• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

musim tam jit vymenit beranci fusak a maji otevreno jen ve stredy od jedne do ctyr
2. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Užije si srazík snad se příště třeba přizpůsobíte i hodině která by vyhovovala třeba mě
2. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ja vyrazim, pockaly byste me u pivovaru? ja budu rychla fakt
2. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: děkuju, jsi hodná :wink: Vy si to užijte u mamky :wink:
2. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
evco,super

srazik moc fajn,pocasi akorat, bylo to fakt super. skoda ze ty deticky tak rostou

nin, kdybys napsala ze by se ti to hodilo dyl, tak myslim ze by nebyl problem se prizpusobit. stacilo abys to napsala, vzdyt o sraziku jsme se bavili dlouho. a ja si nepamatuju ze v 1 krmis :wink:
super ze bude mit praci a kdepak?
2. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my jsme dorazili, byli jsme ještě u našich
srazík byl fajn i když nás bylo málo a počasí nám přálo

dneska mi začíná pošta pro tebe, na to sem se těšila i když to je někdy pěkná komedie :grinning:
2. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jo nin zapoměla sem ti odepsat že to baby plavání ve strak.je obsazený
2. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Čus holky,

tak my jsme domu dorazili asi v pul 7h. Jeste jsme pobyli u segry.
Do kolika jste tam jeste sedely?
Srazik se moc vyvedl, bylo to fajnovy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
I pres tu minimalni ucast.
2. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
cauky holky, my dorazili dom kolem seste, Jirka prijel, auto jsme roztlacili, nastesti to nase faro naskocilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani zabalily jsme to tak kolem 16:15 zhruba

Kacenka spinka a maminka ma konecne cas se najist(nazrat) :grinning: holky kdo nemate kabelovku, chytate ty nove digi programy? to je docela mazec, si nejak nemuzu zvyknout, ze mam takovy vyber

jdu si lehnout k Tv, musim vyplnit jeste prihlasku na plavco, zitra rano razim k dr. pro potvrzeni,ze je mala zdrava :wink:

Srazik byl moooc fajn, jsme se docela nasmaly, bylo to prima, hlavne ty nase deticky, ty jsou uzasne, jak vyrostly, jak se smeji, no parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak musim pustit manzu, ale pristi tyden uz bude telka a budu moct na net, aniz by me chlap vyhanel :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo, Kato, tak to bylo stesti, ze auti chytlo :slight_smile:
No, uz abyste meli tu telku a mohla si tu byt casteji :wink: :slight_smile:

A jake digi programy mas na mysli? My neco mame
2. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kato, tak super. jsem na tebe myslela. ale radsi at se na to nekdo koukne. my to taky nejdriv meli hluchy, nechalo nas ve kbelnici, odtlacili jsme stranou, pak to chytlo, odvezlo nas do strak na piseckou a pak uz ani tuk. tak at se vam to neopakuje :wink:

julca mi spinka, uz jsem si ji uspala u sebe v posteli :grinning: a premyslim ze si pujdu varit :slight_smile:

a mame kabelovku
2. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
mame tv public, tv barandov, prima cool, ct 24, ct sport no docela je toho dost
dik holky ze jste na nas myslely :dizzy_face: jdu spinkat, dobrou noc a pusinku mimiskum :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,

Kato, tak tyhle programy mame taky :slight_smile: Obcas davaji zajimave porady na barrandove.

Tak dneska uz od 7h strasime s Adikem v obyvaku, Davidek si jeste spokojene odchrupuje :slight_smile: Budu ho pak muset vzbudit na papani.

Ty jo, dneska je to pocasi pekny hnus, to jsme jeste vcera mely krasne, co?

Dnes mame jit na 2. hexu, ale minuly tyden nam ji nedali, jak mel Adik teplotu, a tento tyden maji oba rymicku, tak jsem zvedava.
3. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, toz pocasi des teda, mi jsme ted s Kaculkou byly u dr. jen proto potvrzeni, dali nam ho bez problemu, jsem byla zvedava jestli to nebudou chtit zaplatit :stuck_out_tongue_closed_eyes: nastesti teda ne.

Anny me se zda, ze ti je asi nenaockujou, kdyz maji rymu, to znamena ze jsou oslabeny a ta hexa by je mohla potrapit, ale treba se pletu :wink:

to pocasi je fakt na pytel, to budem sedet doma na prdeli
3. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
No, ja si myslim, ze je taky nenaockuje, nechapu, proc me tam sestra zene, ja tam totiz volala. A rekla mi, ze si to doktor rozhodne sam. Klidne by to mohlo jeste tyden pockat, az budou na 100% fit.

Ono asi za deticky fakt neplatis nic, jedine dobre.
3. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta sestra je prdla, chudaku se tam pozenesjak blazen, nez nachystas deti atd. a pak ti reknou, tak je radsi naockujem za tyden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
oni s tim ockovanim tak pospichaji, ja myslim ze tyden opravdu nerozhoduje, predcasne narozene deti, nebo deti se slabou imunitou ockuji treba o nekolik mesicu pozdeji a nic se nedeje
3. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Presne, ja myslela, ze mi rovnou rekne, ze az pristi tyden, ale ne :angry:
Jako dva tydny to rozhodne nespasi.
Zrovna vcera rikala segra, ze mala mela dlouho rozhnisane to znaminko po injekci z porodnice, a prvni hexu dostala az v 6. mesicich, a prd se stalo
3. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj
Evi tak jsem sem nakoukla, jestli jsi nehodila nějaké info ja jste včera dopadli u Dr. Myslela jsem na vás držela palečky tak snad dobře
3. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no my jsme tu 3 hexu posunuli taky o 2 týdny páč sme jeli do toho rakouska a druhej tejden bylo zas horko a sestra neřekla ani píp

Káťo dneska dorazil papír pro dr na to plaváčkování :slight_smile: , takže tam zajdeme rovnou příští týden na 6.měs prohlídku ať to potvrdí

dneska sem vyprala černý věci s papírovym kapesníkem,fakt k nasr... :angry:
a teď koukam na zprávy na seznamu http://www.novinky.cz/krimi/178027-celnici-zadrzeli-tuny-zdravi-skodlivych-cinskych-nudli.html
tak tyhle nudle žeru na tuny, skvělý :confounded:
3. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři znás tu ipinu co se kamarádí z Lebedkou - no mysím tu jak se vdala do Francie??????
3. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninus Evca psala ze u Dr. vse OK :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul to je dobry teda :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
mala mi pred chvili usnula, je nejaka protivna, nema svuj den, nevim jestli zuby ci co, ale treba se z tohoted vyspinka :confounded:
3. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ninus,znam, copak s ni je? nejaky drb :grinning:. sup sem s nim :grinning:

my ted byli v praci a ve meste a mam novinku, vykradli nam spital :grinning:. me tam nejdriv nechteli ani pustit. az kdyz jsem rekla ze tam pracuju :grinning:. jeste mi policajt hlidal golfky s julcou :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kato,
seminar je 16.3. od pul 4, z diabetologie, je to psano do 19 hod, ale pry by to tak dlouho nemelo trvat za 3 nebo 4 body. jeste maji volno a objednava se tam pres tel. cislo je:383314396
3. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dalsi by mel byt jen 1 do konce roku a jen za bod
3. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Anny, ja ted koukala k tobe do alba, kluci jsou uzasny, to bude dilo az zacnou lozit atd. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Petul, Adamek je fakt cahoun :dizzy_face: holky fakt jsem vas vcera rada videla, deti vyrostly jak blazen a byla to parada, jak jsme je vytahly z kocarku...jak se smeji, zuzlaji hracky no fakt supr
3. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
San to je dobry takhle zneuzit policajty :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
seminar je 16.3? az pristi rok nebo preklep?
3. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek