Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
21. srp 2009
tak výborně, Káťa je všestranná, tak budeme posílat dítka k ní.... 😃
kvikvicek
21. srp 2009
je ja nic nevim, neumim psat ani cist 😃 😃 😃 😃
kvikvicek
21. srp 2009
ja vam ty ditka poslu ke tchanovcum, ty jsou oba ucitele, tchyne uci vsechno, tchan telocvik a myslim ze cestinu nebo matiku
ninus81
21. srp 2009
Káťo ale fuj - šprtka 😃 😃 😃 😃
školu si můžeš kdykoliv dodělat a proč né třeba ted já bych taky od příštího roku chtěla na VŠ - uvidím dle financí
kvikvicek
21. srp 2009
holky ja jsem asi frigitka nebo co, nemam vubec chut na sex, mate totaky nekdo? asi nejsu normalni ci co =-)
evulebobule
21. srp 2009
přesně klidně tou doktorkou být ještě můžeš... 😉
ninus81
21. srp 2009
Aha já myslela že provozuješ erotiku po telefonu 😃 😃 😃 😃
ninus81
21. srp 2009
Káťo tak to já mám úplně obrácemně tak jako před těhu tak po porodu můžu skoro pořád 😃 😃 😃 občas je to naprd když mám tátu na pivku 😃 😃 😃 😃 😃
kvikvicek
21. srp 2009
noja fakt nevim co s tim budeme delat, jsme spolu netento uz vic jak rok, dyt mi ten chlap za chvlku utece |-| =-) :-N
evulebobule
21. srp 2009
Káťo, tak to neporadím.Tohle neznám
ninus81
21. srp 2009
ty vado rok to bych utekla já 😃 neboj tak si sním o tom promluv
kvikvicek
21. srp 2009
no bude to jeste zajimave 😃
kvikvicek
21. srp 2009
Evi a jak jde latkovani?
ninus81
21. srp 2009
🙂 🙂 Káťo třeba to samo přijde nic se nemá lámat přes koleno já na tatku skočila 4 týdny po porodu =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
evulebobule
21. srp 2009
Káťo, jde to.Sice malej vejská, když ho do toho balím, je v tomu chudák balík, ale ať si zvyká. Příští týden jdeme na kyčle, tak snad to bude OK.

nin: kde jste měli tu vodní kýlu?
ninus81
21. srp 2009
Evi určitě to bude ok já kdybych věděla co budeme mít za problémy z kyčlema tak bych najela na začátku taky na látkové

Evi my jsme měli vodní a tříselnou - na levé straně ona se prý nejčastěji dělá na levo
evulebobule
21. srp 2009
nin: my jí máme v pytlíku. Na obou stranách... 😞
ninus81
21. srp 2009
EVI : tohle jsem našla na netu
Vodní kýla není pravou kýla. Vzniká v průběhu vývoje, jako vychlípení pobřišnice ( blány vystýlající dutinu břišní ) do šourku. Tento váček normálně zajde, pokud se tak nestane, pak se začne pobřišnicí do váčku kolem varlete produkovat tkáňová tekutina a tak vznikne jeho zvětšení. Nejedná se o žádné nebezpečí, uskřinutí nehrozí, spíše tato vodní kýla obtěžuje tlakem a velikostí. Řešením je operace, při které se váček otevře a buď se celá jeho stěna odstraní, nebo se obrátí naruby. Pak se tekutina uvolňuje do podkožních tkání, kde se ihned vstřebává a vak se znovu neplní. Celá operace trvá asi 30 minut.
evulebobule
21. srp 2009
nin: to se ti nedivím, chudák si Honzíček užil s tou proklatou peřinou. Proto používám taky ty látkové, protože by to snad mělo být v pohodě, ale samozřejmě i z jiných důvodů... 😉
ninus81
21. srp 2009
oboustranou 😞 😞 tak snad zmizí ty chlapečkové mají ale trápení
evulebobule
21. srp 2009
nin: no to mají, je to hrůza. Hned jsem si na tebe vzpomněla :-| Uvidíme,jak to bude pokračovat.
evulebobule
21. srp 2009
Kdepak máme Káťu, šla asi skočit na manžu....
ninus81
21. srp 2009
Evi a tady o tom píšou moc hezky http://www.meredit.cz/content/view/518/58/
mě vždycky uklidnovalo že je to nebolestivé ale malému se to zvětšilo a nebyla šance že by se vstřebala, ted už nemá jizvičku ani vidět
ninus81
21. srp 2009
no a Anny asi taky - že se holky nestydí 😃
anny84
21. srp 2009
ty jo, Evi, snad to Davcovi zmizi, kyla jedna blba. Ninus, a vy jste meli nejakou tu normalni? Se kterou jste sli na operaci?
anny84
21. srp 2009
ja skocila do sprchy 😃 😃 😃
ninus81
21. srp 2009
my měli tříselnou ale nejdřív nám dětská tvrdila že je to vodní ale v pooperačním papírech je psáno tříselná měl pytlík jako starosta 😃
anny84
21. srp 2009
aha, no hlavne, ze to mate za sebou
ninus81
21. srp 2009
ježiši a neublížila sis Anny skákat do sprchy on tam byl manža 😃 😃 😃

Evi neboj snad se to vstřebá nám dali měsíc a jsme ráda že malého operovali takhle brzo neměl z toho rozum a jizvička není už ani znát
ninus81
21. srp 2009
tak jdu kulihráčka zkontrolovat nějak se mě ozývá chůvička snad to bude ok mám uplně panickou hruzu že budu muset zavádět čípek 😞

Začni psát odpověď...

Odešli