• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Any: Davča chrní v postýlce, dělá tedy u toho spaní strašný pazvuky....Je to náš ďáblík. :grinning:

Dneska jsme byli na kontrole kyčlí a prý opět ukázkový nález. Tak jsme moc rádi.
28. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad se to brzy zlepsi, ty aby ses pretrhla, ty jo. A je neco aspon na obzoru, pro Honzu?
Tak smena nic moc, at te to rychle utece.
28. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to ti snad uteče. Co se dá dělat viď?
28. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to je dobre, ze to ma ok.
Nas Davca taky strasne funi, Adik je potichu :grinning:
Tak to vam vzdy vyjde papani jeste okolo 11h? Nebo az pak v tu 1h?
28. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any: třeba včera papal až ve 12.No uvidíme,jak to dopadne. prostě až se vzbudí tak mu zacpu pusu flaškou :grinning: Nejhorší je, že mi fakt nedá šanci to mlíko udělat v klidu. Otevře oči a řve :grinning: Je to přímo rykot :grinning: :grinning:
Když spí tak úplně vrčí, ale jen chvilkama. :grinning:
28. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis, tak uz si to pomalu prodluzuje :slight_smile:
U nas to slo postupne, nejdriv se rozkoukali, a pak zpustili :slight_smile: nejhorsi bylo, ze vzdycky jeden musel pockat. Az ted, posledni mesic, je dokazu nakrmit spolecne, to je straaaasna uleva, pro vsechny :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad jo známý slíbili že za mnou zajdou tak bude snad i tržba ono to je recpece kombinovaná z barem, áno mě čeká obsluhovat i snídaně je tam 12 hokejistu a nějaký amici tak alespon procvičím angličtinu a pak budu vyset na telefonu abych slyšela malého

Evi to je super že jsou kyčličky ok a o kýla??????

Anny na obzoru není nic já koukám pořád a rozesílám za něj životopisy :angry: :angry:
28. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzíček ze spaní občas chrápe, kníká a dělá různé pazvuky ježiši já snad dneska bez něj neusnu :frowning2:
28. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to te utece, to je ruznoroda cinnost.
No nerikej mi, ze jeste ty rozesilas zivotopisy? To by mne kleplo :angry:
28. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, no uvidíme s tím prodlužováním, jen jestli to nebyla nějaká odchylka z režimu :grinning:
Tak to jsi šikulka, že to zvládáš sama. To víš to je úleva.
Tak to máte lepší, náš řve hned a zvlášť v noci docela šok :confounded:

nin: jdeme na kontrolu až 10.9. tak uvidíme co ta kýla....Ach jo, mám z toho hrůzu. Ale vizuálně žádná změna tak nevím... :cry:

Holky taky se vaši kluci ze spaní jakoby lekali. Náš s sebou škubne a ruce vzhůru a to dělá docela často.
28. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi malej se taky lekal vyhodil ruce, nohy a to pak byli rány o tu matraci já se ze začátku vždycky lekla

Holky nechcete některá se mnou chodit cvičit - chci chodit na pilates - už jen kvůli těm zádum jinak se brzo nehnu :grinning:
Anny práce to není špatná a šéfík mě dneska řekl že dobří holuby se vracejí a že je moc rád že půjdu nechci se chválit ale za těch 7 let jsme tak toho vybudovali dost :slight_smile:
Jo jo rozesílám a čumím po netu kde by se co naskytlo
28. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad to bude ok, ta kyla blba.
Jo jo, Evi, to delali :slight_smile: taky vzdycky ruce vzhuru. Nebo v kocaru, kdyz jsem na neco najela, a drclo to s nima, tak taky
28. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: no právě já se taky leknu. Ruce nahoře nohy nahoře...no hrůza a ještě do toho skujíká :grinning:
28. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, to je jasny, preci jen si tam byla fakt dlouho, musi byt rad, ze ses vratila. I kdyz snad jen na chvilicku, vid?

Ja na cvico nejsem, tohle skupinove cviceni me nikdy nebavilo :grinning:
28. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi časem se lekat nebudeš :grinning:
taky doufám že tu kýlu budete mít ok a nebude muset malej na operaci
28. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any: jojo kýla blbá, to je teď takovej můj strašák. No co se dá dělat, musíme počkat do kontroly a pak se uvidí.

Ten náš se leká pořád, ten má ty ruce nahoře snad pořád :grinning:
28. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny já nemám taky ráda skupinové pocení na žíňence ale musím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: jo jo já a sport
Mě přijde že jsem asi jediná kterou bolí záda :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to tedy doufám. :frowning2:
No lekat se budu asi pořád, protože mám strašně lehký spaní a vzbudí mě každá blbovina
28. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jen se neboj, mě taky bolí záda. Hlavně v kříži a za krkem. Občas nemůžu ani vstát z postele,ale na skupinové cvičení taky nejsem.To radši doma na zemi :grinning:
28. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já momentálně sedím na tom velkým gumovým míči a i na něm cvičím takže kdybych nepsala tak jsem spadla a rozbila si čuňu :grinning: :grinning: :grinning: našla jsem cviky na záda ale přijde mě to jako vrchol akrobacie :grinning: :grinning: zkusila jsem jeden a můžu říct gravitace je pěkná svině malém jsem pasla na hubu :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, míč je na tohle super....ja se tu laduju kyselou paprikou plnenou zelim, az se mi huba krouti :grinning:
28. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, a co zkusit poporodni cviceni s pani Hanzlikovou? Tam si i pokecate o detickach. Od zari zacne a cvici se na micich :slight_smile: Kdyztak ti poslu kontakt. Cvici se ve svojsikovce kazde utery od pul pate....
28. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ani: ááá těhotenské chutě. :grinning:

nin: jojo gravitace, to je sviňa :grinning:
28. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to je strasny az posledni dva dny, jinak jsem byla v klidku :grinning:
i dr mě dneska pochválila že už mám oproti minule lepší držení těla a že se nehrbím
Jinak jsem se uplně zapoměla pochlubit že cytologie po porodu mě vyšla na 1 :dizzy_face:
Nin, to ja mela cytologii taky v poradku i vsechny stery pak pred planovanym tehu :slight_smile: To je jedine dobre!!!
28. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani to by nebylo špatný možná že by mě to taky pomohlo půjdu snad do čehokoliv jen aby to pomohlo a já mohla 100 % fungovat už bych nerada tramal injekci po té jssme byla celej den jako po flašce vodky
28. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: to víš, to budou ještě kombinace.Já ládovala sladký, slaný a zase sladký :grinning:

nin: tak to je super, že vyšla jednička: já taky měla vždycky jedničku, nic jiného jsem neměla.

Holky jdu na kutě, bolí mě palice. Dobrou noc.
28. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, me to hodne pomahalo. Cvici se tam vsechno. Posiluji se zada, dno panevni, protahuji se svaly, kdyz se s ni domluvis, tak te da i dalsi tipy, je moc prijemna. Dam ti na ni cislo, aby si se s ni domluvila, kdy zacinaji. Cena byla 40 Kc, ja k ni budu chodit v pondeli na tehu cviceni, to bude rada, az me uvidi ve dverich :slight_smile: Prozivala se mnou tehu, pak jsme probirali i porod atd.
28. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já když si vzpomenu že jsem mývala cytologii 5, tak jsem ráda asi hodně pomohlo tenkrát to očkováni proti té rakovině a i operace byla jsem na konizaci a hystologie mě tenkrát vyšla že jsem v tom co mě ufikli měla rakovinotvorné buňky a Štetka říkal ještě že jsme to udělali jinak že bych do půl roku mohla mít rakovinu
28. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek