• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
u me to vypada na spis driv :slight_smile:
my jsme domluveny ze se na me koukne 6.3. a kdyz to bude k porodu, tak s tim zkusime neco udelat :slight_smile: a kdyz ne, tak se pokusime tech par dni prenest. Tak uvidim jak bude nase princezna hodna a poslechne mamku :slight_smile:
23. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jinak už to máš docela za pár co? Těšíš se? Já dnes četla o porodu jedné novopečené maminky tady na diskuzi a měla ho tak pohodový, že už se i přestávám bát, když v sobě mám naději, že to jde i v pohodě..
23. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se tesim moc :dizzy_face: . Driv jsem se porodu bala jako cert krize ale cim vic se to blizi, tak jsem klidnejsi a nebojim se. A to mam velice nizky prah bolestivosti :confounded: . Me hodne pomohlo jak jsem prubezne procitala popisy, jaky byl porod. i ty horsi, i ty lepsi. clovek aspon vi do ceho jde a na co se pripravit. A pro me to nejdulezitejsi co me dela klidnejsi je to, ze manza pujde se mnou. Toho si moc vazim a jsem za to stastna. Osobne vim, ze sama bych to nezvladla :sweat_smile:
Pujde s tebou manzel?
23. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu musela jsem si na chvíli zavřít oči :frowning2: protože mě strašně rozbolela hlava. Štetka tu byl a prý zrovna když jsem spala tak prý ještě přijde. Ale jak na mě koukají sestřičky :angry: :angry: :angry: :angry: - no asi takhle holt tady se asi nenosí když člověk řekne svůj názor. A já před sestrama řekla že Gregorové nevěřím :cry: :cry: a to byla ta chyba
23. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakonec jo, vyjádřil se až minulý týden. On je takový ten tipický mužský, kterého dostane každá bolístka. Takže sem měla obavy, aby to nenesl hůř než já a nehledala sem ho tam někde v mdlobách na zemi :sweat_smile: Takže sem řekla, že to nechám čistě na něm a pochopim,když odmítne. Okolo něj je ale spousta tatínků, kteří u porodu byli a každý ho tam posílal, tak mu to asi dodalo odvahu. Můj brácha u doktora omdlívá a porod přítelkyně taky přežil ve zdraví :grinning:
23. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.porodnice.cz/node/6081
http://www.porodnice.cz/node/14671

Tak jsem si přčetla názory tohodle gynekologa na témá zkrácený čípek, přijde mě zajmavé že každý DR na to má teda jiný názor, předpokládám že tenhle by mě v nemocnici nedržel.
23. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě také přítel slíbil že bude u porodu :slight_smile: tak se na to i těším protože vím že budu klidnější a jak jsem psala prý se k rodičkám chovají lépe když je v doprovodu partnera. Po tom co mě předvedla paní Dr. mám obavu tady vůbec rodit - aby náhodou neměla službu ona to bych jí odmítla
23. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus to je fakt děsný, ty nemůžeš vlastně nic, ani říct svůj názor, aby se k tobě chovali slušně..
23. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, ja jsem rekla ze kdyby mi nemela vyjit braunova a mela by tam byt gregorova, tak volame taxi a jedem do pisku. taky je to reseni. ale jen krajni.
co doktor, to nazor. Uvidis na Stetkovo, ten te zna nejlepe :wink:
manza by chtel i prestrihnout pupecnik, tim me dostal :grinning:
23. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a na sestry se vyprdni, myslim ze tam ji vsichni dobre znaj a maji na ni svuj nazor :wink:
23. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky vidím v manželovi oporu, že se snad budou chovat líp. Ikdyž já mám jak se řiká "hubu prořízlou" takže jak je někdo nepříjemnej na mě, oplácím stejnou mincí bez servítek.. Obzvlášť když budu mít bolesti a měl by mě někdo ještě prudit.Ale jinak sem naprosto nekofliktní :slight_smile:
Tak nin držíme palečky, ať tě doktor pustí
23. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se asi Sandro rozhodla, že budu rodit v Písku. Měla bych fakt nervy, že zrovna natrefím na tu nejmenovou doktorku a to by mi opravdu v ten moment nepomohlo. Sice mě mrzí, že nebudu moct darovat pupeč. krev,ale stejně není 100% že by byla použitelná a prý se každý den nebere. V Písku už stejně chhodím na kurzy a bude to lepší pro návštěvy..
23. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: já mám také , hubu prořízlou,, a vydíš že mě to není nic platné jen se tu začli na mě dívat skrz prsty :confused: :confused: ale at si sem zkusí lehnout, mě to tu psych.deptá - nejde o jídlo to přežiju jde o ten přístup, kde sakra ty doktoři a sestry nechali ten elán pro tu práci, vždyt dřív bylo být doktorem a sestřičkou posláním- alespon se to tak bralo, ale ted. Mám možnost to tady 14 dní pozorovat a přijde mě to jako by ty pacientky byli jen na obtíž :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně to mě taky vždy napadne, když jsou doktoři nebo sestry nebo i řidiči autobusů pořád protivný, řikám si, proč tu práci dělaj? Vždyť věděli, že budou neustále v kontaktu s lidma a kdo nemá rád lidi, nemá pro ně pracovat ne? Pak to možná otravuje jeho život ale i těch ostatních.
23. únor 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych pockala na Stetku, nevim, proc te krave podepisovat reverz, bych ji asi pripomnela, co se stalo v listopadu lonskeho roku!!!! by koukala.
23. únor 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus81: bohuzel to tak je...... Pockej si na Stetku a domluv se s nim!
23. únor 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin: ja mela manzela take u porodu a ze by se nejak pretrhly se rict neda! Ikdyz ta denni sluzba byla dobra, ta odpoledni stala za hovno. Pozor na asistentku Sikovou, doporucuji Frantovou! Ta nic nezanedba!
23. únor 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon nocni! A to muzu rict, ze jsem je prosila o cisare a jen se me vysmaly...... Manzel se me dost zastaval, ale bylo to hovno platne......
23. únor 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninam: já jí to měla 100 chutí v pálit do ksichtu ale krotila jsem se, asi se chtěla madam sychrovat kdyby něco já se jí ptala co jako se může změnit za ty 2 dny ona to ani sama neví prý medicína není všemocná, tak proč jí studovala (no přijde mě že jí studovala tak z okna vlaku )
No a štetka samozdřejmě nejde :angry: :angry: :angry:
Priste rodim tam, kde delaji cisarsky rez, pichaji epidural a postaraji se o dite.........
Nin: Ona se dala na medicinu, protoze v te dobe bezelo "sikago houp" a ji se libili porody.....pak se umela dobre vdat. Kdyby nemela kapacitu z detskeho za manzela, myslis, ze by tam davno byla????
Nepodepisuj ji to a klidne ji to vmet do cumy!!! At vi, ze se o tom mluvi a ne jen septa! Ja bych to nedokazala, ale mas me svoleni!! Priste bych rodila v Pisku....
23. únor 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninam: díky tvému smutnému příběhu a nynějším zkušenostem nin sem se taky rozhodla pro Písek. Pořád sem váhala, teď mám celkem jasno. Opravdu mě překvapilo, že dělají jakoby nic a ona může být i nadále u porodu!
23. únor 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla odstavena u papiru jen na 14 dni...
Bohuzel cely proces objasneni tohoto pripadu se ponekud dele potahne....Jen lekarsky posudek od CLK muze trvat pul roku..........do te doby je jakoby "bezproblemova". BOHUZEL, takhle to tady chodi....
23. únor 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninam: je to hnus, měli by jí zakázat uplně operovat a rodit ta by měla jako gynekoložka skončit a né stresovat těhotné a strašit tím čím mě strašila. :angry:
Je mě to naprosto jasné že její protekce je ze strany manžela - holt uměla uhnat dobrou partii
Jak to že to CLK může takhle dlouho trvat???
23. únor 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin: no to je šílený, co to jako předvádí? To snad není pravda. :angry: :angry: :angry:
23. únor 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evul: oni asi zkouší co pacientky vydrží :cry: :cry: mě vystresovali nadmíru, bolí mě hlava jako čer naštestí z toho nemám horečku jen mě to šíleně unavilo naštestí malinkej krásně kope tak mě alespon to uklidnuje
23. únor 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin: buď v pohodě, vykašli se na ně, když to náhodou neklapne, do středy jsou to už jen dva dny, mysli na oba Honzíky a těš se domů..
Jdu něco dělat, sem tu celý den. Čeká mě žehlení povlečení a ručníků pro mimi a pak ještě vymyslet něco k večeři. Tak se mějte hezky, papa
23. únor 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: já taky dělám s lidma, ale tohle bych si nedovolila. Vždyť je nikdo nenutí dělat tuhle práci, nakonec si jí vybrali sami, tak nechápu, co mají za problém. Můžou jít klidně na pracák a hledat nějakou lepší. Já jsem tak naštvaná za tebe. To se fakt jen tak nevidí... :angry:
23. únor 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: papa :wink:
23. únor 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohuzel na vsechno jsou zakony, i na to jak to ma CLK dlouho trvat..... Ale jak vidno, tak se nam Dr. Gregorova rychle otrkala....
23. únor 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek