• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ani děkuji já si nebyla jistá
Moc děkuji no snad od toho budu mít brzo pokoj
17. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Ninuš, zádíčka mi mrzí, vím jaká je to bolest, já taky trpím hlavně teď po porodu, bolí mi děsně kříž, někdy mám problém dojít domů i z procházky, :angry:
Mašek je fakt super,určitě ti pomůže, hlavně zavolej co nejdříve, jsou tam dlouhé objednávající termíny, má narváno, ale někdy je štěstí, že má místečko, když někdo vypadne,musíš říci, že je to akutní a bolí to.
17. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk Jituš mě dr tvrdí že e to ednosraným pohybem k malému ale á bych za to moc nedala že to mám od porodu. Budu mu volat zítra tak uvidím třeba mě někde vcucne když mu řeknu že mám malé miminko a potřebuju fungovat. To bych byla radši kdyby mě boleli zuby než záda, copak Terezka??
17. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si myslím, že to mám po porodu, taky možná přispěl ten epidurál, od porodu mi také každý den bolí dost hlava, skoro každý den.
Terezka pěkně zlobí, trápí nás prdíky. a taky s námi dost cvičí, začne ryčet v postýlce jak pavián, tak jí vyndáme a hned je klid, tak si myslím, že zrovna prdíky nejsou, umí taky pěkně křičet, když má jíst, je dost jedlá, vypije každé 3hodiny 90ml a myslím, že by si dala i více, ale já se bojím, protože už se nám 3xpěkně pozvracela, tak jí pořád hlídáme. Už váží 3225g. Je to už kus ženský. :grinning: Měří 54cm a to měla 46,5cm.
17. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda o je zlobivá princezna :wink: Hozík to taky zkouší sice jen občas začne ječet v postýlce a nikde ani slzička a když ho vyndám tak najednou usměv od uca k uchu a spustí to jeho eg,ehm,ma no má širokou slovní zásobu :grinning:
Teda to už je kus ženský :slight_smile: my jdeme v týdnu na druhé očkování tak jsem zvědavá kolik po měsící bude mít
17. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANNY - hezké mikinky pro kluky od nextu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18426044&tab=9 jen nevím jestli ta cena je za obě ( což by byla krásná cena ) a nebo za jednu ( což by bylo sakra drahý )
17. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou fakt vyčuraný, pořád jí omlouvám, že je ještě malinká,že má nárok a ona toho jen využívá, nejhodnější je, když u nás někdo je to jen spí, ani nezapláče. Teď tady byla mamka na víkend, byla zlatá i v noci, i spinkala 5hodin v kuse, to pak vypadám jak, když si vymýšlím. Ale dnes jí slyšela alespoň do telefonu.
No my máme váhu, takže sledujeme každé dečko. :grinning: Ale tak jdeme k doktorce na prohlídku ve středu, už 6týdenní, protože příští týden tam není.
17. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Honzíka ze začátku taky je malinkej pak to řezaní toho abscesu, peřinka, kýla :grinning: :grinning: furt je na co vymlouvat
Tak tady je šílená buřina blejská se jak blázen a do toho déšt
17. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno tak koukám opět nikdo nějak to tu odumírá :frowning2:
18. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak dnska je to přesně rok od založení tohodle našeho fora či jak to nazvat

a přesně rok co mě mů gynekolog řekl že jsem těhu :wink: :wink:
18. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak dneska je to přesně rok co Sndra založila tohle forum či jak to nazvat a také
je to rok co mě muj gyndař řekl že jsem TĚHU :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: jo jo jo utíká to
18. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cas leti neuprosne, vzdyt zivot je jen jedina vterinka ve vesmiru :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado mě to sem skočila dvakrát já do toho počítače asi kopnu

Ani ahoj co řemeslníci?????
18. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,leti to jak blazen vid :slight_smile:.

tak my jsme pred chvili juli vykoupali a ted chrupka jak miminko :grinning:. tak toho musim vyuzit a jit do sprchy ted ja :grinning:
18. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři letí to jak blázen ty malou koupeš takhle ráno???
Malej se před chvíli napapal a taky spinká
18. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja su tady,piju frape, abych se vzpamatovala :grinning:
18. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo ahoj ak pak to ty jsi nespala???
18. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim jit varit, mala mi spi v tuhle dobu tak hodinku, tak musim kmitat,potrebuju prat, zehlit! mam tam velehory pradla, ale to az vecer, nebo odpoledne.me se tak nic nechce, dycky jednou za cas mam poradne lenosivou. baby a co srazik? kde nic, tu nic :confounded: a co ta chata? jak jsme chteli jet? jsem se tak tesila a asi bude prd jak tak vidim :pensive: San si udelame soukromou slezinu, nebo ja nevim :unamused:
18. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo já jsem pro srazík vždycky ale tady už se to dělí na soukromé sleziny tak nevím já se přizpůsobím, na tu chatu bych jela ale to je taky ticho po pěšině takže čekám kdo přijde z jakým nápadem já radši už nic nenavrhuju
18. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem zitra pro,casik mam :wink:

nin,ano,posledni dobou koupu spis rano a to pro to, jak musime davat olejicek do vlasku,ma pres pul hodiny pusobit a to se julce na vecer moc nelibi a je protiva. tak dokud ho budeme davat,tak koupu vetsinou rano. a dnes bych stejne musela protoze jsme byli posrany az za usima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . nekakala 17 dni a ted hned uz treti den po sobe :grinning:

tak ja vyprala kopice pradla behem vikendu a vcerejska,uz jen vyzehlit :unamused: ,uklizeno taky mame,tak pohodicka :slight_smile:
holky jak jsem vam tady hazela odkaz na fotky Alcatka, takuz porodila, ma holcicku a jmenuje se Thea :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se mi libi to jmeno :slight_smile: ja bych snad chtela dalsiho prcka, jak jsem si na to vzpomnela :dizzy_face: hrozne to leti :frowning2: Kacka mi zacne snad za chvilku sedat nebo co, dela takovy psikusy, uz to vidim , nekam odbehnu a prijdu a co nevidim, bude sedet jako hribek. je to moje mala kukacka, kdyby to slo, tak by otacela hlavicku o 360stupnu, aby lepe videla :grinning: :sweat_smile:
Nin ja jsem po ranu jak by me nekdo dal klackem pres palici, se potrbuju trochu probrat, tak si dam bud sprchu nebo male kafco.

Soukromnicime, protoze se nudime :grinning:
18. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,o alcatku jsem cetla uz vcera. jmeno opravdu krasne :dizzy_face:
nam se snazi julca do sedu uz nekolik tydnu,ale jeste se ji to nepodarilo,ale ma mraky casu :slight_smile:
vcera si malem vyvratila hlavu v manduce jak byla zvedava :grinning: :grinning: :grinning:

co se tyce sraziku,jsem pro nej vzdy, mam cas porad, ale tady se vzdycky v utery udela ticho a nikdo se k nemu nevyjadruje :cry:
18. srp 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás budeme sedět snad za chvíli honzik co je schopnej z lehu předvézt to kolikrát koukám. Tak já jdu něco dělat odpol jedeme do tesca pro bodýčka a prý tam mají akci na pleny
18. srp 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud bude zítra srazík tak se přidám a asi i Káťa ( Kadel )
18. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zitra v 13 hod u bati? :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, pokracujou. V patek uz snad budu varit na svem, nejdele v sobotu. Uz maji i barvu na malovani. Dneska zalil spary v obkladech a dlazbe v koupelne a ted se delaji sadrokartonovy podhledy na zachode a zacne se obkladat, tak snad uz jdem do finale.......HURRRRRAAAAAAAAAA

Juknete :slight_smile:
http://johnmatey.rajce.idnes.cz/Prestavba_bytoveho_jadra/#album
18. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krasne se to uz rysuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad to bude brzo a budeš mít klídek, ty dlaždičky jsou moc pěkné, mám ráda jednoduché a né žadné přeplácané takže chválím :wink: :wink:
a co Koblížek všechno ok
S tou změnou příjmení je nějaké ticho po pěšině, no budu muset říct Honzovy aby jí napsal nebo zavolal co bude na pracáku že jí nemůže platit ty alimenty co platí
18. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera jsem Kacence koupila lahvicku na cajik babylove a normalne na ni pasujou dudliky od aventu, no cumela jsem jak puk. ale Kacka mi nechce z lahve pit, asi to bude tim ce jsem dala vodicku a ne cajicek, ale kdyz me se tak prici ji davat ty granulovane, nevim proc :unamused: holky jaky cajik byste mi doporucily?
18. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek