• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Holky, tak na kontrole vse v poradku. Hematom da se rici je pryc, to co zbylo uz nehrozi. Plod odpovida dle MS 9 tt a dle ulz 9+1 tt, 2. zari jdu na odber krve a pak za 4 tydny na dalsi a pry me radeji posle i na velky ulz do CB, pry vic oci vic vidi. Tak si s manzelem udelame vylet a pak kouknem do baby centra :slight_smile:
Jsem moc stastna..... Jo a zitra bude hotova i ta nase prestavba a dokonce jsem sehnala pokladace na lino, ktery ma cas v patek :slight_smile:
19. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ahoj už se těším až za námi taky dorazíš

Ani tak to je super gratuluji
19. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme v pátek na očkování tak jsem zvědavá - snad nebude reakce bylo by super kdyby to bylo jako při tom prvním očkování
19. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzi,super ze se otacite :slight_smile:

ani,gratuluju moc :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,urcite to bude v pohode kdyz bylo i to prvni :wink:
19. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko gratuluju!

Nin taky si myslím, že když první bylo ok, druhé bude taky ( už i kvůli nám :sweat_smile: )

Teda dneska je Julinka jak šípková růženka. Dopřála mi skoro celé odpoledne na zahradě - ona je tedy doma, je vedro. Za to v noci se mi budí častěji . Dnes sme papkaly v jednu - to dost hlasitě mluvila ze spaní, když sem ji vzala na přebalovák, až tím sem ji vzbudila, mžourala na mě co chci :grinning: :grinning: Ono k nám jde světlo z ulice, tak nerozsvěcim, v postýlce sem neviděla, že vlastně spí. Pak už po třech hodinách, moc sem se nevyspala :cry: Ale teď mi to vynahrazuje a mně se spát nechce :grinning:
19. srp 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dekuji vam :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo (Kadel) i já ti přeju všechno nejlepší k narozeninám :wink:
Ani super že kontrola ok :wink:

my bysme zítra měli jít taky na 3 hexu ale jelikož má bejt až 32 stupňů tak to ještě radši posunem o týden, posledně měl docela bouřlivou reakci a vysokou horečku :cry:

holky v tescu mají celkem dobrý slevy :wink: , my tam sjeli s Aničkou dneska odpoledne bez kluků, já koupila 2 mikinky, jednu slabší na teď a druhou fleesovou na zimu a ještě podšitý super džíny, tak jsme odjížděli hooodně spokojený :grinning:
19. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Kato (Kadel) :slight_smile: taky te prejeme vsechno nejlepsi k narozkam, at se ti jen dari :wink: :slight_smile:

Jinak v Tescu fakt super, maji hodne tech bodycek, i pro nase kluciky, vetsinou tam byvaji uz jen pro holcicky. Ja koupila mikci, a zitra tam jeste sjedu pro dziny :grinning: :grinning: :grinning:

Co srazik, mely jste nakonec? A jaka byla ucast?
19. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
My byli nakupovat včera v tescu :grinning:
Nakoupila jsem malýmu konečně bodýčka z dlouhým, měli tam spoustu krásnej věcí až sem se musela krotit :grinning:
19. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Nin, tak uz mate taky nakupy za sebou, jo? :slight_smile: Bodycka meli fakt pekny. Jaky si vzala?
19. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzala jsem mu takový 2x tmavě modrý, pak 2 x světle modry, a ještě takový z ještěrkama a potom měli v tom paklu slevěný taky z dlouhým ze 160 tak jsem mu vzala taky dvoje byli na tom takový červíčci nebo jak je nazvat ale brala jsem jedn a 6-9 a 9-12
19. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak balení ponožtiček 5ks asi za cca 100,-
Strašně se mi tam líbila ta světlounce modrá zimní bundička už si nepamatuji co na ní bylo za aplikace byla rozkošná :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jooo, ty s cervikama jsem taky mela v ruce, ale nakonec jsem je nevzala, ty se mi moc libily, mozna je zitra vezmu
Ponozticky jsem vzala taky, tyhle jsou super
A bundicka je krasna, byli na ni pejsci, tu koupila Peta, ale asi pred 2 tydny v Pribrami, jak jsme byly
19. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo máš pravdu pejsci nejradši bych jí dojela koupit ale už má tu jednu stěmi pletenými rukávy tak aby toho nebylo moc a byla za super peníze, já s těma červíkama koupila už minule a sedí suprově takže mám vlastně troje a ty 6 - 9 mu sedí suprově rukávky jsou akorát a mezi nožičkama má ještě vuli
19. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vado ted jsem koukala na Šebrleho v televizi (škoda že jen v TV ) :grinning: :grinning: :grinning: to je KUS jak autobus a jak mu sluší ten uplej trikot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako jedna staci, a k tomu kombinezka
ta tvoje je taky krasna :wink:
tak ja ty cervicky zitra asi taky koupim :grinning:

jdu si lehnout, tak dobrou noc :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzík včera od maminky dostal dárečky vzala ho do Dráčika a koupila mu tu knížečku od fisher prise a i od fishera užasnýho šneka pro představu hodím odkazy aby jste věděli o čem mluvím :grinning: :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18936690&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8701903&tab=0

Tak to má brouček zatím schované ve skříni :wink:
19. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mažu na zdravotní a do hajan, zítra jedeme na chalupu tak abych byla ráno čila
19. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

ani gratuluju ke kontrole

kátě přejeme vše nejlepší :slight_smile:

my sem moc teď nechodíme, doma máme problémy a tak jsem většinou u našich a tam není net,takže musím vydržet bez
dneska jsem koupila malýmu oblek na tu svatbu, je nádherný, až mu ho zítra oblíknu, tak vyfotím a dám sem fotku,jinak už jsme dneska dostali oznámení, takže vám dám ochutnávku :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zdeni copak se děje že máte doma problémy???
Určitě malého vyfot to bude fešák v obleku
19. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel se mi nepodařilo naskenovat to dobře, je celý posetý motýlkama, a je do žluta

bohužel máme s manžou problémy a nevypadá to dobře, nechci to tu rozebírat,protože sem chodí jedna dotyčná a potom to ventiluje ven, když tak písnu do IP
19. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co je novýho u vás?
měli jste dneska srazík?
19. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni oznámení vypadá moc hezky - chválím
Kdykoliv můžeš písnout do IP, tak sem chodí někdo a pak bonzuje tak takový mám fakt nejradši :angry:
to mě mrzí že máte problémy

U nás nového nic není - záda pořád pobolívají, Honza je stále bez práce takže nic z čeho bych se radovala
19. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
du na cigárko pak nakouknu a pomažu spát u toho pc jsem celá šišatá tak záda nebudu pokoušet
19. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky, :slight_smile:
eda mi sel ted na pohovor, tak muzu nerusene konikovat :grinning:.
nevite jak dlouho jsou akce na ty body v tescu?

Zdeni,IP

no,ja jsem se asi pul roku po porodu zblaznila :grinning:. a zacala julce davat latkovky :grinning:. ale ne ty hezky jako maj holky,ale obyc ctvercovky a pres to jen kalhotky. zatim jen pro doma,venku chodime bez plenky a na noc davam jednorazovku :slight_smile:

taky mi endy sezral asi jednu nausnici :frowning2:. tak jsem ho vcera cely den vencila a prohrabavala klackem hovinka :sweat_smile:,ale nenasla,dneska uz jsem se na to vyprdla. holt koupim nove.
20. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

já vařím a odpoledne jedeme zase na výlet, jezdíme s tchýni a švagrem, jsou moc hodní, dneska pojedeme na Vydru
v úterý jsme byli na Hluboký a v zoo, včera jsem byla kupovat malýmu ten oblek a vyhlídla jsem si tam nádherný šatičky, ale ta cena :frowning2: takže si je půjdu koupit až příští měsíc

san to je mi líto s naušnicí, já jsem si teď objednala z oceli pro sebe nový z katalogu a jsou moc hezký :dizzy_face:
20. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me spis stve ze jsem si to koupila jako komplet i s priveskem k narozeninam a mela z toho fakt radost. ale julca jak me taha za vlasy,tak mi ji asi strhla a endy nelenil a hned sezral. ja si toho nevsimla. ale porad doufam ze se tu muze jeste nekde objevit. ja to mela od Schwarowskiho,mam rada sperky od nej.

zdeni,je super ze jezdite takhle s tchyni na vylety, ze se vam venuji :dizzy_face:
20. srp 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a udělala jsem si včera taky radost a došla jsem si ke kadeřnici a mám nový melírek a jsem úplně na kraťounko :grinning: děda /taťka/ mi povídal že mi to sluší,že jenom kvetu :sweat_smile:
20. srp 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek