• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

papapa dobrou noc :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky holky, za chvilku bude chtít ten náš drak zase přísun potravy.... :grinning:
21. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky kecalky,
nin, uz jste bez teploty? honzik uz je velkej chlapak :slight_smile:

evco,ta kyla,snad se to vstreba. je fajn ze zmena mlicka vam pomohla :slight_smile:

ani,gratuluju k nove koupelne a wc :slight_smile:

to je dnes pocasi co? :frowning2:

chtela jsem reagovat na vic veci,samozrejme uz jsem to zapomnela :sweat_smile::frowning2:

nin,co se tyce latkovek, tak s nasim kakanim 1x za 14 dni nemam problem :grinning:. ale musim rict ze mi to nejak zacalo vyhovovat :slight_smile:
22. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak malej to zvládl a už máme 37,5 bez odečtu takže 37 :wink: :wink: spinkal celou noc až do 7 hodina ale bylo vidět že je takovej neklidnej tak jsem ho pořád kontrolovala jestli nehoří naštestí v pohodě tak snad už se teplota neobjeví.
Sandři u nás je kakání 2x denně nedokážu si představit yt kopice látkovek prát a žehlit i když je fakt že je to levnější, a pro miminko lepší než jednorázovky
22. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
počasí hnus Honza jel ráno z tatkou na ty střelecký závody a přišla babička ) skorotchýně) tak je tu snámi a já vařím rajskou :slight_smile:
22. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem taky od rana az do vecera doma sama,eda jel do brna.
pocasi hnus teda :frowning2:
v noci jsme se vubec nevyspali, nevim proc nam to neslo,ale vzajemne jsme se budili vsichni tri :sweat_smile: :grinning:

k mamce nemuzu :cry: . Bracha ma spalu dohromady s infekcni mononukleozou, takze s julci nesmi prijit do styku. tak jsem sama jak kul v plote :unamused:
ale na 4 jdem k babi, tak to utece :slight_smile:

a delam mufiny a rozmrazuju kure aby edik nemel hlad az prijede :grinning:
22. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ja ty pleny nezehlim :sweat_smile:. to bych nedelala nic jinyho. a kdyz je dobre povesim,tak to ani moc nepotrebuji. Zatim jsem s nima spokojena,julca taky :slight_smile:. zkouseli jsme i na noc, ale to nebudu davat, to si myslim ze je lepsi jednorazovka. bych neverila ze me to chytne :grinning:
22. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři :grinning: :grinning: ješte začnes pléct háčkovat :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dělám tu rajskou s těstovinama ( ty k tomu jediné sním nesnáším knedlík ) a ještě polevku z nudlema a zavářkou
22. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zítra budu dělat vepřovou roládu plněnou vajčkem a hráškem :grinning: to Honza miluje
22. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
plest a hackovat neeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . to mi nehrozi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja budu mit vareno i na zitra,tak pohoda :dizzy_face:

stejne si nin moc sikovna. ja k tomu vareni tolik nejsem :frowning2:
22. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to vaření strašně baví a to mě k tomu nikdo nevedl od dětství v 19 letech jsem se osamostatnila a začala bydlet z bejvalým v 1+1 a naučila jsem se takhle vařit ze začátku to bylo formou pokus - omyl :grinning: :grinning: nejvíc mě dokáže potěšit moje mamina když mi nedávno řekla že vařím lépe než ona :wink: :wink: to mě zahřálo u srdíčka mamina je sama tak ted si moc nevaří a já jsem zvyklá udělat kotel jídla tak jí vždycky přivezu pořádnou nálož
22. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak od mamky to je nejvetsi pochvala vid. to ja znam :slight_smile:
tak ja jsem ve fazi pokus-omyl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co Kata? ta uz musi mit brisko vid? :slight_smile:
22. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jo ty latkovky se fakt nemusi zehlit, nejde o sterilitu, jednorazovky takynejsou sterilni :wink: ja si to latkovani taky uzivam, a i kdyby Kacenka kakala vic, tak to neni problem. me to bavi ji do toho motat :grinning:
22. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak babička odešla udělali jsme si se skoro tchýní hezký den užila si dosytosti malého, ten ted už 1,5 spinká, já už mám vařenou rajskou, i polévku a ještě udělám těstovinky.
Já o látkovkách nic nevím brala jsem to podle našich maminek tak se omlouvám :frowning2:
22. srp 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus :slight_smile: ja je zehlila v sesti nedeli, mi to nedalo to nevyzehleny davat na uplneho mrnouska :wink: prej zehlenim se to tak akorat zmekci
22. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jojo látkovky to je mor, ale musí to bavit, jinak to nemá význam. Zatím si taky lebedím a baví mě to.
Dneska jsme měli návštěvní den.Přijeli rodiče z obou stran, tak tu měl Davídek přebabičkováno a předědečkováno :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,za co se omlouvas :confused:
hale,ja latkuju jako nase mamky. nezehlim proto ze jsem lina,ale neni to treba,jen ty plenky vypadaj lip. slozim 2 plenky,pripnu kalhotky a je to hotovo. nepiplam se s tim a rozhodne nemam zadne krasne plenky. fakt obyc jako nase mamky :wink:
22. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evii ahoj tak my jsem tu taky dneska měli babičku bylo to fajn tatku jsme měli na závodech tak jsem si udělali z babi hezkej den. Mám protě zlatou skoro tchýni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to je fajn, že jste si to užili. My taky. Babičky chovali a obdivovali. Dědečkové koukali na western :grinning:
22. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jdu do hajan jsem dneska z toho počasí nějaká utahaná DOBROU
22. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: dobrou a jsem ráda, že je Honzíčkovi lépe. Hezky se vyspěte :wink:
22. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tady po celodennim uklidu.

Holky, ja ty vase ratolesti klidne matiku doucim, ale nechci zadne kruzidlo (kruzitko) v zadech nebo v jinych partiich tela :grinning:

Docetla jsem vas jen zbezne. Dneska jsme cely den uklizeli a jeste zdaleka nemame hotovo. Mam super manzela, ten to tu fakt oddre. Ja si i odpoledne zdrimla, kdyz to na me prislo :grinning:
22. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani, nase asi bude potrebovat :grinning:. ja i eda jsme na ni blby :sweat_smile: :grinning:
22. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdybyste chteli,aktualni fota nasi julci
http://julisek2009.rajce.idnes.cz/srpen_2009/
22. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si dam inzerat i ted na doucovani. Nekdy v zari obejdu skoly a nalepim tam cedulku, ze doucim matiku :grinning: Nejak bych se doma asi nudila :slight_smile: a alespon si zopakuji a nezapomenu :slight_smile: Ikdyz zapomenout se neda....
22. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say ja koukala na fotky, Julca je krasna a na tech poslednich fotkach jsi ty???
22. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani, to je babicka :grinning: :grinning: :grinning: ,moje mamka :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, ja jsem si to myslela. Jste si hodne podobny. Porovnavala jsem fotku odsud a tam a rikala jsem si to, proto jsem se ptala :slight_smile: Vypada mlade ;)
22. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek