Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
28. srp 2009
Any: Davča chrní v postýlce, dělá tedy u toho spaní strašný pazvuky....Je to náš ďáblík. 😃

Dneska jsme byli na kontrole kyčlí a prý opět ukázkový nález. Tak jsme moc rádi.
anny84
28. srp 2009
Snad se to brzy zlepsi, ty aby ses pretrhla, ty jo. A je neco aspon na obzoru, pro Honzu?
Tak smena nic moc, at te to rychle utece.
evulebobule
28. srp 2009
nin: to ti snad uteče. Co se dá dělat viď?
anny84
28. srp 2009
Evi, tak to je dobre, ze to ma ok.
Nas Davca taky strasne funi, Adik je potichu 😃
Tak to vam vzdy vyjde papani jeste okolo 11h? Nebo az pak v tu 1h?
evulebobule
28. srp 2009
Any: třeba včera papal až ve 12.No uvidíme,jak to dopadne. prostě až se vzbudí tak mu zacpu pusu flaškou 😃 Nejhorší je, že mi fakt nedá šanci to mlíko udělat v klidu. Otevře oči a řve 😃 Je to přímo rykot 😃 😃
Když spí tak úplně vrčí, ale jen chvilkama. 😃
anny84
28. srp 2009
No vidis, tak uz si to pomalu prodluzuje 🙂
U nas to slo postupne, nejdriv se rozkoukali, a pak zpustili 🙂 nejhorsi bylo, ze vzdycky jeden musel pockat. Az ted, posledni mesic, je dokazu nakrmit spolecne, to je straaaasna uleva, pro vsechny 😃 😃 😃
ninus81
28. srp 2009
No snad jo známý slíbili že za mnou zajdou tak bude snad i tržba ono to je recpece kombinovaná z barem, áno mě čeká obsluhovat i snídaně je tam 12 hokejistu a nějaký amici tak alespon procvičím angličtinu a pak budu vyset na telefonu abych slyšela malého

Evi to je super že jsou kyčličky ok a o kýla??????

Anny na obzoru není nic já koukám pořád a rozesílám za něj životopisy ]-( ]-(
ninus81
28. srp 2009
Honzíček ze spaní občas chrápe, kníká a dělá různé pazvuky ježiši já snad dneska bez něj neusnu 😞
anny84
28. srp 2009
Tak to te utece, to je ruznoroda cinnost.
No nerikej mi, ze jeste ty rozesilas zivotopisy? To by mne kleplo ]-(
evulebobule
28. srp 2009
Any, no uvidíme s tím prodlužováním, jen jestli to nebyla nějaká odchylka z režimu 😃
Tak to jsi šikulka, že to zvládáš sama. To víš to je úleva.
Tak to máte lepší, náš řve hned a zvlášť v noci docela šok :-S

nin: jdeme na kontrolu až 10.9. tak uvidíme co ta kýla....Ach jo, mám z toho hrůzu. Ale vizuálně žádná změna tak nevím... 😢

Holky taky se vaši kluci ze spaní jakoby lekali. Náš s sebou škubne a ruce vzhůru a to dělá docela často.
ninus81
28. srp 2009
Evi malej se taky lekal vyhodil ruce, nohy a to pak byli rány o tu matraci já se ze začátku vždycky lekla

Holky nechcete některá se mnou chodit cvičit - chci chodit na pilates - už jen kvůli těm zádum jinak se brzo nehnu 😃
Anny práce to není špatná a šéfík mě dneska řekl že dobří holuby se vracejí a že je moc rád že půjdu nechci se chválit ale za těch 7 let jsme tak toho vybudovali dost 🙂
Jo jo rozesílám a čumím po netu kde by se co naskytlo
anny84
28. srp 2009
Tak snad to bude ok, ta kyla blba.
Jo jo, Evi, to delali 🙂 taky vzdycky ruce vzhuru. Nebo v kocaru, kdyz jsem na neco najela, a drclo to s nima, tak taky
evulebobule
28. srp 2009
nin: no právě já se taky leknu. Ruce nahoře nohy nahoře...no hrůza a ještě do toho skujíká 😃
anny84
28. srp 2009
Ninus, to je jasny, preci jen si tam byla fakt dlouho, musi byt rad, ze ses vratila. I kdyz snad jen na chvilicku, vid?

Ja na cvico nejsem, tohle skupinove cviceni me nikdy nebavilo 😃
ninus81
28. srp 2009
Evi časem se lekat nebudeš 😃
taky doufám že tu kýlu budete mít ok a nebude muset malej na operaci
evulebobule
28. srp 2009
Any: jojo kýla blbá, to je teď takovej můj strašák. No co se dá dělat, musíme počkat do kontroly a pak se uvidí.

Ten náš se leká pořád, ten má ty ruce nahoře snad pořád 😃
ninus81
28. srp 2009
Anny já nemám taky ráda skupinové pocení na žíňence ale musím 😞 😞 😞 😞 😞 jo jo já a sport
Mě přijde že jsem asi jediná kterou bolí záda 😞 😞 😞 😞
evulebobule
28. srp 2009
nin: to tedy doufám. 😞
No lekat se budu asi pořád, protože mám strašně lehký spaní a vzbudí mě každá blbovina
evulebobule
28. srp 2009
nin: jen se neboj, mě taky bolí záda. Hlavně v kříži a za krkem. Občas nemůžu ani vstát z postele,ale na skupinové cvičení taky nejsem.To radši doma na zemi 😃
ninus81
28. srp 2009
já momentálně sedím na tom velkým gumovým míči a i na něm cvičím takže kdybych nepsala tak jsem spadla a rozbila si čuňu 😃 😃 😃 našla jsem cviky na záda ale přijde mě to jako vrchol akrobacie 😃 😃 zkusila jsem jeden a můžu říct gravitace je pěkná svině malém jsem pasla na hubu 😃 😃
aninam
28. srp 2009
Nin, míč je na tohle super....ja se tu laduju kyselou paprikou plnenou zelim, az se mi huba krouti 😃
aninam
28. srp 2009
Nin, a co zkusit poporodni cviceni s pani Hanzlikovou? Tam si i pokecate o detickach. Od zari zacne a cvici se na micich 🙂 Kdyztak ti poslu kontakt. Cvici se ve svojsikovce kazde utery od pul pate....
evulebobule
28. srp 2009
😃 ani: ááá těhotenské chutě. 😃

nin: jojo gravitace, to je sviňa 😃
aninam
28. srp 2009
Evi, to je strasny az posledni dva dny, jinak jsem byla v klidku 😃
ninus81
28. srp 2009
i dr mě dneska pochválila že už mám oproti minule lepší držení těla a že se nehrbím
Jinak jsem se uplně zapoměla pochlubit že cytologie po porodu mě vyšla na 1 x-)
aninam
28. srp 2009
Nin, to ja mela cytologii taky v poradku i vsechny stery pak pred planovanym tehu 🙂 To je jedine dobre!!!
ninus81
28. srp 2009
Ani to by nebylo špatný možná že by mě to taky pomohlo půjdu snad do čehokoliv jen aby to pomohlo a já mohla 100 % fungovat už bych nerada tramal injekci po té jssme byla celej den jako po flašce vodky
evulebobule
28. srp 2009
ani: to víš, to budou ještě kombinace.Já ládovala sladký, slaný a zase sladký 😃

nin: tak to je super, že vyšla jednička: já taky měla vždycky jedničku, nic jiného jsem neměla.

Holky jdu na kutě, bolí mě palice. Dobrou noc.
aninam
28. srp 2009
Nin, me to hodne pomahalo. Cvici se tam vsechno. Posiluji se zada, dno panevni, protahuji se svaly, kdyz se s ni domluvis, tak te da i dalsi tipy, je moc prijemna. Dam ti na ni cislo, aby si se s ni domluvila, kdy zacinaji. Cena byla 40 Kc, ja k ni budu chodit v pondeli na tehu cviceni, to bude rada, az me uvidi ve dverich 🙂 Prozivala se mnou tehu, pak jsme probirali i porod atd.
ninus81
28. srp 2009
já když si vzpomenu že jsem mývala cytologii 5, tak jsem ráda asi hodně pomohlo tenkrát to očkováni proti té rakovině a i operace byla jsem na konizaci a hystologie mě tenkrát vyšla že jsem v tom co mě ufikli měla rakovinotvorné buňky a Štetka říkal ještě že jsme to udělali jinak že bych do půl roku mohla mít rakovinu

Začni psát odpověď...

Odešli