• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky tak dneska jsem nedělala nic jiného než toho mého malého jekotu otáčela z bříška na záda ono ze zadíček na bříško mu jde ale zpátky to je problém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No já nevím ohledně druhé hexy můžu říct že malej jí zvládal hůř než tu první protivnej jako činže, vzteklej a myslím si že i to noční vstávání bylo kvůli tomu + zvýšená teplůtka :grinning: tak nevím ale každý mimi prostě reaguje jinak už aby jsme měli za sebou tu třetí Hexu + prevenar
Dneska jsem malému koupila Hipp kaší - rýžovou a šmakuje měli jí v akci v lékarně za 31kč a kup 2 + miska zdarma (miska je fešná )
Anny já na nurofen slyšela chválu, koupím ho pro jistotu sice máme čípky a ten druhá sirup ale ten nurofen je prý nejlepší a jahodovej no ten možná vyžeru sama ( já ráda jahůdky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) to bych si mohla říznou šampanským

Ani: Přestavba super koupelna vypadá dokonale no i samozdřejmě to ostatní mě se moc líbí ta velká skřín to je vestavěná??????
25. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš super že to nebylo nic vážného ono to horko je pěknej prevít a s miminkama dokáže pěkně zacloumat
25. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,tys koukala na ordinaci vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vubec nevedela co koupit, ale tohle mi doporucila pani v lekarne, tak to mam taky aspon doma, a hlavne se tohle muze dat pri zvysene teplote, ten cipek az nad 38, to jsme davali vcera vecer a dnes rano

ty jo, riznout to sampanskym, to by mohlo byt dobry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no, jdeme ve ctvrtek na hexu, uz aby to fakt bylo za nami
25. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jo jo koukala a už se nemůžu dočkat až bude čtvrtek a bude normální díl já se tak těším :grinning: :grinning: :grinning: jak malé dítě
25. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jdem az v rijnu na synflorix :slight_smile:
Anny já bych si ty injekce nechala píchnout i za něj
autor
nin,jenze tim bysme jim moc nepomohli :frowning2:
25. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to bude mít kolik dávek????????????????
Já jsem ráda že jsme šli ted máme to za sebou a je klídek no teda ještě jednou :unamused:
25. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se taky tesim na normalni dil :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo kdyby bylo nějaké očkování do flašky aby je to nebolelo broučky :grinning: :grinning: :grinning: já mám zase blbý nápady :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu kouřit hned jsem tu :grinning:
25. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
budeme mit celkem 3 davky. takze ji jedne usetrim
25. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pres tu flasku je to dobrej napad :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera jsem koukala na telku, a byla tam reklama na prevenar, a uz tam taky rikaji, ze to je i na zanet stredniho ucha, tak to mozna inovovali
25. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo? tak to ted teda nevim kterou :unamused:
25. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky nemohla rozhodnout ale dr mě doporučila prevenar že prý stou Synflorix nemájí zkušenosti že je to novinka a tak jsme radši šla do prevenaru
25. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me dr nedoporucila zadnou,ale porad mi davala letacek od synflorixu. jako me je celkem jedno co pichnem, ale chci aby to branilo tomu zanetu stredniho ucha. to je jedina moje podminka :sweat_smile::grinning:
25. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prevenar braní proti tomu také

Prevenar je celosvětově prověřená vakcína s prokázanou účinností.

Prevenar pomáhá chránit Vaše dítě proti takovým závažným onemocněním, jako jsou zánět mozkových blan (meningitida), infekce v krevním oběhu nebo v organizmu (bakteremie nebo sepse), ale také proti akutnímu zánětu středního ucha. Chrání děti navíc i proti závažným zánětům plic, kdy se pneumokok ještě nedostal do krevního oběhu.

Prevenar v číslech

* od roku 2000 aplikováno 235 milionů dávek
* plošně se Prevenarem očkuje v 35 zemích světa
* více než polovina států v EU – 18 – již své děti proti pneumokokům plošně chrání
* v ČR od roku 2006 proočkováno 25 % dětské populace do 5 let věku
25. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
driv to prave k tomu prevenaru nerikali, az ted, myslim si, ze hodne maminek spise uvita k tomu i ten zanet stredniho ucha, coz synflorix propaguje, tak to zacali asi rikat i k prevenaru
25. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já malého nechala očkovat radši dřív protože co jsem četla - tohle - zahájit očkování již od 3. měsíce věku dítěte, kdy je nebezpečí pneumokokových onemocnění nejvyšší.
25. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pokud jsi u pojištovny ministerstva vnitra tak když si to vyřídíš tak skoro jednu dávku máš zaplacenou tím pokud si teda ty nebo manža nečerpali letos nějaký balíček od poištovny tak se můžete každý vzdát příspěvku na očkování ve prospěch dítětě to je celkem 800,- a + za dítě 400,- takže 1200,- proplatí pojištovna
25. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, tak to se těším, jestli to bude jak píšeš.
25. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Evi, tezko rict, jak to bude u vas :grinning: Ale snad taky jako u nas.
Ale, jestli se te vzbouzi ted 2x za noc, tak to je krasny. Někdo vstava aspon 5x a vic, co znam, to je pak strasny
25. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak ja jdu spinkat, dobrou vsem :slight_smile:
25. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, jojo většinou 2x za noc, max.3x a pak už vstávám.
Dobrou já jdu taky.
25. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou já jdu taky :dizzy_face: teda ještě dám jednu zdravotní a pak hurá do peřin
25. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky dobrou :slight_smile:

me jedna znama povidala ze ke svemu synovi vstavala 16x za noc :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: . kazdy den
25. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, jj je to vestavka a je uz plna :grinning: Ani nevim, kam dat zbytek veci. Jeste nemam kam dat pekarnu a robota....
25. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ta je moc pěkná nějaká podobná by se mě líbila do předsíně asi vyšla draho co????
26. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek