Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
21. srp 2009
Anny mají posledního světlýho včeláka v Pompu 🙂 🙂
ten tmavší je ale hezčí 🙂 až ho objevím koupím ho taky 😃 😃

Evi držím palečky at se to vstřeba
anny84
21. srp 2009
no vidis, Evi, a to ja byla nejrychlejsi v behu (tehdy) 😃 😃 😃 ted uz bych se do takovyho behu nepoustela 😃 😃 😃
Jsem rada, ze prisiju knoflik 😉 🙂
anny84
21. srp 2009
To je, tmavsi se nam taky libil vic, oni je zasejc dostanou, tak mi pak dej echo, taky ho chci
ninus81
21. srp 2009
No já byla dobrá v kreslení a v občanské nauce 😃 😃 😃
Zato na češtinu jsme dement do teď proto ten můj pravopis když jsem z diktátu dostala 3 tak to byl veleúspěch jinak jsem měla samý koule 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 já si to nikdy neuměla odůvodnit 😃 😃 😃
ninus81
21. srp 2009
ale řekla bych že jsou to včelí medvídci rasisti 😃 😃 😃
zpívají tu klasiku na políčku v jetelíčku a když stiskneš po druhé zpívají : Bílá,Bílá,Bílá,Bílá, komu by se nelíbila, bílá vrána,bílá noc bílé není nikdy moc 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
anny84
21. srp 2009
😃 😃 😃 😃 Jo, Nin, to fakt zpivaji, tomu jsme se taky smali
evulebobule
21. srp 2009
ani, tak to vidíš, mně šel akorát vrh koulí 😃 😃 jinak jsem byla poleno. 😃

kreslení mi taky šlo a bavilo. Čeština taky docela dobrý horší byla matika a ty příklady když z bodu A vyjede auto v tolik a tolik a z bodu B další auto za jak dlouho se potkají, to byl kámen úrazu. To nechápu do dneška 😃
ninus81
21. srp 2009
já se začala tlemit už v hračkářství a nazvala sem je rasistickými hračkami - u mě samozdřejmě mají velké +
ale aby se toho nechytli kofoly a nenapadli výrobce 😃 😃 😃
ninus81
21. srp 2009
Evi tak to já taky nikdy nechápala nějak bod A a bod B a já byla totálně v prdeli mě nejvíc na prvním stupni asi to bylo první, druhá třída šli ty množiny nebo jak se tomu nadává jak se sčítali jabka a hrušky 😃 😃 😃 😃
evulebobule
21. srp 2009
nin: jo tak to jsem ještě taky stíhala. Jinak jako katastrofa. Nebo rýsování tím trapnýmn kružítkem na tabuli, vždycky mi to ujelo a byl oheň na střeše 😃
ninus81
21. srp 2009
jo rýsování a geometrie další z mých slabých velmi slabých stránek já byla schopná i podle pravítka narýsovat křivou čáru - totální antitalent 😃
anny84
21. srp 2009
tak ja byla na matematiku neco podobnyho 😃 😃 😃
Evi, to kruzidlo, jak rikala Synkova 😃 jsem taky nesnasela
evulebobule
21. srp 2009
nin: jo tak to jsme koukám stejný talenti co? Chudáci matikářky, ty si s námi užily.

Any jo kružidlo jo? Hezký pojem. U nás když nám to ujelo, tak začla učitelka řvát, že jsme všechny holky úplně pitomý.l

A na ručních pracech nám zase učitelka říkala (když jsme zlobili) že nejsmě "děvčata" ale "holky" Nám to stejně bylo jedno, nechápu rozdíl mezi děvče a holka 😃
ninus81
21. srp 2009
Evi no jo talent se nezapře 😃 😃 snad ho malej nebude mít po mě děsím se dne až sním budu dělat úkoly 😃 😃 😃 😃 to budu uplně mimoň

Já sem vždycky měla 100 chutí učitelce to kružidlo vrazit do určitých partii
anny84
21. srp 2009
Tak to ja se desim taky 😃 😃 😃
A hlavne nejake ukoly z cizich jazyku :-N c
evulebobule
21. srp 2009
nin: no to mi povídej. U nás nejsme na matiku ani jeden, holt budu posílat Davídka s úkolama za blatenským dědou nebo ještě lépe za Aničkou do Strakonic ne? 😉

to já taky, kružidlo byla moje smrt. 😃
evulebobule
21. srp 2009
Ani, tak s cizím jazykama pomůžu. Můžete vypravit svozy do Sedlice, já to vaše dítka doučím 😃
ninus81
21. srp 2009
tak já mám zase fofr internet mě z toho omejou, byla jsem zkontrolovat malého jestli není horčejší a zatím to vypadá v pohodě stále spinká en dneska místo 5 x 210 ml mlíčka měl jen 4x 210ml 😞
anny84
21. srp 2009
tak to ja na matiku taky budu posilat za dedou 😃 a na jazyky za segrou,to je taky uca 😃 ja se budu mit 🙂
Nin, Honzik se z toho vyspinka, a bude to. A to nemel chut papat?
anny84
21. srp 2009
Evi, co Davca? Kdy se vzbudi na papani?
evulebobule
21. srp 2009
nin: neboj to bude v pohodě, třeba na ně působí změna počasí. Davídek byl teď k večeru docela protivnej, tak nevím. Spíš už asi hledám na co to schodit 😃

Asi pošleme Honzíčkovi Davídkův apetit, ten by snědl nás oba i s barákem 😃
ninus81
21. srp 2009
tak cizích jazyků se ani tak nebojím angličtinu jakš takš a kdyštak doučí segra
Evi no vydíš tak dítka budeme svorně vodit za Ani a bude nám je doučovat - dobrý nápad 😉 😉
ale lituju malého co se týče češtiny 😃 😃 to bude muset nastoupit babička Habešská 😃 😃 ( moje mamina )
evulebobule
21. srp 2009
Už papal v devět. 😉 Snažila jsem se ho obalamutit a dát mu trochu míň aby nebyl časem valibuk,ale nedal se, poznal to kaňour jeden, že dostal o malinko míň. Tím jsem ho tedy totálně naštvala a začlo tóčo 😃
evulebobule
21. srp 2009
čeština mě docela bavila, i když tedy známky nijak světoborný. Nějak to holky zmáknem. Já kdyžtak požádám kolegyně z práce a bude, jakýpak copak... 😃
kvikvicek
21. srp 2009
uz jsem tu, jsem telefonovala pres skype
ninus81
21. srp 2009
ne že by neměl chut on totiž mě už 2 dny dělá to že ve 13 hod má papat a pak vždy v 16 hod a on už 2 dny mě ve 12:30 usne a vzbudí se až v 15:30 takže si dneska tu jednu dávku nějak vyhodil ale ono mu to neublíží tlouštíkovy mému dožene to zítra a nebo se přihlásí ještě ted v 22 hod zatím spinká koblížek já to očkování a všechno vždycky nesu tak těžce já sem hroznej cíťa
ninus81
21. srp 2009
Káťo že by erotika po telefonu 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
21. srp 2009
nin: jakejpak tlouštík.Do toho má hodně daleko... 😉
kvikvicek
21. srp 2009
tak holky ja na zakladce byla sprtka, jsem mela samy jednicky, cestina byla moje, slohovky jsem zboznovala, pravopis parada, matiku taky v poho, telocvik taky, prirodoveda - to jsem chodila na olympiady, byla jsem plna elanu atd a pak kdyz jsem prisla na stredni tak me to preslo, ani nevim cim to, asi u me propukla ta prava puberta ci co, chtela jsem byt doktorkou a jsem jen zdravotni sestra, ale prdim na to, ted bych dr. nechtela ani za nic
kvikvicek
21. srp 2009
Ninus jsem hovorila s moji mamkou ,ty erotiko 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli