• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky
Tak koukám že z příkrmama už jste všichni začali my budeme zkoušet v sobotu nebo v neděli :slight_smile: tak jsem na to zvědavá
Dneska jsem zrovna přemýšlela že asi prodám x landera a koupím káru kterou můžu otočit i k sobě tak od sebe to u něj bohužel nejde četla jsem studii co psal nějaký dětský psycholog a prý pro dítě v tak raném věku je lepší když má oční kontakt z matkou tak nevím uvidím popřemýšlím.
Včera jsem byla opět na pohotovosti takže záda stále zlobí, marně se už 14 snažím dovolat jednomu rehabelitačnímu doktorovy, potřebuju fungovat na 100 % dneska sem malého koupala a myslela jsem si že zdechnu jaké mě brali bolesti.

Ani pěkné bříško
31. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, ty zada, to je hnus. prosim te. uz aby ses toho zbavila :frowning2:

me to u firkona jde pro i proti. zalezi na me jak si nacvaknu korbicku. ale fakt je lepsi kdyz na nej vidis, u golfek mi dost vadi, ze na ni nevidim,ale tam mam aspon strisku
31. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě nevím jestli to u toho mého jde ale pochybuji nevím spíš ne což mě štve

Petul: nevíš jak je to u těch našich vozidel ??? :grinning:
31. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,to by mi taky vadilo :rolling_eyes:
31. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mýho kočárku to taky jde pro i proti.

sandři:nemáš zač, já taky děkuju
31. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to je naprd ty tvý záda. To musí být pěkný utrpení, doufám, že to brzy přejde
31. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi na prd je slaby slovo je to na hovno a bolí to jak čert ( a to jsem ještě slušná ) no stou károu uvidím přinejhorším kočár prodám :frowning2:
31. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
say a jak jsi spokojena s firkonem? A nevis jak je prostorna hluboka korbicka? Furt premyslim jaky kocar, uz mam dalsiho favorita v albu, potrebuju prostornou korbu, chtela bych aby prcek v ni byl jeste celou zimu.....
31. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to je fakt hrozný, ještě když nic nepomáhá. To musí být peklo. :frowning2:
31. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu do pelechu. Mějte se hezky a dobrou noc. :wink:
31. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jo pomůže na pár dní injekce ale aby do mě věčně píchala dr jen tramal injekce to není řešení ale ona to prostě řešit nechce
31. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,dobrou :wink:

nin, proc ti nenapise rehabilitace?

ani, jsem s nim strasne spokojena. i na to ze uvadi ze je docela tezky (ted abych nekecala,tusim ze hluboka verze 16 kg), tak se dobre veze,neprijde mi tak tezkej, prostorny kosik ze ktereho nic nevypadava, nadherne houpe a hluboka korba je fakt prostorna. ja mit jiny kocar, tak uz mam nekolik tydnu davno julcu ve sportaku. kdyz budes chtit,muzu ti to zitra namerit :wink:. jen co jsem cetla na diskuzi, sportovni verze je uzsi nez hluboka, tak mozna budem i pres zimu v hluboke. kdyz to shrnu, tak za ty penize skvela volba. premyslim co bych mu vytkla,ale asi nic. i barva drzi a nesisuje se
na sraziku ho muzes kdyztak omrknout a vyzkouset :wink:
31. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a je dobrej do terenu,uz se mnou byl i vlese,na louce, vsude :grinning:
jedina vada asi co, tak je dost neskladny do auta :unamused: . my teda mame kombika,tak to moc neresime, ale mit mensi auto,tak je asi trochu problem :frowning2:
31. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
say, tak snad mi to ve stredu vyjde a okouknu ho :slight_smile:
Ted resime tu nasi zkur****u lektriku, to zas misto 5 tis bude nejmene 15 tis, protoze jsem zjistila, ze nam vyhorela jeste jedna zasuvka o ktere nikdo netusil.....
31. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři řekla mě totiž že rahabelitace nic neřeší ale dost dobře nechápu proč???
Prý se mám přestat hrbit a cvičit cviky co mě dala okopírované na papíru ale cvič něco z obrázku když nevíš jak to si akorát ještě přitížím :angry:
31. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani, to znam. proc by se po.rala jedna vec, kdyz jich muze byt vic :confounded:
tak snad ti to vyjde :wink:. ja za sebe muzu rict, ze bud bych si priplatila a treba i z druhy ruky koupila drahy kocar a nebo sla znovu do tohohle. u nej mi vadi jen ze se nevejde do vytahu a tos rikala ze ty resit nemusis.
31. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co kdyby sis dosla k jinymu dr nebo rovnou na rehabilitace? ja kdysi byla u dr helma ??? (nejsem si jista jmenem), je nad tou lekarnou jak kupujes nutrilon a ten mi hned napsal rehabilitace.
31. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukam ze dalsi favorit mas leviroo, taky jsme na nej s manzou koukali, ale nakonec jsme ho nevzali, tak ani nevim jakej je. ale vzhledove je moc hezkej
31. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to tuším že je neurolog že jo????
31. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, Helm je dobrej. Me dal dokupy koleno a usetril me operace. Zkus ho!
31. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to tam mužu jen tak zajít a nepotřebuju doporučení od obvodačky????
31. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne nemusis mit zadne doporuceni a nemusis se objednavat, co ja vim. Je tam pondeli, ctvrtek odpoledne a patek dopoledne. Jen jsou tam sileny fronty, je lepsi tam jit 2-3 hodiny pred.....bohuzel.
31. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam pocit ze jsem se k nemu objednavala,ale nejsem si jista,ale stejne jsem dlouho cekala. byla jsem tam s krcni pateri. tusim ze sem jezdi z plzne,ale abych ted nekecala...
31. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je jako u mojí obvodačky fronty jak blázen a hlavně duchodci takže čekání 2-3 hod je normal přmýšlím že bch měnila doktora přijde mě hodně laxní docela bych šla k Bazgirovy jak je u nádraží prýje to jedn z nejlepších obvodků
31. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na toho jsem taky slysela samou chvalu :slight_smile:. ted je otazka zda bere :unamused: . a ke komu chodis ted?
31. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo bere koukala jsem na jeho internetové stránky stále příjm te chodimi ke Strakové
31. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
k tej sem se hlasila pred rokem o praci sestricky :grinning:
ja chodim k vinicke,ale taky fronty jak blazen :frowning2:
31. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt ta se setřičky střídají jako na běžícím psu a vždycky tam je nějaká postarší
31. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me se nakonec ani neozvala, ale co jsem pak slysela, pry je ji dost :unamused:
31. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chodim k Zikovi, je to nas rodinny lekar a nemuzu si stezovat. Nemenila bych. Jinak Helm je z Klatov :slight_smile:
31. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek