• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Já nevim San, 13. srpna měla Jůlinka 4900g a 57 cm - což je o devět cm víc od porodu.. Koj. váhu už nemám a na digi když ji vážim se mnou je to kolem 5kg. Jdem na další KO a očkování 10. září, tak uvidíme..

Jinak co se týče srazíku, vy se scházíte dopoledne nebo odpoledne?
28. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že nepláče, pořád se směje jak sluníčko, fakt pořád. I když se vzbudí třeba popěti hodinách, že vlastně zaspí krmení, směje se, hraje si a nepláče hlady. Baští tak deset minut a pak už nechce, někdy začne olizovat bradavku - to se fakt pak krmit nedá :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Dr sem to řikala, že mi přijde malinká, ona na to že je drobounká, ale hezká, akorát.
28. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
schazime se ve 13 hod, ale mylsim ze by nebyl problem se prizpusobit :wink:

tak kdyz neplace, tak ji to asi staci :wink:
ted jsem to hledala a v 1. roce zivota by dite melo svoji vahu ztrojnasobit a vyrust o polovinu porodni delky

tak uvidis az zacnes s prikrmama,ale kdyz fakt vydrzi, neplace, tak bych to asi nechala :slight_smile:. ja jsem koncila rok s necelyma 8 kg (taky jsem byla jen kojena) :slight_smile:. nevim po kom to ta nase boubelka ma :grinning:. kazde dite je jine :slight_smile:
ale je pravda ze nevim kolik mel eda, jeho mamka si to nepamatuje :rolling_eyes:
28. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já totiž někdy od 4. září pojedu do Pi na kyčle, budu mít auto, tak bych zajela do Strak. Ale v nemocnici jsou od půl jedné do dvou, tak bych kolem té jedné dorazila. Jen nevim kdy, to je podle Járy, kde bude dělat, aby nepotřeboval auto v práci. Psali ste o středě?
28. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,vetsinou chodime stredy :slight_smile:

tady jsou dobre stranky:
http://rustovy-hormon.meditorial.cz/rustove-grafy
28. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak podle těch stránek sme na hranici velmi malých dětí.. :unamused: No proberu to s Dr. až tam půjdem..

A kde že to tam je? Už je to pár let, co sem ve Strak nebyla. Holky ze školy chodily pod skálu, ale já ne, takže jen tak jako tušim, kde to je. To se jde okolo řeky nebo je to tam u hradu nebo co to je ? :sweat_smile:
28. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo mam pro něj podšitý džíny a 1 teplý manšestr.lacláče 1 vyteplený manšestráčky,1 obyč,mikinu a 2 fleesový mikči,1 svetr, pak sem koupila teplou bundičku v tom tescu a ještě dokoupim tu kombinézu zase když nebude taková zima tak ho dam jen do kombi bez fusaku, no a nějaká ta teplá čepice a rukavičky to musim koupit
28. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: to je mazec co? Roste fakt jako z vody. Taky je věčně hladovej.... :grinning:
Nám to napsalo, že bude velkého vzrůstu:grinning:
28. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - To se máte. bude to kluk jako buk! :slight_smile: Julinka zas hlad skoro nemá, už hodně dlouho mi nebrečela hlady, snažím se krmit každé tři hodiny, když je dlouho vzhůru, tak i po dvou hodinách..My máme s manžou oba 171, tak by taky mohla být větší, no snad to doženem..
28. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak Kacenka pujde od zari do skoly, pristi tyden jdeme k zapisu :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prosim tě? Už chce číst a psát? :grinning: :grinning:
Náhodou, Jůlinka se mnou ráda prohlíží letáky a s jakým zájmem, lehnem obě na břicho a čtem :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu se chlubit, kouknete do alba, uhackovala jse dve nove cepicky :grinning: :dizzy_face:
28. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, krásný, jsi šikulka šikovná :wink:

zuzi:no ono si asi nevybereš, byli by jsme z toho špatní,kdyby mu nechutnalo, ale takhle taky není o co stát
28. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

teda Kato, tys to teda rozjela, to hackovani :slight_smile: musim te pochvalit :wink: :slight_smile: ta zelinkava je nadherna.

Jinak my mame na zimu asi stejnou vybavu jako Petulka, jeste jsem dneska objednala puncochacky a je to vsechno :slight_smile: coz jsem rada, toho zasejc bylo :wink:

Zuzi, tak to jste teda malinkaty, ale nic bych si z toho nedelala, holcicky byvaji drobnejsi, takhle byla i moje neter :slight_smile:
28. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, dneska je patek, a tady ani noha :confused:
28. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz spinkame, mam vse hotovo, tak muzu internetovat :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny, tady je bourka a nam vypadl satelit a chvili nesel i net.....
28. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jo? Tady zacina foukat pekne vitr, takze cekam, ze to kazdou chvili prijde sem.
Jee, bourku nemam rada
28. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ja jsem slamena :slight_smile: tak brouzdam po netu, Kacenka spinka :dizzy_face: tady je burina jak blazen, slejvak uplne sileny, se bojim :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem slamena na pul :grinning: tatka je v garazi a montuje si neco na aute :slight_smile:
tady to asi preslo, nic se nedeje a i vitr ustal
28. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady lilo jako z konve a taky nám vypadl satelit
28. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady uz je klid po bouri....
28. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny aby to auto jeste jelo, minule si vypravela jak tatka montoval az vamnejely obe auta :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no prave, ted si pracuje jen na svym :grinning: tak moje pojede :wink: :slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani:tady taky klid :grinning:
28. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem slaměná a i bez malého což nesu špatně je u maminy a už spinká, andílek můj malej, já jdu ráno do práce a stejská se mě už ted :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jinak my toho na zimu máme mraky strejda toho malému přinesl plnou tašku :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak už zítra do rachoty? Tak ať to dobře zmákneš. To chápu, že se ti stejská, já bych to určitě taky špatně nesla.

Any: krásný nový fotky. Kluci jsou miláčkové :wink:
28. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, a jo, ty jdes do prace, tak to je hnus. A jaka smena? Nedovedu si to predstavit, nechat kluky u babicky a jit pracovat, ale chapu, ze kdyz je situace spatne, neni jine vychodisko. Tak to dobre zmakni. A to budes chodit kazdou sobotu?

Evi, diky :slight_smile: Ja nez jsem to sem stihla napsat, ze jsem hodila nove fotky, tak uz si je videla :wink: :slight_smile:

Co Davca?
28. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny kdyby jsme ty peníze nepotřebovali tak bych nešla ani náhodou ale situace je víc než na hovno, tak bohužel no doufám že né každou sobotu :frowning2: to by mě zabilo být bez malého je tak debilní doba z Honzou jsme se už perkrát chytli a myslím si že to bude tím že nemá práci a mě přijde že jsem asi jediná která má starost aby jsme to zvládli dost mě to vyčerpává ale snad to nebude dlouho trvat protože práci za čas strávený s malým nebudu měnit nechci aby mě jeho dětství uteklo mezi rukama.
Mám dení od 8 - 20 hod, zmáknu to v pohodě jsem zvyklá
28. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek