• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Já bych asi taky radši to podskalí, my teda spinkáme i v nejedoucím kočárku ale malej má radši klídek :slight_smile:
Já jsem se zbláznila já ted vařím nový recept - http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55076&order=1
měla jsem rozmražené maso a nějak dneska nestíhala tak vařím až ted :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a bude to na zítra
26. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: hmmm to bude jistě dobrůtka. Jsi šikulka.
Já čekám až se mi vzbudí drak a jdeme krmit a spát. Dneska měl uřvanej den....jsem KO
26. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli dneska kecací den byli jsme u maminy a jel jsem se sním projet a to z kočáru bylo slyšet jenom eg, ehm, uh a ty jeho zkratky pak se vztekal protože se nemohl otočit na bříško a nohy nám čouhají neustále z kočárku máme tu korbu jen tak tak
No já počítám že cca 2-3 hod to istí kdyby ne asi bych byla překvapená já dovařím a taky zalezu
26. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
tak pro Podskalí jsem taky :wink: my musíme taky jezdit a mělo by být i celkem dobrý počasí podle předpovědi

Nin malej taky vystrkuje nožičky ven, už to má ťip ťop zkusíme vydržet do těch 6.měsíců a pak přendavam na sporťák

takže holky kdo se přidá na sraz? zatim jsme jen 4
27. srp 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
my zatim hlubokou nechame co to pujde, sportak je o neco uzsi, tak v hluboke ma julca vic mista a na dylku jeste rezervicku mame :slight_smile:

nin, recept vypada skvele :wink:

dneska jdu poprve nekam bez julci, jdeme do kina :slight_smile:. ale musime od peti, ale to nevadi, lepsi nez nic :slight_smile:

a meli jsme dnes spatnou noc, julca mela asi nejake spatne sny ci co, tak ze spani poplakavala :frowning2:. vzala jsem ji k nam do postele, tulili se a byl klid :dizzy_face:
27. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja taky prijdu, jen se pripojim o neco pozdeji, musim neco zaridit :wink:
27. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KATO,tys asi nedocitala,jedlicka se v sobotu zeni :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky
Dobré ránko tak my dneska měli noc ukázkovou Honzík spinkal od 20:30 - 7 hod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Recept se povedl je to bomba na tom mimibazaru jsou fakt super recepty jdu zapnout pračku včera malému strejda přinesl nové věci do šatníku tak to jdu přeprat a taky udělat malému mlíčko

Sandruš na co jdete???????????
27. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na harryho pottera :grinning:
ja prala vcera cely den a dnes pokarcuju,ale uz budu mit hotovo :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak my dneska taky trhli rekord, spinkali jsme od pul 9 do 7h, a pak jeste do 10h :dizzy_face: jsem z toho cela vykulena

Nin, recept opet krasny, tak nejspis vyzkousim, jako vsechny co sem hazis :wink: :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, Ninus, taky prejeme Honzikovi vse nejlepsi k petimesicninkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, i ja se pridavam ke gratulacim.......to to tak strasne leti.....
27. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky preju honzikovi vse nej :slight_smile:

my taky spali dlouho, od 19:30 do 8 hod :slight_smile:. jen asi 3x za noc poplakala, asi nejaky spatny sen a pak to uz bylo dobry
27. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neštvěte mi s těma hodnýma spacíma dětma :grinning: :grinning: :grinning:
to my spíme od19.00 do 6.30 ale jako 2-3x za noc se papká ale v kuse to nedá nikdy, třeba se to naučí až přestanu kojit :sweat_smile:

honzíkovi vše nej nej :wink:
27. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jednou jsme se tady bavili o plavání s miminkama, já chtěla jezdit do horažďovic a teď mi volala holka co jsme měli jezdit spolu že to zdražily na 2940,- za 14 lekcí, to je děsná pálka :confounded: dřív to stálo 1800,- 10lekcí, nevíte někdo kolik to stojí ve strak. a nějaký info?
27. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík všem tetám děkuje
Peto neboj třeba jednou překvapí mě se ted malej budil 3 dny mezi 2-4 napapal a pak spinkal dál ale dneska to bylo v kuse tak jsem koukala snad už to zase takhle zustane

Anny to my pak taky dáchneme po té sedmé kolikrát usnu i já
27. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď volala na plavečák do strak. a pán mi řekl že info z hlavy neví a dal mi číslo na vedoucí ale prej mam volat až v pondělí že je v zahraničí
27. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto budeš z malým chodit na to baby plavání já že bych se přidala :wink: teda vetřela :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus no jasný já budu ráda že tam nebudu sama mezi cizýma :sweat_smile: :grinning: a nevíš o tom něco? kdy třeba začínají kurzy, kolik to stojí atd.?
27. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že o tom nevím vubec nic a docela bych začala chodit a kdo tam dělá vedoucí ????
27. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen doufam že to taky nebude stát tři litry to ať si v horažď.strčí do pr... to ho radši naučim plavat sama :sweat_smile:
ten pán z plavečáku mi řekl jen že se může vybrat kolik lekcí chceš
27. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš on mi to jméno řikal, Hojdová Hajdová nebo tak nějak :sweat_smile:
27. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vado, tak Jedla se zeni, mu to jednou nestacilo? :grinning: :grinning: :grinning:

Honzickovi vse nej k mesicninam, hlavne zdravicko :dizzy_face:

Petul, ty jo, to je palka jako svina, to snad neni ani mozny, to ten bazen musi byt ze zlata a mas k tomu soukromou lektorku jen a jen pro sebe ne? nebo lektora plus sexualni sluzby k tomu ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no je to hrozny, tolik bych za to nedala.
ja jsem zatim nahlasena v Pisku, ale vyjde nam to na zimu, coz nejsem moc rada, pak cekam jestli bude misto, je hodne zajemcu, a taky maji bazen bourat, tak snad to stihnem. :angry:
27. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.yamahaskola.cz/cs/programy/predskolni-hudebni-programy/robatka holky jdu malou prihlasit, bude to urcite od zari a bude to supr, kamosky tam chodily a prej supr
27. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no káťo právě že je to drahý jak prase, vychází jedna lekce na 210 kč
to je potom kšeft :angry: :angry: :angry:
27. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hnus
27. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ted do te hudebni skolycky poslala prihlasku a meli by se mi ozvat, jsem zvedava kolik to bude stat, nikde to na starnkach nemaji, ale mam tri zname co tam s miminkama chodily a prej to bylo moc fajn. ale to plavani me stve, doufam ze to s tim piskem vyjde, jinak me asi trefi, chci aby se Kacenka naucila" plavat"
27. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám pocit že m někdo říkal že asi něco okolo 1900,- to stojí ve strakonicích ale nejsem si jistá ale zkusím to zjistit
27. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo to vypadá dobře do toho bych taky možná šla pak písni cenu ta by mě zajmala
27. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

to vám závidím to plavání, to až budeme chodit my, tak to už budou vaše dětičky umět.
27. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek