Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
mikesova25
13. srp 2009
koukám že trpím samomluvou,tak jdu zase pokračovat v prádle 😞
ninus81
13. srp 2009
Zdeni tak to je šikula 😉
ninus81
13. srp 2009
já vařím takže odbíhám do kuchyně, dělám nový recept ale podle svýho jsem si vymyslela závitky plněné salámem a zelím po svém 😃 😃 😃
aninam
13. srp 2009
i ja se pridavam ke gratulacim 🙂
aninam
13. srp 2009
Me ted odesli remeslnici, takze se pujdu na chvili natahnout, uz je to silene dlouhy......
ninus81
13. srp 2009
Tak koukám dneska nikde nikdo 😞
aninam
13. srp 2009
ja tu jsem, jsem spinkala 🙂
zuzankast.
13. srp 2009
Alčo taky vše nejlepší 🙂
sayastautor
13. srp 2009
tak mame 9,5 kg 😃 😃 😃
ninus81
13. srp 2009
Sandři to je kus ženský 😉
sayastautor
13. srp 2009
cekala jsem vic 😃 😃 😃
ninus81
13. srp 2009
klaraemma
13. srp 2009
ahoj holky,
děkuji za gratulace k svátku - jste hodné.
My byly s malou, mamkou a ségrou na dva dny na výletě, nechaly jsme se otříhat, prošly spoustu návštěv, nakoupily jsme hadříky ve slevách ( já sobě samo nic jen malý jsem pořídla hadříky).
petulka12
13. srp 2009
ahoj holky tak se jdu s vámi rozloučit, zítra ráno odjíždíme na prodloužený víkend do Alp k rakouským jezerům, tady bude o víkendu pouť to bude blázinec takže radši jedem pryč

san my měli jít dneska taky na 3.hexu ale radši jsme to posunuli na příští týden když teď jedem pryč aby neměl reakci, jinak váhu má Juli slušnou 😉

ty spící děti vám fakt závidim, Adam usíná kolem pul osmý pak se budí kolem 1 a pak 4-5 a pak už si ho beru do postele, ale probíhá to podobně jak psala Káťa 😃 :-N
ten snad spát celou noc nikdy nebude |-| tak proto chodim spát už kolem 21h abych to dohnala :-N

Nin ta reklama je boží, už sem jí viděla ale nemá chybu 😃

Klári i já ti přeju vše nej nej 😉
ninus81
13. srp 2009
Ahojky Petul, tak to tě nahlas závidím 😃 😃 😃
petulka12
13. srp 2009
holky teď sem se s prominutim nasrala, minulej tejden sem si objednávala origoš slunečník ke kočáru za 650 a teď na něj narazim tady na koníkovi kde ho prodává pani za 200! ]-( ]-( ]-( a když sem ho sháněla všude možně bazarovej tak nebyl

Já to zmotala Klári tobě vše nej k včerejšímu svátku a Alče k dnešnímu 🙂 :-N
ninus81
13. srp 2009
ty si kupovala Peti k x landeru slunečník já mám modrej - světle jako kočár a nepoužívám ho
kvikvicek
13. srp 2009
ahoj holky, vsem kdo ma svatek preji vse nejlepsi, hooodne zdravi, sikovne deticky a hodne drahe polovicky 🙂
My jsme dneska mely se San sraz, soukromej, u dr., obe jsme sly na ockovani, nejdriv Juli, tak plakala chvilku, apak Kaculka a ta rvala jako das, pomalu uz kdyz jsme tam vstoupily,tak rvala jako zvire, kocicka moje |-| ale zatim musim zaklepat, vypada to dobre, uz spinkame. Dneska jsem testovala novy kocar,a je suprovej, toz jsme jeste vyrazily se San a holkama nasima malyma ke Kolouskovi, a on tam fakt byl!!! a jak se o nas hezky staral 😃 😃 😃
sayastautor
13. srp 2009
kato,super ze jste bez reakce,akorat jsem na vas myslela 😉. my usnuli pred chvili.
jo,manza mi u koloucha jeste sedi 😃 😃 😃 . ucho uz odpociva,pry ho ma strasne natekly 😃 😃 😃 . hlavne ze jsem mu to rikala 🙂
ninus81
13. srp 2009
Teda že vám není hanba 😃 😃 😃 😃 😃 soukromej sraz 😃 😃 😃 😃 😃 😃 děláms i samozdřejmě srandu
kvikvicek
13. srp 2009
Jo a Kaculka ma 7040g, 63,5cm to je sila ta dylka,kdyz se narodila takmela 50cm x-) rostou nam ty detickyjako z vody x-)
anny84
13. srp 2009
Čus holky,
my taky prejeme vse nejlepsi ke svatku Zuzce, Klarce a dneska Alce 😃 sla jsem se kouknout do kalendare, abych to nepopletla 😃 😃 😃

Nin, ty kombinezky fakt vypadaji dobre, asi do nich pujdu, libi se mi cena 😉 🙂 diky moc. Muzes hledat dal 😃
treba jeste nejaky mikinky, velikost 80

Ty jo, Petul, tak to je faaakt k nastvani ]-( ale co se da delat

Sandri, tak to je dobry ne, kdyz si cekala jeste vic 😉 🙂
kvikvicek
13. srp 2009
Manzovi Sandrus to ucho upadne 🙂 musi to nechat na chvili vklidu 🙂 to vypadalo pomalu na jatka, kdyz to tam rvali do toho ucha. 😃
ninus81
13. srp 2009
tak tady je další odkaz mého kuchařského umění - tzv: ZÁVITKY alá NINUŠKA - inspirované mojí fantazií 😃 😃 😃
http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/Zavitky_ala_...
kdo by chtěl recept sepíšu ho 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kvikvicek
13. srp 2009
Petul, at se vikend vydari, uzijte si to x-)
kvikvicek
13. srp 2009
Nin, ty voe, to vypada doooobre :-o 😉
sayastautor
13. srp 2009
peto,take krasny vikend 🙂

nin,vypada to krasne 😉

kato,ucho pry uz odpociva 😉. samozrejme to tam nenarvali,jako bych to nerikala 😃 😃 😃 😃
kvikvicek
13. srp 2009
velkej Honza se musi olizovat az za usima 😃
aninam
13. srp 2009
Nin, jen ten recept napis!! Mam na to chut 🙂 Jinak koukam, ze pouzivas horkovzdusnou troubu co?
kvikvicek
13. srp 2009
San jak jsem dojela dom, myslela jsem ze zdechnu hlady, jsem si mela dat aspon ten medovnik u Kolouska kdyz nam ho tam nabizel, a to jsem jeste jela tady u nas k jezu, vari tam, a zrovna meli prd, tak jsem to zapila vodou abezela zas dom :-S

Začni psát odpověď...

Odešli