• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
ty musis byt kocka :dizzy_face:
ja bych s vlasama taky potrebovala neco udelat,ale hrozne mi padou,tak to nosim jen v culiku. mam pocit ze budu za chvili plesata :sweat_smile:
20. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
kamarádce taky po porodu vypadávaly vlasy a tak šla na krátko a je teď spokojená, taky si kupovala v lékárně nějaký prášky na zesílení vlasů, ale stálo to okolo 500 kč což je dost :frowning2:
20. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
San to je dost mrzutý, s to naušnicí. Ten nš pes je taky takovej moula, co spadne, hned pro to jde. Teď už tedy hodně špatně vidí, tak neni tak rychlej. Snad ji ještě objevíš.
Zdeni zas bude dobře..
Koukám že nakupujem všecky, že by docházely zásoby nakoupené v těhu ? :grinning: :grinning: U mě ak trošku jo. I když až nebudem muset mít ty dvě plenky - doufám že nám je tedy vezmou, tak bbudem moct zas nosit to, z čeho už sme "vyrostly" :grinning: Ale nakupuju ve výprodejích na příští léto a pak začnu na zimu, už se těšim.
20. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Přidala jsem do alba Julinka fotečky..
20. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak po delší době se taky hlásím. Jak je vedro, tak jsme celý dny venku i tam jíme tak pak nic nestíhám, ale večer sem nakouknu abych zjistila jak se máte.
Zdeni: :frowning2: :frowning2: to je mi moc líto, vždyť jste plánovaly holčičku??? :frowning2: Svatbičku vám závidím, taky bych někam šla. jo a holky jak jsme tu mluvili o nějakým tom tanečku, tak jsem včera byla s kamarádkama a dětma U ráje ( mimochodem super posezení a hraní pro děti) a byl tam plakát, že od záři tam budou diskotéky s Marešem ( Frantou ne leošem!) tak jsme mohli vyrazit, někdy.
Jinak u vše při starém, úrazy normálka - minulý týden si urazila kus předního zubu a včera jí píchla vosa, ale žádná reakce, takže nejspíš nebude alergická což je super a o odřených kolenou ani nemluvím, že.
tak se mějte krásně, ať jste všichni zdraví a užívejte sluníčka. pa
20. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holkly tak se po celodenní odmlce hlásím byli jsme na chalupě, malej dosta od strejdy krásné hadříky tak má zase co nosit ( jak my to unosíme :grinning: :grinning: :grinning: ). Jinak nic nového zítra nás čeká očkování tak snad to ude v klídku máme přijít hned ráno

Zuzi krásné fotečky malá roste jako z vody :wink:

Klárko ahj já myslela že ti dávají nonstop sex....ve městě :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Sadři když dávcáš ty látkov bud ráda že ti často nekaká u nás bych nedělala nic jiného než prala a žehlila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky občas sem k vám nakouknu žila jsem do svých 19 ve Str a tak vás buď znám osobně nebo od vidění. Jen sem vám chtěla říct jak jste se tady bavily o tý nehodě toho letadla, byli to naši rodinní známí a ta holčička desetiletá je jejich vymodlená neboť před 15 lety jim tragicky zahynul syn. Je to fakt katastrofa a někdy mi připadá že ten osud je fakt nespravedlivej. :frowning2:
20. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak pred chvili odesli elektrikari a aby se to neto tak nas ceka nejspise v dohledne dobe elektrika. Dneska se manzel dotknul satelitu a dostal 220, takze nas to nemine, predelat ten hlinik do medi. Jinak poslusne hlasim, ze jsem se sprchovala v nove koupelne a curala na novem zachode :grinning:. Uzasne!!! Fota jeste nejsou, nejak nestihame a jsem totalne unaveni, dobrou noc...
20. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, taky nejak nestiham, jsme porad venku, nebo hackuju( ano ano, na stary kolena me to chytlo a je ze me magor), uz mam jednu cepicku, nafotim, dodam :grinning: doma je taky porad co uklizet, Kacka je akcni,v noci mi hur spi, a rano vstavacka v 7, to se otoci na brisko a jde mamince vydloubnout ocicka, nejlepe pocintanou tlapkou, takhle krasne me budi prdelka moje. cintame jak blazen, az mame mokry bodycko.

Nin, at je ockovani bez reakce :wink:

Ani uzijte si novou koupelnu, zachudek, kuchynku, gratuluji ke kontrole, Koblizek se ma k svetu :dizzy_face:

San, dej vedet, jak vam to jde, to latkovani, ja pouzivam taky jen ctvercovky, ale na ne spis vlneny kalhotky, vic to dycha a jen na ven ty barevny,krasny, ty totiz vidrzi jako papirovka hrozne dlouho, i 6 hodin a mimi je v suchu, je tam special. vkladacka. Kdyby ti neslo vyprat kakani, kup si tekute zluc.mydlo v DM za 25kc myslim, tim se to da krasne predeprat, plinka je uplne bez fleku. Jo a musela jsem se smat, to muselo byt moc pekny jak si hrabala v hovnajsech klackem :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zdeni, snad se to u vas zlepsi :pensive: taky jsme meli blbe obdobi, kdybych se nejradsi sebrala a jela do prd... mam pocit ze jednou je lip, pak hur...

Kacko vse nej nej nej, pozdravuj malou Kacenku od velke a male Kacenky :grinning:

Klarko u vas je taky veselo :grinning: me trefi, az bude mala takhle radit :grinning:

Zuzanko, gratuluju k otoceni na brisko :dizzy_face: ted uz je konec klidnym dnum, kdy mimi bezstarostne lezi,kdybys to videla u nas, to je dilo :sweat_smile: uz musim Kacku oblikat i na brise a prebalit ji? to je nadlidsky vykon :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ja Kacence koupila v tescu taky hoodne bodycek, tri ks 3-6mesicu - doma mame asi jen dve, pak 6 6-9mes. vic jsem zatim nekupovala, uvidim jak nam tohle dlouho vydrzi, mame totiz extendor na prodlouzeni bodycka, takze ted stale jeste nosime velikost 0-3 mesice. pak jsem koupila nejaky fusekle, tech nejak posledni dobou neni nikdy dost. a vyteplenou vesticku, tu si myslim,ze uzijem hroznemoc, navlecu ji pod to mikinku, svetr atd, ale stale cekam na zenskou se sekacem, ted o vikendu by mela uz dorazit :slight_smile:
21. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
San byla jsem v praci, kvuli te rodicovske dovolene, a byla jsem i za holkama, nicnoveho se tam nedeje, byla tam zrovna Jaruska a ta se mohla z male zblaznit :dizzy_face:
21. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem se vykecala a jdu varit ( tvarohove knedliky s jahodama) a doprala mi pracka, to abych se nenudila :rolling_eyes:
21. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Veronika Ahoj a vítej, je to hrozný neštestí a osud je nespravedlivý v tom s tebou souhlasím

Tak jsme rno byli na očkování zatím vše v pohodě malej byl šikovnej dostali jsme obrovskou pochvalu jak je šikovnej a prý jestli tekhle bude v té šikovnosti pokračovat tak prý bude i brzo chodit
Jinak má 7020g a 65 cm
a s příkrmama prý nemáme pospíchat když po nutrilonu prospívá dobře
21. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás zdravím po týdnu. Jdu dočítat, to bude do večera :grinning:
21. srp 2009 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak my jsme přešli na jiné mlíčko (jako Anička na Hipp) a zatím spokojenost, uvidíme, jak to bude dál.
Na pohotovosti před týdnem nám řekli, že má Davídek vodní kýlu, tak jsem si hned vzpomněla na Ninušku, taky jste to měli ne? Zatím to budou jen pozorovat, prý to může samo zmizet a je to prý docela časté. Každopádně ten rykot nebyl z toho, že by ho to bolelo, ale kvůli tomu mlíčku. Snad nám konečně sedne a budeme spokojení.

Jituš, tak to mi mluvíš z duše. Když přijede návštěva, tak je taky jak mílius a nikdo nám nevěří, že taky umí brečet a koukají na nás, že si jako vymýšlíme....no jo jsou to vyčůránci.

Ani jsem ráda, že je s prcíkem vše OK

Káťo hoď fotku čepičky, jsem zvědavá :wink:
21. srp 2009 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, ahoooj, hele ta cepicka neni nic extra, delalajsem ji z prave vlny a hackem c. 4, je tam dost chyb, no proste moje prvotina, ale bylo mi to lito ji parat,tak jsem si ji nechala i s chybama, Kacence moc slusi. nejak mi nejde ten sev, spatne to spojuju nebo co. ale clovek je tak rad,treba kdyz se mu povedou ty obloucky, nebo se podari uhackovat slusnou kyticku, jdu pohledat fotak a zkusim to semka hodit, spis mas mobil ktery podporuje mms? ted uz je blby svetlo, pujde prd videt, no zkusim to :unamused:
21. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi tak je to u mě v albu, se nelekni prosim te :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Čusík holky,

Kato, akorat projizdim alba a zahlidla jsem vase fotky, Kacenka je krasna :slight_smile: a uz velka holka. A cepicka je dost dobra :wink: :slight_smile: na to, ze to byla tvoje prvni, mas jednicku :slight_smile:

Nin, dneska jste byli na 2. hexa vakcine? Nebo uz treti? My jdeme pristi tyden, tak snad to taky bude ok. Honzik uz je taky pekny chlapak :slight_smile:

To byly ted paraky, co? Kluci mi skoro cely den nespali, vubec jim to neslo, ale aspon vecer vytuhli hned :slight_smile:

Dneska jsem sama doma :grinning:
21. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Káťo, náhodou je hezká, nepodceňuj se :wink:
21. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
AShoooj, ja su taky slamena :grinning:
21. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem taky dneska sama doma :grinning: :grinning: :grinning: ( nepočítám toho spícího miláčka )
a zítra budeme taky sami tak se asi nakýblujeme k mamině Honza jede z mým tatkou na střelecké závody.
Jinak malej je dneska trochu protivnej a naměřila jsem mu 38,2 bez odečtu teda no snad to bude ok kdyštak mám čípky a sirup.

Anny byli jsme na 2 a v září na 3 už aby to bylo za námi a prý s příkrmama nemám pospíchat když prospívá na mlíčku tak to asi ještě oddálím.
Dneska jsem mu za statečnost koupila včelího medvídka toho světlého já chtěla tmavého a toho neměli cena v Pompu 299 a kdo si myslíte že z něj má největší radost - NO PŘECE JÁ

Jinak ty mlady prodavačky tej mohlo být tak 20 že se nestydí ( u Dráčika v hračkárně ) oni neví co jsou to včelí medvídci hanba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Když sem se jí ptala jestli mají včelí medvídky čmeldu a toho druhýho koukala na mě jako kdybych v drogerii chtěla maso :grinning: :grinning: :grinning:

Evi tak to je dobře že to mlíčko sedí lépe než Nutrilon to jsem ráda
Neboj kýla může zmizet nás pozorovali měsíc a pak jsme šli na operaci dětský chirurg říkal že je to málo pravděpodobné a hlavně malého nenechávej moc plakat
21. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Nin a jake mas cipky na teplotu? ja chtela neco na teplotu av lekarne pomalu nevedeli co mi dat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no jsem myslela ze me trefi, mam panadol baby sirup,ale radsi bych cipky
21. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Káťo ty vado ty jsi šikovná :wink: :wink: :wink: klaním se
já teda kdysi pletla tak přemýšlím že bych oprášila jehlice a vrhla se na to zase ani nevím jestli to ještě umím
ale koukám tady jedna šikovná mamina vedle druhý tak abych nezaostávala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: no uvidíme, nerada dělám předčasné závěry, přeci jen je to teprve týden.
Dneska má Davídek taky svůj den. Celý den OK a teď ho chytil pláč a byl k neutišení. Ať jsme už byl v postýlce nebo v náručí....no asi nějaký erupce či co.
21. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Nin, my jdeme taky na druhou, uz aby to bylo taky za nami, spatne jsem tu prvni nesla :cry:
Tak to je jasny, ze musis neco poridit za odmenu :grinning:
Tatka ho shanel taky, ale ve Strakach na nej nenarazil, asi spatne koukal :grinning: :grinning: :grinning: Taky se mi moooc libi, ale klukum taky :wink: :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: dej se do toho, určitě jsi taky moc šikovná mamina :wink:
21. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Káťo já mám čípky Paralen 100 pak jsou 500 ale ty jsou pro dospělí tyhle stovkový jsou pro děti a jeden celý dáš od 7 kg jinak se dává půlka
a sirup mám panadol baby, čípky jsou lepší rychlejc zabírají
21. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, ja si vzpominam, jak jsme na zakladce pri rodinne vychove pletly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Delaly jsme chnapku, a ta moje se zdaleka chnapce nepodobala. Ani nevim, k cemu bych ten muj vytvor prirovnala :grinning: :grinning: :grinning: na tyhle prace jsem fakt leva

Kato, my mame paralen cipky
21. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
anny: :grinning: :grinning: to já byla zase na tohle docela šikovná. Horší byl tělocvik. :grinning:
21. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek