Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
21. srp 2009
papapa dobrou noc 😃 😃
evulebobule
21. srp 2009
já jdu taky holky, za chvilku bude chtít ten náš drak zase přísun potravy.... 😃
sayastautor
22. srp 2009
ahojky kecalky,
nin, uz jste bez teploty? honzik uz je velkej chlapak 🙂

evco,ta kyla,snad se to vstreba. je fajn ze zmena mlicka vam pomohla 🙂

ani,gratuluju k nove koupelne a wc 🙂

to je dnes pocasi co? 😞

chtela jsem reagovat na vic veci,samozrejme uz jsem to zapomnela :-N😞

nin,co se tyce latkovek, tak s nasim kakanim 1x za 14 dni nemam problem 😃. ale musim rict ze mi to nejak zacalo vyhovovat 🙂
ninus81
22. srp 2009
Ahojky holky tak malej to zvládl a už máme 37,5 bez odečtu takže 37 😉 😉 spinkal celou noc až do 7 hodina ale bylo vidět že je takovej neklidnej tak jsem ho pořád kontrolovala jestli nehoří naštestí v pohodě tak snad už se teplota neobjeví.
Sandři u nás je kakání 2x denně nedokážu si představit yt kopice látkovek prát a žehlit i když je fakt že je to levnější, a pro miminko lepší než jednorázovky
ninus81
22. srp 2009
počasí hnus Honza jel ráno z tatkou na ty střelecký závody a přišla babička ) skorotchýně) tak je tu snámi a já vařím rajskou 🙂
sayastautor
22. srp 2009
ja jsem taky od rana az do vecera doma sama,eda jel do brna.
pocasi hnus teda 😞
v noci jsme se vubec nevyspali, nevim proc nam to neslo,ale vzajemne jsme se budili vsichni tri :-N 😃

k mamce nemuzu 😢 . Bracha ma spalu dohromady s infekcni mononukleozou, takze s julci nesmi prijit do styku. tak jsem sama jak kul v plote :-|
ale na 4 jdem k babi, tak to utece 🙂

a delam mufiny a rozmrazuju kure aby edik nemel hlad az prijede 😃
sayastautor
22. srp 2009
nin,ja ty pleny nezehlim :-N. to bych nedelala nic jinyho. a kdyz je dobre povesim,tak to ani moc nepotrebuji. Zatim jsem s nima spokojena,julca taky 🙂. zkouseli jsme i na noc, ale to nebudu davat, to si myslim ze je lepsi jednorazovka. bych neverila ze me to chytne 😃
ninus81
22. srp 2009
Sandři 😃 😃 ješte začnes pléct háčkovat 😃 😃
ninus81
22. srp 2009
Já dělám tu rajskou s těstovinama ( ty k tomu jediné sním nesnáším knedlík ) a ještě polevku z nudlema a zavářkou
ninus81
22. srp 2009
a zítra budu dělat vepřovou roládu plněnou vajčkem a hráškem 😃 to Honza miluje
sayastautor
22. srp 2009
plest a hackovat neeee 😃 😃 😃 😃 . to mi nehrozi 😃 😃 😃 😃

ja budu mit vareno i na zitra,tak pohoda x-)

stejne si nin moc sikovna. ja k tomu vareni tolik nejsem 😞
ninus81
22. srp 2009
Mě to vaření strašně baví a to mě k tomu nikdo nevedl od dětství v 19 letech jsem se osamostatnila a začala bydlet z bejvalým v 1+1 a naučila jsem se takhle vařit ze začátku to bylo formou pokus - omyl 😃 😃 nejvíc mě dokáže potěšit moje mamina když mi nedávno řekla že vařím lépe než ona 😉 😉 to mě zahřálo u srdíčka mamina je sama tak ted si moc nevaří a já jsem zvyklá udělat kotel jídla tak jí vždycky přivezu pořádnou nálož
sayastautor
22. srp 2009
tak od mamky to je nejvetsi pochvala vid. to ja znam 🙂
tak ja jsem ve fazi pokus-omyl 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
22. srp 2009
a co Kata? ta uz musi mit brisko vid? 🙂
kvikvicek
22. srp 2009
ahoj holky, jo ty latkovky se fakt nemusi zehlit, nejde o sterilitu, jednorazovky takynejsou sterilni 😉 ja si to latkovani taky uzivam, a i kdyby Kacenka kakala vic, tak to neni problem. me to bavi ji do toho motat 😃
ninus81
22. srp 2009
Tak babička odešla udělali jsme si se skoro tchýní hezký den užila si dosytosti malého, ten ted už 1,5 spinká, já už mám vařenou rajskou, i polévku a ještě udělám těstovinky.
Já o látkovkách nic nevím brala jsem to podle našich maminek tak se omlouvám 😞
kvikvicek
22. srp 2009
Ninus 🙂 ja je zehlila v sesti nedeli, mi to nedalo to nevyzehleny davat na uplneho mrnouska 😉 prej zehlenim se to tak akorat zmekci
evulebobule
22. srp 2009
ahoj holky,

jojo látkovky to je mor, ale musí to bavit, jinak to nemá význam. Zatím si taky lebedím a baví mě to.
Dneska jsme měli návštěvní den.Přijeli rodiče z obou stran, tak tu měl Davídek přebabičkováno a předědečkováno :-N
sayastautor
22. srp 2009
nin,za co se omlouvas =-)
hale,ja latkuju jako nase mamky. nezehlim proto ze jsem lina,ale neni to treba,jen ty plenky vypadaj lip. slozim 2 plenky,pripnu kalhotky a je to hotovo. nepiplam se s tim a rozhodne nemam zadne krasne plenky. fakt obyc jako nase mamky 😉
ninus81
22. srp 2009
Evii ahoj tak my jsem tu taky dneska měli babičku bylo to fajn tatku jsme měli na závodech tak jsem si udělali z babi hezkej den. Mám protě zlatou skoro tchýni 😃 😃 😃 😃
evulebobule
22. srp 2009
nin: tak to je fajn, že jste si to užili. My taky. Babičky chovali a obdivovali. Dědečkové koukali na western 😃
ninus81
22. srp 2009
Holky já jdu do hajan jsem dneska z toho počasí nějaká utahaná DOBROU
evulebobule
22. srp 2009
nin: dobrou a jsem ráda, že je Honzíčkovi lépe. Hezky se vyspěte 😉
aninam
22. srp 2009
Tak jsem tady po celodennim uklidu.

Holky, ja ty vase ratolesti klidne matiku doucim, ale nechci zadne kruzidlo (kruzitko) v zadech nebo v jinych partiich tela 😃

Docetla jsem vas jen zbezne. Dneska jsme cely den uklizeli a jeste zdaleka nemame hotovo. Mam super manzela, ten to tu fakt oddre. Ja si i odpoledne zdrimla, kdyz to na me prislo 😃
sayastautor
22. srp 2009
ani, nase asi bude potrebovat 😃. ja i eda jsme na ni blby :-N 😃
sayastautor
22. srp 2009
kdybyste chteli,aktualni fota nasi julci
http://julisek2009.rajce.idnes.cz/srpen_2009/
aninam
22. srp 2009
no ja si dam inzerat i ted na doucovani. Nekdy v zari obejdu skoly a nalepim tam cedulku, ze doucim matiku 😃 Nejak bych se doma asi nudila 🙂 a alespon si zopakuji a nezapomenu 🙂 Ikdyz zapomenout se neda....
aninam
22. srp 2009
Say ja koukala na fotky, Julca je krasna a na tech poslednich fotkach jsi ty???
sayastautor
22. srp 2009
ani, to je babicka 😃 😃 😃 ,moje mamka 🙂
aninam
22. srp 2009
Say, ja jsem si to myslela. Jste si hodne podobny. Porovnavala jsem fotku odsud a tam a rikala jsem si to, proto jsem se ptala 🙂 Vypada mlade 😉