• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jo jo pošli mi kontakt budu ráda a v pondělí jí cinknu
28. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu taky, nejak to ted na mne padlo to spani :slight_smile:
tak dobrou noc
28. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, nejhorsi moje kombinace u maleho byla palivy gulas a hroznove vino :slight_smile:
28. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, to ja se nejdrive musim zeptat Razaka, jestli mi to dovoli po tom hematomu, ikdyz uz je vstrebanej, k nemu jdu 2.9, tak se ji ozvu potom. Urcite ale bude zacinat od toho 7. 9. A dovis se tam i spoustu rad :slight_smile:
28. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
za číslo děkuji já bych měla jít taky spát ale mě se nějak nechce vstávám v 7 hod práci mám 5 minut chuze :grinning:
28. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja mizim do sprchy, uz jsem stlaskala tu papriku a zase to bude strelecka noc :slight_smile: a pak zalezu do perin, uz mi padaji ocicka. Chodim spinkat i po obede, tak snad to koblizkovi zustane i po porodu :grinning:
28. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou
Tak já půjdu taky snad usnu když nebudu mít u sebe malého ale pochybuji
Tak hezkou sobotu a písnu zítra až přijdu a uložím malého, už aby bylo zítra večer
28. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
nin, tak at ti to v praci rychle utece a uz jsi s honzikem!!!
29. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Ninus za chvili konci :slight_smile:
29. srp 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak Ninus, uz to mas za sebou :slight_smile: myslela jsem na tebe :wink:

My jdeme za chvili na grilovacku, kluci uz usnuli, tak si rodicove vyhodi z kopytka :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ja dodelam bramborovy salat, zalezu pod sprchu a sup do postele. Z te zimy se mi spustila ryma :frowning2:
29. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky na ninusku myslim. jakpak to zvladla.
ja jsem dnes slamena a zitra budu doma sama celou noc, eda ma nocni. aspon budou korunky.

jinak u nas nevim co se julca naucila delat,ale vubec mi vecer nechce usnout. uz nekolik dni :frowning2:. vcera jsem ji uspavala od 20 do 23 hod. vzdy mi usne,ale jakmile ji polozim do postylky, tak hotovo

anny,grilovacku si uzijte :wink:
29. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky na Ninusku myslime :pensive: si to nedovedu predstavit jit ted do prace :pensive:

do hudebni skolicky nejdem, jsou to vydridusi, stoji to spoustu penez, jsem myslela ze je to na urovni, ale oni tam pusti CD a to je vse, kdyz si vezmu, kolik bychprojezdila atd. se.u na to :rolling_eyes:

prisla mi prihlaska na plavco, jdeme plavat 14.zari, ale jsem z toho jelen, pisou tam v provoznim radu: umyt dite i sebe mydlem nez vstoupis do bazenu, ty jo ale jak to udelat? jako kam dam KAacenku nez se umeju? ja vubec nevim co a jak , mam z toho nerva, poradte holky, mate nekdo z okoli zkusenost? mi to neda spat :pensive:

San nebyla sií se kouknout nekdy s Juli do toho materskeho centra? ve Strakach?
29. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dodělala švestkový knedlíky. Byla tu mamka, tak mi pomohla točit knedle :grinning: Udělali jsme jich jak pro regiment. Výsledek:51 knedlíků, to budeme jíst celej tejden. Ale nevadí, my je s Vašíkem milujeme, tak je nám to jedno. Pěkně se smetánkou a moučkovým cukrem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na nin jsem taky myslela, doufám, že to zmákla dobře.
29. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky si ted nedovedu predstavit jit do prace :pensive:

evco, tak zamrazit :wink:

kato, v materskem centru jsem jeste nebyla,chystam se tam s juli chodit,ale myslim ze je na to jeste mala, ze to maji pro starsi deti, tak rok a vys, ale nevim jiste.

plavani taky zatim nechavam, nechce se mi chodit pres zimu :sweat_smile:

tak prdelka konecne usnula,ale ve velke posteli u nas. ja jsem si ji nejak s usinanim rozmazlila a ted nevim jak ji to odnaucit :frowning2:
29. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=PuvgByYvF6w&feature=related

Tohle mi poslal manzel pres ICQ, no neni to krasny?????
29. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nadherny :dizzy_face:
29. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jenze me tecou slzy a zpivam si ji a manzel rika, ze mam zpivat jen v sebeobrane, tak jsem mu poslala tuhle pisen: http://www.youtube.com/watch?gl=DE&hl=de&v=_TZDIIK-XFM&feature=related
29. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky moc hezka :slight_smile:
29. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?gl=CZ&hl=cs&v=eTAWn7yvbzM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=gwH4-6k20H8

Tak tohle jsou pisne meho mladi, tohle tu u me v pokoji hralo za mych pubertalnich let.....
29. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: zamrazovat se nebude, to zblajznem :grinning:
29. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani, taky je znam. ja mam treba hrozne rada billa, landu a tak. ale nemam vyhraneny styl. musi se mi ta pisnicka libit :slight_smile:

evco, tak to jo :grinning:

co Davca?
29. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: jsme žrouti, to zmákneme levou zadní :grinning:
Davča chrupká na gauči. Čekáme na krmení, což by mělo být za hodinu a hurá na kutě.
29. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ja nejak brouzdam po netu a nevim co delat. eda na pivu,julca spinka,endy chrape :grinning:. uklizeno relativne je :grinning:
29. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja dobrouzdala na YouTobe, uz jsem chtela byt davno v posteli a nejsem :grinning:, ale uz asi hodinu rikam, ze jdu do te sprchy :grinning:
29. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani: já už bych taky byla v pelechu, jenže mi ještě prala pračka, tak jsem teď věšela prádlo a čekám na to krmení, pak to taky zalomím

sandři,tak máš aspoň čas sama pro sebe... :wink:
29. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tohle je dobry vtipalek :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=hqOBR_Xbw2I&feature=fvsr

videi ma spoustu, u nekterych jsem se fakt smala :grinning:
29. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco, to jo,ale nejak nevim co s nim :sweat_smile:

tim jak mame maly byt,tak ani moc moznosti nemam. pc mam v kuchyni a vedle mi spi julca. takze tak :unamused:
29. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: dobrý videa :grinning:
29. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek