• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ani ahoj no super je slabý slovo já se ze začátku bála aby tam nebylo to pomazánkový máslo cítit ale absolutně bych ho tam nepoznala
16. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsme zpátky, bylo to super, maximálně jsme si to užili,vychytali jsme krásný počasí, malej tam byl hodnej, hodila jsem si pár fotek do albíčka atk můžete číhnout :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Petruš jukla sem na fotečky tammuselo být nádherně nahlas opět závidím já se letos podívám do prd... :grinning: :grinning: :grinning: ještě že máme alespon tu chalupu
A jak tě tam malej spinkal v noci?????????????????
16. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám dneska opět mrtvo kdepak se courají ostatní já si ráno říkala holky toho beztak nakecali že to nestuhnu dočít a tady nebyl nikdo :frowning2:
16. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, kdyz tu nejsi ty, tak to tu nezija :grinning:
16. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETRUŠ VŠE NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ k ZÍTŘEJŠÍMU svátku hlavně zdravičko, štestíčko,lásku a at tě malej dělá jen a jen radost :wink: :wink: :wink:
(radši tě přeji už dneska kdybych se sem náhodou zítra nedostala :slight_smile: )
16. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já si to zrovna říkám :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo tam krásněěěěě hned bych se tam vrátila :slight_smile: , trošku sem se bála jak bude spát, ale spinkal dobře jako doma ale s námi v posteli :sweat_smile: ,v tý cestovní postýlce se mu to moc nepáčilo, takže kojení v 1h a vstávačka v pul7 klasika :dizzy_face:

stihli jsme se jít podívat i na komedianty ještě teď tady vyhrávají :angry: na pivních sem dala malý černý pivečko mňam
16. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu na Tiramisu za chvíli jsem zpátky :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš tak to je super že jste se měli krásně tak brzo to zopakovat :wink: :wink: :wink:
My dneska byli na koupališti a bylo to fajn sice jsem se snad po 13 letech vyvalila v České republice do plavek ale neřešila jsem to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krásně jsem si zaplavala a cítím to i na zádech že mě tak nebolí
16. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááááá tak tady zase nikdo není :angry: :angry: :angry: :angry:
16. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus ja tu jsem a koukam o cem drbete,hele kde je San? u nas houka sirena, zase nekde hori :confounded:
16. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jedou hasicaci :unamused:
16. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se asi potento s manzi, lita mi tu nahej, vylezl ze sprchy, mu rikam asi nekde hori, tak nahej vycumuje z okna a kdyz zjistil ze jedou na tu a tu stranu takze se pujde kouknout, kamze to jeli, pripominam, ze byl porad jeste nahej, tak se riti ke dverim , mu rikam si nahej , oblec si neco at nejdes s pindourem venku, blik cvak a doslo mu to ze nema spodary :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš se nám někde courá???
Taky by mě zajmalo proč byli na chíře
To je hrozný já když slyším sirény tak mám z toho husinu, a dneska to bylo hrozný sirený, vrtulník a pak se člověk dozví co se stalo šílený je mě tak líto té holčičky jestli to přežije a dostane se z toho a dozví se že přišla o oba rodiče bude asi hodně dlouho v péči psychologu :frowning2: :frowning2: je to hrozný
16. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zahoukaí sirény a manža zapomene i na spodky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zrovna mluvila se San , byla jsem v tescu a rikalami to, jsem melauplne husinu
16. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem prase sežrala jsem kousek tiramisu :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sezrala dva jogurty, me to tak osvezilo, studeny jogurt, samo ze smetanovy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek, odkud jsi??? Ja ted slysim hasice u nas.... Pred chvili tu projela zachranka.
16. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: mě to moc neosvěžilo já mám teď těžký břuch :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já naštestí neslyším nic mě už to dneska stačilo já k tomu měla i vrtulník :frowning2:
16. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady to lita po hlavni jako blazen.....

Kde bydli kvikvicek????

Litaji jako nahoru bud na volynskou nebo na podsrp a docela chvataji....
16. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani Steken
16. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to muzou litat i na podsrp i na Piseckou.... Tak informuj, co se u vas deje.....
16. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to urcite jeli pres nas dobrovolnaci. To bude nejaka velka akcicka.......
16. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky šup sem z něčím veselejším tech tragédii je už nějak moc
Kvikvicek, jinak mimochodem jsem mela nabidku od Vasi zakladky, kdybych neotehotnela, tak bych tam od zari ucila :wink:
Ani hm, tadyby sis uzila, jak vydim nektery ty hajzliky, bych to triskala :grinning:
16. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ta rodina co byla v letadle na tom podskali je z Rovny. Z etickych duvodu nebudu psat prijmeni :frowning2: Je mi jich lito a te male, kdyz se probere tak take, bude mit trauma na cely zivot a myslim, ze bude dlouho trvat, nez se s tim nauci zit. Doufejme, ze se ji ujme nekdo z jejich blizkych....
16. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek