• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

:grinning: to je fakt, kosa tam je pekna

No, nedovedu si tu zima s nima predstavit, a to si vem, ze my pres den spime jen v kocare a to za jizdy :grinning: To fakt nevim, jak budem praktikovat
5. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me taky doma moc spat nechce,ale bude si muset zvyknout :grinning: :grinning: :grinning:
ja uz dneska si vzpomnela jak by se mi hodili rukavice :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja je to taky budu muset naucit i chci. Uvidime, jak to pujde, to abych chodila s nima a dala si je k nam do postele.

Jako ja dneska nosila bundu pres ruce, fakt byla kosa.
5. zář 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu si lehnout, jsem nejaka unavena :slight_smile:
Dobrou noc vsem :slight_smile:
5. zář 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me by doma i spala, ale jakmile usne, tak ji vzbudi endy :frowning2:. ale kdyz si lehnu s ni, tak spi vzdy zarucene :dizzy_face: . aspon si pres zimu poradne odpocinem :grinning:

anny, dobrou, ja za chvili taky pujdu
5. zář 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Prosím vás vy co jste dávali příkrm tu mrkev - ohřivali jste celou skleničku???? a to jste jí vyhodili když to dětičky nespapali????
6. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme za sebou premiéru MRKVOVOU hnus fialovej já to ochutnala a malém ssem se poblila malej se na to taky zrovna nesmál :grinning: :grinning: :grinning: spapal 6 lžiček a ted ho tatka doráží mlíkem :slight_smile: :slight_smile:
Udělala jsem to snad dobře - odebrala jsem ze skleničky v misce ohřála a to co zbylo ve sklenici jsem dala do ledničky a přijde to nařadu zítra
6. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě spí malej krásně doma, v kočárku, v autosedačce no prostě všude :wink: :wink: :wink: :wink:
6. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holky,
Ninus, udelala si to spravne :wink: :slight_smile:
Ja toho taky trochu odeberu a ohreju na talirku, zbytek hodim do lednice.
Je to hnus fialovej, co si budeme povidat.

My mame dneska kvetak, to je jeste vetsi humus nez ta mrkev.

Zitra mrknu do lekarny a koupim nejake ty smesi, ty budou beztak chutnejsi.
6. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny to jsem moc ráda že jsem to udělala správně
Pak stáhnu fotečky - to jsem musela dokumentovat - teda respektive Honza fotil
a to dáváš příkrm každý den???????? Sice jsem o tom už tolik četla ale radši se ptám :grinning:
6. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme to taky museli vyfotit :grinning:
Jo, davam kazdy den k obedu pred mlikem par lzicek nejakeho tohohle hnusu :grinning: :grinning: :grinning:
Jako jeste je to rozhodne nezasyti, ale aspon se nauci pracovat s tou lzickou v pusince, to se fakt lepsi den ode dne.
A pak stejne dostanou normal davku mlika, coz my porad davame tech 150ml.
No, pak jime v tech pul 5, a to jim davam trochu presnidavky, a pak mliko. Ale v tomhle case zacnu davat kasi, a vypustim mliko.
6. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to mam taky nastudovany ze vsech moznych zdroju, ale stejne jsem nejradeji, kdyz mi to nekdo vysvetli z praxe :slight_smile:
6. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně i když toho člověk přečetl mraky stejně je nejlepší když mu to někdo vysvětli
v časopisech je to sice krásně psané ale huř si to představím
Takže jsi dála první 3 dny mrkev, pak si přidala k mrkvi brambor??????????????????????????????????,
Anny to sis naběhla ted budu otravovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvni tri dny mrkev, pak tri dny kvetak, pak jsem mela jeste mrkev, tak zase tu, ted zase kvetak, ale zitra uz dam spenat s bramborem. Ale pak uz fakt koupim ty smesi. Tohle jen na to, aby se naucili s tou lzickou. Tam to si spis myslim, ze uz je zasyti.

Klidne si otravuj :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky tady je dneska mrtvo, copak jste vařili k obědu????
Já jdu dělat pizzu samozdřejmě domácí ale dneska jsem nějaká líná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pak asi vyrazíme k tátovy vypadá že je hezky tak proč nevyužít posledních hezkých dní :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eda delal kureci prsa v testicku a hranolky :slight_smile:. ja se zatim snazim uklidit ten nas bordel :grinning:
6. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

koukám, že příkrmy jsou docela věda co? No to až my budeme začínat, tak budete zkušené a budete mi radit. :grinning:
6. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja delala gulas, vlockovou polivku a pekla jsem jeste pernik, dneska prijela segra na obed :slight_smile:
Ted jsme byli venku, je tam fakt krasne, ale uz je to studenejsi, holt se podzim a zima blizi :frowning2:

Maji ted v Penny akci na presnidavky, tak jsem jich 30ks nakoupila :grinning: a jeste tam asi v tydnu sjedu pro jednu varku.
6. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any: tak to jsi šikovná kuchařka, určitě to všem chutnalo. Já taky dělala včera perník... :wink:
Jojo jinak venku je fakt už studenej vzduch. Fakt se blíží podzim :frowning2:
6. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny tak my jsme dneska dopapali špenát s bramborem a zitra dáme mrkev s bramborem

k obědu sem dělala řízky se salátem honza si to veme sebou do práce

Ani já jich taky pár koupila, měli tam i tu mrkev s bramborem v akci
6. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja varila brambor, mrkev a maso. Jen manza mrkev nemusi, tak mel jen maso a brambor :slight_smile:
6. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, nikdo si nestezoval :grinning: jeste aby :grinning: :grinning: :grinning:

Petul, tak tech mrkvi s bramborem jsem si nevsimla, kde to tam meli?
Jeste tam fakt sjedu, udelame aspon poradnou zasobu :wink: :slight_smile:
6. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, to by ještě scházelo co? Takový dobrý oběd. :wink:
6. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Davídek vyrostl zase o 1 cm. Už má 61 cm. :astonished:
6. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Evi, vy nas snad za chvili prerostete ci co? :grinning:
Kolik vazite?
6. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kplik měříte vy? Davídek má skoro 5 kg
6. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco, teda, to bude kus :grinning:. ale ono se to pak zastavi, nam uz juli taky moc nepribira :wink:. a co jsme merili pred 3 tydny, tak mela 68 cm, zitra ji namerim o kolik zas vyrostla :slight_smile:
6. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nas ted doktor nemeril, ale ve 4. mesicich jsme meli 64cm, tak nevim o kolik mohli kluci za ten mesic vyrust :slight_smile:

Tak holt z Daviho bude kus chlapa :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky asi to bude pěknej kus. myslíte, že váží hodně vzhledem k výšce?
6. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bude z nej Evi peknej cahoun :slight_smile: Neres vahu a miry, on to vybeha :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek