• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Any: chudáček Adík, takhle ho ta rýma trápí. Doufám, že to brzy přejde.
25. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, je to des, uz aby to bylo pryc, fakt je nejhorsi, kdyz je neco tvymu diteti :pensive:

co Davca? jak jste spinkali?
25. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dobré ránko respektive poledne :grinning: :grinning:

Musím se pochlubit tak už máme za sebou překulení na bříško no to bylo užasný já málem brečela radostí :wink: :wink: uplně mě to dojalo

Tak mi dneska spinkali od 22 hod do 5 hod a opět jsem se probudili z pláčem
předevčírem se mi takhle vzbudil v půlnoci a včera ve dvě ráno, a pokaždé jsem mu dala mlíčko a pak se spalo dál ale než jsem mlíčko udělala to byla hysterie a slzičky nevím jestli to mám přisuzovat ještě k tomu očkování.

Anny tak co Adík chudáček to je určitě z toho počasí

Taky jsem zvědává co San a Julinka snad to bude ok
25. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
naše malá taky pokašlává, tak snad z toho nic nebude za 14 dní jeden na dovču, nebo radši ať je teď než pak.
25. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
KLáři kam razíte na dovču????
Jak já bych někam jela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin - do Itálie, zrovna teď mi přišly pokyny k ubytování tak to študuju :sunglasses:
25. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, na krmení jsme se budili v půl druhý a v půl pátý. Jinak klid. Takže noc docela dobrá.
Už se těším, až si bude ty intervaly trochu prodlužovat, tedy jestli si je vůbec bude prodlužovat že? :astonished:

nin: tak to je Honzíček hvězda. A moc šikovnej.

klari: tak ať to brzy přejde
25. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://johnmatey.rajce.idnes.cz/Prestavba_bytoveho_jadra/

holky, tak nam to okouknete, ale omlouvam se za ten neporadek ...........
25. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning: se omluvuju :grinning: ze to ted flakam a zanedbavam vas :pensive:
porad je co delat

Ani mate to moc pekny, pekne vyreseny,fakt parada :slight_smile:
Ninus Honzickovi gratulace k otoceni na brisko, ja jsem byla z toho taky cela paf,kdyz to Kacenka udelala prvne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

San, dodatecne vse nej k svatku, a myslim na vas holky, aby to nic nebylo vazneho :astonished: :cry:

Anny at je Adik brzy zdravy, holkyja se tak bojim toho, ze by mi Kacka onemocnela, porad je klid klid a najednou bum bac , neco se deje,clovek je uplne silenej, vydesenej, nevi co ma delat :pensive:

Katus, Kacenka je uzasna, uz to mas za par :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Evi, jsem rada ze uz jste v pohode, ze malej papa az vas za chvili spapa. Ja hackuju jak drak, me to chytlo, jsem jak stara baba - mohla jsemmit uz dalsi cepicku hotovou,jenze jsem pridavala sloupky tam kde jsem nemela, nejak jsem si to neuvedomila, takze jsemparala pul cepicky :confounded: :confounded: :confounded: ale uz jsem to dohnala adobry, uz finisuju, tak pak zas vyfotim :slight_smile: nemas nahodou nekde dobry navodna raci sloupky? ja mam video na youtub, ale je to tam tak blbe videt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Klarko,ja bych taky jela k moricku :frowning2:

Petul - ta zidlicka je supr,to se to bude hacat a bastit :slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, tak to ani nevím co je, ty sloupky co si psala.To by mě zajímalo,jak se to dělá.
jinak Davídkovi opravdu chutná, spapá nás asi hodně brzy. je to divočák. :wink:
25. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi se ted chystam hackovat tohle, uz jsem to zkousela a jde to paradne :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=232
25. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, hmmmm to vypadá moc pěkně....tak se do toho dej. Já jsem teď s háčkováním na čtýru, ale snad se k tomu časem taky dostanu.Vidím to tak, že bych mohla stihnout jednu na zimu :grinning:

Teď jsem zrovna dověsila plíny, miluju tu vůni vypraných plínek. :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky dneska vesela plinecky :grinning:
25. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, to nám budou hezky vonět co, když tak krásně svítí sluníčko.
25. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,
pisu od mamky, tak jen ve zkratce. Dr jsem volala (samozrejme ma vanatova opet dovolenou :rolling_eyes: ) a vavruskova chtela at radsi prijdem. Tak julcu zvazila jestli neubrala na vaze ( neee :grinning:), pribrala 320 g za 14 dni, tak uz se nam to dost zpomalilo. ted ma 9860 g :grinning:. promackala brisko a pry je to v poradku. kdyby se to zhorsovalo,mame zadanku na sono. Muze to byt z horka a nebo jak rychle saje, tak to bere i se vzduchem.
Tak jsem si docela oddychla

nin,Honzik je sikulka,my stale nic :frowning2:. ale dr i dnes rikala ze casu mame dost :slight_smile:

kato,byla jsem s marus a mam spoustu info z prace :slight_smile:
25. srp 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ted mi Kacenka pokakala vlnacky :confounded: :confounded: :confounded: jde to peken blbe dolu teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
San tak to je dobre, ze je Julca v poradku :dizzy_face: ty info z prace, tak pak podrbem :grinning:
25. srp 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři,to jsem ráda, že je s Jůlinkou vše v pořádku.

Káťo, už se nám taky zadařilo a vím, jak to jde blbě. Je to hnus :grinning:
25. srp 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kato,jeden drb nevydrzim :grinning:. Jedlicka se v sobotu zeni!!!! Za svedka mu jde Kratochvil
25. srp 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak vas moc pozdravuje lucka, stale jsou bez netu :frowning2:
25. srp 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,

tak uz jsme bez teploty, nastesti, koupila jsem jeste nurofen pro deti, jahodovy, moc dobry :grinning:

Ninus, tak to je Honzik fakt sikula, my jsme porad jen na boku, prekuleni nam jeste nejde.

Evi, tak to byla noc dobra, takhle jsme to meli ze zacatku taky, on si to sam Davi zacne protahovat :wink: :slight_smile:

Ani, tak to mate moc pekne :slight_smile: a mate hotovo :wink:
25. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any a můžu se zeptat, kdy si to začli kluci baj voko prodlužovat?
Jsem ráda, že je Adíkovi líp. A maminka si koukám taky pochutnávala na medicíně. :grinning:
25. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od toho druheho mesice, to mas za chvili :wink: :slight_smile:
jo jo, chutnala, musela jsem ochutnat, abych vedela co klukovi davam :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny,tak je fajn ze to chutna i mamince :grinning: a ze je adik bez teploty :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem moc rada, a to ve ctvrtek jdeme na druhou hexu, tak snad to zmaknou bez reakce
25. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rika se ze po druhe byvaji nejvetsi reakce,ale u nas nebylo nic, tak to bude i u vas urcite v poradku :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
verim, ze jo :slight_smile: jsou to silni chlapaci
myslim, ze to tentokrat meli z klimatizace z auta

a vy jste taky v poho, to je dobre, zrejme si tam nasaje Juli vzdycky i vzduch, moc hlta :wink: :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any: tak to jsem zvědavá,jestli to bude jako u vás. A to začali vynechávat v určitou hodinu nebo si prodlužovali intervaly?
25. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam hlavne radost ze uz tolik nepribira :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to krmeni v 1h jsme meli taky, tak pak po te pul hodince si to prodluzovali, vzdycky tak po tydnu, az jsme dojeli na 5-6h a to mame dodnes

Sanrus, to jo :slight_smile: ono do toho pul roka to jde strasne rychle
25. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek