• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

hned volej at te nepredbehne nekdo
1. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam to jupíí
díky moc Káťo
1. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak supr budeme plavat spolu :grinning:
1. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak to plavco vam zavidim, v Pisku si to hodne chvali :slight_smile:
Ale prijde mi blba ta hodina plavani, ve 13h my akorat chodime spat po obede. Mozna to je jen ta prvni lekce.

Sandrus, ty prikrmy uz jsem nastudovala, fakt to tam je krasne popsane, tak uz jsem tomu trochu porozumnela :wink: :slight_smile:

Holky, zitra teda dame SRAZÍK zase ve 13h U Bati???????
Doufam, ze ucast bude hojna :wink: :slight_smile:
Moc se tesime
1. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo to je fakt taková nevhodná doba, když ve 12 papáme z flašky a pak se spí ale což sem ráda že budem jezdit,musíme se přizpůsobit :wink:

dneska přišla židle tak číhněte (je to focený z mobilu) Adímu se v ní líbilohttp://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3225032&vReferer=
1. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zidle pekna peti :wink:

na srazik dorazim

holky, jak vam kluci basti mrkev? me julca tak 6 lzic, mamka rikala ze ji tam mam dat vic druhu, ze kdyz tam nedam zadny drazdivy tak by to nemelo vadit. Tak premyslim jestli zitra nepridam brokolici a kralici maso, co myslite?
1. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandruš mě papá adam mrkev dobře, zítra jí bude mít 3 den a pak dam květák a pak už přidam zeleninku s bramborem a masíčko (mam všechno zatím od hami v těch malejch skleničkách) ale myslim si že když jí dáš víc druhů tak to rozhodně vadit nebude, vždyť my jsme na tom taky vyrostli
1. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky si myslim :slight_smile:. ja varim zatim domaci. tak premyslim jestli jeste chvili nepockam kdyz mi ji basti tak malo :unamused:
1. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to právě přijde zatim taky zbytečný to vařit když ze začátku papkaj takhle málo, ta hami stojí 14 kč a je toho 125g

a když se zaregistrujete na Hami klubu tak vám přijde příkrm, kaše a ovoc.pyré :wink:
1. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, tak fotka s zidlickou je dobra :grinning:
Adik uz tam je jak velky chlapik :wink: :slight_smile:

Nasi kluci taky sni mrkvicky tak 4 lzicky, zitra dojime taky mrkev, pak dam kvetak, a pak mam jeste koupeny spenat s bramborem.
Ted ze zacatku ty sklenicky budu kupovat, protoze stejne sni par lzicek, a az toho sni vic, urcite zacnu varit. Protoze to u nas bude ve vetsim :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
No nafackujte mě já myslela že je srazík dneska?????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze zitra dorazis?
1. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
na 50 %
Dneska jsme byli celý den na chalupě ylo to super, podle počasí b jsme vyrazili i zítra

Petul ono je ve Strakonicích plavání už plné jo????
1. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo j v ami klubu už jsem přišlo přesně co Peťa píše
1. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukám zase nikdo tak já jdu do hajan
1. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jak dneska? ja musim v jednu do Fezka (snad to dobre pisu) a pak bych se pripojila, ale koukam, to pocasi nic moc teda
2. zář 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Káťo máme sraz u Baťi v 1 a pak zřejmě přesun na Podskalí

snad se udělá hezky, mělo by podle předpovědi
2. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby neco tak budu volat Sandre :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky užijte si to dneska. my vyrážíme odpoledne k doktorce,¨Davídek má zelený hovínko :frowning2:
2. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky užjte si dneska srazík, počasí dneska stoj za hovno ae snad budte mít hezky
M nedorazíme protože jako vždy v 13 hod papáme
2. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,vzdyt muzes dorzit dyl
2. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, je mi líto ale dneska taky nedorazíme, jednak u nás prší takže počasí na ho..., navíc odpoledne nás manža poveze k našim a budeme tam,takže balím pár věcí

Evi myslíme na vás a doufáme že bude Davídek v pořádku

Nin kde přesně máte na Javorníku tu chatu?
2. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zdeni, projedš celý javorník až skoro na konec po pravé straně je ten komunistickej hotel ted už teda nějaká ozdravovna či čo, odbočíš z té hlavní do leva jako kdyby jsi chěla sjet pod ten hotel a tam se dáš zase do leva a hned první chalupa po pravé straně
2. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja ted dorazila z kontroly, vse je ok, bude foto v albu, ale na srazik nedorazim, neni na to pocasi a ja jsem silene unavena....omlouvam se, ale snad to nekdy vyjde. A navic zitra nam tu delaji elektriku, tak musim vyklidit knihovnu, vsechno je nahonem, ale zase to bude hotovy....
2. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,at je u dr vse v poradku. budu myslet

ani,super ze kontrola dobra :slight_smile:

tak koukam ze tam budu jen ja,anicka a peta,potom mozna kata.

Zdeni, co doma?
2. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je pekny,takze prijedou Anny, Petul, San a ja . holky tak na podskali nebo kaj pujdem?
2. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja bych byla pro to podskal,julca mi vetsinou nechce spat kdyz sedime, pokud by to nevadilo.
Kato a co ve Fezku?
2. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eda ma dnes a zitra zas nocni, tak budu v noci sama :frowning2:. jediny co je na tom pozitivniho jsou samozrejme penize a pak to ze celou noc se mnou spi julca, tak se mam ke komu tulit :dizzy_face: . kdyz je doma eda,tak musi juli spat ve sve a k nam jde az rano
2. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujueme, že na nás budete myslet. dam pak vědět káce, ona vám to sem písne :wink:
2. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi at vám to dobře dopadne, pak písni
Já dovařila a jdu hodit klturu a pobalit se a pojedeme k mamině. čekám na segru jstli nás tam hodí Honza ted jel do práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a od pondělí nastupuje takže super :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek