• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

mě přijde že každý den umí něco nového a já jsem z toho vždycky naměko :dizzy_face:
Utíká to strašne rychle
4. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já nebyla
4. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: no jo vlastně. A jak bylo tedy na Javorníku....už asi pomalu žloutne listí co? Blíží se nám podzim
4. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco, bylo fajn :slight_smile:. sice slaba ucast, ale to nam nebranilo k tomu pokecat :grinning:. i pocasi vyslo dobre :slight_smile:

nin, de vlastne honza sehnal praci? to jste si urcite oddychli vid. i ji sehnal brzo, to je super :slight_smile:
4. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to je super, my máme takovýho uplakánka, že se bojím zatím s ním někam vyrazit. Byl by to asi horor. Dost plače a v kočárku se mu nelíbí. :confounded:
4. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři volal mu bývalí zaměstnavatel, ten který mu dal výpověd že by byl rád kdyby se vrátil zpátky, tak na to kývnul, jsem ráda kdyby bral podporu byli by jsme na tom hodně špatně

Evi na Javorníku bylo vedro jako blázen a bylo 27 stupnů :grinning:
4. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, tak to je super! tak ale nechapu proc ho vyhodil kdyz za pomalu par dnu ho chce zpatky. ale hlavne ze to ma :slight_smile:

evco, tak julca je nastesti v kocarku moc spokojena :slight_smile:
4. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: nin: tak to jsem s předpovědí počasí na Javorníku úplně mimo co? No nic :grinning:
4. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to je fajn, náš řve a řve až vyčerpáním usne. Proto zatím ani nechci na srazy, protože by to bylo pro mě utrpení a pro vás asi taky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě že to takhle dopadlo
Malej je v kočárku taky zatím spokojeny jen ta karbička nám je krapet menší :angry:
autor
jinak ja mam jiny problem a to ten ze jak jsem mala ,Jula tezka a nosim julcu v manduce, tak me po chvili hrozne boli kycle :frowning2:. uz mi dela problem i tak vencit endyho, ale jinou moznost nemam :frowning2:
Evi :grinning: :grinning: :grinning: jako rosnička by ss asi neuživila :grinning: :grinning: :grinning:
kolikrát je tam hezí počasí než ve Strakonicích
4. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to je hrůza, to musí být utrpení. Já bych měla si v prd.... záda
autor
u nas jen ted julca spis vyzaduje aby se s ni jezdilo, kdyz se stoji, tak je za chvili vzhuru.
na srazik musis brzo vyrazit, vymenime zkusenosti a treba Davca prekvapi a bude hodnej :wink:
nin: ty vado to asi ne. No nevadí. Budu i nadále bláznivou učitelkou :grinning:
sandr ty mas v prdeli kyclea ja zada to jsme pekna dvojka
4. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me zase blbne pc :frowning2: :frowning2:
sandři: určitě ráda přijedu jen co to bude o krapet lepší. Zatím ho budu usilovně zvykat na kočár ať to stojí co to stojí. Já vás chci taky vidět. Nebudu furt sedět doma na prdeli :grinning:
autor
no, zada taky uz pobolivaji, ale jeste to jde. u me to spis odnaseji ty kycle a dokud jula nebude chodit, tak bude jen hur :confounded:
4. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi proč bláznivou??? :grinning:
sandři: to je pech, ale jak jinak to vyřešit co? :unamused:
autor
mamka je z toho taky spatna, preci jen jsem ja jeji mimino :-d, tak i rika at teda julcu nenosim, ale copak to jde? to nejde vubec realizovat.a endy ven musi, julcu doma nechavat nechci. stacilo mi ted vencit ty 3 nocni edovo. posrana strachy az za usima a julca doma sama, nastesti jsme to zvladli obe a snad uz zadna nebude
4. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak postiženou. Každá učitelka se stane časem tak trochu postiženou. Taťka mě varoval, ale nedala jsem si říct :grinning:
4. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
obcas vidim deformaci na mamce, ta dela ve skolce :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na ty záda trpím hrozně ta bolest se nedá ani popsat ted je to pár dní docela ok, hodně mě pomáhal že byl Honza doma já e tak nenamáhala no snad to bude njaký čas ok jinaknevím nevím když by mě to chytlo a byla bych sama doma radsi si to ani nechci predstavit
4. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak se loucim, eda uz prisel a je nejakej nasranej, nechapu proc :unamused: . pry si mam jit za tim novym :sweat_smile:. to by nejakej musel byt :grinning:
4. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já naštestí v rodině žádné učitelky nemám :grinning: :grinning:
sandři: tak asi víš o čem mluvím :grinning: :grinning: chudák Davídek, to bude mít se mnou život :grinning: :grinning: :grinning:
autor
nin, tak snad budes mit zada dobra a ja ty kycle tez. uz aby capkala a clovek se tak netahal vid
4. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří: co se děje?proč je naštvanej? Tak papa

nin: to buď možná ráda. :grinning:

Já taky pádím.....dobrou noc
4. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek