• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jo byl :grinning: :grinning: :grinning:

Evi, a kdy mate jit s tou kylou zasejc na kontrolu? A na to koukala ta detska, jak k ni chodite? Nevim jak se jmenuje
21. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, dětská to vůbec neobjevila. Až na té pohotovosti. Domluvíme se teď s dětskou co dál a uvidíme, jestli nás někam pošle.
No Anička taky viděla Davídkovo pytlíčka viď? taky jako starosta :grinning:
21. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, tak at na to mrkne, aby si vedela.

:grinning: :grinning: :grinning: jo jo, videla, to jsem cucela :grinning: :grinning: :grinning:
To my mame pidi pytliky :grinning:
21. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak at tě dětská napíše doporučení na vyšetření na dětskou chirurgii do ČB tam jsou dost dobrý - vynikající doktoři ten Hanák je kapacit a taky sympaťak :wink:
21. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any a to říkali, že prej bude vyvinutej.Prd, kýlu měl. Chudáček malej. Ale i tak říkala mamka, že má pinďu velkýho :grinning: :grinning:

nin: určitě by jsme tam sjeli, pokud nás tam dětská pošle.
21. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo tam cikni jestli potřebuješ doporučení a nebo jim řekni co tě řekli na pohotovosti nebo tam vezmi seboz zprávu, kdyby jsi chtěla tel tak tady je 387874121, 387874123, 387871111 jedno je na spojovatelku už nevím jaké a ostatní přímo tam
21. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: děkuju, jsi hodná.
21. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám taky po operaci když měli ještě podezřeni na vodní kýlu při propouštení na UTZ doktor řekl že má pytlíky ak starosta že by mu tatínek mohl závidět naštestí to byl hematom - už zmizel a na tom utz mu všechno zkontroloval má vše co má mít :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu sem, manza v hospe, tak nemam kam skakat, jedine z okna zensky :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi není za co já s tebou uplně soucítím vím jaký to je ale zvládne se to neboj :wink:
21. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se ted málem počurala smíchy sedím u pc a říkám si to moje pravý prso nějak klesá asi gravitace a ono hovno mě praklo ramínko u podprdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo tak to jsme na tom stejně já můžu taky skočit akorát tak z okna a z toho 2 patra na ten beton by to sakra bolelo
Hlavne, aby se mu to samo vstrebalo.
ja bych padala z druheho ale ne na beton ale do svestek :grinning:
nin: bojím se jak to dopadne no. Je to hrůza, radši bych tu kýlu měla já.
21. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, to bych si taky moc přála, ale já mám většinou takovej pech,že to tak jednoduchý nebude. Nechci tedy malovat čerta na zeď, ale znám se....
21. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nin, tak to me by se nastalo :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé švestkovej koláč ten já bych si dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten já tuze rád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Evi to mě povídej já to cítila uplně stejně a kolik nocí jsme kvůli tomu prořvala jen když jsem na malého koukla jak sladce a bezstarostně spí už jsem bulela
musis verit, ze se to ztrati samo
nin: to mi povídej, asi mě už jebne a bude. Pojedu do těch Lnář na kopeček
21. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, budu se snažit, jenže jsem od přírody strašnej pesimista, takže to bude těžký :confounded:
21. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já tomu taky nevěřila že se to vstřebá a jsem ráda že to máme za sebou je to hodně psych náročné né tak pro miminko jako pro tu maminku ale zvládla jsem to a pokud budeš muset (držím pěstičky štestí aby jsi nemusela ) tak to zvládneš taky
Anny ještě že my neprdlí obě ramínka to bych pak měla plochý nohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: to jo, to bylo stesti :grinning:
21. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
houby štestí to by bylo neštěstí :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: já vím, náročný to je, to je fakt, musíme čekat no. A já jsem tak netrpělivá. No uvidíme.
21. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu chrupat, jsemnejaka zmozena :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu taky, holky dobrou :slight_smile:
21. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale Káťo z čeho pak :wink: že jsi skákala do těch švestek :grinning: :grinning: :grinning:
Já asi taky pomalu půjdu zalehnout došli mi cigárka a to je hrozný neštěstí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek