• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

evul: to mě povídej já jsem nastvaná fest. Oni se neumějí chovat to je to nejhorší

aninam: přesnně tak nějak moc rychle se otrkala
23. únor 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: no právě, že neumějí. To je fakt vrchol :angry:
23. únor 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :angry: :angry: takovýhle lidi by prostě neměli dostat lékařský diplom
23. únor 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: jo to mi povídej. S tím souhlasím, ušetřili bychom si spoustu nervů
23. únor 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus na sestry se vykašly,každý má svůj názor
tahle doktorka by neměla vůbec dělat tuto práci,je to děs co se v dnešní době ve zdravotnictví děje
23. únor 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj na sestry já kašlu je mě to jedno at si myslí co chtějí. Dnešní zdravotnictví to je katastrofa :pensive:
23. únor 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus81: tak uz dorazil Stetka???
23. únor 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninam: tak milej pan Štetka ješte nedorazil byl tu prý když jsem před 12hod klimbla a nechtěl mě asi rušit ale už se neukázala a mě přijde že ani neukáže :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. únor 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako kdyby do tebe nemohl klepnout, aby te probudil co? Radila bych ti zitra rano ho vyhledat sama a presvedcit se.....
23. únor 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninam: Zítra je veká vizita tak doufám že se ukáže každopádně to asi bude zítra zajmavé :grinning: :grinning:
23. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to dej pak vedet......jsem napnuta!
23. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě dám vědět jsem taky napnutá samým rozčílením jsem ten dnešek přežila ani nevím jak
23. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jsem vše přelouskala.

Ninus VYDRŽ!. Myslím na tebe, aby ti to zítra dopadlo dobře s doktorem a ten souhlasil s tvým propuštěním.

Sandro je dobře, že se porodu nebojíš. I psichyka dokáže divy. Svůj porod si raději nechám pro sebe :wink: .
23. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tara: snažím se hlavně myslím na malého, asi si měla co dělat než si to vše přelouskala a že toho přibilo vid :wink:
23. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin no to teda jo, ale zvládla jsem to :slight_smile: .

Pro tebe je nejdůležitější se nestresovat, protože malej to v bříšku všechno vnímá. Škoda, že se najdou tací, co ti ten klid prostě nedopřejou. A že toho bylo na tebe za poslední dobu dost (penízky, spoluležící, doktorka...)
23. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prezit se da kazda situace, vcetne porodu a vseho okolo. Ja jsem zivym chodicim dukazem......
Dodelala jsem pripravy i na stredu, abych mohla jit zitra na poporodni telocvik a jdu do sprchy a spat. Tak dobrou noc.....
23. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Porodnická část oddělení nemocnice sTRAKONICE

Porodní sály

Porodní sál v současné době sestává z porodních místností s nadstandardním vybavením, ambulance a operačního sálu. K porodnici patří také stanice šestineděl
23. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vim, krasne je to napsany......ale skutek utek!!! Proto si priste do porodnice zajedu a necham si ji ukazat a optam se.
23. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Porodnická část oddělení

Porodní sály

Porodní sál v současné době sestává z porodních místností s nadstandardním vybavením, ambulance a operačního sálu. K porodnici patří také stanice šestinedělí a rizikového těhotenství. V současné době je zahájena stavba nového gynekologicko-porodnického oddělení s aplikací a využitím nejmodernějších porodnických trendů. Stávající porodní sály s plným přístrojovým vybavením (kardiotokografy a pulzní oxymetr) jsou připraveny poskytnout vlídné, domácké prostředí a moderní přístup rodičkám od 35. týdne těhotenství. Ženy s předčasnými porody před tímto termínem jsou převáženy do perinatologického centra v Č.Budějovicích. Při samotném porodu je možnost individuální strategie vedení porodu pro každou klientku s respektováním ev. porodních plánů vypracovaných rodičkou. Nebráníme se ani přání plánovaných porodů, samozřejmě při dodržení medicínských zásad. Porod je veden za přítomnosti lékaře, s respektováním soukromí a individuálního přístupu k rodičce a jejímu event. doprovodu. Přitom musí být dodržovány všechny doporučené postupy stanovené Českou gynekologickou a porodnickou společností. Vždy je k dispozici samostatný operační sál určený jen pro císařské řezy. Při porodech používáme moderní relaxační pomůcky, úlevové polohy a pomůcky, hydroterapii, případně aromaterapii. Nabízíme také možnost tlumení porodních bolestí ve spolupráci s anesteziologem. Po porodu přikládáme dítě co nejdříve k prsu matky. Nemocnice Strakonice získala titul „Baby friendly hospital“. Je to ocenění přístupu pracoviště ke kojení novorozenců. Naše porodnice je zařazena mezi pracoviště umožňující darování pupečníkové krve.
23. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak tohle je Dorrovina :D!! To se tam objevilo po mem pripadu :D Udelame CR na pockani, to uz jsem slysela i z jeho ust! Ze priste si to veme nastarost on s Razakem a ze klidne udelaji cisare........ :D

Ne dekuji!!! Ja chci rovnou perinatologické centrum v CB, resp. porodnici a neonatologii u sebe!!
23. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak z dlouhé chvíle jsem prolézala internet, a tak jsem vám zkopírovala co prezentuje strak.nemocnice na svých stánkách nejvíc mě fascinovala věta - poskytnout vlídné domácké prostředí - to se sakra sekly no hlavně že to mají tak krásně napsaná :confounded: :confounded: :confounded: je mě z toho zle

První příspěvek se mi blbě zkopíroval tak jsem to sem dala podruhé
23. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninam: je vidět že pan primář se zabydlel velmi rychle :angry: že se tak psám psalo se o tém případu??????
23. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus81: Nepsalo! Nepotrebuji media na to, aby se to rozneslo a mit zastupy novinaru za sebou. Nemusi se o tom psat, aby to byla pravda.....navic ti potvrdi podobny pripad, ale holcicka prezila i trpaslikg tady na MK.
23. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninam: jo jo tomu rozumím to by asi ani na psych. nepřidalo jen jsem se ptala. Protože vím že o nějakém případu se psalo - byla to nějaká maminka z Volyně????
23. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz do novin nedala datum narozeni a jmeno ani Strakonicka nemocnice a to k tomu mela souhlas, nevim, proc bych mela o svem pripadu informovat novinare. Stejne by to pro ne byla hitovka na "par" dni. Pro ty, co se to tyka (me, meho manzela, moji a jeho rodiny) je to utrpeni na cely zivot. Nikdy se na to neda zapomenout, ani vymazat z hlavy. Muzu rici, ze jen cas a prace jsou mi pomocnikem a samozrejme nase skvele rodiny, ktere nam jsou velkou oporou!
23. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to byla maminka z Volyne, byla romskeho puvodu a bylo to jeji 4 dite. Umrela s ditetem v srpnu, ale to je jine. Ji tehotenstvi uz nedoporucovali kvuli nemocnemu srdci. A presto do toho s rizikem sla. U me je to jine! Maly nemel jedinou gen. vadu a me nikdo tehu nezakazal, mela jsem ho naprosto bezproblemove, az na tu zanedbanou peci v nemocnici......
23. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To snad ani není možné proč tam nedali datum a jméno malého??? To nechápu??? Je fak že po dnešku ve zdech tohoto oddělení nechápu už vůbec nic :frowning2:
Máš pravdu pro lidi by to byla hitovka a senzace, rádi se někteří pasou na cizím neštěstí :angry: :angry:
Je perfetkní že člověk má oporu ve svých rodinách
23. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak vidis je! A ja uz fakt mizim do perin. Tak dobrou a zitra dobre porid!
23. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji vám věem krásnou dobrou noc ve vlastních postýlkách :wink: :wink: :wink:
co já bych za to dala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
Nin,moc na tebe myslim :wink:

Alco, to vis ze taky bojim, ale snazim se to moc nepripoustet.

Co se tyce maminky z Volyne, zrovna jsem ten den slouzila a maminka jim nedovolila k sobe ani priblizit aby ji mohli pomoct. Mlatila je, stipala. Ze zdrav. duvodu ji tehotenstvi nebylo doporucovano a ani nechodila pravidelne na prohlidky.
24. únor 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek