• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Sandři tak se budeme společně chodit asi pást :grinning: :grinning:
S praci je to ted šílený je jí strašně málo a my pořád ustavičně hledáme.
To jsem se bavila i se známým co jsem u něj dělala 3 roky barmanku na diskotéce kdyby potřeboval že prostě půjdu, hlt bych vykoupala, nakrmila malého a šla do 4 hod makat za bar pokud to bude nutné budu muset.
14. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honza si domluvil na pracáku rekvalifikační kurz a bude si dělat řidičák na C a ai i na E
14. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: a to je ve Strakonicích? Asi budeme muset někam sjet, tohle se fakt nedá. Jako že si myslím, že vydržím dost, ale tohle je tak mazec největší.

sandři: mě to taky mrzí, protože mu nemůžu nijak pomoci, zkoušeli jsme toho dost. Jediný co ne,tak to jsou ty probiotický kapičky.

Nin: mohla bych tě tedy poprosit, jestli bude šance přivézt ty kapičky ze Slovenska,tak je ráda zkusím.
14. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmouli:ahoj
14. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi určitě řeknu ráhovy až pojede na slovensko at mi je přiveze, a pak tědám vědět kdy to tak přibližně bude
Jo jo je to ve Straknicích když jsem tam byla tenkrát s těma zádama byla tam dr a nějaké lidi z mlou holčičkou a před nima nějakej chlap hnalse do té ordinace a ona ho zarazila stím že je to dětská že musí počkat takže to tam mají takhle rozdělený takže byc to zkusila za t nic nedáš. A neborovnou zajet na dětské jak je v budově kde je porodnice a požádat Dětského dr
14. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
evičko čtu že má malej problémy a zkusila jsi ten nutr-comfort?? no malá mi moc taky nekakká, co jí dácám tu kojeneckou vodu...když ji udělám z vodovodu tak se přímo posere a je spokojenost...zkus tu vodu, to mu nic neudělá...teda my nemáme chlorovanou...někde mají, ale já to střídám.
14. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
wsmoulinkaa: ty vado ted jsem si malem krupla jak jsem se lekla
14. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: asi budeme muset to vyzkoušet, jestli bude dneska noc stát za dvě věci,tak se ráno seberu a jedu.
Stejně jedeme na víkend k našim. Máme v Blatný pouť. Chudáci, budou asi rádi až vypadnem :confounded:
14. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmouli: my máme chlorovanou. :frowning2:
14. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: předem děkuju za ty kapičky. To je naše poslední možnost :frowning2:
14. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a jakou používáš kojenecku vodu?????
14. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm...ale to by sned nemělo vadit, co?? dyk dřív ji taky dávali...no za posrání to stojí :grinning:
14. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to taky nemusí být Nutrilonem
14. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmouli: Nelinka je krásná - jukla jsem na fotečky snad nevadí houpáš í na sejné hopačce jakou máme maminy na zahradě malej je na ní strašně spokojenej :wink:
14. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáváme horský pramen nebo jak se to jmenuje, mají jí v penny.
14. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus :grinning: ses lekla mého oka :sweat_smile:

no půjdu asi koukat na tv...dávaj konečně něco pěknýho..... :slight_smile:

evičko kluci hooodně trpí na koliky, musíš to vše vyzkoušet a vydržet, neboj do 3měs to jen trvá... ale je pravda co dávám tu koj vodu tak kaká spatně-třeba ani jeden den a tak ji dám vodu obyč ..a ...posere se :astonished: :grinning:

je to hrozné nespat vid, ale to zvládneš :wink:
14. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha my máme taky horský pramen...že by?? :astonished: :astonished: tak mu převař tu obyč vodu...uvidíš :sunglasses:

ninus - jj krásně tam spinká :slight_smile: :dizzy_face: taky juknu do alba :wink:
14. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmouli: musím, co mi zbyde,ale je fakt, že mám kolikrát co dělat, abych nepadla na hubu :astonished:
14. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a není taková růžová??????????? myslím etiketa té vody protože po té tu jsem jednou koupila malému a měl po tom šílenou koliku my používáme FROMIN - ted je to teda přejmenované a Agua anna
14. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tu aqua anna, jsem koupila taky,tedy myslím, že je to ona. Jdu se mrknout. Zkusit to můžu, že bych to vyměnila. Jo a je to ta růžová. Má růžovou etiketu.
14. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo evičko já tohle znám... je to nepříjemný a člověk je hodně unavenej, jenže my nejsme žádný béčka že jo!!!!

nina - máš krásnýho kluka-vypadá jak holčička-je kouzelný :wink:

půjdu už si lehnout...tak pěkný spaní!! a co nejmín boleníčka :wink: :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ěmouli děkuji za pochvalu Honzíka - často se mě stává že v tom našem modrém kočárku si malého pletou z holčičkou, má takové holčiči rysy - celá maminka
14. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi možná bych zkusila vyměnit vodu ono to ani nemusí být Nutrilonem, už si nepamtuju t složení na té růžové ale vím že tam byli hodně vysoké dávky o proti té Fromin vodě.
14. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smouli ahojky :slight_smile:

evco,ja davam obyc vodu z kohoutku,prevarenou samozrejme a necham ji varit dyl. je teda pravda ze mi ji moc nepotrebujem. ale co jsem cetla tak je to pry kvalitnejsi nez balena voda. u baleny nevis jak dlouho stala na slunci. ale to jsem cetla,zkusenost s tim moc nemam

a tu pohotovost bych klidne zkusila,je to dobry napad

nin a jak to ze mu dovolili rekvalifikacni kurz? edovi rekli ze jeste nema narok :unamused: . jinak eda posila cca 15-20 zivotopisu tydne,i mimo str a nic :frowning2:
14. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusím, koukala jsem že tu aqua annu mám. Mám jí ale v pětilitrové verzi....to snad neva ne?

šmouli: to nejsme, snažím se být statečná, jen mi holt dneska už povolily nervy... :confounded:
14. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evijá jí kupuju v Bille - kupovala jsem 1,5 za 10,9,- a ted začali dělat i kojeneckou 5 litrové bandasce za cca 25,-
14. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek