• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
Nin, coze? Co s tim ma spolecnyho ukonceny tyden? :angry:
Co budes delat? Podepises to?
23. únor 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě nevím jestli to mám a nebo ne podpsat
23. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři faktnechápu co to stím má společného nějaký ukončený týden :angry: mě přijde že mě to ta Gregorová dělá schválně, co tu chlístala za kraviny a to mě pak na UTZ řekla že malej je vetši a má už 1970g
23. únor 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
i kdyby uz mel 2 kg, tak to neni tragedie, kluci jsou vetsi a ted roste nejvic. az ke konci to uz neni takove. nehlede k tomu, ze vaha podle utz je dosti nepresna a mimco muze mit pri porodu odchylku i pul kila. takze tim se netrap.
ale s tim podepsanim opravdu nevim. je to takovy ze az tam pujdes pak treba rodit, tak to budou mit v papirech... do stredy uz je to jen kousek. ale opravdu nechapu. doma budes mit taky klid, jeste vetsi, ale ten ukonceny tyden mi prijde fakt jako blbost :angry:
23. únor 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin to taky nechápu, proč s tím dělá takovou vědu.. To ti ve středu budou dělat zas UTZ nebo budeš mít prostě dokončený ten týden a ahoj?
23. únor 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi to já právě vubec netuším????
Naběhla jsem gregorová stím reverzem a prý mě teda seznámí z riziky a víte co mě řekla že miminko b to nemuselo přežít a nebo být nějak postižené :angry: :angry: to si snad ze měělá srandu tak jsem řekla sestře že chci prostě zavolat svého gyn. a že sní se bavit nebudu
23. únor 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je opravdu mazec. a zavolali ti stetku? Co ten na to? No, ja jsem uplne nastvana pomalu za tebe.
23. únor 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Štetka taky ještě nedorazil, já jsem tak nastvaná až to nní hezký ani ten hnusnej obed jsem nejedla, a jak jsem plakala tak mě ještě ke všemu rozbolela hlava :frowning2: :frowning2:
23. únor 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, hlavne se nestresuj. vim ze je to tezky a strasne blba situace, ale musis byt silna kvuli Honzikovi. kazdopadne to nechapu, prijde mi to jako nesmysl, ale s blbosti jinych nic nezmuzem, bohuzel.
Pockej na Stetku co ti povi a pak budes chytrejsi.
23. únor 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandří já už jsem tak vystresovaná že víc to ani nejde. A za to děkuji jen a jen těm umělcům co tu sou. Už tady nevěřím ani klice u dveří. :frowning2:
23. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naprosto te chapu. musi to byt priserny, hlavne ta bezmoc :frowning2:
23. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky podepis to jak to tak ctu tak kdyz to podepises a budes lezet tak co se stane???jen ze budou koukat divne???ja jeste nikdy reverz nepodepisovala.
23. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oni do nej hlavne musi vypsat vsechny rizika, aby v nejhorsim pripade byli kryty a to je docela zahul uz na tak rozcupovane nervy :frowning2:
23. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja si myslim ze je lepsi to podepsat a byt doma v teplicku a klidku nez se nervovat a stresovat s nakou kravou doktorkou v nemocnici.
23. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja nevim co bych v takove situaci delala, takze nemuzu nic poradit. Opravdu nevim zda bych podepsala nebo ne. Kazdopadne bych si chtela taky popovidat s jinym doktorem a slyset jeho nazor. Pak bych se podle toho rozhodovala co dal.
23. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyby se neco nedej boze stalo tak si dojde k lekari.a jestli ji lekarka rekla ze je to lepsi tak si myslim ze se nemusi bat.spis je to jen buzerace jakej dokoncenej tyden to nechapu to slysim poprve to jako aby si od noveho tydne byla doma?aby se to lip pocitalo??nebo jak to nechapu..
23. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to nechapem ani ja ani Nin.
23. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nechápe asi nikdo.. jen ta Gregorová, tedy to jméno se mi nelíbí čím dál tím víc.. :angry:
23. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co uz jsi se rozhodla??a s cim tam vlastne jsi a jaky jsi tyden??
23. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam 7 mesic to at tam radsi jeste miminko je,i kdyz se rika ze uz je lepsi kdyz se mimi narodi v7mesici nez v8,protoze v 7 mesici se zastavi vyvoj plic a v8zase pokracuje.ale jen at je tam schovany aspon do 36tydne to uz je dobre
23. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin pouští tu dr. Gragorovou k porodu po tom průšvihu?
23. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pousti, bohuzel. a kdyz jsem se ptala proc, tak mi bylo dpovezeno, ze to jeste nikdo neresil oficialni stiznosti, tudiz nemaji duvod k tomu ji stahnout. To jedine jestli se zacne neco dit, po tom co se snazi aninam :pensive:
23. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vážně Sandro? Tak já se uklidňuju, že ji přeci nemůžou jen tak pustit znovu k porodu.. Hm, tak to sem zas kde sem byla. A to už sem skoro byla rozhodnutá pro Strakonice. Ach jo :frowning2: :frowning2:
23. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ano,zuzko, takova je situace. :frowning2:
23. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
jeudi vítám tě mezi námi
ninus ta gregorka ti teda dává,já bych se domluvila se štětkou a pokud máš ležet v nemocnici a nic s tebou tam nedělají,tak stejně můžeš ležet doma a žádné riziko ti nehrozí,je to prostě k.... jinak tuto doktorku neumím nazvat!
Ona ti ten reverz donesla aby byla krytá,má už těch průserů dost a tak chce být z obliga :angry:
sandruš já když jsem manžovi volala v 36 tt že to na mě přišlo,tak přijel domů snad za 2 minuty a já jsem mezitím vlezla do sprchy a oni mě bolesti přešly,ale byl připravenej hned,jen já jsem chtěla ještě počkat,takže u nás to bylo naopak. Pak když jsem už ležela v porodnici,tak přemýšlel jestli půjde k porodu,když za mnou přijel ve čtvrtek na návštěvu (to už jsem měla por. bolesti 12 h. a viděl mě jak se tam kroutím a jak se to snažím rozchodit) šel se zeptat doktorka proč mi něco nepíchnou atd. a ona ta k.... bočánků mu řekla že rodit můžu za hodinu ale i za den a že s tím nic neudělá,tak se tak naštval a znechutil že se mnou ani k tomu porodu nešel.
já jsem monitor nekupovala a ani bych ho nechtěla,jenom teda kdyby se mi narodilo mimčo předčasně, to bych pro něj šla, stačilo aby se malinkej jenom pohnul a já jsem hned vstávala, prostě mateřskej pud
navíc mi to stačilo v porodnici,jak to tam pořád řvalo když nějaká maminka ho nevypla když brala mimčo a ještě to poslouchat doma
23. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já až půjdu rodit po druhý a bude tam na příjmu gregorová,rovnou si žádám jiného doktora
23. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ja se chci domluvit s tou Braunovou. jsme domluveny ze 6.3. na me koukne a uvidime co dal. takze do toho 6.3. chci vydrzet. pak uz budu klidna :grinning:
23. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jde žádat o jiného doktora? Myslela sem že v porodnici vždy slouží jen jeden nebo prostě rodí tan, kdo je volnej..
23. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ptala jsem se na to a slouzi jen jeden, druhy je na telefonu. Jen v pripade vikendu rikala por. as. ze tam jsou dva. Proto spis se chci spolehnout ze se s nejakym dr. domluvim. i kdyz to taky neni jistota ze to klapne. Zvlast kdyz na vase terminy jede ten lekar lyzovat :grinning: :sweat_smile:
23. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je hezký, ty máš v plánu rodit a pan doktor si bude užívat na horách :grinning: Asi budeš muset tedy ještě počkat, ono se stejně říká, že holčičky přichází na svět dýl, protože se ještě parádí :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek