• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Usian Bolt zabehl 100m za 9:58, novy svetovy rekord :grinning:
16. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvi, ono je to vsude a jeste bych rekla, ze na te vesnici maji lepsi vychovani nez ve meste....
16. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych nemohla být učitelka, já je obdivuju to člověk musí mt svatou trpělivost a dnešní děti to je v některých případech katastrofa
16. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Káťo já to rovn chtěla psát taky neříej že se u vás taky kouká na Čt2 :grinning:
16. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani mě je také líto té holččky, to muí být hrozné trauma a ani příbuzní tu ztrátu nenahradí
Já teda jméno neslyšela ale prý mu to manželka ten vyhlídkový let dala k 50 narozeninám
16. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozřejmě je mě líto i toho pilota :frowning2:
16. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, dala mu to k padesatinam a meli minutu do pristani..... Mala uz je v motoli....
16. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musim pustit manzu k PC, papa a dobrou :wink:
16. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo to vím říkali to ve zprávách6e nejdřív jí vezli do ČB a pak do Prahy do motola. Je to hrozný k 50 mu dala jízdenku na smrt
16. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo dobrou manžu tm nepouštěj já jdu taky do hajan
Papapa
16. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja mizim taky, zitra zacina posledni tyden s delnikama........doufam!!!
16. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
o te tragedii jsem cetla hned jak to dali na net :pensive: . je to neco hrozneho,chudak holcicka :frowning2:
na chirurgii jsme byli protoze eda v sobotu spadl z kola a v nedeli se nemohl na nohu postavit, tak jsme radsi skocili na rentgen. byla tam velice "prijemna" sestricka, ktera nas hned mezi dverma zpucovala co chodime na rtg a jestli chceme aby eda mel rakovinu kuze :sweat_smile:. pak edovi vypravela jestli vi jaky je rozdil mezi nama mladymi a jima starymi. tak pry takovy,ze mi do nemocnice litame s kazdou blbosti a oni kdyz jim neco bylo za to dostali jeste pres pusu :sweat_smile:. no,asi nemela zrovna svuj den :grinning: :grinning: :grinning:

pak jsme byli v blatne na pouti a na podskali,pak davali chalupare a pak jsme byli ko :grinning:

peto, vse nej k svatku :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ.-

Peto vse NEJLEŠÍ K SVÁTKU!

O té tragedii sem nečetla a radši číst nebudu, je mi jich líto.. :pensive:

Evi tak jak? Už je to lepší? Chudinka malej :cry:

V sobotu sme bylli jen na otočku zas na Třeboňsku pro mamku, která na dovče ještě zůstala týden po nás, bylo nádherně, hned bysme tam zůstali. Byla tam kámoška, která čeká mimi v říjnu, to bude příští léto veselo, až tam budem ty naše dětičky společně nahánět :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achjo, zase tu sama :frowning2:

Holky prosím v čem perete mini oblečky? Já mám Lovelu, ale na skvrny je na prd, tak bych radši něco jiného..
17. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, ja peru v persilu sensitiv plus, pouzivam latkove pleny a ta lovela mi byla k nicemu, doprala jsem v ni akorat Kacence obleceni
17. srp 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky za přáníčko

zuzko já peru taky v persilu sensitive

je to neštěstí co se děje, jedna tragédie za druhou, u nás v blatný dneska snad 3x houkala sanitka, mě vždycky zatrne co se zas stalo
:pensive:
17. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
tak mam zpravu od Ninusky,zas ji chytli zada,byla v nemocnici,dostala injekci,s tim ze jestli ji to nepomuze,tak ve stredu nastup do nemocnice na kapacky :frowning2:. o honzika se ted stara honza. moc vas pozdravuje!

jeste co se tyce te nehody letadla,tak tem rodicum se asi pred 15 lety zabil kluk,srazilo ho auto :pensive:

peru v lovele
17. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, vsechno nej k svatku a hodne splnenych prani..... Ja trnu pokazde, kdyz vidim krabicovou sanitku, ale to bude u me asi dele trvat, nez se toho zbavim....
17. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
say, nebylo to pred 15 lety, ale pred 11 lety, proto si poridili tu malou.....
17. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha,tak ja slysela pred 15...
17. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
say, ono je to jedno, stejne je to nestesti.......
17. srp 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je hrůza :pensive: to už je snad nějaký prokletí :pensive:
17. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No manzel rikal, ze po tomhle neleti ani na dovolenou letadlem, kdyz vsechny kontroly jsou jen tak na oko. Takze priste zase jedem autem :slight_smile:
17. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus teda ty máš pech snad ti injekce zabere abys nemusela do nemocnice

holky koupete ještě v malý vaničce nebo už ve vaně, já už začnu ve velký, do malý už se mi nevejde :sweat_smile:
17. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bude nam tu Ninus chybet, hlavne, aby byla v poradku.

Peti, ja se nekoupu jeste v nicem :D
17. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my ve vanicce a zatim nemame problem :slight_smile:
17. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konecne jsem tu, po delsi odmlce :slight_smile:

Byli jsme porad na pouti, a vecer vzdy grilovacka. Tak jsme si to moc uzili :wink:
Potkali jsme vcera Evinu, tak jsem videla malyho Davidka, je moc krasny :slight_smile: A taaak malinky :slight_smile:
My uz mame fakt veliky chlapaky.
A presli na UM jako mame my, a rikala, ze zatim dobry, tak mel mozna boleni z Nutrose.

Ninus ma teda fakt pech, tak snad to bude rychle v cajku.

A pereme taky v persilu sensitiv :slight_smile:
A ve vanicce jsme porad ok, Petul :slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak vás jdu pozdravit prosala jsem celé odpoledne a naštestí injekce zabrala le musím říct že jsem po ní byla pěkně oblbla a cvílema nemohla ani mluvit jak sem byla mimo, ted už je to lepší mám dvoje prášky a ve středu mám volat dr pokud se to nezlepší tak bych musela na kapačky do nemcice o snad o nebde nutné známá mě doporučila dobrého dr nějakého Maška prý je to machr přes záda a jí hodně pomohl bud ordinuje ve Vodnanech nebo v Protivíně, tak mu zkusím zavolat prý bolesti zad to je běh na dlouhou trat říkala moje dr. Malého nesmím vubec chovat ani nosit maximálně si k němu můžu lehnout. No šílený nikomu bych to nepřála ta bolest přišla dneska z ničeho nic a já řvala bolestí.

Nám je taky vanička zatím ok, horší to je v kočárku
17. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny jaké velikosti máš nebo budeš kupovat čepiček na podzim nebo zimu já neím jak to mám brát jestli to je velikostně jko oblečení??????????
17. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, je to velikostne jako obleceni :slight_smile: Jinak ti drzim pesticky at ti to dobre dopadne....
17. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek