• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak jsem Káťo našla cenu se fakt zbláznili je to docela drahý
Délka lekce je 45 minut / 1 x týdně cena je roční školné 2800,- :angry: , nebo to můžeš zaplatit pololetně 2 x 1400,-
27. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a plus zápisné 150,-
27. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a chtěla jsem vám taky napsat, že nám Davídek od porodu narostl o skoro 10 cm. Za chvíli se nám nevejde do kočárku :grinning:
27. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, tolik stoji to robatko? No, tak to si asi bude muset julca odpustit :sweat_smile: :frowning2:

kato,jj, zeni a primar kdyz jim pral,tak rekl ze jim preje at tim to aspon nejaky patek vydrzi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco, to teda roste jak z vody :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Sandři to robátko to jsou opravdu lidové ceny to si normální rodina nemůže dovolit, to radši dám přednost tomu plavání

Evi tak to je malej už pořádnej chlapák
27. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, to jsem zvědavá kam až to povede :grinning:
27. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin to tedy jo :grinning:
27. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme vyřadila další věcičky musím je nafotit a Evi kdyby jsi chtěla tak tě pak můžu hodit odkaz kde to na mimibazaru mám
27. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
při tom plavání alespon bude mít pohyb i maminka :grinning: :grinning: :grinning: a ta to potřebuje jako sůl včera jsem se vážila a z váhy co jsem rodila tak mám mínus 14,5 kg :grinning: ale že by to bylo vidět to ne :grinning:
27. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=5675473

tady prodavam nejake veci, jsou dovezene z nemecka po jednom diteti.....
27. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme 3.očkování za sebou ani nekníknul byl hodně statečnej pak se na sestru i smál když jsme odcházeli ta se divila, zato večer si to vybral, hrozně plakal ani nechtěl jíst s bídou sem do něj dostala 60ml, teplotu měl ale jen 37,4 po odečtu spíš si myslim že ho začala bolet nožička po tom vpichu, tak sem dala Nurofen na bolístku snad to bude ok, uvidim v noci

jinak vážíme 7,5kg

Ani díky za nabídku já sem na zimu zásobená, ještě mi chybí jen zimní čepka a kombinézka jinak věcí mám hodně že to nemám kam dávat :sweat_smile:

tak já jdu koukat na ordinačku
27. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam, ze jste vsechny zabrane do Ordinacky, co? :grinning: :grinning: :grinning:

To plavco bych taky brala, ale za tuhle cenu to je fakt dost drahy, to jsou smejdi, takhle tezit na miminkach, to je se vsim :angry: :angry:

Evi, to vyrostl Davi teda o hodne, to bude chlapak :wink: :slight_smile:

Ani, my jsme taky ted radne zazasobeny :slight_smile: nastesti uz :wink:
27. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
k tomu plavání, ségra bude taky chodit aptala se na pojišťovně a ta to proplácí.
27. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fáákt Klári? ale jaká pojišťovna?
27. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mam ale pocit že mi někdo řikal že už ty příspěvky pojišťovna zrušila :frowning2: :unamused: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ani neřikala nám to Eva Medl.? že ten příspěvěk dostali ale jan tak tak
27. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhotná žena / Matka a dítě
vytisknout článekzaslat e-mailemstáhnout PDF
Podmínky příspěvku

Příspěvek je určen na jednu z uvedených aktivit a je poskytován jednorázově:
předporodní péče (cvičení nebo plavání těhotných žen, kurzy předporodní péče) nebo
cvičení nebo plavání pro matku a dítě do 3 let věku. [Poznámka: neposuzuje se počet zúčastněných dětí.]

Příspěvek je vždy evidován na číslo pojištěnky - matky.

Pojištěncem musí být:
matka v případě plavání nebo cvičení těhotných, nebo
matka i dítě, případně otec i dítě, pokud se jedná o cvičení nebo plavání dětí do 3 let (v případě, že žádatelem o příspěvek je otec dítěte, doloží souhlas matky s uvedením čísla pojištěnky - matky dítěte).

Aktivita musí být zaplacena do 30. 4. 2009 a absolvována nejpozději v průběhu května nebo června 2009. Žádost s dokladem o zaplacení musí být podána nejpozději do 30. 6. 2009.

Příspěvek je poskytnut na základě žádosti o příspěvek (formulář žádosti je k dispozici na pobočkách VZP nebo
27. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak z toho plyne že asi máme smůlu :angry:
27. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul, já to nestudovala, já s malou nechodila, ale ségra si to zjišťovala a naše pojištovna ( česká národní) to proplácí. je to nějaký balíček peněz na který má matka a dítě nárok, třeba na nákup věcí v lékárné a můžeš to myslím použít do věku 18 měsíců dítěte, takže ségra říkala, že si tam bude kupovat i vlhčené ubrousky , kosmetiku a vůbec co tam půjde.Já se na to neptala, nás to při malý ani nenapadlo, byly jsme rádi, že jí máme konečně doma, takže u nás už nic............. ale neva.
27. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, jo jo, rikala nam to Eva, ze tam byli posledni den v dubnu, a to byl posledni den, kdy to jeste proplaceli. Jsou to smejdi :angry:
ahoj holky

Any, no vyrostl hodně, fakt se bojím, že se v zimě nevejdeme do kočárku. :unamused:
holky, tak u naší pojištovny to bylo určitě dýl, my tam byly se ségrou v červnu a normálně si nechávala něco proplácet. Ale každá pojištovna to má asi jinak
27. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nemůžete si to nechat proplatit zpětně???
27. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Evi, tak toho bych se taky bala, jeste kdyz bude tak nabaleny a k tomu fusak :sweat_smile:
Jsem rada, ze nam to vyslo takhle krasne, my bychom si v zime urcite neskrtli

Ja ma pojistovnu OZP, a ta tohle asi nema, nebo o tom nevim :unamused:
27. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Petul prosim te , co mas vsechno na malyho na zimu ja poradne nevim, co kupovat, nechci kupovat zbytecnosti :wink:
28. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
kino vcera super :slight_smile:. i julca to zvladla perfektne :slight_smile:. i kdyz pro vsechny pripady mamka vyfasovala nutrilon, ale nepotrebovali :slight_smile:

na zimu ja budu kupovat mikiny, svetriky, body s dlouhym, puncochacky mam, nejake vyteplene kalhoty a samozrejme aspon 2 bundy. co jsem cetla v jine diskuzi, tak kombineza je pry zbytecna kdyz je fusak. ze je lepsi dat treba pres body tricko a proste oblict jak cibuli.
28. srp 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, nemeli sme net, tak sem tu až teď..

San to je dobře, že je Jůlinka v pořádku
Nino gratuluju k přetáčení, já to taky obrečela :slight_smile: A k těm 5ti měsícům
Aničko máte to krásně udělané
Evi o deset cm? Teda! To my vyrostli od porodu teď v těch čtyřech měsících.. Malá je vážně malinká, žačínám nad tím vážně přemýšlet, jestli není někde problém, Dr. nic neřikala, ale zarazila se při posledním vážení.. :frowning2:

Jinak plavat bych s malou jezdila mooooc ráda, ale máme jen jedno auto, který každý den potřebuje taťka do práce a jezdí domů různě, většinou večer, takže máme smůlu :pensive:
28. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko a kolik vazite?
my od porodu vyrostli o 19 cm :sweat_smile:
28. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja nad tim plavanim porad uvazuju, zatim to nechavam, uvidim jak klapne edovi ta prace. Ale nelibi se mi ze je to na zimu :confounded: . chodila bych ve str a tady to nejak je, ze kdyz nepujdem, tak ta hodina propadne :frowning2:. coz je skoda. a nastydlou juli bych tam rozhodne nebrala, takze zatim plavani nechavam otevrene
28. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko, jeste k te delce male julci.
pise se ze kazde miminko ma prumerne vyrust o 4 cm mesicne. jestli MM nestaci se pozna nejen podle vahy,ale i podle delky.
jestli mas nejake pochybnosti, tak by sis o tom mela popovidat s dr a nebo zkus treba najit nejakou diskuzi tu.
a hlady ti neplace? nebo myslis ze ji to staci?
28. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek