Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
26. srp 2009
Já bych asi taky radši to podskalí, my teda spinkáme i v nejedoucím kočárku ale malej má radši klídek 🙂
Já jsem se zbláznila já ted vařím nový recept - http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55076&ord...
měla jsem rozmražené maso a nějak dneska nestíhala tak vařím až ted 😃 😃 😃 😃 a bude to na zítra
evulebobule
26. srp 2009
nin: hmmm to bude jistě dobrůtka. Jsi šikulka.
Já čekám až se mi vzbudí drak a jdeme krmit a spát. Dneska měl uřvanej den....jsem KO
ninus81
26. srp 2009
My měli dneska kecací den byli jsme u maminy a jel jsem se sním projet a to z kočáru bylo slyšet jenom eg, ehm, uh a ty jeho zkratky pak se vztekal protože se nemohl otočit na bříško a nohy nám čouhají neustále z kočárku máme tu korbu jen tak tak
No já počítám že cca 2-3 hod to istí kdyby ne asi bych byla překvapená já dovařím a taky zalezu
petulka12
27. srp 2009
dobré ránko
tak pro Podskalí jsem taky 😉 my musíme taky jezdit a mělo by být i celkem dobrý počasí podle předpovědi

Nin malej taky vystrkuje nožičky ven, už to má ťip ťop zkusíme vydržet do těch 6.měsíců a pak přendavam na sporťák

takže holky kdo se přidá na sraz? zatim jsme jen 4
sayastautor
27. srp 2009
dobre ranko 🙂
my zatim hlubokou nechame co to pujde, sportak je o neco uzsi, tak v hluboke ma julca vic mista a na dylku jeste rezervicku mame 🙂

nin, recept vypada skvele 😉

dneska jdu poprve nekam bez julci, jdeme do kina 🙂. ale musime od peti, ale to nevadi, lepsi nez nic 🙂

a meli jsme dnes spatnou noc, julca mela asi nejake spatne sny ci co, tak ze spani poplakavala 😞. vzala jsem ji k nam do postele, tulili se a byl klid x-)
kvikvicek
27. srp 2009
ahoj ja taky prijdu, jen se pripojim o neco pozdeji, musim neco zaridit 😉
sayastautor
27. srp 2009
KATO,tys asi nedocitala,jedlicka se v sobotu zeni 😃 😃
ninus81
27. srp 2009
Ahojky Holky
Dobré ránko tak my dneska měli noc ukázkovou Honzík spinkal od 2😇0 - 7 hod 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
Recept se povedl je to bomba na tom mimibazaru jsou fakt super recepty jdu zapnout pračku včera malému strejda přinesl nové věci do šatníku tak to jdu přeprat a taky udělat malému mlíčko

Sandruš na co jdete???????????
sayastautor
27. srp 2009
na harryho pottera 😃
ja prala vcera cely den a dnes pokarcuju,ale uz budu mit hotovo 🙂
anny84
27. srp 2009
Dobré ránko,

tak my dneska taky trhli rekord, spinkali jsme od pul 9 do 7h, a pak jeste do 10h x-) jsem z toho cela vykulena

Nin, recept opet krasny, tak nejspis vyzkousim, jako vsechny co sem hazis 😉 🙂
anny84
27. srp 2009
Jooo, Ninus, taky prejeme Honzikovi vse nejlepsi k petimesicninkam 🙂 🙂 🙂
aninam
27. srp 2009
Ninus, i ja se pridavam ke gratulacim.......to to tak strasne leti.....
sayastautor
27. srp 2009
taky preju honzikovi vse nej 🙂

my taky spali dlouho, od 19:30 do 8 hod 🙂. jen asi 3x za noc poplakala, asi nejaky spatny sen a pak to uz bylo dobry
petulka12
27. srp 2009
holky neštvěte mi s těma hodnýma spacíma dětma 😃 😃 😃
to my spíme od19.00 do 6.30 ale jako 2-3x za noc se papká ale v kuse to nedá nikdy, třeba se to naučí až přestanu kojit :-N

honzíkovi vše nej nej 😉
petulka12
27. srp 2009
holky jednou jsme se tady bavili o plavání s miminkama, já chtěla jezdit do horažďovic a teď mi volala holka co jsme měli jezdit spolu že to zdražily na 2940,- za 14 lekcí, to je děsná pálka :-S dřív to stálo 1800,- 10lekcí, nevíte někdo kolik to stojí ve strak. a nějaký info?
ninus81
27. srp 2009
Honzík všem tetám děkuje
Peto neboj třeba jednou překvapí mě se ted malej budil 3 dny mezi 2-4 napapal a pak spinkal dál ale dneska to bylo v kuse tak jsem koukala snad už to zase takhle zustane

Anny to my pak taky dáchneme po té sedmé kolikrát usnu i já
petulka12
27. srp 2009
já teď volala na plavečák do strak. a pán mi řekl že info z hlavy neví a dal mi číslo na vedoucí ale prej mam volat až v pondělí že je v zahraničí
ninus81
27. srp 2009
Peto budeš z malým chodit na to baby plavání já že bych se přidala 😉 teda vetřela 😃 😃
petulka12
27. srp 2009
ninus no jasný já budu ráda že tam nebudu sama mezi cizýma :-N 😃 a nevíš o tom něco? kdy třeba začínají kurzy, kolik to stojí atd.?
ninus81
27. srp 2009
Právě že o tom nevím vubec nic a docela bych začala chodit a kdo tam dělá vedoucí ????
petulka12
27. srp 2009
jen doufam že to taky nebude stát tři litry to ať si v horažď.strčí do pr... to ho radši naučim plavat sama :-N
ten pán z plavečáku mi řekl jen že se může vybrat kolik lekcí chceš
petulka12
27. srp 2009
ježiš on mi to jméno řikal, Hojdová Hajdová nebo tak nějak :-N
kvikvicek
27. srp 2009
Ty vado, tak Jedla se zeni, mu to jednou nestacilo? 😃 😃 😃

Honzickovi vse nej k mesicninam, hlavne zdravicko x-)

Petul, ty jo, to je palka jako svina, to snad neni ani mozny, to ten bazen musi byt ze zlata a mas k tomu soukromou lektorku jen a jen pro sebe ne? nebo lektora plus sexualni sluzby k tomu ne 😃 😃 😃 😃 😃 no je to hrozny, tolik bych za to nedala.
ja jsem zatim nahlasena v Pisku, ale vyjde nam to na zimu, coz nejsem moc rada, pak cekam jestli bude misto, je hodne zajemcu, a taky maji bazen bourat, tak snad to stihnem. ]-(
kvikvicek
27. srp 2009
http://www.yamahaskola.cz/cs/programy/predskoln... holky jdu malou prihlasit, bude to urcite od zari a bude to supr, kamosky tam chodily a prej supr
petulka12
27. srp 2009
no káťo právě že je to drahý jak prase, vychází jedna lekce na 210 kč
to je potom kšeft ]-( ]-( ]-(
kvikvicek
27. srp 2009
to je hnus
kvikvicek
27. srp 2009
jsem ted do te hudebni skolycky poslala prihlasku a meli by se mi ozvat, jsem zvedava kolik to bude stat, nikde to na starnkach nemaji, ale mam tri zname co tam s miminkama chodily a prej to bylo moc fajn. ale to plavani me stve, doufam ze to s tim piskem vyjde, jinak me asi trefi, chci aby se Kacenka naucila" plavat"
ninus81
27. srp 2009
já mám pocit že m někdo říkal že asi něco okolo 1900,- to stojí ve strakonicích ale nejsem si jistá ale zkusím to zjistit
ninus81
27. srp 2009
Káťo to vypadá dobře do toho bych taky možná šla pak písni cenu ta by mě zajmala
evulebobule
27. srp 2009
ahoj holky,

to vám závidím to plavání, to až budeme chodit my, tak to už budou vaše dětičky umět.