• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ani tak to je super :slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky,
san - vše nej k svátku.
Jak se máte? Já ok, už vstupuju do 30 TT, strašně to utíká. Zjistili mi těhu cukrovku :frowning2: tak se musím každý den měřit a dieta, jinak je vše ok. Kačenka kope, břicho se mi boulí do bšech stran, dle utz UŽ má cca 1,4 kg
23. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Káťo olej objednán :wink: :wink:
Jak pak to že už neodpočíváš???
Zítra tě čekám :slight_smile: kaši už jsem udělala dneska abych měla zítra klídek tak přijed

Jinak nás dneska trápí prdánky malej střílí jako kdyby snědl talíř čočky :grinning: :grinning: hlavně že to jde ven
23. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou já jdu dát zdravotní a jdu spát
Tak toho tady moc nenakecejte ( toho se nebojím stejně tady nikdo není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )

Flákáte to milé Dámy :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
...............jo a jukněte Káťe ( Kadel ) do albíčka má tam fotečku z UTZ :wink: :wink: :wink:
23. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky no kdepak všechny jste????

Tak malej už se mi druhou noc budí okolo 1 hod s pláčem trápí ho opět prdíky, ještě že je bez peřinky a zvládne je vykopávat. Ale dostane mlíčko a pak spinká dál kanec můj malej, doufám že to je jen přechodné a zase bude spinkat tak jako spinkal
24. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holciny

tak sem objednala http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=804395 dostali jsme na ní penízky od babičky,je krásná už se těšim až tam bude Adam sedět a papkat :slight_smile:

ninus nás ty prdíky trápí pořád :pensive: a v noci ho to budí i třeba 5x :pensive: jeho to snad nikdy nepřejde
24. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já dala malou spát a mám chvíli sama pro sebe, ale nic nedělám, potřebuju jen vyluxovat a to udělám až se malá vzbudí. Jo a mám vyprané prádlo, jenže soused celý dopoledne pálil bordel, takže ho nemůžu pověsit, čekám až to tam nebude tolik smrdět :confounded: Mě sere, fakt.
Peťul - židlička krásná, krásný barvy, my máme jen tu Ikei - ale taky dobrá.
24. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kláro to fakt nas.. u nás je něco podobného. hned vedle nás je kadeřnictví a drogerka, bohužel v obou jsou kuřačky, který se vždy sejdou venku a jak si tak vykuřujou, jde nám to všechno do okna :frowning2: takže můžu vyvětrat pokoj, ve kterým s malou jsme, nejdýl do půl osmý a pak až po pátý a i to jen někdy, kadeřice dělá někdy do večera. Nic proti kuřákům nemám, ale když mi to jde do bytu, tak to štve.

tedy Káťo, to tak letí! Ty už budeš za chvilku taky mamina!Vždyť to bylo nedavno, cos psala že jsi těhulka.

Petulko židlička je krásná, taky mám takovou vyhlídlou, je snad úplně stejná!A taky už si ji zamluvila babička :slight_smile:
24. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď vařili na nově koktejly a jeden mě obzvlášť láká - je prý navíc dobrý na tvorbu mléka.

dvě hrsti loupaných mandlí a 100ml vody rozmixovat až to vypadá jako mléko, pak přidat jahody nebo jákekoliv ovoce a banán na oslazení. Už se těšim, až to zkusim. Ještě si dám do toho vanilk. zmrzku, to bude ňamka!
24. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: až na to že koktejly se nevaří :grinning: sem se trošku přepsala :grinning:
24. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Peťo na tu jsem taky měla zálusk :slight_smile:
My se kvůli prdíkům budíme druhou noc no snad to bude ok vždyt někde říkali že nejdéle do 6 měsíců by to mělo přestat
24. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kato (kadel), kacenka je nadherna :dizzy_face: . leti to jak blazen...

ja mam ted starosti s julcou, zacala nam posledni asi 4 dny blinkat obloukem :frowning2: . a nemyslim si ze je to z prepiti,protoze je u prsa treba 4 min,pak se zacne odtahovat,tak ji nenutim,dam krknout a obloukem se vyblinka :frowning2:
24. srp 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Káťo, malá je krásná, už to máte za pár co?

Peťo, krásná židlička, to se bude Adámkovi sedět...

sandři: To je divný,čím by to mohlo být.. :frowning2:
24. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevim,ale zda se mi divny, ze az ted, z niceho nic...
24. srp 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to je právě divný, já vůbec nevím,co ti poradit... :frowning2: Chudák malá
24. srp 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hnedka zitra volam k dr, ale uz ted mam strach :frowning2:. podle me kdyby to byl reflux, tak to dela uz hodne odmala ne? A ne az skoro v pul roce... nedela to po kazdem kojeni. dam ji odkrknout a uz to leti. a neni to z prepiti, pije treba 4-5 min, pak se zacne odvracet, tak ji dam krknout a uz to leti :frowning2:

co Davidek? Uz neplace?
24. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři to máš pravdu s tim refluxem to by měla odmalička, pro klid duše určitě zavolej doktorce

já zkusim přejít z Nutrilonu na Hipp, když mu dam večer flašku tak ho po jídle bolí bříško,kroutí se jak paragraf, tak zkusime jestli to bude lepší
Evi Davímu to bolení přestalo když si změnila Nutrilon?
24. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: pláče, ale spíš vyžaduje pozornost. :grinning:

peti: bříško ho občas asi bolí, ale z nutrošem se to nedá srovnat.
24. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,tak to je stejny jako ta nase potvurka :grinning:. uz neverim tomu ze miminko nejde do pul roku rozmazlit :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to já tedy taky ne. Dneska jsme šli na prochajdu, řval v kočárku jak tur a sotva jsem ho vyndala a chovala, tak rázem nic nebolelo :grinning:
24. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to znam velice dobre :grinning:. jen ja uz ji navic neunesu kdyz mam do toho vezt kocar, tak ma prdelka smulu :sweat_smile:

ale je naprosto uzasny kdyz se chce mazlit. chytne me ruckama okolo krku, pritahne neohrabane k sobe a ma otevrenou pusinku a snazi se me pusinkovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
davca je uzasnej :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to je super. Davídek zatím jenom chovat. Mazlení nás ještě čeká, ale moc se na to těším.
24. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju, je to poklad, i když občas je i čertík :grinning:
24. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nemuzou byt jen hodny :grinning:

julca na to jak ze zacatku moc mazliva nebyla,tak ted by nejradsi porad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: jasně, zazlobit musí. Náš drak se hlásí o svou večeři :grinning:
24. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Ninus, nas taky porad trapi prdiky, zda se mi, ze je to od tech 3. mesicu jeste horsi, koupila jsem jim kapky baby calm, tak po nich se vzdycky pekne vyprdi :grinning: :grinning:

Jinak Adik ma rymicku a teplutku 38 :cry: je mi ho tak lito, tak jsme museli dat cipek, a odsat nosik, z toho jsem mela hruzu, ale nakonec dobry. Doufam, ze to rychle prejde a nechytne to i Davca.

Mala Kacenka (Kadel) bude kocka :wink: :slight_smile: uz ted ma krasnou fotku :wink:

Nin, co ty kombinezky, uz si neco vybrala?
25. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, co Julinka? Volala si k to doktorce?
25. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky jsem zvědavá jak jsi Sandři dopadla, dej určitě vědět.
25. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek