• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Vid? :slight_smile: taky me ta cena prekvapila :slight_smile:

Super, ze dorazis :grinning: :grinning: :grinning: uz se tesim, to jsem necekala :grinning: muzes kdy chces, klidne hned rano, vstavame v 8h :grinning:
14. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je zase moc brzo až by jsme se vzbudili my vylázáme po 10 :grinning: :grinning: :grinning: nakrmila bych malého a dorazila bych bud přijedu s Honzíkem a nebo sama
Ty svetříky jsou suprový a cena taky a ty kombinézy jsou dobrý já musím nějakou ucházející taky sehnat mě se líbí ta jak jsem sem házela ten odkaz ta od nextu ta pejsánková
14. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasny, az se vyspinkate :grinning: pak dorazte, vezmi i Honzika, uz jsem ho dlooouho nevidela :slight_smile:

Jako koumbinezy nejsou uplne to co bych chtela, ale cena dobra. Stejne jim to dam mene, maji krasny bundicky :slight_smile:

Ta pejskova je dost dobra, a jaka tam byla cena?
14. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cena byla mám pocit přes 400 :frowning2:
Jasný že ejsouale za tu cenu - a do kočáru po vašem velkoměstě by mohli stačit :grinning:
14. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak to urcite :grinning: :grinning: :grinning: a do meste dostanou bundy :slight_smile:
Hmm, to uz je dost. I kdyz pockej, ja nasla taky takovy krasny, ve dvojcatech, ale uz mela jen jednu, jdu te to najit
14. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mězase zrazuje tchnia dávala jsem dohromady ten recept a ta mrcha mě zmizela ( ta stránka ach jo )
14. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23552261&tab=8

Ninus, tady jsou, me se libi, ze jsou takove jednoduche, muzes pak dat vyraznou cepicku. Cena bombastik :grinning:
14. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vado cena zadarmo :grinning: :grinning: tak do ní půjdu
14. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave, a vypada hezky :slight_smile: my jsme ale obchodnice, coz? :grinning:
14. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obchodnice z velkým O :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je sna je srozumitelný http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55083
14. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, tak recept uz mam vytisknutej :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani snad bude chutnat :wink:
14. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,moc dekuju za prani julce. dnes jsme sli okolo spitalu,tak jsem nostalgicky vzpominala. leti to jak blazen :frowning2:

ty odkazy jsou super

nin,recept uz mam v oblibenych :wink:
14. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
I ja preji Julce do vinku jen to nej.....

Nin urcite bude, ale kuchyne bude jeste tak za tyden, uz se tesim az budu varit ve svem.....
14. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeji Jůlince vše nej :wink:
14. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju :slight_smile:
je to hezke
14. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://johnmatey.rajce.idnes.cz/Prestavba_bytoveho_jadra/#album

tak dneska remeslnici uz odesli a ja jdu balit veci, jedeme k manzelovo rodicum, protoze tady neni kde se vykoupat a kde varit, pristi vikend snad uz budu varit ve sve kuchyni, uz se na to tesim ani nevite jak....kouknete na fota :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý vado tady nikde nikdo - já budu dneska sirota tak snad se to tu večer rozjede :grinning:
14. srp 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,tak jsem nadsena :slight_smile:. mame uz opraveny auti i kocar,tak jsme byli na podskali :grinning:
14. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

nin: mám dotaz, jak Honzíček snášel od začátku nutrilon? Já mám pocit, že nám nesedí. Poslední týden začal mít zácpu a po každém jídle má šílenou koliku. To si myslím, že není normální. Beru, že párkrát za den se to stát může, ale po každém jídle se mi to nezdá. Nemůže ani spát, jak ho to pořád budí, je rudej jak angorák a pořád brečí, spíš řve. Co s tím? Žádný kapičky nepomáhají.... :frowning2:
14. srp 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak koukám opět mrtvo asi jsem slaměná vdova jenom já :grinning: :grinning:

Evi Honzíček ho snášel naprosto bez problém, sednul mu hned od začátku. Chudáček Davídek to mě je líto že takhle trpí a co zkusít změnit UM - třeba Hipp, Hami, Bebu, Sunar ???? Zkonzultovala bych to z dětskou dr. Při změně na jinou um nevím jak postupovat ale asi to nebude najednou ale postupně alespon si to myslím.
A jak ti malej kaká??????
14. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jsem hotová nespím skoro 4 den. Má snad celodenní koliky nebo co. Už úplně chraptí a oči uplakaný, rudej a propocenej. Tohle se fakt nedá.
Kaká jednou denně a má to dost tuhý aspoň ze začátku, dost se natlačí...
14. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to tě věřím a co zkusit změnu, chudinka malej mě je ho líto a tebe samozdřejmě taky,malej takhle ze začátku neměl moc tuhý, spíš takové kašovité a kakal 1 - 2 denně, mě přijde jestli spíš nemá problémy z kakáním když tak hodně tlačí
14. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: ze začátku kadil taky dobře, to až teď začal mít problémy, já fakt už nevím co....asi pojedu brzy do Lnář na kopeček.
14. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVI stěma Lnářema já se svezu s tebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: od té doby co je Honza bez práce pořád přemýšlím jak to zvládneme :frowning2: :frowning2:

Zkusila bych zajít v pondělí k dr pro radu a nebo jí zavolat
14. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak se tam sejdeme. To je fakt už neúnosný, to přeci není normální mít celý den koliku :cry:

tu vaší situaci vám taky nezávidím, to je na palici.

Jestli to s nervama do pondělí vydržím,tak to budu borec.
14. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo co zkusit zítra na pohotovost e tam i dětská je to tam rozdělený na pohotovost pro dospělé a pro děti a normálně tam sjet když by to bylo neunosné a malej se trápil
14. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,moc me to mrzi :frowning2:. zkusila bych zmenu UM. snad se to brzo srovna. moc na tebe myslim

no,my doufame ze uz se edovi podari neco najit,protoze v rijnu uz by od pracaku nedostal ani kacku a meli bysme jediny prijem a to 7600 kc. nezaplatili bysme ani poplatky :frowning2:

ja slamenka nejsem :slight_smile:
14. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek