• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
je ji 44 let,tak mladice :grinning:. kolikrat kdyz vozi kocar, tak by nikdo nerekl ze uz je babicka :grinning:. a ja mama :grinning:
22. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, krásné ráno!

San hezké fotečky..

Zdeni mně teď najednou taky dost padaj vlasy, doporučují na to kopřivový odvar - pít i polévat, ale na mě půsibí dost projímavě, takže já budu jen polévat.

Kvikvi ona se beruška krásně překulí, ale pak neví co dál, když je už unavená, položí hlavičku nosíkem na matraci a něco si povídá a pak je pod ní mokrý uslintaný kolečko :grinning: že se může překulit zpátky nebo otočit hlavičku, na to ještě nepřišla :sweat_smile:

Jak ste mluvily o doučování, na to já se těšim, čeština i matika v pohodě - i sem sama jednu holčinu připravovala na přijímačky na školu před pár lety - baví mě učit. To si ale ještě počkáme :wink:
23. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: opět se omlouvám, že jsem vám sem vlezla, ale chtěla jsem se zeptat, jestli už jste se některá seznámila s mým bývalým gyndařem, který k vám od nás odešel? :sweat_smile: dr. Fialkovič :wink:
23. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panterko, ja jeste nemela tu cest a ani mit nebudu. Jestli budu rodit ve Strakonicich, tak jedine se svym lekarem :slight_smile: Mozna pak na vizitach...
23. srp 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Evi, jeste, ze ty babicky jsou, co? :slight_smile: Aspon sis oddychla od chovani :wink:

Sandrus, hezke fotecky, Juli ma tak krasny kukadla :slight_smile:

Ani, tak uz mate uplne hotovo? I tu kuchyn? To je super, co?

Panterko, ja teky neznam, a on ma byt ve Strakonicke porodnici?
23. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny, kuchyne nam jeste chybi a vestavka v predsini. Takze zatim vsude utirame prach a veci do kuchyne prendavame sem tam. Ale uz varim. Mam zapojeny novy sporak a jako pomocnik je hned vedle mycka :slight_smile:. Ale zitra uz bude jak kuchyne, tak i vestavka :slight_smile:
23. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to uz je dobry, to uz vydrzis :wink: :slight_smile:
tak sem pak hod zase fotecky, jo?
a mate hotovo, to to uteklo, vid
23. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
San všechno nejlepší k svátku :slight_smile:
23. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju zdenco :slight_smile:
23. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dobré ránko

Zuzi tak to jsme na tom stejně mě taky ale šíleně padjí vlasy tímhle tempem budu z chvílí plešatá i ten náš malej bude mít víc vlasů než já, stačí když si umeju hlavu a pak kdyžje mám skoro suchý šáhnu do vlasu a normálně to jsou chomáče, takže se teda Zuzi doporučuje ten kopřivovej odvar joo??? a něco jinho ?????

Ani: tak to doučování pak bereme jájsem na matiku antitalent :grinning: :grinning: :grinning:

San: fotky krásné
San: VŠE NEJ NEJ NEJ NEJ k svátku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. srp 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,dekuju :slight_smile:

a vlasy mi padaj taky silene a co nevypadne,vytrhne julca :sweat_smile:. a to chodim jen v culiku,vlasy rozpoustim jen na spani
23. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandro vše NEJLEPŠÍ K SVÁTKU, LÁSKU, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍČKO A AŤ TI JULINKA DĚLÁ SAMOU RADOST

Vlasy - taky chodim v culíku a přes to pořád sbírám z Jůlinky moje vlasy - o koberci nemluvě. Zrovna ráno mi Jára dělal přednášku, že plno vitamínů a látek co potřebuju jde do mlíčka, takže mám baštit vitamíny, abych to doplnila. Nevim jestli má pravdu, ale zeptám se na to dr, až tam v září půjdu.
jj, odvar z kopřiv všeobecně prospívá vlasům, k tomu sem četla ještě heřmánek a lipový květ. Heřmánek asi ano, ale ten květ? To mi přijde jako hloupost..
23. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla sem nakupovací mánii, tak sem pár oblečků hned oblékla na modelku, nafotila a dala do alba :grinning:
23. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi malá je krásná princezna a jako modelka my ted dostali od strejdy kopici super věcí ale to bych ho chudáčka musela pořád slíkat a oblíkat abych ho nafotila krasavce našeho :grinning:
23. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tohle jsou naše novinky, co jsem koupila včera,já z nich mám takovou radost, žem se chtěla veřejně pochlubit :pensive: :slight_smile:

nebyla ste některá v Čimelicích na výstavě? Tam měli kojeneckých a dětských hadříků!
23. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastně až na dvoje šatičky, ty jsem koupila v týdnu
23. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, vsechno nejlepsti k svatku a at se ti splni ta nejtajnejsi prani!!!

Jinak fota jsou na: http://johnmatey.rajce.idnes.cz/Prestavba_bytoveho_jadra/ a az bude linka a vestavka, tak dodam :slight_smile:
23. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří taky přeji vše nej k svátku a mamka (tvoje) je kočka, fakt mladice a ty seš celá po ní na tý fotce s malou jak s ní sedí asi na židli je úplně jak ty.
23. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, taky Te prejeme s klukama vsechno nejlepsi k svatku, hodne zdravi, a at Te vse vychazi :slight_smile:

Zuzi, Julinka je fakt modelka, moc ji to v tech satickach slusi :wink: :slight_smile:

Ani, tak to mate moc pekne udelane, jeste, ze uz to je za vami, vid :wink:
23. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

San i já ti přeju všechno nejlepší k svátku :wink:

Ani fakt pěkná koupelna :wink:

mamka si vzala malýho ven tak sem uvařila roštěnky a pucovala byt, tak sem ráda že jsem pořádně uklidila
23. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je to krasny, protoze je to novy. Ale ted premyslime, kde splasime dalsi prachy na elektriku, protoze nam tu vyhorel jeden okruh. Nemuze zustat pri jednom, ale kdyz nejde o zivot, nejde o nic :slight_smile:
23. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
San: taky přeji vše nej k svátku.

Ani: jojo odpočinula jsem si a mamky si to užívaly a chovaly. :wink:
23. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, nezapomela jsi na me s tim hackovanim? :slight_smile:
23. srp 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani napiš mi ještě jednou mail, nemám ho uloženej...
23. srp 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, mas ho v IP :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: díky, máš to na mailu.Kdyby něco písni.
23. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, dekuji :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: není zač. :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak zitra budeme komplet. V 6:30 prijedou montovat kuchynskou linku a vestavku :slight_smile: Ja snad dneska ani nedospim :grinning:
23. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek