• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky jinak přeji dobré ránko koukám že tady ani noha, což mě v poslední době ani nepřekvapuje. Já jsem dovytřela, Honza krmí a pak se vrhnu na vařeni, jinak jsme v noci měli opět budíček v 2 hod vypil mlíčko a spinkal dáll do 8hod
Snad se to upravý tak jak to měl, já jsem z toho celá šišatá :grinning: :grinning:
No a v sobotu jdu do práce :confused: :confused:
26. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninus, do prace? do ruze?
26. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Sandruš do růže, volal mi tak jsem to vzala potřebujeme peníze tak holt musím i když nerada budu celý den bez malého ale bohužel situace je špatná :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, me uz to teda taky napadlo,ale jelikoz kojim, tak to u me nepripada v uvahu.
a kdo bude honzika hlidat? mamka? a to jdes jen na denni? to jeste jde ne? lepsi nez nocni
26. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dopoledne bude malej z Honzou a pak pojedou k mamině budu mít denní 12 nejdřív se mě ptal jestli bych nechtěla vzít 24 ale na to už nejsem zvyklá to bych padla asi na hubu
26. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to vis 24 h ne. to by bylo moc tak najednou,zvlast kdyz mas doma male mimco.
vubec ti to nezavidim, nedovedu si predstavit ze bych ted mela jit od julci na 12 h do prace :frowning2:. mam problem kdyz s ni nejsem 2 h natoz takhle.

a u honzy to zatim na praci nevypada? eda ted objevil neco na pracaku, tak to vypada ze nastoupi do baru ve volyni. no, jsme stastny aspon za to. taky ted na tom nejsme dobre :frowning2:
26. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři z prací je to nahovno obvolali a obeslali jsme kde co ale nikde nic, ve volyni a do jakého?????
Je to na prd co,člověk místo aby si užíval mimča musí honit peníze aby bylo z čeho žít
26. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, stala okolo 15 tis. coz si myslim, ze je slusna cena..... Pracovat? Vzdyt do pul roku mas materskou? To ti da prachy na ruku?
26. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
do tipsportu
hale ja to znam,eda posila tyden co tyden min 20 zivotopisu, mraky pohovoru a nic. az ted mozna
26. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky tak to znam to honeni za penezma :frowning2: Bohuzel doba je na tohle kruta, nejsou socialni jistoty....
26. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani na ruku samozdřejmě :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Tak to je slušná cena mě by se nějaká podobná líbila do předsíně máme tam hodně nevyužitého prostoru a kdo tě to dělal jestli se můžu zeptat no ted si jí určitě nepořídím ale snad časem bych na ní uškudlila
26. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři Tak to ani nevím že tam je já tam za maldejch let jezdila pařit no to už je sakra dlouho :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, koukni na http://www.soukup.kvalitne.cz/ tam mas i kontakt. Montaz a dovoz je samozrejme v cene. Rikala jsem klukum, ze jim udelam reklamu :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ja taky nevim kde to je :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny klukům vše nej nej nej nej k dnešním 5 ti měsíčninám :wink: :wink: :wink: :wink: samozdřejmě at tě dělaji jen samou radost
26. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky preju klukum vse nej :slight_smile:
26. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
I ja se pridavam ke gratulacim...
26. srp 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak to já se taky přidávám. Vše nejlepší. :wink:

Ani, máte to moc hezký, to se vám bude bydlet co? Kdy jdeš do školy? Já tam asi taky zajdu, ale nevím, kdy mi to vyjde, mám teď nějak plno :grinning:

holky tak to je situace co? Toho se hrozím taky, že přijde Vašík o práci a co pak. No jo, je to zlá doba, ale hlavně, že se něco rýsuje...
26. srp 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holky,

klucí dekujou vsem za gratulace :wink: :slight_smile: jsem jim to rikala :slight_smile:

Co pristi tyden srazik? Docela bych ho uz dala, dlouho jsme se vsechny nevidely.
Peta by prijela taky. Tak si nic neplanujte a pocitejte s pristi stredou, ok? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

S tou praci je to fakt des. To asi vsude, kdyby tatka vypadnul, tak je to sileny. Ta nase materska je fakt katastrofa :angry: :angry:
26. srp 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any a co kluci na gratulace? :grinning:
Mně teď chlapi vytuhli na gauči, čekám až se proberou a jdeme koupat a krmit divou zvěř :grinning:
26. srp 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, nakonec jsem nenastoupila. Jdu tam 2. zari odevzdat knizky :slight_smile:
26. srp 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: jasně, musíš se hlídat, určitě je rozumný zůstat doma. Mluvila jsi s ředitelkou?
26. srp 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze dekujou vsem tetam :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pro srazik jsem kdykoliv, rikam to porad :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mluvila jsem s ni :slight_smile: Hned 10. srpna.
26. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak domluveno, pristi streda ve 13h u Bati :wink: :slight_smile: :grinning:
26. srp 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak nám přišla pozvánka na vítání občánků na 29.září, tak už se těšim sem myslela že snad na nás zapoměli :sweat_smile: :grinning:

zítra nás čeká 3.hexa tak už z toho mam strach teď, tu druhou nesl špatně :pensive:

ten sraz bysme fakt mohli uskutečnit, tak si holky udělejte čas ať se nás sejde hodně jako při tom uplně prvnim srazu, ten byl fajn
ty ostatní samozřejmě taky jen už nás bylo málo :wink:
26. srp 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: a co ředitelka říkala?
26. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mohly bychom tentokrat zase na Podskali, nasi kluci vyzaduji na spanek jizdu :grinning: :grinning: uz to neni co to byvalo, ze jsem je mohla zaparkovat a bylo :wink: :slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja bych taky radsi byla pro podskali :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek