěv, nakoupily jsme hadříky ve slevách ( já sobě samo nic jen malý jsem pořídla hadříky).
13. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se jdu s vámi rozloučit, zítra ráno odjíždíme na prodloužený víkend do Alp k rakouským jezerům, tady bude o víkendu pouť to bude blázinec takže radši jedem pryč

san my měli jít dneska taky na 3.hexu ale radši jsme to posunuli na příští týden když teď jedem pryč aby neměl reakci, jinak váhu má Juli slušnou :wink:

ty spící děti vám fakt závidim, Adam usíná kolem pul osmý pak se budí kolem 1 a pak 4-5 a pak už si ho beru do postele, ale probíhá to podobně jak psala Káťa :grinning: :sweat_smile:
ten snad spát celou noc nikdy nebude :pensive: tak proto chodim spát už kolem 21h abych to dohnala :sweat_smile:

Nin ta reklama je boží, už sem jí viděla ale nemá chybu :grinning:

Klári i já ti přeju vše nej nej :wink:
13. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Petul, tak to tě nahlas závidím :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teď sem se s prominutim nasrala, minulej tejden sem si objednávala origoš slunečník ke kočáru za 650 a teď na něj narazim tady na koníkovi kde ho prodává pani za 200! :angry: :angry: :angry: a když sem ho sháněla všude možně bazarovej tak nebyl

Já to zmotala Klári tobě vše nej k včerejšímu svátku a Alče k dnešnímu :slight_smile: :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si kupovala Peti k x landeru slunečník já mám modrej - světle jako kočár a nepoužívám ho
13. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vsem kdo ma svatek preji vse nejlepsi, hooodne zdravi, sikovne deticky a hodne drahe polovicky :slight_smile:
My jsme dneska mely se San sraz, soukromej, u dr., obe jsme sly na ockovani, nejdriv Juli, tak plakala chvilku, apak Kaculka a ta rvala jako das, pomalu uz kdyz jsme tam vstoupily,tak rvala jako zvire, kocicka moje :pensive: ale zatim musim zaklepat, vypada to dobre, uz spinkame. Dneska jsem testovala novy kocar,a je suprovej, toz jsme jeste vyrazily se San a holkama nasima malyma ke Kolouskovi, a on tam fakt byl!!! a jak se o nas hezky staral :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,super ze jste bez reakce,akorat jsem na vas myslela :wink:. my usnuli pred chvili.
jo,manza mi u koloucha jeste sedi :grinning: :grinning: :grinning: . ucho uz odpociva,pry ho ma strasne natekly :grinning: :grinning: :grinning: . hlavne ze jsem mu to rikala :slight_smile:
13. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda že vám není hanba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: soukromej sraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: děláms i samozdřejmě srandu
13. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Kaculka ma 7040g, 63,5cm to je sila ta dylka,kdyz se narodila takmela 50cm :dizzy_face: rostou nam ty detickyjako z vody :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky,
my taky prejeme vse nejlepsi ke svatku Zuzce, Klarce a dneska Alce :grinning: sla jsem se kouknout do kalendare, abych to nepopletla :grinning: :grinning: :grinning:

Nin, ty kombinezky fakt vypadaji dobre, asi do nich pujdu, libi se mi cena :wink: :slight_smile: diky moc. Muzes hledat dal :grinning:
treba jeste nejaky mikinky, velikost 80

Ty jo, Petul, tak to je faaakt k nastvani :angry: ale co se da delat

Sandri, tak to je dobry ne, kdyz si cekala jeste vic :wink: :slight_smile:
13. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manzovi Sandrus to ucho upadne :slight_smile: musi to nechat na chvili vklidu :slight_smile: to vypadalo pomalu na jatka, kdyz to tam rvali do toho ucha. :grinning:
13. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady je další odkaz mého kuchařského umění - tzv: ZÁVITKY alá NINUŠKA - inspirované mojí fantazií :grinning: :grinning: :grinning:
http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/Zavitky_ala_NINUSKA/
kdo by chtěl recept sepíšu ho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, at se vikend vydari, uzijte si to :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, ty voe, to vypada doooobre :astonished: :wink:
13. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peto,take krasny vikend :slight_smile:

nin,vypada to krasne :wink:

kato,ucho pry uz odpociva :wink:. samozrejme to tam nenarvali,jako bych to nerikala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
velkej Honza se musi olizovat az za usima :grinning:
13. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, jen ten recept napis!! Mam na to chut :slight_smile: Jinak koukam, ze pouzivas horkovzdusnou troubu co?
13. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
San jak jsem dojela dom, myslela jsem ze zdechnu hlady, jsem si mela dat aspon ten medovnik u Kolouska kdyz nam ho tam nabizel, a to jsem jeste jela tady u nas k jezu, vari tam, a zrovna meli prd, tak jsem to zapila vodou abezela zas dom :confounded:
13. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek