• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

A ja mizim do pelechu..........
31. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to určitě :grinning:
mě zase blbnul net
31. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,dobrou :slight_smile:

me to ted jde krasne :slight_smile:
co honzik?
31. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzíček ten už od 20:30 spinka
Sandři představ si to jak jsem napsala na FB ohledně přátel tak se jedna kolegyně urazila :rolling_eyes: :rolling_eyes:
31. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me taky julca spi od tech pul 9 :slight_smile:. pred chvili mela prestavku, tak jsem si prenesla do postele a budem se v noci tulit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nekecej, urazila? vzdyt jsi tam nepsla nic konkretniho. to je docela mazec :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nez pujdu spat, tak musim jeste s endym, vubec se mi nechce :confounded:
31. srp 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo napsala mě na spolužáky :grinning: no o potrefeá husa se ozvala a á to i čekala
31. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je dobry teda :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vid já to neřeším asi půjdu už do hajan, jo uplně jsme zapoměla zítra se nezučastním srazíku, bohužel
Honzovo rodiče potřebujou od Honzíka pomoct se dřevem na chalupě tak tam pojedeme všichni hned dopoledne ale kdyby holky někdo chtěl tak zajedte je tam krásně je to na Javorníku u Vacova
31. srp 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou nin
skoda ze na srazik neprijdes :frowning2:
31. srp 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
to byla noc. julca usnula sice po 20 hod,ale do rana byla 7x vzhuru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my spinkaly od 20hod do 5, to bylo kojo a pak jsme zacalypovidat v 7:20 a jeste jsme usnuly :dizzy_face: ja teda uz ne :slight_smile:
1. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko

San to sis užila viď když na takový vstávání nejsi zvyklá :confused: :slight_smile:
my dneska celkem dobrý, 2x za noc vstávačka na jídlo

Ninus u našeho sporťáku to fakt nejde otočit proti směru, to je snad jediný co mi na tom vadí
1. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus na Javorniku? tak jsme byli predminuly vikend :slight_smile: je tam nadherne, kazdy vikend nekam jezdime na vylet, ted o vikendu jsme byli v Kasperskych horach? byli jsme se podivat na zlate stoly, a vylezli jsme na Hrad Kasperk, ale myslela jsem ze zdechnu, jak jsem lezla do toho kopce. Nachodili jsme asi 14kilaku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peto, nastesti 5x to bylo dio pulnoci, to jsem jeste nespala, tak to slo. pak jsme se k sobe tulili az do rana, tak krasny :slight_smile:
musela jsem vyuzit ze je eda pryc a muzu ji mit bez reci v posteli :grinning: :grinning: :grinning: . aspon mi nebylo takovy smutno :slight_smile:

kato,dostane se na kasperk clovek s kocarem? uz jsme taky premysleli ze bysme tam jeli,ale nevime jak s juli, jestli manduca nebo kocar
1. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
San dostanes se tam uplne v poho i skocarek, ale kopec je to sileny, fakt jsem myslela,ze zdechnu, a koukala jsem ze zdruhe strany tam byly u cesty auta, tak nevim, jestli se da dojet nahoru i autem. ale co fakt stoji za to, tak jak sejdete z mesta na ty zlatokopecke stoly, tak to je fakt nadherna prochazka. dala jsem do alba fotky tak koukni
1. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pisu jako prase pardon :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
San asi fakt Julci rostou zubaky :sweat_smile: ze nechce spinkat, ale taky svitil vcera mesic jako blazen
1. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, my sice nemame super moderni kocarek, sportak nevypada nic moc, ale je velky a da se dat po i proti smeru, a fakt jsme s nim dali kazdy teren a hluboka korba, tam mame mista az az :grinning:
1. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja mam dneska ctvrt stoleti :pensive: uz jsem stara baba, je to hrozny, jak to leti, jsme zrovna vcera s manzou vzpominali,kdyz jsme spolu zacli chodit bylo mi 17!!!
1. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato, tak vse nej!!! vidis a ja celou dobu myslim ze jsi 2.9. to bych to popletla
1. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky si myslim ze to jsou ty zuby, tohle nikdy nedelala, prijde mi to divny. ale se zeleninkou uz budu pokracovat, tim nic nezkazim :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na me taky dneska padnul splin :frowning2:. prijde mi to jako nedavno co byla julci v brisku a ted uz bude slavit pul roku. za chvili Vanoce a rok... Hrozne to leti
1. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky moje cas rychle leti, v nedeli to bude 8 mesicu, co se stal Honzulka andelickem a ke konci mesice by slavil 10 mesicu. Hrozne ten cas leti......za chvili pout, prvni narozeniny maleho bez nej, vanoce, prvni vyroci umrti Honzulky, porod.......
1. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem volala do Strak na to plavání, bohužel je to už plně obsazený, pani si teda napsala jméno že kdyby někdo vypad tak zavolá, ale pochybuju :frowning2:
kdybych nepočítala s těma horažďovicema tak bych si to zjišťovala dřív, to mi teda sere sakra :zipper_mouth:
1. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul mi budeme plavat v Pisku, taky mi pani rikala ze bude asi plno ze na nas vyjde rada nekdy v prosinci a hele jdem 14 zari, nechces zkusit ten Pisek?
1. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dekuju :dizzy_face: me je taky z toho nekdy smutno, jak to uteklo, porad prohlizim fotky s brichem a z porodnice. nejkrasnejsi darek jsem dostala: je vlasaty a cinta a zvatla tady vedle me na dece :grinning: holky ja se tak tesim na druhe mimi, jak budou Kacence dva, nebo neco pres dva roky tak do toho jdu :grinning:
1. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačko máš tam číslo? jestli jo pošli mi ho,díky
1. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, tak jsem tam volala a mas stesti, maji jeste jedno volne misto!!! rikala jsem o tobe pani, a rikala jsem, ze ti dam cislo a ze budes volat, cislo je 777329149, stoji to 1800 a zacina se 14 zari v 13:00, musis tam byt uz ve 12:40, ale to ti pani jeste rekne a posle ti prihlasku s instrukcema, musis mit taky potvrzeni od dr. lejstro na to ti poslou
1. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek