Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
14. srp 2009
Tk koukám že jsme tu osiřela 😃 😃 Tak se také odeberu do hajan ale ještě dám jedno zdravotní. Zítra jdeme ečer se známýma poedět tak se těším mezi lidi 😃 😃 😃 😃
mispuli
14. srp 2009
ni jsně že pochlubím,ale až budeme mít zpátky svý pc 🙂
ninus81
15. srp 2009
hojky holky tak koukám nikde nikdo odrán myslím na Evču jak pk asi dopadli a jestli teda jeli na tu pohotovost

No nic tady bude asi mrtvo ak já jdu vařit - dneska kuře na paprice 🙂
sayastautor
15. srp 2009
dobre ranko,
taky moc myslim na evcu 😞
ninus81
15. srp 2009
Ahojky Sandři tady je to dneska bída no snad jim to dopadlo dobře
sayastautor
15. srp 2009
my pred chvili vykoupali 😃 a julca ted spi,odpo bude vozit mamka, tak ja budu zkulturnovat byt :-N. vecerni posezeni tise zavidim 😉
ninus81
15. srp 2009
Sandři tak to je u nás stejné malej spinká 😃 , já vařím a odbíhám k PC a odpol malého povezu mamině abych mohla pořádně vygruntovat 😉 né že by se mi do toho chtělo ale někdo to udělat musí 😃 😃 😃
sayastautor
15. srp 2009
no,ja musim poradne probrat julci veci a nejak to zklidit,uz tu nemame k hnuti 😞. no jo,malej byt 😞.
nin,ale vy spinkate snad porad 😃 😃 😃 😃
ninus81
15. srp 2009
Jo jomy spinkáme furt už spiná od 10:30 😃 😃 😃 mám zlatý dítě 😃 😃 😃
Já už jsem tay něco probrala a hoila namimibazar, nekteré věci co malej dostal - no některý opavdu šíleně nevkusný jsem tam hodila zdarma k objednávce 😃 😃 😃 😃
sayastautor
15. srp 2009
ja uz tam nejaky veci taky mam,dnes budu fotit dalsi. potrebovala bych se toho zbavit,protoze tu neni k hnuti,sileny. a zjistila jsem ze nemam pro julcu nic na sebe :-N. uz nosime 74 😃
nin,honzik snad nedela nic jinyho nez spi 😃 😃 😃 😃 😃 . se mas x-)
ninus81
15. srp 2009
my už nepinkáme 😃 je to zlatíko dopoledne spinká a odpol už moc ne ale to si hrajeme a povídáme a to si chrupne max na 45 min ale noc spí celou. Tak to ení nejhorší 74 je 6-9 😉
sayastautor
15. srp 2009
jj,jde to. akorat jsem se na to nepripravila,tak nemam nic a davam 9-12,to doma neco mam 😃 😃 😃 . aspon ji to je pohodlny 🙂
my spime pravidelne dop i odpo a krasne vecer. taky si moc nemam naco stezovat 😃 😃 😃
ninus81
15. srp 2009
Tak vydíš spinká taky krásně 😉 máme holt zlatý dětičky 😉
Já se na začátku připravila na všechny velikosti akžekdyž jsem prolézala skřín tak toho máme celkem dost ještě tu nepromokavou kombinézu a body z dlouhým, čepice, šálu,punčocháče a mám snad vše 😃
klaraemma
15. srp 2009
ahoj holky,
tak já včera jako hrůza - chytla mě ( a ségru taky) nějaká střevní chřipka už od 4 od rána jsem byla vzhůru, průjem, zvracení, bolely mě klouby a vůbec celý člověk, Jakub nejel do práce a byl za mě včera na mateřské, no děs. Celý den jsem proležela, ale zase jsem za odpledne zkousla celou knížku, tak jsem se pročistila pěkně a dneska je už dobře.
lucí vítej z dovči, jéééééééééééé krásně jste se měli, to je fajn, nám už se to krátí, za chvíli taky vyrazíme.
sayastautor
15. srp 2009
klarko,to sis taky uzila 😞
ninus81
15. srp 2009
Klárko tak to tě nezávidím já měla střev.chřipku jednou a musím říct že jsem se malem vysrala z podoby 😃
ninus81
15. srp 2009
Tak koukám nikde nikdo 🙂
Tak jsem dělala další recept mám pocit že ho sem kdysi psala Ani ale já už si ho nepamatovala tak jsem si ho našla na netu http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3016 tak jsem zvědavá jaké to bude.
Tak se jdu s vámi rozloučit dneska tady nebudu razíme do víru večera 😉 😉 😉 😉 😉 😉
sayastautor
15. srp 2009
nin,uzi si vecer 😉

me ted mamina vozi julcu,tak jsem se dala na foceni veci, dalo mi to zabrat :-N

tak ted jeste uklidit :-S
sayastautor
15. srp 2009
tak,debordalizace bytu hotova 😃. julca byla unavena,tak spi uz od pul 7. jeste aby dorazil manza a je to pohodicka 🙂
mikesova25
15. srp 2009
hezký večer kecalky 😃

téda vás dočíst to je fuška...

já jsem na víkend osiřela,manža jel na ryby 😞 ale je to lepší, dneska se s bábou zase chytli a manža byl vytočenej jak nikdy 😞

venoušek ještě nespí a přitom je unavenej a očička mu padají,ale on si nelehne, hned z postele sleze
sayastautor
16. srp 2009
hm,koukam,nikde nikdo 😞

nam julca spala od 18:30 do 3:30, nakojila se a spala do 7:30. pak koukala,byli jsme na chirurgii a v pul 10 zas usnula 🙂

nin,jakej byl vecer?
ninus81
16. srp 2009
Ahojky holky tak ve Strakonicích další neštěstí dneska http://www.novinky.cz/krimi/176474-do-reky-otav...
Jsem stávala a říkala si co se děje že furt houkají hasiči, záchranka a policajti a pak vrtulník a ono takovéhle neštěstí
mikesova25
16. srp 2009
ahojky

o tom neštěstí jsem slyšela hned jak se to stalo, je to všude, v rádiu, na netu a i v telce |-|

dneska je venku takovej pařák,to je děs

malej nechtěl vůbec usnout,tak jsem musela vyndat kočárek a udrndat ho...

za to v noci jsme spinkali krásně, táta doma nebyl, tak si malej vlezl místo něj do velký postele,usnul ve 22 hod. a probudil se až ráno v 5 hod. vypil mlíko a usnul ještě do 8 hod.,takže stěhujeme tátu z ložnice a konečně budeme spát celou noc 😃
kvikvicek
16. srp 2009
ahojkyhoky, San proc jste byli na chirurgii? snad jste v poradku :-S a to tesco, jeli jste tam nakonec? Nin maji tam straaaasne bodycek s dlouhym rukavem,i na chlapecky 😉
kvikvicek
16. srp 2009
my jsme vykoupany a uz spinkame x-) dneska jsem Kacence namazalahlavu oliv.olejem, nechala pusobit a pak jsem vycesavala ty stroupkynebo supinky nebo co to je, mame jich pozehnane, ono to nejde vydet kdyz mame dlouhy vlasky,ale dneska uz jsem si tohovsimla a prozkoumala hlavicku, myslim ze jsem jich dala dost pryc.
kvikvicek
16. srp 2009
videt, pardon 8-(
ninus81
16. srp 2009
Ahojky holky večer jsme si včera užili bylo to super ani jsem nepila dala jsem si decku vínka a jinak kofolu ale nasmála jsem se dost prostě super malej byl první noc beze mě a spinkal u mamky je to zlatíčko spinkal tam od 20 - 7:30 😃 ale musím říct že já se v noci budila a byl to pro mě nezvyk že ho nemám u sebe takže jsem se moc nevyspala jak moc se mi po něm stýskalo 🙂
My už jsme taky dávno po koupání a také spinkáme
Dneska jsme byli na koupališti v Rohanově no holky já snad po 13 letech vlezla mezi lidi na veřejný koupaliště 😃 😃 😃 😃

Káťo fakt jich tam mají hodně, tak to se tam musím hned zítra vydat abych je ještě sehnala

Anny nevím jestli mě to zítra vyjde volala mě známá má přijet z dětma na návštevu z Klatov tak uvidím bude mě ráno ještě volat tak tě písnu
ninus81
16. srp 2009
inak jak jsem včera házela ten odkaz na to Tiramisu musím říct že je to obrovská dobrota no super 🙂
aninam
16. srp 2009
Tak ja zdravim po vikendu, konecne jsem vas docetla.........

Nin, tiramisu je super 🙂
aninam
16. srp 2009
Evi, tak jak Vam to dopadlo s Davidkem? Je vsechno v poradku?? Moc na Vas myslim...

Začni psát odpověď...

Odešli