• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

sandři: jasně, to chápu, ještě že máme ten internet co? :grinning:
29. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on jich ma vtipnych vic. my na to dnes koukali u babicky a strasne se tomu smali :grinning:
29. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to určitě, až bude více času tak mrknu.
Jdu už k telce a vyčkávat na toho našeho prcka až se začne hlásit.Tak zatím papa a dobrou noc
29. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pa pa a dobrou :slight_smile:
29. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jeste hodku chci vydrzet, bracha ma po pulnoci narozeniny, chci poprat jako prvni :slight_smile:
29. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre dopoledne :slight_smile:
copak asi ta ninuska... moc na nki myslim, vcera se ani neukazala :frowning2:
30. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: jo taky na Ninušku myslím, chudák byla beztak ztahaná jak kotě. :unamused:
30. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, děkuji že ste na mě mysleli v práci to bylo fajn, lidi měli radost a jen jsem stále slyšela že dobří holuby se vracejí :grinning: bála jsem se že už jsem to zapoměla ale ne ono se to vrátilo samo amě pišlože jsem z té prác nikdy neodešla, ubytovávala jsem hosty jao vzteká šéf byl nadšenej a říkal jak moc jsem tam chyběla že konečně zase vydí že je pořádek. Ani němčiu jsem nezapoměla pěkně jsem si pokecala v Nj :grinning: :grinning:
Včera jsem přišla domů unavená jsem nebyla ale bla jsem z Honzíkem usnul a v 22 hod protože jem ho pořád muchlovala a pusinkovala, já e pak najela a zalomila to taky takže pc sem an nezapínala.
Dneska ráno mě zase začali pobolívat záda snad se to neozjede abych nemusela na pohotovost na injekci to se mě nechce tak tu u p sedím a phopsávm na míči jestli to alespon trochu povolí.
Jinak ta noc než jsem šla do práce stála za prd chvilku jsem brečela nad mbilem a nad fotkou malého kterou mám jako tapetu a nemohla jsem spát takže před šichtou jsem spala cca v kuse 3 hod ale ráno to zpravilo kafe než jsem začala pracovat tak sem si dala kafíčko a cigárko v kuchynce a musela jsem se smát pišel šefík a řekl mi dobrá ránko a uklonil se a já se tlemila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A malej to u babičky zvládl na 1 několikrát jsme si z maminou volali byl tak hodnej, spinkal od 21:20 do 7:15 :wink: a přes den taky no prostě zatíčko mamka by mě nejradši do práce poslala znovu protože si to sním užívá :grinning:
30. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin:jsi šikulka, zvládla jsi to levou zadní :wink:
30. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, tak super. aspon si taky prisla mezi lidi :slight_smile:
30. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nin tak super že si to zvládla
my byli včera juchat na zábavce u nás na zimáku, byli Parkáni ale vydržela jsem jen do pul12, byla zima a ta jejich hudba mě moc nenadchla :sweat_smile: a ještě ke všemu jsem stejně nemohla pít :sweat_smile: :slight_smile:

teď sem se jdeme podívat k nám na zámek, je tu nějakej Švédskej víkend, včera ve dvě tu letěli dva gripeny to byl kravál jako prase, dneska tam hraje od dvou Abba revival
30. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: já mám Parkány docela ráda. Minulý dva roky jsem na nich byla, letos bohužel ne...ale zase mě to tak nemrzí :wink: Když máme doma koblížka. No je to spíš už koblih, pěkně se pronese. :grinning:
30. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Nino sem ráda, žes to zvládla, zrovna sem řikala manžovi, že si nedovedu představit být den bez malé.. ustýskala bych se.. Ty jsi v Písku v Růži?

Jak jsi mluvila o té cytologii, já mám pořád nějaké nálezy, už i v těhotenství, ale Dr. mě jen pořád zve na KO a nic se mnou nedělá, už jí chci ale říct, jestli bysme s tím neměly něco dělat.

Evi taky sme se ze spaní vzdávaly :grinning:
30. srp 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nam julca posledni 2 dny trochu vic poplakava, je nevrla a nechce vubec spat,pritom je videt ze unavena je.porad by chtela byt u prsa,saje a pak stejne place. tak bud nam rostou zuby nebo ma hlad. mam doma nutrilon, tak ji ho zkusim dat,kdyz neco vypije,tak ma hlad a od zitrka zacnem s mrkvi. a nebo fakt rasi zoubek. vubec nevim
30. srp 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všichni,
nin - mě taky bolí záda, ale já už chodím jen na masáže, jsem lempl a to jsem od mateřský školky a celou základnu plavala, pak celou střední a vlastně než jsem poznala manžela chodila na aerobic a od tý doby nic, ale záda bolí - hrbím se a od tý doby co nosím malou ještě víc, takže chodím na masáže. Já už bych musela za cvičením dojíždět, takže nic, ale být ve Strako, určo bych aspoň občas s tebou šla.
30. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Nin, tak to je dobre, ze si to zmakla vcera dobre, mas to za sebou, a pristi tyden zase?
To je jasny, ze si to babi uziva :grinning: Ja myslela, ze ho hlidal tatka.

Vcera jsme si grilovacku uzili, ale kluci uz se v pul 11h hlasili, tak jsem mastila domu. Adik ma porad trosku rymicku, tak musime casto odsavat.
Jinak Parkany jsem slysela az k nam do Mackova :grinning: Je to krasne slyset, a zadarmo :grinning:

Sandrus, mohl by to byt ten zoubek, ja taky cekam u Adika neco ze se vyklube. Uz mi dvakrat prislo, ze se neco klube, i sem tam videla spicku, ale druhy den to zalezlo, tak nevim.
30. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak sem tu po delší době.
Say to budou určo zoubky :frowning2: a jestli bude malá nevrlá tak ti nezávidím, my jsme si zoubky protrpěli a radši nevzpomínám,ale koupila jsem mastičku, sice stála 150 kč ale pomáhala.

Doma je to hrozný,s manžou pořád nic moc,dneska jsme se zase pohádali :frowning2:

Bude tenhle týden srazík? Já chci někam vypadnout mezi lidi,tak abych si neplánovala nic jinýho.
30. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych asi tentokrat taky na srazik prisla :slight_smile:. Sice rano pojedu k Razakovi, tak uvidim jak budu po obede unavena....
30. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zdeni,
tak vítej, koukala jsem na fotky, malej krásně roste - je z něj fešák.
Jinak je mi líto, že máš doma trabel :angry: :frowning2: Kde že to bydlíš, vím jen, že kousek od nás, mohly jsme se sejít.
30. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, srazik bude urcite :slight_smile: tak si to hod do planu :wink:
Nejspis zase ve 13h u Bati, pak bychom se presunuly na Podskali, nebo zase na tom parkovisti, to jeste dopilujeme :slight_smile:
Taky je mi lito, ze to mas doma ted blby, tak snad se to spravi, ne?

Ani, uricte se konecne pripoj, alespon te pozname :wink: :slight_smile:

Klari, co ty, pripojis se?
30. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny já nevím já bych ráda, ale my odjíždíme v pátek na dovču, takže musím zítra dojet na nákup apak budu pomalu vymýšlet co sebou, takže vyprat atak, ale neříkám, že ne, uvidím,jak budu stíhat.
30. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo, ja zapomnela, tak kdyby vam to vyslo, bylo by to fajn. A na jake misto jedete? To se mate :wink: :wink: :slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych vás taky ráda viděla, nehledě na to, že musím vrátit Ninušce knížky já ostuda :confused: , tak snad to není poslední sraz. jedeme do itálie do Bibione, máme apartmán přímo na pláži , tak se těším ale zároveň mám strach, jak to všechno pobalíme.
30. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: taky se ze spaní velmi rád vzdává. :grinning:
30. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se budete mit. To vis, ze to pobalite :slight_smile: ale asi toho bude hooodne :grinning:
30. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko já bydlím v Hořejšicích, je to z Čestic směrem na Dřešín ale před Dřešínem odbočuješ na Dřešínek a Hořejšice, jsme tu skoro na samotě, je tady pár chalup...

já teda na sraz určo dorazím,už se těším až budu mezi lidma, dostanu se tak akorát k našim a nebo když nás vyveze švagr na výlet
30. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, holky, dneska jsme davali prvni mrkvicku :grinning: to byla sranda :grinning: :grinning: :grinning:
Davimu normalne chutnala, sice ze zacatku nevedel co s tim ma delat v pusince, ale pak krasne otviral pusinku a smakovalo mu, jsem nechapala :slight_smile:
Za to Adik, ten delal, ze se poblinka, vsechno vyprskal, a nakonec se mu fakt zvednul zaludek, chudinka.

Tak to zitra vyzkousime zase, a pak chci nejak polehku najet k obedu jen na prikrm a vypustit mliko.
No, ty prikrmy, to je horsi nez maturita :grinning:
30. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, s manzou me to mrzi :frowning2:

Klarko, vy se mate, ja bych jela hned :dizzy_face: . ale myslim ze chvilku na sraz bys mohla najit :slight_smile:

na srazik se moc tesim :slight_smile:

tak my bud mame rustovy spurt a nebo zoubky, mozna oboje :grinning:. uz aby to bylo za nama, je to docela narocny. hrozne vyzaduje nasi pozornost, jinak place a nespi pres den vubec. jen chvili u prsa, jakmile ji polozim, tak rev
30. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny, taky jsem dnes prikrmy studovala a nejak si sebou nejsem jista :sweat_smile:. chci bez nich vydrzet co nejdyl, snad to klapne

ani, na srazik urcite doraz :wink:
30. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem tady také dneska jsme měli návštevní den byli jsme u Honzovo rodiču malej si tam 2 hod chrupnul u nich v ložnici :grinning: :grinning: pak jsme jeli za mojí maminou a pak za mým tatkou. Brouček ted už spinká a já lovím hovadiny na netu :grinning:
30. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek