• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin: opravdu? Tak to by bylo fajn. Zkusit se má všechno a je to opravdu naše poslední naděje. Pak už jen zkusit změnit to mlíko. Právě, že tu taky jedna kamarádka přešla z nutroše na hipp a je prej moc spokojená, jenže já se nějak bojím té změny, bojím se, abych mu neublížila.
14. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak dobře, když to máš odkývnuté od doktorky, tak já do nich půjdu. Přemýšlím, jestli je nekoupím hned zítra. Jednou bych do toho zainvestovala a pak bych si objednávala přes toho tvého známého, kdyby byl tak hodnej. Prý ale pomůžou tak za 14 dní,což by mi bylo i jedno, hlavně, kdyby pomohly.
14. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: opravdu :slight_smile: než jsem malému cokoliv dala at to byl prní pokus z kaší, nutrilon extra, ty kapičky jak probiotické, baby calm tak i sab simplex tak jsem to konzultovala mám štestí že je to mamky známá tak jsem jí po tel oravovala často a vždycky byla moc vstřícná a poradila
Tím že přejdeš na jinou UM mu neublížíš to určitě ne
14. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,ahoooooj. vy jste se teda meli paradne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nin,kdepak,ja koukala na telku :wink:. to vis,manza je doma,tak aby nenadaval ze sedim jen tu :wink:
14. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak je objednej tady od tud jsou tu levnější než v lékarně http://www.rajplinek.cz/?p=productsList&iCategory=60&sName=Probioticke-kapky- sice zaplatíš poštovné ale furt to bude levnější a brácha tě je pak přiveze ze Slovenska
autor
kati je mi lito :frowning2:
Sndři já už si říkala co tam z manžou vyvádíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vy koukáte a telku
Tak už vím proč tu není třeba Klárka má ten její SEX............ve městě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to je levnější to je pravda.A objednávala jsi přes ně něco? Já už mám takovou nedůvěru, nedávno jsem se zklamala a věřím jen ověřeným firmám
14. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a divím se kde s nám toulá anny ta má asi SEX.............. v Mačkově :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manza je nejakej nastydlej,je rad ze zije :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi objednával od nich Peťa jak jsme brali ty pleny takže si myslím že to bylo ok :wink: pleny dorazili v pořádku
14. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři jé jé on má tu nejhorší mužskou nemoc na 7 písmen - rýmičku :grinning: :grinning:
nin: dobře, to jsem potřebovala slyšet. Tak objednám asi v pondělí. Teď na to nějak není nálada. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evi: myslím si že přijdou hned nedávala bych ti typ na nějaký špatný obchod já dávám typi jen na ty mnou prověřený :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,no jo rymicka,ale taky si rval flese do usi,tak to ma cely natekly,jedno s druhym...
já jdu spát, ať jsem na tu noc hrůzy trochu připravená. Malej na chvilku usnul, tak toho jdu využít.
Mějte se hezky, po víkendu papa a pak dám vědět, jak to dopadlo, myslete na nás.
Děkuju vám za rady i podporu, jste zlatíčka.

Dobrou
nin: já vím, jsi hodná

Tak dobrou.
14. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou evco a at mate klidnou noc. budu myslet
14. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: Za poporu nemáš vubec zač to je samozřejmost kdy mužeme a víme rádi poradím :wink: :wink:
ak dej vědět jak jste dopadli na pohotovosti - držím palečky a budu na vás myslet
14. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jako můj bráca ten má ted v uších nějaké vytahováky nebo ak se tomu říká a pak tam přidou větší fleše ež měl :grinning: :grinning: jsou t blázni :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin,tak ted jsem úplně mimo mísu a nevím,o čem mluvíš :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,blazni. eda si tu dirku vcera pichl a des uz tam ma narvanou sestku. fakt se mu divim :sweat_smile:

tak my jdem taky do hajan.

dobrou

evco, to je samozrejmost,presne jak pise ninuska,od toho se mame aby sme si poradili a byli si oporou :wink:
14. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
san pozor,at z něj nemáš masaje :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
uci to jsou chlapské parády :grinning: :grinning: říká se tomu fleše a rvou si to do uší místo náušnic a mají různé průměrypak budou mít uši jak havajskej domovník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tohle je ten fleš http://www.piercingshop.cz/piercing/tunely-a-fleshe/black-steel-flesh-tunel-sroubovaci/prod_1320.html
14. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři dobrou noc :wink:
14. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela jsem si to,mě se to moc nelíbí,asi začínám být staromodní,ještě by si do toho mohli pověsit zvoneček :grinning: .ale když se to líbí jim,mě stačí jedny náušnice
14. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI ja musela z praktickeho hlediska kvuli malemu nausnice sundat? mela jsem kruhy a to nesa chnapal po nich a jeste y si ublizil tak jsme je sundala a musim si poridit nejake pecicky
14. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je jasný :slight_smile: :slight_smile:
14. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a pochlubíš se fotečkama z dovči :slight_smile:
14. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek