• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak výborně, Káťa je všestranná, tak budeme posílat dítka k ní.... :grinning:
21. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
je ja nic nevim, neumim psat ani cist :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ja vam ty ditka poslu ke tchanovcum, ty jsou oba ucitele, tchyne uci vsechno, tchan telocvik a myslim ze cestinu nebo matiku
21. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Káťo ale fuj - šprtka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
školu si můžeš kdykoliv dodělat a proč né třeba ted já bych taky od příštího roku chtěla na VŠ - uvidím dle financí
21. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ja jsem asi frigitka nebo co, nemam vubec chut na sex, mate totaky nekdo? asi nejsu normalni ci co :confused:
21. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
přesně klidně tou doktorkou být ještě můžeš... :wink:
Aha já myslela že provozuješ erotiku po telefonu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Káťo tak to já mám úplně obrácemně tak jako před těhu tak po porodu můžu skoro pořád :grinning: :grinning: :grinning: občas je to naprd když mám tátu na pivku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
noja fakt nevim co s tim budeme delat, jsme spolu netento uz vic jak rok, dyt mi ten chlap za chvlku utece :pensive: :confused: :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Káťo, tak to neporadím.Tohle neznám
21. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ty vado rok to bych utekla já :grinning: neboj tak si sním o tom promluv
21. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no bude to jeste zajimave :grinning:
21. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi a jak jde latkovani?
21. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: Káťo třeba to samo přijde nic se nemá lámat přes koleno já na tatku skočila 4 týdny po porodu :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
21. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Káťo, jde to.Sice malej vejská, když ho do toho balím, je v tomu chudák balík, ale ať si zvyká. Příští týden jdeme na kyčle, tak snad to bude OK.

nin: kde jste měli tu vodní kýlu?
21. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi určitě to bude ok já kdybych věděla co budeme mít za problémy z kyčlema tak bych najela na začátku taky na látkové

Evi my jsme měli vodní a tříselnou - na levé straně ona se prý nejčastěji dělá na levo
21. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: my jí máme v pytlíku. Na obou stranách... :frowning2:
21. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
EVI : tohle jsem našla na netu
Vodní kýla není pravou kýla. Vzniká v průběhu vývoje, jako vychlípení pobřišnice ( blány vystýlající dutinu břišní ) do šourku. Tento váček normálně zajde, pokud se tak nestane, pak se začne pobřišnicí do váčku kolem varlete produkovat tkáňová tekutina a tak vznikne jeho zvětšení. Nejedná se o žádné nebezpečí, uskřinutí nehrozí, spíše tato vodní kýla obtěžuje tlakem a velikostí. Řešením je operace, při které se váček otevře a buď se celá jeho stěna odstraní, nebo se obrátí naruby. Pak se tekutina uvolňuje do podkožních tkání, kde se ihned vstřebává a vak se znovu neplní. Celá operace trvá asi 30 minut.
21. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: to se ti nedivím, chudák si Honzíček užil s tou proklatou peřinou. Proto používám taky ty látkové, protože by to snad mělo být v pohodě, ale samozřejmě i z jiných důvodů... :wink:
21. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
oboustranou :frowning2: :frowning2: tak snad zmizí ty chlapečkové mají ale trápení
21. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: no to mají, je to hrůza. Hned jsem si na tebe vzpomněla :unamused: Uvidíme,jak to bude pokračovat.
21. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdepak máme Káťu, šla asi skočit na manžu....
21. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi a tady o tom píšou moc hezky http://www.meredit.cz/content/view/518/58/
mě vždycky uklidnovalo že je to nebolestivé ale malému se to zvětšilo a nebyla šance že by se vstřebala, ted už nemá jizvičku ani vidět
21. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no a Anny asi taky - že se holky nestydí :grinning:
21. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo, Evi, snad to Davcovi zmizi, kyla jedna blba. Ninus, a vy jste meli nejakou tu normalni? Se kterou jste sli na operaci?
21. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ja skocila do sprchy :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
my měli tříselnou ale nejdřív nám dětská tvrdila že je to vodní ale v pooperačním papírech je psáno tříselná měl pytlík jako starosta :grinning:
21. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, no hlavne, ze to mate za sebou
21. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ježiši a neublížila sis Anny skákat do sprchy on tam byl manža :grinning: :grinning: :grinning:

Evi neboj snad se to vstřebá nám dali měsíc a jsme ráda že malého operovali takhle brzo neměl z toho rozum a jizvička není už ani znát
21. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jdu kulihráčka zkontrolovat nějak se mě ozývá chůvička snad to bude ok mám uplně panickou hruzu že budu muset zavádět čípek :frowning2:
21. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek