Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
kvikvicek
18. srp 2009
Ani to bude koupelna jako lusk, my mame umakart, taky se chystane ze jednou.......... to predelame :-N a jeste i okna, pak bychom chteli auto apod 😃 😃 😃
kvikvicek
18. srp 2009
jdu delat okurkovy salatek
ninus81
18. srp 2009
Já tuhle koupila krásnou lahvičku od Campolu a také tam pasujou Avent dudlíky, já dávám granulovanej fenyklovej u nás zatím jinej neprošel
kvikvicek
18. srp 2009
tak a mam uvarino 🙂 Kacka mi jeste porad spinka 🙂 tak co sraz holky vyjadrete se do vecera, at vim jestli mam muzovi vzit auti 😃
ninus81
18. srp 2009
a já mám uklizeno 😃
ninus81
18. srp 2009
Holky sháním nějaké zedníky nebo někoho kdo by opravil balkon?? Neznáte někoho???
aninam
18. srp 2009
Nin, koblizek je snad v pohode, uz ani tak casto nespinim, zitra jedu k Razakovi na kontrolu, chce me ted videt casteji nez jednou za mesic. Nemam rada modni vystrelky v takhle "zavaznych" vecech jako je rekonstrukce, nemam zbytecne penize na koupeni modnich doplnku a hlavne, chci to tak na 50 let ne jen na dobu mody.....

Ja s ni nebyla ani nepamatuju a ani mi nechybi, tohle si musi vyridit oni.
aninam
18. srp 2009
Nin, ti to opravi Honza je sikovnej ne???

Stavba u nas by mela byt dokoncena v patek, nejpozdeji v pondeli maji predavacku, pak by jim bezelo penale....
ninus81
18. srp 2009
Což o to Honza je šikovnej, ale tohle se musí nechat na odborníky balkon začíná opadávat a musí se někde půjčit lešení a předělat se to a na to si Honza netroufne, já už se do toho nepletu at se třeba staví na hlavu. No vyhrožovala že pokud nebude souhlasit že to půjde k soudu tak nevím zatím nic nepřišlo 😃
aninam
18. srp 2009
Ninus, znas ji!!! Huba plna kecu a skutek utek, nakonec ji bude muset Honza jeste honit....
aninam
18. srp 2009
Nin a co ja vim, tak nemaji stanoveny alimenty soudne ne???
ninus81
18. srp 2009
Ne ne soudně to nemají stanovené domluvily se na 2000,- a to ted bude nemyslitelné když je Honza na pracáku
aninam
18. srp 2009
Nin, tak co resite???
sayastautor
18. srp 2009
tak jsem dneska byla s jitou (murecka), bylo to moc fajn a musim rict ze terezka je fakt kocka x-) x-) x-) . nemuzu uverit tomu ze julca byla taky tak malinka 🙂

tak co ten zitrek?
aninam
18. srp 2009
Holky, ja zitra padim k tomu Razakovi, takze se mnou nepocitejte a pak ty delnici tady, snad pristi tyden uz by to melo klapnout 🙂
sayastautor
18. srp 2009
kato,uz jsem to cetla :-N. myslim ze lidi uz nevi cim by na sebe upozornili :-N

ani,tak drzim palce at to u razaka dobre dopadne 🙂
aninam
18. srp 2009
Teda ta zenska pekne riskuje, do toho bych nesla ani za cenu popularity (to uz vubec ne)
aninam
18. srp 2009
Holky neznate nekoho, kdo poklada lina??? Ten muj pokladac ma cas az v sobotu odpoledne 😞 Pri nejhorsim na nej budu muset pockat....
petulka12
18. srp 2009
čau holky tak 12erčatra to je hustý :-|

Ani já neznam, my když předělávali byt tak jsme lino taky dávali do kuchyně a chodby ale zvládnul to honza sám i když to byla pakárna jen ten kousek
jo a zítra úspěšnou kontrolu 😉

u mě je problém auto, honza s nim je v práci a taťka taky auto dost často potřebuje, takže srazíku se nezúčastnim
anny84
18. srp 2009
Čus holky,

ja na sraz zitra taky nedorazim, babi s dedou maji dovcu, tak chteji mit kluky 🙂 🙂

Ani, ja znam, ale ten by to do soboty urcite nezmaknul, to je dost na rychlo. Koukala jsem na fotky, tak uz je to pekny 🙂 To to hned vypada uplne jinak.
Tak zitra zase uvidis koblizka, co? To se urcite tesis.
sayastautor
19. srp 2009
holky,tak co dneska?
ninus81
19. srp 2009
Svojí milovanej sestřičce přeji k jejím dnešním narozeninám VŠE VŠE VŠE nejlepší hlavně hodně štestíčka, zdravíčka, lásky a ať jí Kačenka krásně roste 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
sayastautor
19. srp 2009
juu,kata ma dnes narozeniny x-) x-) x-) x-) . vsechno nejlepsi,stesticko,zdravicko,lasku a moc hodnou kacenku 🙂

ninusko,tak co,sla bys dnes nekam?
ninus81
19. srp 2009
Sandři ještě nevím očekávám Káťu z manželem pozvala jsem je na oběd a pak uvidím kdyštak ti písnu SMS 😉
sayastautor
19. srp 2009
ok,tak kdyztak napis 🙂
zuzankast.
19. srp 2009
Ahoj, díky za tip, zkusim ten Persil..

Káťo taky vše nejlepší ! 🙂

Murecka - taky sem měla problemy po epid. - sestgra řikala, že když s tím neuděláme nic v nemocnici, můžou přetrvat třeba i půl roku po porodu 😞 Já měla zablokovanej krk, takže s tím sem domů fakt jít nechtěla, proto mi píchli tzv. krevní zátku. Ale na bolesti hlavy dávali jen brufen, to ti nezávidím..

Nino už je to lepší?Bolavý záda při péči o miminko nic moc 😞

Kvi - to je teda Kačenka šikulka! My se ještě ani nepřevracíme - ale snaha je veliká. Hlavně v postýlce, jak to dělaj ty vaše miminka, když tam je tak málo místa?

Jak ste psaly o srazu, snad se budu moct konečně taky zůčastnit, jestli tedy bude mít někdo čas. Na začátku září jedem na KO do Pi na kyčle, vezmu si auto a zajedu do Strak.

Jo a koupeme ve vaničce, zatím se vejdeme a v kočárku je taky ještě rezerva.

Musím se pochlubit, včera sem byla nakupovat v Písku a sehnala krásný šatičky a kalhoty od Next a jedny od Disney, měla sem velikou radost, je to ale pidi, takže to je Julince jen tak tak.
sayastautor
19. srp 2009
zuzko,
to bude super,urcite prijed, jsem na tebe i na julcu zvedava 🙂

a my se neotacime taky vubec. ani na bok,ani na brisko. tak se nestresuj 🙂

copak aninam na kontrole... drzim palecky 🙂
zuzankast.
19. srp 2009
Já sem taky na vás všecky zvědavá, docela vám závidim, když se domlouváte na procházku a tak.. Buď to bude 4. září nebo pak ten další týden, to ještě nevim.
zuzankast.
19. srp 2009
HURÁ !! Šla sem se kouknou na malou, co tam v postýlce vyvádí a ona se překulila na bříško 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli