• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

já se holky bojím, aby se nám na tý pohotovosti nevysmáli, aby neřekli, že je to normální a konec....
14. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak já jí právě taky koupila v Bille, tu pětilitrovku.
14. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a od čeho tam jsou na té pohotovosti, jsi normální sarostlivá mamina a co, j jsem se tam setkala i ve 4 ráno s příjemným ochotným přístupem.
Jo evi to nevadí že je 5 l jen at tam je napsáno vhodná pro kojeneckou stravu nebo tak něco tam pod tím názvem píšou.
Většinou se doporučuje do 1 roka používat kojeneckou balenou vodu - teda co jsem já četla
14. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,to neudelaji a i kdyby si nahodou narazila na blbce,tak aspon vis zes to zkusila :wink:
14. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono nechce měnit ty značky té vody a zůstat u jedné alespon co mě říkala DR každá má jiné složení a malej muže být na to citlvej
14. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři protože Honza dostal výpověd protože práce na dodávce nebyla a on neměl řidičák na C nebo C+E takhle to řekl i na pracáku v pondělí se dozví víc tak budu informovat
14. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to je fajn, zkusím jí a uvidíme.
No uvidíme, snad nás nevyženou, já mám zase pořád strach, že mi řeknou, že to prostě kluci mají a že si mám počkat ty tři měsíce i dýl, že to přejde. Brala bych tenhle názor, kdyby to nebylo bolení na celej den a noc, tohle mi přijde opravdu dost divný
14. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: no určitě narazíme na toho blbce, na tohle mám pech.

nin: zkusíme tedy tuhle. Já právě vodu neměnila, dávala jsem zatím jen ten pramen
14. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jí malému taky tenkrát koupila, a pořád plakal a při papání se kroutil a no prostě chvílema děs koupila jsem jí prtože jsem tu fromin nemohla sehnat v neděli nebylo tenkrát kde a tak jsem koupila tuhle a byl to děs. Ale co používám tu jak jsem psala ted teda agua anna - tak je vše ok
Konzultovala jsem to i z Dr, když jsem si nevěděla rady zavolala jsem jí :grinning:
14. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi porovnej to složení té růžové a té agua anna - mám pocit že tam jsou ty hodnoty u té růžové vyšší
14. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak máme dneska Anny??? Klárku???? Zdenču no prostě kdepak ty holky se dneska flákají :grinning:
14. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Lucka ta by už měla být z druhých líbánek doma :slight_smile: :slight_smile:
14. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jdu vás pozdravit,doma už jsme od úterý,ale máme rozbitej počítač,tak musím vždycky přes den vydržet bez a franta pak z práce přinese notase,ale nějak se mi pak večer nechce psát,tak vás jen tak zběžně dočítám,měli jsme se nádherně,sluníčko pálilo,na pláži bylo skvěle,flákali jsme se,slunili se,byli na pár výletech,četli si(přečetla jsem 3 knížky),spali,jedli,milovali se a nalejvali se alko i nealko nápojema,prostě fakt jsem si to užila,zato návrat do zpáteční reality je jak pořádná rána mezi oči :grinning: :grinning:

evi neporadím ti,taky jsme si tím prošli,ale nebylo to po každým jídle a naštěstí občas zabral sab a u honzíka lefax
14. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: zkusím na to juknout :wink:
14. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no právě, že mě děsí, že je to po každém jídle, bojím se, aby mu něco nebylo. :pensive:
14. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ahoj zrovna jsem na tebe myslela :grinning: to je telepatie
14. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi neboj bude to ok zítra zkus tu pohotovost jsou tam od 8 hod zapoku nic nedáš
14. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc tiše závidím, houby nahlas jak já bch sidala nějakou dovolenku ale ted mme smolíka jak přišel Honza o práci :frowning2:

Kam zmzela Sandruš ta plní manželské povinosti no respektive to tady asi olky plníte všichni jen já ne :grinning:
14. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme vám zapoměa říct Káťa má těhu cukrovku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
V úterý jde na diabetologii a tam jí řeknou co dál
14. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám zase pod oknama vejou ožralý pubertáci no mě omejou :grinning:
14. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zase je tu Ninuška sama :confused: :confused: :confused:
14. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANNY objevila jsem tuhle http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3737050 je sice bila ale to asi neva uvidim na kolik se vysplha
14. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
všimla jsem si nin,mrzí mě,že máte problémy s prácema,to je fakt na h....,snad se to brzy vylepší

nin já si taky závidím,klidně bych jela znovu
nin: no snad nebo spíš určitě přijdu s tím, že mi řeknou, že to chce čas.
Tak to je mi líto, že to Kátě blbě vyšlo :unamused:

Jestli se ty puberťáci nemají nejlíp co?
Evi taky si říkám vejou jak utržená ze řetězu a člověk by jim i záviděl :grinning:
a i kdyby tě to řekli alespon budeš mít jistotu že to není nic vážného a že jsi pro to udělala maximum
14. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: já vím, určitě tam zítra zajedeme, budu pak klidnější.
Jo a ty probiotický kapky se můžou až po třech měsících. Teď jsem to tu někde četla.
14. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ne to úplně na hovno :sweat_smile: :sweat_smile: taky v to doufám že to bude brzo ok a najde se práce, jinak já budu muset taky začít makat ale jen o víkendech a v noci když male bude spinkat.

Jinak už jsme bez peřinky :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi můžou se hned j taky nečekala do 3 m
14. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konzultovala jsem to z Dr po telefonu než jsem mu je dala a ta mě to odkývala prý když pomůžou bude to jedině dobře
14. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky občas těm pubertákům závidím,žádný starosti,ale pak se kouknu na ty svý andílky s dáblem v těle a zase mě to přejde
14. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek