• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Anny mají posledního světlýho včeláka v Pompu :slight_smile: :slight_smile:
ten tmavší je ale hezčí :slight_smile: až ho objevím koupím ho taky :grinning: :grinning:

Evi držím palečky at se to vstřeba
21. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidis, Evi, a to ja byla nejrychlejsi v behu (tehdy) :grinning: :grinning: :grinning: ted uz bych se do takovyho behu nepoustela :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem rada, ze prisiju knoflik :wink: :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
To je, tmavsi se nam taky libil vic, oni je zasejc dostanou, tak mi pak dej echo, taky ho chci
21. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
No já byla dobrá v kreslení a v občanské nauce :grinning: :grinning: :grinning:
Zato na češtinu jsme dement do teď proto ten můj pravopis když jsem z diktátu dostala 3 tak to byl veleúspěch jinak jsem měla samý koule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já si to nikdy neuměla odůvodnit :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ale řekla bych že jsou to včelí medvídci rasisti :grinning: :grinning: :grinning:
zpívají tu klasiku na políčku v jetelíčku a když stiskneš po druhé zpívají : Bílá,Bílá,Bílá,Bílá, komu by se nelíbila, bílá vrána,bílá noc bílé není nikdy moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jo, Nin, to fakt zpivaji, tomu jsme se taky smali
21. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ani, tak to vidíš, mně šel akorát vrh koulí :grinning: :grinning: jinak jsem byla poleno. :grinning:

kreslení mi taky šlo a bavilo. Čeština taky docela dobrý horší byla matika a ty příklady když z bodu A vyjede auto v tolik a tolik a z bodu B další auto za jak dlouho se potkají, to byl kámen úrazu. To nechápu do dneška :grinning:
21. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
já se začala tlemit už v hračkářství a nazvala sem je rasistickými hračkami - u mě samozdřejmě mají velké +
ale aby se toho nechytli kofoly a nenapadli výrobce :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi tak to já taky nikdy nechápala nějak bod A a bod B a já byla totálně v prdeli mě nejvíc na prvním stupni asi to bylo první, druhá třída šli ty množiny nebo jak se tomu nadává jak se sčítali jabka a hrušky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: jo tak to jsem ještě taky stíhala. Jinak jako katastrofa. Nebo rýsování tím trapnýmn kružítkem na tabuli, vždycky mi to ujelo a byl oheň na střeše :grinning:
21. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jo rýsování a geometrie další z mých slabých velmi slabých stránek já byla schopná i podle pravítka narýsovat křivou čáru - totální antitalent :grinning:
21. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja byla na matematiku neco podobnyho :grinning: :grinning: :grinning:
Evi, to kruzidlo, jak rikala Synkova :grinning: jsem taky nesnasela
21. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: jo tak to jsme koukám stejný talenti co? Chudáci matikářky, ty si s námi užily.

Any jo kružidlo jo? Hezký pojem. U nás když nám to ujelo, tak začla učitelka řvát, že jsme všechny holky úplně pitomý.l

A na ručních pracech nám zase učitelka říkala (když jsme zlobili) že nejsmě "děvčata" ale "holky" Nám to stejně bylo jedno, nechápu rozdíl mezi děvče a holka :grinning:
21. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi no jo talent se nezapře :grinning: :grinning: snad ho malej nebude mít po mě děsím se dne až sním budu dělat úkoly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to budu uplně mimoň

Já sem vždycky měla 100 chutí učitelce to kružidlo vrazit do určitých partii
21. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to ja se desim taky :grinning: :grinning: :grinning:
A hlavne nejake ukoly z cizich jazyku :sweat_smile: c
21. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: no to mi povídej. U nás nejsme na matiku ani jeden, holt budu posílat Davídka s úkolama za blatenským dědou nebo ještě lépe za Aničkou do Strakonic ne? :wink:

to já taky, kružidlo byla moje smrt. :grinning:
21. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani, tak s cizím jazykama pomůžu. Můžete vypravit svozy do Sedlice, já to vaše dítka doučím :grinning:
21. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já mám zase fofr internet mě z toho omejou, byla jsem zkontrolovat malého jestli není horčejší a zatím to vypadá v pohodě stále spinká en dneska místo 5 x 210 ml mlíčka měl jen 4x 210ml :frowning2:
21. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to ja na matiku taky budu posilat za dedou :grinning: a na jazyky za segrou,to je taky uca :grinning: ja se budu mit :slight_smile:
Nin, Honzik se z toho vyspinka, a bude to. A to nemel chut papat?
21. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, co Davca? Kdy se vzbudi na papani?
21. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: neboj to bude v pohodě, třeba na ně působí změna počasí. Davídek byl teď k večeru docela protivnej, tak nevím. Spíš už asi hledám na co to schodit :grinning:

Asi pošleme Honzíčkovi Davídkův apetit, ten by snědl nás oba i s barákem :grinning:
21. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak cizích jazyků se ani tak nebojím angličtinu jakš takš a kdyštak doučí segra
Evi no vydíš tak dítka budeme svorně vodit za Ani a bude nám je doučovat - dobrý nápad :wink: :wink:
ale lituju malého co se týče češtiny :grinning: :grinning: to bude muset nastoupit babička Habešská :grinning: :grinning: ( moje mamina )
21. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Už papal v devět. :wink: Snažila jsem se ho obalamutit a dát mu trochu míň aby nebyl časem valibuk,ale nedal se, poznal to kaňour jeden, že dostal o malinko míň. Tím jsem ho tedy totálně naštvala a začlo tóčo :grinning:
21. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
čeština mě docela bavila, i když tedy známky nijak světoborný. Nějak to holky zmáknem. Já kdyžtak požádám kolegyně z práce a bude, jakýpak copak... :grinning:
21. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
uz jsem tu, jsem telefonovala pres skype
21. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ne že by neměl chut on totiž mě už 2 dny dělá to že ve 13 hod má papat a pak vždy v 16 hod a on už 2 dny mě ve 12:30 usne a vzbudí se až v 15:30 takže si dneska tu jednu dávku nějak vyhodil ale ono mu to neublíží tlouštíkovy mému dožene to zítra a nebo se přihlásí ještě ted v 22 hod zatím spinká koblížek já to očkování a všechno vždycky nesu tak těžce já sem hroznej cíťa
21. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Káťo že by erotika po telefonu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: jakejpak tlouštík.Do toho má hodně daleko... :wink:
21. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky ja na zakladce byla sprtka, jsem mela samy jednicky, cestina byla moje, slohovky jsem zboznovala, pravopis parada, matiku taky v poho, telocvik taky, prirodoveda - to jsem chodila na olympiady, byla jsem plna elanu atd a pak kdyz jsem prisla na stredni tak me to preslo, ani nevim cim to, asi u me propukla ta prava puberta ci co, chtela jsem byt doktorkou a jsem jen zdravotni sestra, ale prdim na to, ted bych dr. nechtela ani za nic
21. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninus jsem hovorila s moji mamkou ,ty erotiko :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek