• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ninus: to ti věřím, ale dočkáš se neboj.Co vám dali dneska k véče? :grinning:
22. únor 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninam: jen mě právě zarazilo jakým způsobem jsi to napsala jako kdyby to bylo něco špatného víš. Je nejen otcem NAŠEHO chlapečka ale i mým partnerem
22. únor 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus: ne to ja to takhle nemyslela. Proste jsem otevrela fota a koukam znama tvar. Prekvapilo me to.....Jen at vam to klape! Jsem ti sve napsala do IP.
22. únor 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja ti ho brat nehodlam :D Jsem stastne vdana a do konce zivota to nehodlam menit..... Muj manzel pri me stal v tech nejhorsich chvilich zivota, pri smrti naseho syna, nemam duvod menit nas harmonicky vztah. To jen aby bylo jasno!
22. únor 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlastne i pro narozeni.....
22. únor 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja zas dneska perlim :slight_smile:
22. únor 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninam jo jo už jsem ti odepsala já než si taky všimnu že v té poště něco mám je celkem doba :grinning: :grinning:
no já bych ti ho ani nedala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky já tu spolubydlící asi zabíju, ona krvácí a je v 21tt a nachodí toho tady víc než já, i když jí sestřičky zakázali se mýt v umyvadle a nosili jí lavor ona stejně líta na záchod a k umyvadlu a nebo stojí u okna a čučí ven, a já tak poctivě ležím :slight_smile: :slight_smile:
a hlavně pořád povídá né že bych si ráda nepokecala jsem výřečná ale tohle je i na mě moc :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi k véče no to byla zase výhra - 2 krajíce chleba,10dkg šunkového salámu a 1 banán, já už tady ani nejím a mám pocit že ze mě snad padají i ty kalhotky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: tak vidíš to jak se vybarvila, na začátku působila zamlkle viď?

No dobrá véča ne? :wink:
22. únor 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin,ja si myslim ze te zitra urcite pusti a uz budes jen spokojena :slight_smile:
22. únor 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě že se vybarvila až moc na můj vkus :angry: :angry: na začátku působila že zní člověk bude páčit každé slovo a ouha.
No véča - ta nejlepší :frowning2: :frowning2: :frowning2: já jí ani nejedla

Holky já bych si dala osmažený hermelín a zeleninovou oblohu :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
22. únor 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: neboj, třeba si ho už budeš moct zítra dát. To si pochutnáš co?
22. únor 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ninusko, ja ti to jidlo vubec nezavidim. ja bych tam asi umrela hlady, myslim ted v tehu :sweat_smile: . ja bych kazdy den volala mamince at mi tam nosi misticky s jidlem :sweat_smile: .
22. únor 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé to by bylo nádherný no pokud mě zítra pustí tak si holky představte že já mám od tchýně (budoucí) i od mé maminy zakázáno vařit - takže budou se prý střídat, to teda jak se patří zlenivým :grinning: :grinning: , ani se psem nebudu moct chodit prý jen ležet, ležet,ležet
22. únor 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin,ono to taky nebude na skodu :wink:. az ty nase prtata vylezou, tak uz si jentak neodpocinem :grinning:
Kazdopadne se budes mit, takhle rozmazlovana :dizzy_face:
22. únor 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: to je dobře, že se o tebe postarají. :wink:
22. únor 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu mít prvotřídní servis :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tedy jo :wink:
22. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nsmím si na něj moc zvyknout :grinning:
Hlavně jsem celý život zvyklá se postarat sama o sebe a ted si budu připadat jako hypochondr
22. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to vážně hrůza, hodinu jsem se snažila usnout a ono nic :angry: :angry: :angry: :angry: zase tady čumákuju a vypadá to ještě na sakra dlouho, to zase budu ráno uplně grogy zase sem v 5:00 naběhnou ty sadistky z teloměrama :angry: :angry: a to se mě jako vždy bude chtít nejvíc spát
22. únor 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, tak co, jak ses vyspala? Slo to nakonec? A co ranni sadistky, vzbudili te aspon s usmevem? :grinning:
A jdes urcite dneska domu, vid? Mas to vsechno v poradku?
23. únor 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Sandří už je po vizitě (tu měla Gregorová) prý uěláme ten UTZ a pak s uvidí, takže jsem tady ješte absolvovala snídani a snad brzo nakluše zřízenec aby mě odvezl na ten UTZ jinak už mě tu omejou.
23. únor 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak budu moc drzet palce at to dopadne dobre a uz te pusti domu. myslim ze doma bys mela vetsi klid :grinning:

ja se celou noc tak tesila na rano az se nasnidam, hlad jsem mela jako vlk a nasoukala do sebe horko tezko 1 rohlik. uplne zasnu.
Taky se manza v noci divil jak to ze lezim na zadech. Si broucek vsiml brzo kdyz tak lezim cely vikend :slight_smile:

zitra jdu na kontrolu, ultrazvuk a monitor, tak jsem moc zvedava co se dozvim :slight_smile:
23. únor 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky je mi 22 jsem ve 21tt.mam trileteho klucika a jsem z pisku najde se tady naka mamca??
23. únor 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeudi, ahojky, zuzanka je z Pisku :wink:
23. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeudi, ahojky vítám tě tu mezi námi :slight_smile:
23. únor 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandří moc děkuji snad mě to pomůže, to určitě že budu mít doma větší klid :wink: Ta co tu se mnou je děsně chrápe a to i ted a mě už chytá amok, já jí slyším i přes ty sluchátka :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jak já vám zavidím že jste holky doma :cry: :cry:
Sandří zítra na tebe budu myslet aby tě kontrola dopadla dobře
23. únor 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, ja uz bych rada aby to slo k porodu :wink:. Jsme s manzou byli ve sprse, tak mu rikam ze za tyden uz tu s nama muze byt mala, chudak, on porad pocita s mesicem a ja naopak se chci snazit to urychlit, tak z toho byl nejakej vyjukanej :grinning:. samozrejme ne drasticky urychlit, myslim ze troska pohybu mi neuskodi, ted kdyz uz muzu i dychat :grinning:

Ja kdyz to od tebe posloucham, to musi byt hrozny :sweat_smile: . ale neboj, dockas se :wink:.tesim se az sem hodis tu skvelou zpravu ze to mas dobry :slight_smile:
23. únor 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Tak co nin, už máš po UTZ? Upřímě tě lituju, že se ani nevyspíš a ještě hladovíš! To je péče. No snad tě dnes pustí..
JInak díky za pochvalu za kočárek, dokonce se mi o něm i zdá, sem fakt blázen :slight_smile:

Monitor sem koupila on Nanny v Písku v Protonu za 1999 - což je ještě levnější, než sem našla na netu. Myslím že je i ve Strakonicích. Ono to riziko u miminek trvá zhruba rok, takže za půjčení bychom dali 1800,- a to už sem si ty dvě stovky připlatila..

Jeudi ahoj, sice nejsem přímo z Písku, ale často tam jezdím k doktoru a za kámoškama.. :slight_smile:
23. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak ráda bych sem hodila skvělou zprávu, akorát můžu napsat že Gregorová je kráva (a to jsem ještě slušná) jinak miláčkovy jsem do telefonu na její adresu chrlila peprnější zprávy. Celej týden slibuje jak mě pustí domů když čípek bude stejnej nebo lepší a dneska na UTZ mě řekla že čípek je delší ale prý chce abych tu zůstala do středy a měla jsem ukončený týden těhu. Tak jsem jí řekl že bych ráda šla domů dneska a že tam budu praktikovat to samé co tady - tak mě řekla že jen po podmínkou že podepíšu reverz. No a před chvílí gregorová přišla že mě propouští a ruce reverz.Tak prý se mám rozmylset jestli ho podepíšu
23. únor 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek