• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ani to bude koupelna jako lusk, my mame umakart, taky se chystane ze jednou.......... to predelame :sweat_smile: a jeste i okna, pak bychom chteli auto apod :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu delat okurkovy salatek
18. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tuhle koupila krásnou lahvičku od Campolu a také tam pasujou Avent dudlíky, já dávám granulovanej fenyklovej u nás zatím jinej neprošel
18. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a mam uvarino :slight_smile: Kacka mi jeste porad spinka :slight_smile: tak co sraz holky vyjadrete se do vecera, at vim jestli mam muzovi vzit auti :grinning:
18. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já mám uklizeno :grinning:
18. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sháním nějaké zedníky nebo někoho kdo by opravil balkon?? Neznáte někoho???
18. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, koblizek je snad v pohode, uz ani tak casto nespinim, zitra jedu k Razakovi na kontrolu, chce me ted videt casteji nez jednou za mesic. Nemam rada modni vystrelky v takhle "zavaznych" vecech jako je rekonstrukce, nemam zbytecne penize na koupeni modnich doplnku a hlavne, chci to tak na 50 let ne jen na dobu mody.....

Ja s ni nebyla ani nepamatuju a ani mi nechybi, tohle si musi vyridit oni.
18. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, ti to opravi Honza je sikovnej ne???

Stavba u nas by mela byt dokoncena v patek, nejpozdeji v pondeli maji predavacku, pak by jim bezelo penale....
18. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Což o to Honza je šikovnej, ale tohle se musí nechat na odborníky balkon začíná opadávat a musí se někde půjčit lešení a předělat se to a na to si Honza netroufne, já už se do toho nepletu at se třeba staví na hlavu. No vyhrožovala že pokud nebude souhlasit že to půjde k soudu tak nevím zatím nic nepřišlo :grinning:
18. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, znas ji!!! Huba plna kecu a skutek utek, nakonec ji bude muset Honza jeste honit....
18. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin a co ja vim, tak nemaji stanoveny alimenty soudne ne???
18. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne soudně to nemají stanovené domluvily se na 2000,- a to ted bude nemyslitelné když je Honza na pracáku
18. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak co resite???
18. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem dneska byla s jitou (murecka), bylo to moc fajn a musim rict ze terezka je fakt kocka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . nemuzu uverit tomu ze julca byla taky tak malinka :slight_smile:

tak co ten zitrek?
18. srp 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja zitra padim k tomu Razakovi, takze se mnou nepocitejte a pak ty delnici tady, snad pristi tyden uz by to melo klapnout :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,uz jsem to cetla :sweat_smile:. myslim ze lidi uz nevi cim by na sebe upozornili :sweat_smile:

ani,tak drzim palce at to u razaka dobre dopadne :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ta zenska pekne riskuje, do toho bych nesla ani za cenu popularity (to uz vubec ne)
18. srp 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neznate nekoho, kdo poklada lina??? Ten muj pokladac ma cas az v sobotu odpoledne :frowning2: Pri nejhorsim na nej budu muset pockat....
18. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky tak 12erčatra to je hustý :unamused:

Ani já neznam, my když předělávali byt tak jsme lino taky dávali do kuchyně a chodby ale zvládnul to honza sám i když to byla pakárna jen ten kousek
jo a zítra úspěšnou kontrolu :wink:

u mě je problém auto, honza s nim je v práci a taťka taky auto dost často potřebuje, takže srazíku se nezúčastnim
18. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky,

ja na sraz zitra taky nedorazim, babi s dedou maji dovcu, tak chteji mit kluky :slight_smile: :slight_smile:

Ani, ja znam, ale ten by to do soboty urcite nezmaknul, to je dost na rychlo. Koukala jsem na fotky, tak uz je to pekny :slight_smile: To to hned vypada uplne jinak.
Tak zitra zase uvidis koblizka, co? To se urcite tesis.
18. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,tak co dneska?
19. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svojí milovanej sestřičce přeji k jejím dnešním narozeninám VŠE VŠE VŠE nejlepší hlavně hodně štestíčka, zdravíčka, lásky a ať jí Kačenka krásně roste :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
19. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juu,kata ma dnes narozeniny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . vsechno nejlepsi,stesticko,zdravicko,lasku a moc hodnou kacenku :slight_smile:

ninusko,tak co,sla bys dnes nekam?
19. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři ještě nevím očekávám Káťu z manželem pozvala jsem je na oběd a pak uvidím kdyštak ti písnu SMS :wink:
19. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok,tak kdyztak napis :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, díky za tip, zkusim ten Persil..

Káťo taky vše nejlepší ! :slight_smile:

Murecka - taky sem měla problemy po epid. - sestgra řikala, že když s tím neuděláme nic v nemocnici, můžou přetrvat třeba i půl roku po porodu :frowning2: Já měla zablokovanej krk, takže s tím sem domů fakt jít nechtěla, proto mi píchli tzv. krevní zátku. Ale na bolesti hlavy dávali jen brufen, to ti nezávidím..

Nino už je to lepší?Bolavý záda při péči o miminko nic moc :frowning2:

Kvi - to je teda Kačenka šikulka! My se ještě ani nepřevracíme - ale snaha je veliká. Hlavně v postýlce, jak to dělaj ty vaše miminka, když tam je tak málo místa?

Jak ste psaly o srazu, snad se budu moct konečně taky zůčastnit, jestli tedy bude mít někdo čas. Na začátku září jedem na KO do Pi na kyčle, vezmu si auto a zajedu do Strak.

Jo a koupeme ve vaničce, zatím se vejdeme a v kočárku je taky ještě rezerva.

Musím se pochlubit, včera sem byla nakupovat v Písku a sehnala krásný šatičky a kalhoty od Next a jedny od Disney, měla sem velikou radost, je to ale pidi, takže to je Julince jen tak tak.
19. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,
to bude super,urcite prijed, jsem na tebe i na julcu zvedava :slight_smile:

a my se neotacime taky vubec. ani na bok,ani na brisko. tak se nestresuj :slight_smile:

copak aninam na kontrole... drzim palecky :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem taky na vás všecky zvědavá, docela vám závidim, když se domlouváte na procházku a tak.. Buď to bude 4. září nebo pak ten další týden, to ještě nevim.
19. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
HURÁ !! Šla sem se kouknou na malou, co tam v postýlce vyvádí a ona se překulila na bříško :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek