• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Desatero pro štíhlů líniu od Bolka Polívky.

1. Dyž neco jíte a nikdo vás nevidí, tož to nemá žádné kalorie.

2. Dyž do seba cpeš čokoládku a chlastáš k temu slivovicu, tož tá ti Ty kalorie zruší.

3. Dyž sa postaráš, aby všeci okolo přibrali víc kilo než ty, to budeš najštíhlejší.

4. Dyž sa vás bude cpat víc, tož sa počítajů kalorie enom temu, kerý sní najvíc.

5. Jídlo, co sníš v kině a nebo u televize, jako polárka, oplatky, sušenky, to sa nepočítá, protože to patří do zábavy a né do jídla.

6. Kakao, brandy, topinky, dorty, špek a klobásky neobsahujů kalorie, dyž sa jijů ze zdravotních důvodů.

7. Jídlo, keré sníte, dyž vaříte, taky nemá kalorie, protože to nejíte, ale koštujete.

8. Jídlo, keré má stejnů barvu, taky neobsahuje kalorie. Třeba dyž sníte špenát a pistáciovů zmrzlinu, tož to je jak dybyste nesnědli nic.

9. Obezita je nemoc a tož to je potřeba sa pořádně nadlábnůt, aby s ňů tělo mohlo pořádně bojovat.

A navíc
10. Ženská bez břucha je jak hrnek bez ucha!
A ženská bez řiti je jak váza bez kvítí!
13. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny šla bych do nich ta cena je super a hlavně jsou 2, jasnačka když něco objevím hned házím odkaz :grinning: :grinning:
Jak příští týden kdy máš čásek že by sme navštívily Mačkov :slight_smile: kafe si přivezu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Káťo jo jo to máš pravdu velkej to snědl málem i z talířem :grinning:
13. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a tohle je taky dobry :grinning:

Otec se vrací z práce a vidí jak jeho děti sedí v pyžamech před domem a hrají si v blátě s prázdnými krabičkami od pizzy a číny, které jsou rozházené po celé zahradě. Vrátka na ulici jsou otevřená dokořán, zrovna tak dveře od auta, uvnitř leží pes čerstvě vyválený v blátě a nikde ani stopa po druhém psu. Muž vešel do domu a uviděl ještě větší nepořádek: Lampa převrácená a běhoun skrčený u zdi. Uprostřed pokoje hlasitě hrála televize a jídelna byla zaházena hračkami a různými díly šatníku. V kuchyni to nevypadalo lépe. Ve dřezu stála hromada nádobí, rádio hrálo na plné kolo, zbytky snídaně rozházené po stole, navrchu na prostírkách leží kočka. Lednice otevřená, psí žrádlo na podlaze, rozbitá sklenička pod stolem a u zadních dveří uplácaná hromádka písku.

Muž rychle vyběhl schody, stoupajíc na další hračky a šlapajíc po oblečení. Ale nehleděl na to, jen hledal svou manželku. Bál se, že je nemocná,
nebo se jí něco vážného stalo. Viděl jak dveřmi koupelny prosakuje voda. Nakoukl tam a uviděl mokré ručníky na podlaze, rozlité mýdlo v hromadě
špinavého prádla a mezi vším další rozházené hračky. Kilometry toaletního papíru se vinuly mezi tím vším a zrcadlo a stěny byly pomalované zubní pastou. Rychle se otočil a spěchal do ložnice, kde našel svou manželku, ležící v posteli a čtoucí knihu. Podívala se na něj, usmála se a zeptala se ho jak se měl celý den.

Podíval se na ni nedůvěřivě a zeptal se: "Co se tu dnes stalo?"
Usmála se znovu a odpověděla: "Pamatuješ se, drahý, že každý den, když se vracíš z práce, ptáš se mně: "Co jsi, do prdele, dělala celý den?"
"Ano," odpověděl muž nejistě.
"Tak dnes... jsem nedělala nic !"
13. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani jo jo tak já ho sepíšu a pak ho sem hodím, to je ten nový sporák co jsme kupovali v té toubě se peče jedna radost :grinning: :grinning:

Káťo tak tohle se mi líbí nejvíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 10. Ženská bez břucha je jak hrnek bez ucha!
A ženská bez řiti je jak váza bez kvítí! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
San ty dve hracky co jsem dneska kupovala v rossmanovi, jsou uplne supr, ta knizecka nema chybu, je hrozne hezky udelana :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,to je super :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo jo jo to taky znám to je bomba :grinning: já mám zase fofr internet :angry:
13. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jdujeste schrabnout bordel, dam sprchu a jduhajat, dobrou noc vam i mimiskum :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,dobrou :slight_smile:

ja se prave premlouvam abych sla neco delat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, pristi tyden muzes pondeli, patek :slight_smile: Tak klido hned to pondeli, a nejakou kavu doma najdu :grinning: :grinning: :grinning:
Recept chci taky, vypada to kraaasne :wink: :slight_smile:
13. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus ten recept chci taky,dostala jsem na to chuť a o víkendu bych hned udělala :slight_smile:

téda to je kus ženský z tý Julči :slight_smile:
a z Kačenky se taky nenechá zahanbit :grinning:

to je dobře aspoň je vidět že se holky mají dobře

Peťul přejeme vám krásný výlet a užijte si to :slight_smile:

jinak se vás chci zeptat,nevíte náhodou kolik stojí tandemový seskok padákem? dneska jsem viděla reklama v ČP SERVISU...
13. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
miki, co ja vim, tak tandem stoji kolem 5-10 tis. Neni to levna zalezitost....
13. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,az to zjistis tak napis :grinning:. taky se o to zajimam!
13. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to zítra zjistím a pak písnu,nevíme co dát švagrovi k 30tinám a tak nás napadlo tohle,když jsme to četli
13. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mizim do pelechu, dobrou noc!! A moc nekecejte, at nemusim docitat :slight_smile:
13. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,dobrou :slight_smile:

zdeni,ja to chci pro edu,basni o tom uz dlouho ze by to chtel zkusit
13. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na internetu jsem to našla,takže je to v Příbramy a obyčejný seskok tandem 3690,- když chceš fotku nebo dvd tak přes 5.000 kč
13. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra zkusím zavolat na to tel. číslo a zeptám se ho přímo
13. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus ten slunečník sem chtěla ke sporťáku,páč v září už tam budu muset malýho dát tak ho určitě ještě užijem, tak papapapapáá holky v 8 vyrážíme
14. srp 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, tak at se Vam v alpach libi!! A hlavne stastnou cestu a navrat bezuhony....
14. srp 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Sandrus, dneska slavite, co? :slight_smile: Tak vse nej, Julince, uz je to fakt velka holka, strasne rychle to leti.
14. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Petulko papa
Nin děláš mi chutě, vypadá to krásně!
San blahopřejeme Julince k pěti měsícům
Kviteček hezký rady, možná se tím budu řídit :grinning:

Jinak sme zatím bez reakce. Možná malá trošku víc spinká a je klidnější (hodnější :grinning: ) Snad se to nezvrtne a bude už ok pořád
14. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my jsme taky zatim v pohode, tak snad uz to bude dobry :wink: ted spinkame :dizzy_face:
Julince vse nej, uz je to velka slecna, za chvili bude mit pil roku, tto to leti :dizzy_face:
14. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda teď koukám, že ti kvikvicku pořád komolim přezdívku :pensive: Promiň
14. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy a Kaačenka je pěkná! My vážíme jen 4780g... sme mrňavý, i když baští hezky a pravidelně :cry: ale dr. nic neřikala, tak je to snad ok
14. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoky holky tak včera mě zradila technika zničeho nic s mi vypnul notebook a prd nešel nastartovat jak já byla neštastná až ted se nám ho podařilo rozchodit - díky bohu už jsem myslela že budu bez koníka.

Sandruš Julince vše nej nej k 5 měsícům
14. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak ten je pekny, ty riflicky jsou nadherny, ale dost drahy :unamused:
Ja akorat pred chvili objednala tyhle svetriky
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16809504&tab=1

Vcera jsem byla u nas v bazosi, maji tam na vse 50%, a koupila jsem fakt pekny rifliky, jedny za 15Kc, a druhe za 30Kc :grinning: :grinning: :grinning: nemohla jsem tomu uverit

A koupim i ty kombinezky :slight_smile: co si nam vybrala

Co ten pristi tyden? Hod si to do planu
14. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny tak to je bomba cena já chcu taky :grinning:
Příští týden beru to pondělí :grinning: :grinning: v kolik?????????? se můžu dostvit :wink:
14. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek