Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
26. srp 2009
Ahojky jinak přeji dobré ránko koukám že tady ani noha, což mě v poslední době ani nepřekvapuje. Já jsem dovytřela, Honza krmí a pak se vrhnu na vařeni, jinak jsme v noci měli opět budíček v 2 hod vypil mlíčko a spinkal dáll do 8hod
Snad se to upravý tak jak to měl, já jsem z toho celá šišatá 😃 😃
No a v sobotu jdu do práce =-) =-)
sayastautor
26. srp 2009
ninus, do prace? do ruze?
ninus81
26. srp 2009
jo jo Sandruš do růže, volal mi tak jsem to vzala potřebujeme peníze tak holt musím i když nerada budu celý den bez malého ale bohužel situace je špatná 😞 😞 😞 😞
sayastautor
26. srp 2009
ty jo, me uz to teda taky napadlo,ale jelikoz kojim, tak to u me nepripada v uvahu.
a kdo bude honzika hlidat? mamka? a to jdes jen na denni? to jeste jde ne? lepsi nez nocni
ninus81
26. srp 2009
Dopoledne bude malej z Honzou a pak pojedou k mamině budu mít denní 12 nejdřív se mě ptal jestli bych nechtěla vzít 24 ale na to už nejsem zvyklá to bych padla asi na hubu
sayastautor
26. srp 2009
to vis 24 h ne. to by bylo moc tak najednou,zvlast kdyz mas doma male mimco.
vubec ti to nezavidim, nedovedu si predstavit ze bych ted mela jit od julci na 12 h do prace 😞. mam problem kdyz s ni nejsem 2 h natoz takhle.

a u honzy to zatim na praci nevypada? eda ted objevil neco na pracaku, tak to vypada ze nastoupi do baru ve volyni. no, jsme stastny aspon za to. taky ted na tom nejsme dobre 😞
ninus81
26. srp 2009
Sandři z prací je to nahovno obvolali a obeslali jsme kde co ale nikde nic, ve volyni a do jakého?????
Je to na prd co,člověk místo aby si užíval mimča musí honit peníze aby bylo z čeho žít
aninam
26. srp 2009
Nin, stala okolo 15 tis. coz si myslim, ze je slusna cena..... Pracovat? Vzdyt do pul roku mas materskou? To ti da prachy na ruku?
sayastautor
26. srp 2009
do tipsportu
hale ja to znam,eda posila tyden co tyden min 20 zivotopisu, mraky pohovoru a nic. az ted mozna
aninam
26. srp 2009
jo holky tak to znam to honeni za penezma 😞 Bohuzel doba je na tohle kruta, nejsou socialni jistoty....
ninus81
26. srp 2009
Ani na ruku samozdřejmě :-x :-x :-x :-x
Tak to je slušná cena mě by se nějaká podobná líbila do předsíně máme tam hodně nevyužitého prostoru a kdo tě to dělal jestli se můžu zeptat no ted si jí určitě nepořídím ale snad časem bych na ní uškudlila
ninus81
26. srp 2009
Sandři Tak to ani nevím že tam je já tam za maldejch let jezdila pařit no to už je sakra dlouho 😃 😃
aninam
26. srp 2009
Nin, koukni na http://www.soukup.kvalitne.cz/ tam mas i kontakt. Montaz a dovoz je samozrejme v cene. Rikala jsem klukum, ze jim udelam reklamu 🙂
sayastautor
26. srp 2009
nin,ja taky nevim kde to je 🙂
ninus81
26. srp 2009
Anny klukům vše nej nej nej nej k dnešním 5 ti měsíčninám 😉 😉 😉 😉 samozdřejmě at tě dělaji jen samou radost
sayastautor
26. srp 2009
taky preju klukum vse nej 🙂
aninam
26. srp 2009
I ja se pridavam ke gratulacim...
evulebobule
26. srp 2009
ahoj holky,

tak to já se taky přidávám. Vše nejlepší. 😉

Ani, máte to moc hezký, to se vám bude bydlet co? Kdy jdeš do školy? Já tam asi taky zajdu, ale nevím, kdy mi to vyjde, mám teď nějak plno 😃

holky tak to je situace co? Toho se hrozím taky, že přijde Vašík o práci a co pak. No jo, je to zlá doba, ale hlavně, že se něco rýsuje...
anny84
26. srp 2009
Čusík holky,

klucí dekujou vsem za gratulace 😉 🙂 jsem jim to rikala 🙂

Co pristi tyden srazik? Docela bych ho uz dala, dlouho jsme se vsechny nevidely.
Peta by prijela taky. Tak si nic neplanujte a pocitejte s pristi stredou, ok? 🙂 🙂 🙂

S tou praci je to fakt des. To asi vsude, kdyby tatka vypadnul, tak je to sileny. Ta nase materska je fakt katastrofa ]-( ]-(
evulebobule
26. srp 2009
Any a co kluci na gratulace? 😃
Mně teď chlapi vytuhli na gauči, čekám až se proberou a jdeme koupat a krmit divou zvěř 😃
aninam
26. srp 2009
Evi, nakonec jsem nenastoupila. Jdu tam 2. zari odevzdat knizky 🙂
evulebobule
26. srp 2009
ani: jasně, musíš se hlídat, určitě je rozumný zůstat doma. Mluvila jsi s ředitelkou?
anny84
26. srp 2009
ze dekujou vsem tetam 😃 😃 😃
sayastautor
26. srp 2009
pro srazik jsem kdykoliv, rikam to porad 🙂
aninam
26. srp 2009
jj mluvila jsem s ni 🙂 Hned 10. srpna.
anny84
26. srp 2009
tak domluveno, pristi streda ve 13h u Bati 😉 🙂 😃
petulka12
26. srp 2009
ahoj holky

tak nám přišla pozvánka na vítání občánků na 29.září, tak už se těšim sem myslela že snad na nás zapoměli :-N 😃

zítra nás čeká 3.hexa tak už z toho mam strach teď, tu druhou nesl špatně |-|

ten sraz bysme fakt mohli uskutečnit, tak si holky udělejte čas ať se nás sejde hodně jako při tom uplně prvnim srazu, ten byl fajn
ty ostatní samozřejmě taky jen už nás bylo málo 😉
evulebobule
26. srp 2009
ani: a co ředitelka říkala?
anny84
26. srp 2009
A mohly bychom tentokrat zase na Podskali, nasi kluci vyzaduji na spanek jizdu 😃 😃 uz to neni co to byvalo, ze jsem je mohla zaparkovat a bylo 😉 🙂
sayastautor
26. srp 2009
ja bych taky radsi byla pro podskali 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli