• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tk koukám že jsme tu osiřela :grinning: :grinning: Tak se také odeberu do hajan ale ještě dám jedno zdravotní. Zítra jdeme ečer se známýma poedět tak se těším mezi lidi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ni jsně že pochlubím,ale až budeme mít zpátky svý pc :slight_smile:
14. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holky tak koukám nikde nikdo odrán myslím na Evču jak pk asi dopadli a jestli teda jeli na tu pohotovost

No nic tady bude asi mrtvo ak já jdu vařit - dneska kuře na paprice :slight_smile:
15. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
taky moc myslim na evcu :frowning2:
15. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Sandři tady je to dneska bída no snad jim to dopadlo dobře
15. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my pred chvili vykoupali :grinning: a julca ted spi,odpo bude vozit mamka, tak ja budu zkulturnovat byt :sweat_smile:. vecerni posezeni tise zavidim :wink:
15. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři tak to je u nás stejné malej spinká :grinning: , já vařím a odbíhám k PC a odpol malého povezu mamině abych mohla pořádně vygruntovat :wink: né že by se mi do toho chtělo ale někdo to udělat musí :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ja musim poradne probrat julci veci a nejak to zklidit,uz tu nemame k hnuti :frowning2:. no jo,malej byt :frowning2:.
nin,ale vy spinkate snad porad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jomy spinkáme furt už spiná od 10:30 :grinning: :grinning: :grinning: mám zlatý dítě :grinning: :grinning: :grinning:
Já už jsem tay něco probrala a hoila namimibazar, nekteré věci co malej dostal - no některý opavdu šíleně nevkusný jsem tam hodila zdarma k objednávce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja uz tam nejaky veci taky mam,dnes budu fotit dalsi. potrebovala bych se toho zbavit,protoze tu neni k hnuti,sileny. a zjistila jsem ze nemam pro julcu nic na sebe :sweat_smile:. uz nosime 74 :grinning:
nin,honzik snad nedela nic jinyho nez spi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . se mas :dizzy_face:
15. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už nepinkáme :grinning: je to zlatíko dopoledne spinká a odpol už moc ne ale to si hrajeme a povídáme a to si chrupne max na 45 min ale noc spí celou. Tak to ení nejhorší 74 je 6-9 :wink:
15. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,jde to. akorat jsem se na to nepripravila,tak nemam nic a davam 9-12,to doma neco mam :grinning: :grinning: :grinning: . aspon ji to je pohodlny :slight_smile:
my spime pravidelne dop i odpo a krasne vecer. taky si moc nemam naco stezovat :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vydíš spinká taky krásně :wink: máme holt zlatý dětičky :wink:
Já se na začátku připravila na všechny velikosti akžekdyž jsem prolézala skřín tak toho máme celkem dost ještě tu nepromokavou kombinézu a body z dlouhým, čepice, šálu,punčocháče a mám snad vše :grinning:
15. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já včera jako hrůza - chytla mě ( a ségru taky) nějaká střevní chřipka už od 4 od rána jsem byla vzhůru, průjem, zvracení, bolely mě klouby a vůbec celý člověk, Jakub nejel do práce a byl za mě včera na mateřské, no děs. Celý den jsem proležela, ale zase jsem za odpledne zkousla celou knížku, tak jsem se pročistila pěkně a dneska je už dobře.
lucí vítej z dovči, jéééééééééééé krásně jste se měli, to je fajn, nám už se to krátí, za chvíli taky vyrazíme.
15. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,to sis taky uzila :frowning2:
15. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko tak to tě nezávidím já měla střev.chřipku jednou a musím říct že jsem se malem vysrala z podoby :grinning:
15. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám nikde nikdo :slight_smile:
Tak jsem dělala další recept mám pocit že ho sem kdysi psala Ani ale já už si ho nepamatovala tak jsem si ho našla na netu http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3016 tak jsem zvědavá jaké to bude.
Tak se jdu s vámi rozloučit dneska tady nebudu razíme do víru večera :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
15. srp 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,uzi si vecer :wink:

me ted mamina vozi julcu,tak jsem se dala na foceni veci, dalo mi to zabrat :sweat_smile:

tak ted jeste uklidit :confounded:
15. srp 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak,debordalizace bytu hotova :grinning:. julca byla unavena,tak spi uz od pul 7. jeste aby dorazil manza a je to pohodicka :slight_smile:
15. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer kecalky :grinning:

téda vás dočíst to je fuška...

já jsem na víkend osiřela,manža jel na ryby :frowning2: ale je to lepší, dneska se s bábou zase chytli a manža byl vytočenej jak nikdy :frowning2:

venoušek ještě nespí a přitom je unavenej a očička mu padají,ale on si nelehne, hned z postele sleze
15. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,koukam,nikde nikdo :frowning2:

nam julca spala od 18:30 do 3:30, nakojila se a spala do 7:30. pak koukala,byli jsme na chirurgii a v pul 10 zas usnula :slight_smile:

nin,jakej byl vecer?
16. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak ve Strakonicích další neštěstí dneska http://www.novinky.cz/krimi/176474-do-reky-otavy-spadlo-letadlo-tri-mrtvi.html
Jsem stávala a říkala si co se děje že furt houkají hasiči, záchranka a policajti a pak vrtulník a ono takovéhle neštěstí
16. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

o tom neštěstí jsem slyšela hned jak se to stalo, je to všude, v rádiu, na netu a i v telce :pensive:

dneska je venku takovej pařák,to je děs

malej nechtěl vůbec usnout,tak jsem musela vyndat kočárek a udrndat ho...

za to v noci jsme spinkali krásně, táta doma nebyl, tak si malej vlezl místo něj do velký postele,usnul ve 22 hod. a probudil se až ráno v 5 hod. vypil mlíko a usnul ještě do 8 hod.,takže stěhujeme tátu z ložnice a konečně budeme spát celou noc :grinning:
16. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyhoky, San proc jste byli na chirurgii? snad jste v poradku :confounded: a to tesco, jeli jste tam nakonec? Nin maji tam straaaasne bodycek s dlouhym rukavem,i na chlapecky :wink:
16. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme vykoupany a uz spinkame :dizzy_face: dneska jsem Kacence namazalahlavu oliv.olejem, nechala pusobit a pak jsem vycesavala ty stroupkynebo supinky nebo co to je, mame jich pozehnane, ono to nejde vydet kdyz mame dlouhy vlasky,ale dneska uz jsem si tohovsimla a prozkoumala hlavicku, myslim ze jsem jich dala dost pryc.
16. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
videt, pardon :rolling_eyes:
16. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky večer jsme si včera užili bylo to super ani jsem nepila dala jsem si decku vínka a jinak kofolu ale nasmála jsem se dost prostě super malej byl první noc beze mě a spinkal u mamky je to zlatíčko spinkal tam od 20 - 7:30 :grinning: ale musím říct že já se v noci budila a byl to pro mě nezvyk že ho nemám u sebe takže jsem se moc nevyspala jak moc se mi po něm stýskalo :slight_smile:
My už jsme taky dávno po koupání a také spinkáme
Dneska jsme byli na koupališti v Rohanově no holky já snad po 13 letech vlezla mezi lidi na veřejný koupaliště :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Káťo fakt jich tam mají hodně, tak to se tam musím hned zítra vydat abych je ještě sehnala

Anny nevím jestli mě to zítra vyjde volala mě známá má přijet z dětma na návštevu z Klatov tak uvidím bude mě ráno ještě volat tak tě písnu
16. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak jak jsem včera házela ten odkaz na to Tiramisu musím říct že je to obrovská dobrota no super :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja zdravim po vikendu, konecne jsem vas docetla.........

Nin, tiramisu je super :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak jak Vam to dopadlo s Davidkem? Je vsechno v poradku?? Moc na Vas myslim...
16. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek